Ariel

Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan

En Popüler 2. Toz Deterjan (3 yorum)
Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan
Kilogram seçenekleri:Seçenekler:

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

408,48 TL Ücretsiz kargo 40,85 TL/kg Satıcıya Git Son güncelleme: 6 dakika önce Stokta 50+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/2243bakkal

Ürün Özellikleri: Ağırlık: 10 kg, Ariel Professional


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (16)

En Popüler Ariel Toz Deterjanlar
Benzer Ürünler

Ariel Professional 10 kg

Ariel Professional 10 kg, yüksek performanslı temizlik sunan kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Formülü sayesinde çamaşırlardaki lekeleri ve kirleri etkili bir şekilde çıkararak parlak ve hijyenik sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Konsantre yapısı sayesinde de daha az kullanımla maksimum temizlik ve verimlilik sağlar. Ariel P&G Professional 10 kg, sert su şartlarında bile etkinliğini koruyarak zorlu lekelerde etkili performans sergiler.

Ariel Professional 10 kg beyazlar, renkliler ve hassas kumaşlar gibi farklı tekstil türlerine uygun olan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ariel Professional 10 kg güçlü formülü ve üstün performansı sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlar. İster yoğun lekeli iş elbiseleri ister hassas tekstil ürünleri olsun Ariel Professional 10 kg ile her türlü ihtiyaca uygun bir temizlik performansı elde etmek mümkündür.

Ariel Professional 10 kg Öne Çıkan Özellikleri

Ariel Profesyonel formül 10 kg hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılabilen etkili bir temizlik ürünüdür. Ariel Professional 10 kg toz deterjan içeriği sayesinde çamaşır temizliğinde beklentileri karşılayan bir performans sergiler ve kullanıcıların beğenisini kazanır. Ürünün öne çıkan özellikleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Ariel Professional 10 kg etkili leke çıkarma, renk koruma ve hijyen sağlama gibi önemli avantajlar sağlar.
 • Etkili leke çıkarma özelliği sayesinde zorlu lekelerin bile üstesinden kolaylıkla gelir.
 • Ariel Professional 10 kg yoğun formülü ile daha az ürün kullanarak 67 yıkamaya kadar daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanır.
 • Böylelikle yağlı zor lekelerde bile verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Renk koruma konusunda da başarılı olan deterjan çamaşırlarınızın renklerini canlı ve parlak tutar.
 • Ariel Professional 10 kg toz formüle sahip deterjanın bir diğer önemli özelliği ise hijyen sağlamasıdır.
 • Yüksek kaliteli formülü sayesinde bakterileri, mikroorganizmaları yok ederek çamaşırlarınızda hijyen yaratır.
Ariel Professional 10 kg

Ariel Professional 10 kg İçeriği

Ariel 10 kg Profesyonel çamaşırlarınızı etkili bir şekilde temizlemek için geliştirilmiş özel formüle sahiptir. İçeriğindeki güçlü bileşenler sayesinde hem beyaz hem renkli çamaşırlarınıza derinlemesine nüfuz ederek lekeleri, kirleri yok eder. Ürünün içeriğinde yer alan enzimler protein bazlı lekeleri (kan, süt, yumurta vb.) parçalamada etkilidir. Bunun yanında optik ağartıcı içeren deterjan renk solmalarını önleyerek beyazların daha parlak görünmesini sağlar.

İçeriğinde bulunan aktif oksijen madde ise zorlu lekelerle başa çıkarak hijyenik bir temizlik sunar. Ariel Professional 10 kg fosfat içermez. Bu özelliğiyle hassas ciltler için uygundur ayrıca çevre dostu kullanım sağlar. Ariel Professional 10 kg içeriği dermatolojik olarak test edilerek alerjik reaksiyonları önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Ariel Professional 10 kg ayrıca konsantre formülüyle düşük sıcaklıklarda bile etkili temizlik sağlar. Ariel Professional 10 kg içeriği kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir performans sergiler, bu bakımdan beğeni kazanır.

Ariel Professional 10 kg Nasıl Kullanılır?

Ariel Professional 10 kg toz çamaşır deterjan kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunur. Ariel Professional toz çamaşır deterjanı 10 kg deterjan dozajının doğru ayarlanması kullanımda önemlidir. Deterjanın oranını şebeke suyunun sertlik derecesine çamaşır miktarına ve çamaşırların kirliliğine göre ayarlamanız bu noktada önemlidir. Bunun yanında Ariel Professional 10 kg kullanımında ürünün çamaşır makinesinin gözüne eklerken tozun göze eşit yayılmasına dikkat etmeli ve deterjanın topaklanması durumunda mutlaka toz haline getirerek eklemelisiniz.

Böylelikle deterjan çamaşırlara tam anlamıyla nüfuz edebilir, daha önemlisi kalıntı bırakmaz. Ariel Professional 10 kg ile en iyi sonuçları elde etmek için doğru yıkama programını seçmeniz de önemlidir. Beyazlar için ayrı renkli çamaşırlar için ayrı programlar tercih etmelisiniz. Beyaz çamaşırlarınızı Ariel Professional 10 kg ile daha yüksek sıcaklıklarda yıkarken renkli çamaşırlarınızı daha düşük sıcaklıklarda, hassas programlarda yıkamalısınız. Bu kullanım detaylarına dikkat ederek Ariel Professional 10 kg ile hem renkli hem beyaz çamaşırlarınızda hijyen yaratabilirsiniz. Üstelik sık yıkamalarda bile kumaş kalitesini koruyan Ariel Professional 10 kg formülüyle kıyafetlerinizi ve diğer tekstil ürünlerinizi uzun yıllar boyunca koruyabilirsiniz.

Ariel Professional 10 kg Ne İşe Yarar?

Ariel Professional 10 kg yorumları ürün hakkında daha detaylı bilgi sunarak alışveriş kararınıza yardımcı olurken ürünün ne işe yaradığı konusunda fikir verir. Ariel Professional 10 kg kullananlar yorumlarında ürünün leke çıkarma konusunda oldukça başarılı olduğunu belirtir. Bu bakımdan Ariel Professional 10 kg için zorlu lekelerde etkili olduğu sonucu çıkarılabilir. Böylelikle ürün hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için tercih edilebilir. Ariel Professional 10 kg konsantre formülü sayesinde az miktarda kullanımda ortalama 67 yıkamaya kadar çamaşır yıkamanızı sağlar böylece verimli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Bunun yanında Ariel Professional 10 kg parfümlü içeriği ile çamaşırlarda hoş ve kalıcı bir koku bırakır. Özel kumaşa sahip olan narin yapıdaki çamaşırlarda bile tercih edilebilir. Bu türden kumaşları özenle ve yıpratmadan temizler. Bunun yanında düşük ısıda yıkamada bile kirlere ve kumaş katmanlarına nüfuz ederek ve kumaş kalitesini koruyarak etkili temizleme performansı sergiler. Ariel Professional 10 kg satın alma işlemlerinde yorum ve değerlendirmelere göz atarak ürünün tüm özellikleri hakkında kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.

Ariel Professional 10 kg Kullanmanın Avantajları

Ariel Professional 10 kg toz formül deterjanın sunduğu en büyük avantajlardan biri güçlü temizleme performansıdır. Özellikle zorlu lekelerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş formülü sayesinde çamaşırlardaki inatçı kirleri ve lekeleri kolaylıkla çıkarır. Ayrıca beyaz ve renkli çamaşırlar için de uygun olan Ariel Professional 10 kg, rengarenk giysilerinizin canlılığının korumasına da yardımcı olur. Tüm bunların yanında Ariel Professional 10 kg fiyatlarıyla ekonomik bir alışveriş deneyimi de yaşatır.

