Veet

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml

En Popüler 2. Tüy Dökücü
Seçenekler:

91 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

126,55 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 23 dakika önce Stokta 7 adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/Eglog

Ürün Özellikleri: Krem, Erkek, Vücut, Boyut: 200 ml... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
92,00 TL03.11.2023

En Ucuz Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (58)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Veet Tüy Dökücüler
Benzer Ürünler

Veet Men Tüy Dökücü Krem

Veet Men tüy dökücü krem erkekler için özel olarak geliştirilmiş formül yapısıyla dikkat çeker. Veet Men tüy dökücü kremler, istenmeyen tüyler için kullanıma uygundur. Cilt üzerinde istenmeyen tüyleri pratik şekilde temizleyen Veet Men tüy dökücü krem, sert kıllarda da etkilidir. Erkeklerin kıl yapısına uygun tasarlanan Veet Men tüy dökücü kremler, yaklaşık 6 dakikada etkili sonuç vermesi ile adından söz ettirir.

Veet Men tüy dökücü krem, kılların ağrısız şekilde cilt üzerinden temizlenmesine yardımcı olur. Koltuk altı, göğüs kısmı, bacak veya karın bölgesinde pratik şekilde kullanılan krem, kılların yok edilmesinde zamandan tasarruf da sağlar. Ancak Veet Men tüy dökücü kremlerin; yüz, kulak veya burun gibi hassas bölgelerde kullanılması önerilmez.

Tahriş oluşumuna karşı koruyucu maddeler içeren Veet Men tüy dökücü krem, etkili sonuçları sayesinde kullanıcıların ilgisini çeker. Yumuşak krem formülü, dayanıklı ve hava almayan ambalaj içinde yer alır. Oldukça kolay kullanıma sahip ambalaj boyutu ise 200 mililitredir. Uzun süreli kullanıma uygun Veet Men tüy dökücü krem ile cildinizi tüylerden kolayca temizleyebilir, pürüzsüz ve berrak görünümlü vücut elde edebilirsiniz.

Veet Men Tüy Dökücü Krem

Tüyleri Kolayca Alan Veet Men Tüy Dökücü Krem

Veet Men krem, tüyleri veya sert kılları kısa sürede yok edebilir. Pratik kullanımıyla dikkat çeken Veet Men tüy dökücü krem, uzun süre tekrar kıl çıkma durumunu engellemeye de yardımcı olur. Cildin temizlenmesine destek sağlayan Veet Men tüy dökücü kremler, inatçı kıllar üzerinde de etkili olabilir. Erkeklere özel olarak geliştirilen tüy dökücü krem, kılların köke yakın şekilde temizlenmesini sağlar.

Cilt üzerinde kuruma veya tahriş oluşmasını engellemeyi hedefleyen krem, kılların batık hale gelmesini de önleyebilir. Ayrıca Veet Men tüy dökücü krem, ambalaj kutusunda yer alan spatula yardımıyla kolayca uygulanabilir. Spatulanın yuvarlak uçlu kısmı kremin kullanıldığı alana yayılmasını daha kolay hale getirir. Düz uç bölümü ise kıl veya tüylerin cilt üzerinden uzaklaşmasını pratik hale getirir.

Bunun yanı sıra Veet Men tüy dökücü kremler, cilt üzerinde kesik veya çizik oluşması durumuna yol açmayan formülü ile ön plana çıkar. Ayrıca Veet Men tüy dökücü krem cilt üzerinde ağrı oluşmasını engelleyen yumuşak formüllü yapısıyla da dikkat çeker. Siz de tüyleri kolayca alan Veet Men tüy dökücü krem ambalajına ufak çaplı araştırma sonrası ulaşabilir, cilt yüzeyini yardım gerekmeden kolayca temizleyebilirsiniz.

Benzerlerinden Ayrılan Özellikleriyle Veet Men Tüy Dökücü Krem

Çeşitli testler ve Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen Veet tüy dökücü krem erkek kullanıcıların vücut ve kıl yapısına uygun formülüyle benzer ürünler arasında bir adım öne çıkar. Veet Men krem, hızlı sonuç ve pratik kullanım özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanır. Veet Men tüy dökücü krem, cilt üzerindeki sert kılları kısa sürede yok ederken lezyon oluşmasını da önleyebilir. Alkali maddeler ve çeşitli kimyasallar içeren Veet Men tüy dökücü krem ürünü, cilt üzerinde yaklaşık dört gün boyunca kıl veya tüy görünmesini engelleyebilir.

Hızlı ve ağrısız sonuçlarıyla öne çıkan Veet Men tüy dökücü krem, duş veya hemen öncesi pratik olarak kullanılabilir. Erkekler için özel olarak geliştirilmiş formül yapısı, Veet Men tüy dökücü krem çeşidinin kıl köklerine nüfuz ederek tüyleri incelterek koparmasını sağlar. Kıl veya tüylerin yok edilmesinde ağrı hissi oluşturmayı engelleyen Veet Men tüy dökücü krem, cildin daha parlak hale gelmesine destek verir. Siz de Veet Men tüy dökücü krem ile cilinizi kolayca temizleyebilir, tüyleri köke yakın şekilde yok edebilirsiniz.

Veet Men Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Veet erkek tüy dökücü; sırt, koltuk altı, kasık, göğüs veya bacak bölgelerinde pratik olarak kullanıma uygundur. Hızlı sonuç performansıyla öne çıkan Veet Men tüy dökücü krem, duş esnasında uygulanabilir özelliktedir. Akıllara sıkça gelen “Veet Men tüy dökücü krem nasıl kullanılır?” sorusu ise kılların yer aldığı bölgeye yeterli şekilde uygulanması sonucu birkaç dakika bekletilerek spatula yardımıyla temizlenir olarak yanıtlanır.

Ancak Veet Men tüy dökücü krem ürününün 6 dakikadan uzun süre kullanılması önerilmez. Ayrıca kullanım öncesi ufak bir alanda Veet Men tüy dökücü krem formülünü denemek, ürünün vücut yapısına uygun olup olmadığı hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Veet Men tüy dökücü krem erkek vücudunda yer alan sert kılları yok eden maksimum performans özelliğiyle dikkat çeker.

Veet Men kullanımı pratik ve kısa sürede sonuç veren özellikleriyle başarılı performans sergileyebilir. Sert kılların yok edilmesine destek sağlayan ürün, kutu içinde yer alan özel tasarıma sahip spatula yardımıyla kolayca uygulanabilir. İstenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan Veet Men tüy dökücü krem, kıl gözeneklerinin tıkanmasını da engelleyebilir. Siz de Veet Men tüy dökücü krem ürününe ufak çaplı araştırma sonrası ulaşabilir, kullanım sonrası cildinizi su ile kolayca durulayarak temizleyebilirsiniz.

Veet Men Tüy Dökücü Krem Vücut

Veet Men Tüy Dökücü Krem Artı ve Eksi Özellikleri

Veet tüy dökücü krem erkek vücudunda yer alan sert kıl veya tüyleri pratik şekilde temizlemesiyle adından söz ettirir. 200 ml ambalaj paketi ise Veet Men tüy dökücü kremlerin uzun süreli kullanımına imkan tanır. Cildin kesilmesi veya çizilmesine yol açmayan yumuşak formüllü Veet Men tüy dökücü kremler, vücut üzerinde kötü koku oluşumunu da engeller. Diğer Veet Men tüy dökücü krem özellikleri ise artı ve eksileri ile şu şekildedir:

  • Kremin yumuşak formülü, kullanıldığı alana kolayca yayılmasına ve kıl köklerine etki etmesine yardımcı olur.
  • Kutu içinde yer alan spatula farklı genişlikteki uçları sayesinde kremin kısa sürede temizlenmesini sağlar.
  • Veet Men tüy dökücü krem pürüzsüz vücut alanı oluşumunu destekler.
  • Smooth&Fresh teknolojisine sahip krem, cildin güzel koku yaymasını sağlar.
  • Cilt yüzeyinin su ile durulanması, kremin tamamen uzaklaşmasına yardımcı olur.
  • Pratik çözüm sunan tüy dökücü krem; baş, yüz, kulak, burun ve genital bölgede kullanıma uygun değildir.

Veet Men Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Veet erkek tüy dökücü krem fiyatı, ambalaj seviyesine göre farklı olabilir. Bazı dönemler uygulanan kampanyalarda ise Veet tüy dökücü krem erkek fiyat etiketi avantajlı şekilde bulunabilir. Kremin ambalaj miktarı ve paketlenme tarihi fiyat etiketi üzerinde etkilidir. Bunun yanı sıra Veet Men tüy dökücü krem yorum ve inceleme bölümlerinde, kremin kullanım alanları hakkında bilgiler bulmak mümkündür.

Ayrıca ambalaj kutusu üzerinde Veet Men tüy dökücü krem kullanımı ve içeriği hakkında bilgilerde yer alır. Tüy dökücü krem alım öncesi yorum veya inceleme kısmına göz atmak, ürün hakkında fikir sahibi olmaya yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra Vücut tüylerini hızlı şekilde almaya yardımcı olan Veet Men tüy dökücü krem, kötü koku bırakmayan formülüyle kullanıcıların dikkatini çeker.

Zayıf tüylerin yer aldığı bölgelerde ise yaklaşık 3 dakika içinde etkili sonuçlar almak mümkündür. Özel tasarıma sahip spatula yardımıyla pratik olarak uygulanan tüy dökücü krem, pürüzsüz cilt oluşumunu destekler. Ayrıca Veet Men tüy dökücü Smooth&Fresh teknolojisiyle güzel koku oluşumunu sağlarken, kullanıldığı yüzeyi yaklaşık 24 saate kadar nemlendirebilir. Siz de Veet Men tüy dökücü krem ile kişisel bakımınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml Fiyat Analizi

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml Özellikleri

Türü:   Krem
Cinsiyet:   Erkek
Kullanım Bölgesi:   Vücut
Boyut:   200 ml
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Erkek Tüy Dökücü Tüy Dökücü Krem

Ürüne puan ver

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı