Ariel Toz Deterjan

Ariel Toz Deterjan Fiyatları

173 farklı Ariel Toz Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

Alo Toz Deterjan Omo Toz Deterjan Ariel Toz Deterjan Bingo Toz Deterjan Peros Toz Deterjan Persil Toz Deterjan

Aktüel Broşürlerden Ariel Toz Deterjanlar

  • Ariel Dağ Esintisi Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 7 kgCarrefourSA 139,90 TL
  • Ariel Toz Deterjan 9 kgA101 200,00 TL
  • Ariel Çamaşır Deterjanı 1.5 kgMetro 43,50 TL
  • Ariel 2 kg 13 YıkamaMigros 27,00 TL

kg En Ucuz Ariel Toz Deterjanlar

Tümü

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

8 kg9 kg10 kg20 kgBeyazlar içinRenkliler için0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL Ariel ProfessionalSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Ariel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ariel Özellikler Ağırlık Seri SatıcıToplam 52 satıcı. Ürün Puanı

Ariel Sıvı Deterjan

En Popüler Ariel Toz Deterjanlar

Ariel Toz Deterjan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Ariel Toz Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Ariel Toz Deterjan

Toplumsal hayatın en önemli parçalarından olan temizlik, geçmişten bugüne sabun ve deterjanlar gibi temizlik malzemelerinin su ile buluşmasıyla sağlanır. Kıyafetler, nevresimler, halı, kilim, koltuk ve kanepe döşemeleri, kırlent kılıfları ve perdeler gibi birçok materyalin yıkanmasında toz deterjan kullanılır. Perdeler için özel olarak geliştirilen formüller de mevcuttur. Kıyafetlerin temiz, ferah ve hoş kokulu olması için özel olarak geliştirilen Ariel toz deterjanları yaygın olarak tercih edilen ürünlerdendir. Bu ürünler içeriğinde kapsüller barındırır. Bu kapsüller su içerisinde çözünerek kumaşların derin ipliklerine kadar ulaşır. Bununla birlikte kurumuş veya zorlu lekelere kolaylıkla ulaşarak çıkarır. Aynı zamanda üstün leke çıkarma özelliğiyle birlikte doğadan esinlenilerek oluşturulan koku seçenekleri de oldukça ilgi görür. Bunun yanı sıra farklı miktarlarda boyutlandırılmış ürünler her ihtiyacı karşılar. Ariel toz deterjan 10 kg 65-70 yıkamaya kadar kullanılabilir ölçektedir. Elde ve makinede yıkama için kullanabileceğiniz bu ürünler kuru ve serin yerlerde saklanarak uzun süreler muhafaza edilebilir. Ariel toz deterjanları uygun fiyatlarla satın almak için Black Friday indirimlerini takip edebilirsiniz.

Ariel Toz Deterjan Kullanmanın Avantajları

İnsan sağlığını korumak açısından son derece önemli olan hijyeni sağlamak için de yüzyıllardır birçok farklı temizlik malzemesi kullanılır. 1990 lı yıllardan beri kendini kanıtlayan Ariel, kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle alıcıyla buluşur. Düşük ısılı programlarda bile tek yıkamada üstün temizlik sağlayarak birçok kişinin ilk tercihleri arasında yerini alır. Bununla birlikte farklı koku seçenekleri ile doğayı kıyafetlerinize taşır. Dağ esintisi gibi ferah kokuların yanında floral yani çiçeksi koku seçenekleri de mevcuttur. Çiçek kokuları arasında yasemin, lavanta, orkide ve mor çiçekler gibi farklı çeşitleri vardır. Örneğin; Ariel 8 kg toz çamaşır deterjanı dağ esintisi beyazlar için dağ esintili kokusuyla ev tekstilinden, kıyafetlere kadar bütün kumaşlarda parfüm etkili hoş bir koku bırakır. Bunun yanı sıra beyazlar için özel olarak formüle edilmiş bu ürün seçenekleri, zorlu lekeleri tek yıkamada çıkarırken beyazların beyaz kalmasını sağlar. Beyaz çamaşırlar maruz kaldığı toz ve kirler sebebiyle grileşmeye ve sararmalar taşıyabilir. Bu ürünler ise her yıkamada parlak beyazlar elde etmenizi sağlar. Diğer bir yandan renkli çamaşırlar için de bulabileceğiniz farklı koku seçenekleriyle, renklerin canlı kalmasını sağlar. Birbirinden farklı koku seçenekleriyle bulabileceğiniz çamaşır deterjanı Ariel çeşitleri arasından ihtiyacınız karşılayacak olanı seçebilirsiniz. Nevresimler, kırlent kılıfları, koltuk yüzleri ve kilimler gibi ev tekstil ürünlerinde deterjan kullanımı tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi oldukça önemlidir. Vücudun her an temas etmesinin yanı sıra temizliği ev tozunu engelleyerek alerjik durumların da önüne geçer. Diğer yandan perdelerin üst kısımlarında toz birikmesi ile birlikte grileşme ve sararmalar meydana gelir. Ariel toz deterjan çeşitleri ile parlak beyaz perdeler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda her kumaş türü için uygun olan bu ürünler, doğru ısı ve program kullanıldığında üstün bir performans gösterir.

Canlı ve Solmayan Çamaşırlar İçin: Ariel Toz Deterjan

Elde ve çamaşır makinelerinde yıkamada kullanılabilen bu ürün seçenekleri, aynı zamanda farklı renkli çamaşırlar için de özel geliştirilen formüle sahiptir. Bunun yanı sıra renkliler, siyahlar ve beyazlar için ayrı yıkama yaparak çamaşırlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bu model çeşitleriyle çamaşırların renklerinde solma ve yıpranmaya neden olmadan, canlı ve parlak kalmalarını sağlar. Beyazlara dökülen zorlu lekeler uğraştırıcı olabilir. Bununla birlikte sarı lekeler ve kurumuş lekeleri çıkarmada etkili formülü ile Ariel toz deterjan beyazlar için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Aynı zamanda kahve, çikolata, nar ve şarap gibi zorlu lekelerin üstesinden gelmek Ariel toz deterjanlar ile çok kolaydır. 30°C gibi düşük ısılı programlarda bile üstün temizlik gösterir. Diğer yandan elde yıkama için de kullanılabilecek formüle sahip çeşitler bulmak mümkündür. Ariel 8 kg toz çamaşır deterjanı parlak renkler için geliştirilen bir ürün olup, kuru ve serin alanlarda saklandığı sürece uzun süreler boyunca formu ve kalitesi bozulmadan kullanılabilir.

Ariel Toz Deterjan Zorlu Lekeleri Çıkarabilir Mi?

Kıyafetler, nevresimler ve ev tekstil ürünlerinin temizliği için kullanılan temizlik malzemelerinde koku da önemli bir faktör olur. Ariel toz deterjanlar doğadan esinlenilen ve çiceksi kokularla üriz sonuçlar elde eder. Renkli ve beyazlar için kullanılabilecek bu seçenekler, renk canlılığını korurken parlaklık sağlar. Çamaşırlar ve ev tekstil ürünlerine uygun makine programlarında kullanılarak tek yıkamada en temiz sonuçlara varabilirsiniz. Bununla birlikte suda çözünen yapısı sayesinde kumaşlarda kalıntı bırakmadan yoğun, ferah koku verir. Aynı zamanda beyazlarda sararma ve grileşmeyi önleyen, daha önceden geçmemiş lekeleri derinlemesine etkisi ile geçiren bir yapıdadır. Marka ile özdeşleşmiş dağ kokusu etkisi ise, doğanın ferahlığını çamaşırlarınızda taşımanızı sağlar. Zorlu lekelere karşı parlak renkler elde etmek için Ariel professional serisini de tercih edebilirsiniz.

Ariel Toz Deterjan Kullanım Önerileri Nelerdir?

Ariel 5 kg toz deterjan ambalaj üzerinde yer aldığı gibi 33 yıkama kullanım sağlar. Diğer ariel ürünlerinde de bulabileceğiniz bu ölçek sayıları, elde veya makinede yıkamalarda doğru oranı kullanmanıza destek olur. Bunun yanı sıra yıkamada ısı ve makine programı da önem taşır. Yıkanacak ürünün kumaşına göre değişkenlik gösteren makine programları doğru şekilde ayarlanmalıdır. Aynı zamanda Ariel, 30°C yıkamalarında bile üstün leke çıkarma özelliğiyle dikkat çeker. Ayrıca kullanım alanlarına ve ürünlere göre temizlik malzemeleri mevcuttur. Elde yıkama için ayrı, çamaşır makinesinde yıkamalar için ayrı olarak üretilir. Bununla birlikte çamaşır renkleri de bu noktada önemli rol oynar. Ariel 6 kg toz çamaşır deterjanı dağ esintisi beyazlar için çamaşırlarınızın canlı ve parlak kalmasını sağlar. Siz de renkliler ve beyazlar için ihtiyacınız olan Ariel toz deterjan çeşidine ve boyutuna karar vererek ihtiyacınız olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Solmayan ve canlı çamaşırlar için Ariel toz deterjanlarla gönül rahatlığıyla yıkama yapabilirsiniz.

Farklı Koku Seçenekleriyle Ariel Toz Deterjan Çeşitleri Akakçe’de

Ariel toz deterjan fiyatları birçok etkene göre değişkenlik gösterir. Ürün çeşidi, boyutu ve miktarı bunlardan bazılarıdır. Beyazlar, renkliler gibi kullanım alanına göre farklılaşmakla birlikte, elde yıkama ve çamaşır makinesinde yıkamalar için de ayrı olarak geliştirilir. Bu ürün seçenekleri parfüm etkili kokularıyla da oldukça ilgi görür. Bunun yanı sıra bu ürünler, üstün leke çıkarma özelliğine sahipken, hızlı yıkama ve tek yıkamada sonuç verir. Aynı zamanda 30°C yıkama da bile derinlemesine temizlik sağlar. Bu sayede su ve zamandan tasarruf etmeniz olanak sağlayan bu ürünler aynı zamanda ev ekonomisine de destek olmanıza yardımcı olur. Ariel toz deterjanlar, uzun süreler serin ve kuru ortamda muhafaza ederek koruyabileceğiniz ürünlerdir. Ariel toz deterjan en ucuz fiyatlarla almak için akakce.com’u ve indirimler takip edebilirsiniz. Siz de bütçenize uygun temizlik seti çeşitlerini ve toz deterjan ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İndirim ve kampanyalarla ihtiyacınız olan süpermarket alışverişinizi bütçenize uygun ve aynı zamanda gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.