Üstelik belirli dönemlerde uygulanan Ariel Professional 10 kg indirim ve kampanyalar sayesinde kullanıcılara avantaj yaratır. Bu nedenle Ariel Professional 10 kg toz formül çamaşır deterjanı satın alınırken güçlü temizleme performansı ve ekonomik avantajları göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir. Böylelikle hem temizleme beklentilerini karşılayan hem de bütçeyi sarsmayan bir alışveriş deneyimi yaşanabilir.

Ariel Professional 10 kg Fiyatları

Ariel 10 kg Profesyonel fiyat aralığı ile her bütçeye hitap eder. Ariel Professional 10 kg fiyat değerlendirmesi yapıldığında marka güvenilirliği, ürünün konsantre içeriği, hem beyaz hem de renkli çamaşırlarda kullanılabilir olması göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bakımdan değerlendirmeye ek olarak Ariel Professional 10 kg en ucuz fiyat aralığı ile satın almak için de ürünler arasında fiyat karşılaştırması mutlaka yapılmalıdır.

Böylelikle içeriği, formülü ve çamaşır yıkama performansı ile beklentilerinizi karşılayan Ariel Professional 10 kg toz formül deterjanı bütçe dostu bir fiyat aralığı ile satın alabilirsiniz. Ariel Professional 10 kg fiyat karşılaştırması yaparken ürünü 1 ve 2 kilogramlık diğer fiyat seçeneklerine göz atarak da değerlendirmelisiniz. Böylelikle ürününü birim fiyatı hakkında fikir sahibi olmanız mümkün olur. Tüm bu noktalara dikkat edilerek yapılan fiyat araştırması sonucunda bulunan en ucuz fiyat ile ürünü çoklu adetlerde satın alabilirsiniz.

Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan Fiyat Analizi

Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan Özellikleri

Ağırlık:   10 kg
Seri:   Ariel Professional
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Ariel Professional Toz Deterjan 10 kg Toz Deterjan

Ortalama Puan
2.7 14 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ZS 1 yorum
  53 beğeni
  Zöhre S. 25 Ocak 2021
  paranızı çöpe atmayın.ucuz diye alıp kullanamayacağınız berbat bir ürün.rekliler için olanı ve beyazlar için olanını da maalesef aldım.çöpe atmamak için yer temizliğinde kullanmaya çalışıyorum.
 • FD 1 yorum
  68 beğeni
  FATMA D. 31 Temmuz 2020
  Kesinlikle tavsiye etmem basit lekeleri bile temizlemiyor.beyazlar ve renkliler için almıştım ikisinden de memnun kalmadım.
 • HA 5 yorum
  94 beğeni
  Hasan A. Sinop 22 Mayıs 2019
  Bu ürünü almak isteyenlerin dikkatine, Piyasada aynı ürünün sahteleri çok miktarda bulunmaktadır.Eğerki satıcı firma köklü bir firma ise veya fiyatı 65.00 tl.üstünde ise alabilirsiniz !! Tüketicilerin dikkatine !!!

Ariel Professional 10 kg Toz Deterjan İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Ariel Professional 10 kg Toz DeterjanOmo Active Fresh 66 Yıkama 10 kg Toz DeterjanAriel Professional Alfa White Max 15 kg Toz DeterjanAriel Professional 10 kg 2'li Toz Deterjan
 Ariel Professional 10 kg Toz DeterjanOmo Active Fresh 66 Yıkama 10 kg Toz DeterjanAriel Professional Alfa White Max 15 kg Toz DeterjanAriel Professional 10 kg 2'li Toz Deterjan
Fiyat 408,48 TL
16 satıcı
Fiyat Yok 749,90 TL
8 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Toz Deterjan---
Ortalama Puan3 yorum7 yorum3 yorum5 yorum
Birim Fiyat40,85 TL/kg -49,99 TL/kg -
Ağırlık10 kg10 kg15 kg20 kg
Beyazlar için--Var-
Seri---Ariel Professional
SeriAriel Professional-Ariel Professional-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı