Botech

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box

(1 yorum)
Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box

60 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.930,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 21 dakika önce Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/DİGİTALBORSA

Ürün Özellikleri: Kapasite: 8 GB, Android, 4K, Bluetooth, Ethernet, Sesli Komut, USB, TV Box... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.852,99 TL20.11.2023

En Ucuz Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (30)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Benzer Ürünler

Botech Wzone

Botech Wzone modeli, akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonların bile daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olan bir üründür. Botech Wzone 4K Android TV kutusu olarak nitelendirilir. İnternette gezinme ya da belirli programları yükleme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmasıyla öne çıkar.

Pratik bir şekilde kullanılmasıyla herkese hitap eder. Bağlanılacak cihazın ilgili girişlerine monte edildikten sonra kullanıma hazır hale gelen Botech Wzone, elektronikle çok fazla ilgilenmeyen kişiler tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Botech Wzone 4K görüntü sunmasıyla da görsel olarak kullanıcılarına ayrı bir deneyim sağlar.

Android işletim sistemine sahip olan Botech Wzone, çeşitli özelliklerle donatılması sayesinde pratik bir kullanım deneyimi sunar. Ayrıca televizyonunuzu uygun fiyatlarla yükseltmenize ve daha işlevsel hale getirmenize yardımcı olan Botech Wzone, Netflix, Disney+, Amazon, Apple TV ya da BluTv gibi birbirinden farklı uygulamaların büyük ekran üzerinden izlenmesini mümkün hale getirir.

Video oynatıcılara ek olarak Spotify gibi uygulamaların da kullanılmasını mümkün hale getirir. Aynı zamanda Botech Wzone, Android işletim sistemi sayesinde televizyonların büyük bir tablet haline gelmesine de yardımcı olur. Botech Wzone fiyat opsiyonlarını inceleyerek uygun etiketlerle sisteminizi güçlendirebilir, cihazlarınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı özelliklerle donatılan ekranlar, istenilen programların daha rahat şekilde izlenmesini mümkün hale getirir. Her cihazda kullanılabilmesi ve ürünleri daha akıllı hale getirmesiyle öne çıkan Botech Wzone, kullanıcılarının uygun fiyata teknolojik bir sistem kurmasını sağlar. Seçeneklere göz atarak bütçenize hitap edeni kısa sürede bulabilir, fonksiyonel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Botech Wzone

L1 Sertifikalı Botech Wzone

Botech Wzone 4K L1 lisansına sahip olması ile öne çıkar. L1 sertifikası sayesinde dijital içeriklerin yüksek çözünürlüklü olacak biçimde ekranlarda yansıtılmasını mümkün hale getirir. Böylece kullanıcılarına görsel olarak ayrı bir deneyim sunmayı başarır. Botech Wzone Android 10 TV box işletim sistemine sahip olduğu için yeni nesil teknolojiler içerir.

Amlogic S905X3 yonga seti içeren Botech Wzone, dört çekirdekli özel yapısıyla hız konusunda başarılı bir performans ortaya çıkarır. İçerisinde dört adet 1.9 GHz hızında ARM Cortex-A55 çekirdek yer alır. Dörtlü çekirdekli yapısını başarılı şekilde tamamlayan dahili bellek hafızası, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır.

2 GB DDR3 RAM sayesinde televizyonların daha işlevsel hale gelmesini sağlar. Ayrıca ARM Mali-G31 MP2 grafik işlemcisi sayesinde görüntüleri ayrıntılı ve net biçimde yansıtmayı başarır. Yüksek çözünürlüğü desteklemesiyle beraber Botech Wzone başarılı grafik işlemcisiyle de görüntüleri net hale getirir.

Hızlı sisteminin yanı sıra lisanslı Dolby Audio olmasıyla da hem görüntü hem ses konusunda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. 8 GB dahili depolama alanına sunmasıyla beraber USB bellek aracılığıyla kullanılabilir alanı genişletilebilir yapıdadır. Bu sayede alan problemini ortadan kaldırarak kullanıcılarının dilediği işlemi rahatlıkla gerçekleştirmesine imkân tanır.

Botech Wzone özellikleri ile kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği çözümleri çatısı altında toplayarak birçok kişinin beğenisini kazanır. Botech Wzone 4K fiyat seçeneklerine göz atarak aradığınız özelliklere vakit kaybetmeden ulaşabilir, cihazlarınızı uygun fiyatlarla daha teknolojik ve fonksiyonel hale getirmeye başlayabilirsiniz.

Botech Wzone Kumandalı

Botech Wzone Bağlantı Özellikleri

Teknik özelliklerinin yanı sıra Botech Wzone 4K modeli bağlantı noktaları ve destekleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Wi-Fi içeren ürünün standardı 802.11AC’dir. Ayrıca hem 2.4 GHz hem de 5 GHz Wi-Fi frekanslarını destekler. Böylece internetin hızını dilediğiniz şekilde ayarlamanıza ve indirme hızlarını yükseltmenize imkân tanır. Ayrıca ethernet girişi de bulunduğu için kablo aracılığıyla internete bağlanabilir.

100 Mbit/s hızlarını destekleyen ethernet bağlantısı, internet söz konusu olduğunda kullanıcılarının istediği performansı elde etmesine yardımcı olur. Bluetooth 4.2’yi destekleyen Botech Wzone, güçlü bağlantı özellikleriyle günlük hayata pratiklik kazandırmayı başarır. Botech Wzone 3 tane USB girişine sahiptir.

Bir tanesi USB Type-C iki tanesi USB Type-A olan girişler, farklı cihazlarla bağlanmayı kolaylaştırdığı için kullanıcılarına farklı bağlantı seçenekleri sağlar. USB Type-C girişi sayesinde yeni nesil teknolojilerle entegre olan Botech Wzone, geliştirilmiş performansıyla kullanan kişiler tarafından olumlu geri dönüşler alır. USB Type-C, genel olarak güç girişi olarak kullanılır.

Botech Wzone prize bağlıyken Type-C girişi üzerinden telefonlarınızı ya da tabletlerinizi şarj etmenizi destekler. Böylece aynı anda birden fazla işlemin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca SD/microSD girişi sayesinde hafıza üzerinden çeşitli videoları ya da fotoğrafları görüntülemenize de olanak tanır.

HDMI 2.1 girişine sahip olmasıyla da Botech Wzone, farklı bağlantılar üzerinden televizyonlarınızı senkronize etmenizi sağlar. Aynı zamanda eski modellerle daha rahat şekilde bağlantı kurulabilmesi içinde AV portuna da sahiptir. Her ayrıntısı düşünülmüş Botech Wzone TV box ile istediğiniz cihazları dilediğiniz şekilde bağlayabilir, başarılı sistemler kurabilirsiniz.

Botech Wzone Tasarımı ve Kullanımı

Kompakt boyutlarıyla öne çıkan Botech Wzone, her ünitede kendine rahatlıkla yer bulabilir. Yüksekliği 21 mm, genişliği 110 mm ve derinliği 108 mm olduğu için küçük alanlarda bile etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ayrıca siyah rengiyle ekranlarınızla başarılı şekilde uyum yakalar. Ethernet girişi, optik dijital ses çıkışı, USB Type-C ve AV bağlantıları cihazın arka tarafında konumlandırılır.

Yan yana yerleştirilen girişler, hem kullanım hem de tasarım bakımından sade bir görüntü elde edilmesini sağlar. İki tane USB Type A girişiyle SD kart portu ise yan tarafında bulunur. Alt tarafında ise recovery tuşu vardır. Recovery tuşu, herhangi bir problemle karşılaşıldığı zaman tek dokunuşta ürünün fabrika ayarlarına döndürülmesine yardımcı olur.

Ön yüzünde ise oval biçimli LED ışık yer alır. Botech Wzone çalışırken beyaz, kapalıyken kırmızı olarak ışık veren LED, hem görsel hem de işlevsel olarak fonksiyonellik kazanır. Basit tasarım özelliklerine sahip olan kumanda da Botech Wzone ürününün herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. HDMI CEC desteğine sahip olduğu için bu desteği içerir.

HDMI CEC desteği içeren televizyonlarda Botech Wzone modelinin kumandası hem televizyon için hem de kutu için kullanılabilir. Kumandanın en alt tarafında YouTube, Netflix, Prime Video ve Google Play kısayol tuşları vardır. En çok kullanılan uygulamaları kısayol tuşu olarak barındırdığı için oldukça pratik biçimde istenilen işlemin gerçekleştirilmesini sağlar. Botech Wzone fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olana kısa süre içinde erişebilir, dijital içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Botech Wzone ile Mi Box S Farkları

İki ürün de ekranları işlevsel hale getirse de Botech Wzone bazı özellikleriyle Xiaomi Mi Box S modelini geride bırakmayı başarır. Mi Box S’in HDMI standardı 2.0 iken Wzone’da 2.1’dir. Böylece daha iyi görüntü akışı sağlanmasına imkân tanır.

Ayrıca ek olarak güç girişi görevi gören USB Type-C bağlantısına sahiptir. Mi Box S Android 8.1 işletim sürümüne sahipken Wzone’da Android 10 vardır. Ethernet girişine sahip Mi Box S’in eksikliklerini tamamlar.

Botech Wzone Olumlu ve Olumsuz Yanları

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV box çoğu özelliğiyle kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği fonksiyonları barındırmayı başarır. Olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi edinebilirsiniz.

 • Botech Wzone 4K Android 10 TV Box pratik kullanımı ve sade arayüzüyle öne çıkar.
 • USB Type-C girişi üzerinden telefon gibi farklı elektronik aletlerin şarj edilmesini desteklemesiyle işlevsellik kazanır. Ayrıca ek prize ihtiyaç duymadan cihazların kolaylıkla şarj edilmesini sağlar.
 • AV girişi sayesinde eski tip TV’lerle de rahatlıkla çalışabilir.
 • Kompakt boyutları, her yere sığdırılabilmesini sağlar. Aynı zamanda kompakt boyutları TV ünitelerinde karmaşık görüntüler oluşmasının önüne geçer.
 • Botech Wzone modelindeki Wi-Fi desteği yüksek hızda ethernet bağlantısı imkânı tanır.
 • Azami çözünürlüğü 3840x2160p olduğundan Botech Wzone, görüntülerin net ve canlı şekilde izlenmesini destekler.
 • Android marketten indirilen oyunların oynanmasını sağlamasıyla oyun konsolu benzeri bir deneyim elde edilmesini sağlar.
 • Günlük hayatta yeterli olsa da Bluetooth sürümünün 4.2 olması bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik olarak sayılabilir. Ayrıca dahili depolama alanı yetersiz olduğu için çoğunlukla ek kartlarla kullanılması gerekebilir.

Botech Wzone çoğu özelliğiyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını başarılı şekilde karşılar. Botech Wzone en ucuz seçeneklerini inceleyerek bütün bu avantajlardan faydalanabilir, TV’lerinizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz.

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box Fiyat Analizi

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box Özellikleri

Kapasite:   8 GB
İşletim Sistemi:   Android
Çözünürlük:   4K
Bluetooth:
Ethernet:
Sesli Komut:
USB:
Türü:   TV Box
RAM:   2 GB
USB Giriş Sayısı:   3
Bluetooth Versiyonu:   4.2
Yükseklik:   21 mm
Genişlik:   110 mm
Derinlik:   108 mm
HDMI Versiyonu:   2.1
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4K TV Box Android TV Box

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AC 1 yorum
  13 beğeni
  Ahmet C. 14 Kasım 2022
  Ürünü uzun araştırmalar sonucu aldım. Mi box s ile arasında kalmıştım. Fakat evimdeki modem wifi açısından biraz sıkıntılı. Özellikle misafir de geldiği zaman çok fazla cihaz bağlanınca kopmaşar kesilmeler olabiliyor. Bu nedenle özellikle lan girişi nedeniyle bu cihazı tercih ettim. 1 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir donma, kasma veya bağlantıda kopma yaşamadım. Mi box ta lan girişi olmaması büyük eksiklik. Bu arada uydu içinde typce-c girişli tuneri 250tlye sipariş verdim. Daha pratik oldu. Artık tamamen tek kumandadayım. Alacak olanlara tavsşye edebilirim

Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV Box İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV BoxXiaomi Mi Box S 4K Android TV BoxHomatics Box Q 4K Ultra HD Android TV Box Media PlayerNext Mybox 4K Ultra HD Android TV Box
 Botech Wzone 4K Ultra HD Android TV BoxXiaomi Mi Box S 4K Android TV BoxHomatics Box Q 4K Ultra HD Android TV Box Media PlayerNext Mybox 4K Ultra HD Android TV Box
Fiyat 1.930,00 TL
60 satıcı
1.729,00 TL
16 satıcı
2.080,12 TL
18 satıcı
1.123,44 TL
6 satıcı
Popülerlik1. Popüler Botech TV Box4. Popüler TV Box2. Popüler Homatics TV Box3. Popüler Next TV Box
Ortalama Puan1 yorum37 yorum-1 yorum
Kapasite8 GB8 GB8 GB16 GB
İşletim SistemiAndroidAndroidAndroidAndroid
Çözünürlük4K4K4K4K
BluetoothVarVarVar-
USBVarVarVarVar
IPTV---Var
Sesli KomutVarVar--
Ekran Yansıtma--Var-
EthernetVar-VarVar
TürüTV BoxTV BoxTV BoxTV Box
RAM2 GB2 GB2 GB2 GB
USB Giriş Sayısı3122
FPS Değeri-60 fps60 fps60 fps
Bluetooth Versiyonu4.24.24.2-
Yükseklik21 mm17 mm--
Genişlik110 mm95 mm--
Derinlik108 mm95 mm--
Ağırlık-147 gr--
HDMI Versiyonu2.12.0 --
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı