Arzum

Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü

En Popüler 5. Ütü (2 yorum)
Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü

34 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

677,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 6 dakika önce Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Buharlı, Damlama Önleyici, Güç: 2400 W, Kireç Önleyici, Şok Buharlı, Dikey Buharlı, Seramik, Su Haznesi Kapasitesi: 260 ml... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
575,58 TL11.11.2023

En Ucuz Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (29)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Saraylı Lady Sinderella Ütü Masası
Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü+Saraylı Lady Sinderella Ütü Masası
Pttavm 1.553,60 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Arzum Ütüler
Benzer Ürünler

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü

Arzum Olivya seramik tabanlı ütü, ütü yapma konforlu hale dönüştüren bir ürün olma özelliği gösterir. Minimal yapısı ve ergonomik tasarımıyla kullanıcılarından tam not almayı başarır. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü ile değer verdiğiniz giysilerinizi ve tekstil malzemelerinizi koruma altına alabilirsiniz. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü, derin kırışıklıkları düzeltmeniz için güçlü buhar gücüyle desteklenmiştir. Kırışıklıkları açarak kusursuz bir görünüm sağlayan Arzum Olivya seramik tabanlı ütü ile zahmetli işlerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Arzum Olivya AR684 seramik tabanlı 2400 W buharlı ütü hem yatay hem de dikey buhar yapma kapasitesine sahiptir. Gömlek, bluz gibi sayen veya narin giysilerinizi asılıyken bile pratik bir biçimde kırışıklıklarından arındırabilir, giyime hazır hale getirebilirsiniz. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü AR684 yorum bölümünü okuyarak cihazı deneyimleyen kişilerin tecrübelerinden yararlanabilir veya ürün hakkında önceden fikir sahibi olabilirsiniz.

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Modelinin Teknik Detayları

Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü 2400 Wattlık güçle etkili bir biçimde kırışıklıkların açılmasını sağlar. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü dakikada 35 gramlık buhar gücüyle çalışır. Ürünün maksimum buhar gücü ise dakikada 120 gramdır. Su haznesi dolum kapasitesi ise 260 ml olarak belirtilmiştir. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü, kumaşın nemlenmesini sağlayan spreyleme mekanizmasına sahiptir.

Gerekli durumlarda kuru, nemli veya buharlı ütüleme işlemi rahatlıkla yapılabilir. Kendi kendine temizleme fonksiyonu bulunan cihaz, su damlatmaz ve kumaş üzerinde leke bırakmaz yapıdadır. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü teknolojisinde yer alan kireç önleme özelliği sayesinde buhar çıkış yerleri tıkanmaz ve kaliteli bir performans sergilemeye devam eder. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü kullananlar tarafından ürünü yeni alacaklara tavsiye edilen küçük ev aleti tasarımlarındandır.

Siz de Arzum AR684 buharlı ütü ile yakından tanışabilir, yüksek donanımsal özellikleri sayesinde ürünü vazgeçilmezleriniz arasında alabilirsiniz. Arzum AR684 Olivya yorumlar kısmından cihazın kullanım performansına, teknik özelliklerine, sizin için uygunluğuna ve çok daha detaylı noktalarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Genel

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Kullanımı

Arzum AR684 elle rahatlıkla kavranabilir ve son derece kolay bir kullanım sunar. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modelinin taban kısmı seramikten oluşur ve böylelikle kumaş üzerinde kolay bir biçimde hareket etmenizi sağlar. Kumaş üzerine yapışmaz ve kumaşın parlamasına izin vermez. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü tasarımındaki su doldurma tankına belli yere kadar su dolumu yapılmalıdır. Ardından fiş kısmı prize takılmalı ve bir süre beklenmelidir. Su tankı buharlı ve spreyli çalışması için gereklidir.

Çok kırışık kumaşların kolayca açılması için Arzum Olivya seramik tabanlı ütü buharlı ve spreyli özelliğinden yararlanmanız gerekir. Arzum AR684 Olivya cihazın üzerinde yer alan ayar butonunu kumaşın cinsine göre belirlemelisiniz. Arzum AR684 ütü yapma işlemeniz bittiğinde fişi prizden çekmeli, hazne içindeki suyu boşaltmalı ve soğuyana kadar dik konumda bekletmelisiniz. Ürün soğuduktan sonra kablo dolama kısmına kabloyu gevşek bir şekilde dolayın ve yerine koyun.

Kırışık Karşıtı Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü

Arzum AR684 Olivya seramik tabanlı ütü ile en zorlu kırışıklıkları bile açabilirsiniz. Yoğun kırışıklığa sahip kumaşın üzerinde yer alan etiket kısmını okuyarak doğru bir ayar seçiminde bulunabilirsiniz. Kumaşın cinsine göre özel olarak konumlandırılan okunaklı butonu kullanarak işlerinizi bitirmeniz kolaylaşır. Bu sayede hem kumaşın dokusu zarar görmez hem de yüzeyinde kötü görüntü oluşmaz.

Kumaşı masa üzerine yayarak Arzum Olivya seramik tabanlı ütü tabanını kumaş üzerinde yavaş bir biçimde hareket ettirmeye başlayın. Siz her Arzum Olivya seramik tabanlı ütü teknolojisini hareket ettirdikçe makine buhar çıkarmaya devam eder. İsterseniz kumaşın ıslak tarafını kurutabilir ya da çok daha pürüzsüz olması için daha uzun süre üzerinde gezdirebilirsiniz.

Arzum Olivya seramik tabanlı ütü yardımıyla kırışıkların üzerini nemlendirerek yumuşatabilir, kırışıklıkları minimize ederek daha kolay açılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik taban kısmının ısınması için de çok fazla beklemenize gerek yok. Kısa bir süre zarfında işlerinizi tamamlayabilir ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz.

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Tabanı

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü ile Arzum AR695 Peta Ütü Arasındaki Farklar

Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modeli, Arzum AR695 Peta modelinden kireç önleyici mekanizmasıyla ayrılır. İki model arasında öne çıkan farkların başında Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modelinde kireç önleyici mekanizmanın bulunmasıdır. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü evinizdeki yardımcılarından biri olmaya adaydır. Aynı zamanda Arzum Olivya modeli AR695 Peta tasarımına oranla çok daha estetik bir görünüme sahiptir. Siz de Arzum AR684 fiyat performans ürünü ile hem bütçenizi koruyabilir hem de teknolojiye hayran kalabilirsiniz.

Artı ve Eksileri ile Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü

Diğer ürünlerde olduğu gibi Arzum Olivya seramik tabanlı ütü AR684 serisinin de birtakım artı ve eksi özellikleri bulunur. Özellikle ergonomik olması ve yer kaplamaması gibi fonksiyonelliği ile kullanıcılar tarafından çokça talep edilir. Bununla beraber Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modelinin şok buharlı performansı kırışık açma kapasitesi bakımından oldukça ideal bir özellik olarak gösterilir. Tüm bunların haricinde Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modelinin diğer artı ve eksi nitelikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Arzum Olivya seramik tabanlı ütü dikey olarak da hassas kumaşlarınızı koruyarak kusursuz bir performans sergiler.
  • Seramik tabanlı olması sayesinde kumaş üzerinde yanmaya ve tahribata yol açmaz.
  • Kireç oluşumunu önleyen sisteme sahiptir. Su damlatmadan maksimum verim almanızı kolaylaştırır.
  • Arzum AR684 Olivya ütü 2400 Watt gücüyle az enerji sarfiyatı ile yüksek verim almanıza yardımcı olur.
  • Tüm bunlara karşın AR684 Arzum modelinin yumuşak tutma yerinin olmaması, kendi kendini temizleyememesi ve otomatik kapanma özelliğinin bulunmaması da ürünün eksi özellikleri arasında gösterilir.

Arzum Olivya Seramik Tabanlı Ütü Fiyatları

Arzum Olivya seramik tabanlı ütü, Arzum markasının kullanıcılarına sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı bir küçük ev aletidir. Arzum Olivya seramik tabanlı ütü ile günlük kıyafetlerinizi, nevresim, masa örtüsü veya diğer tekstil malzemelerinizi kolaylıkla kırışıklarından arındırabilirsiniz. Aynı zamanda nemli kıyafetlerinizi kurutmanız da mümkündür. Kalite ve performans bakımından herkese hitap eden Arzum Olivya seramik tabanlı ütü modelini evinizde veya yazlıklarınızda kullanabilir, ergonomik yapısı sayesinde gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Son derece kullanışlı olan Arzum Olivya 2400 fiyat bakımından da oldukça makul teklifler sunar. Her bütçeye hitap eden Arzum Olivya seramik tabanlı ütü fiyatları ile ev ekonomisini korumak isteyenler için cazip teklifler sunar. Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü en ucuz ürüne sahip olmak için yapmanız gereken küçük ev aletini benzerleriyle karşılaştırmaktır.

Belirli dönemlerde yapılan kampanya ve indirimleri takip ederek en iyi teklifi veren adrese kolayca yönelmeniz mümkündür. Hem ihtiyacınızı karşılayan hem de ekonomik bir alışveriş deneyimi sunan ürünlere hiç vakit kaybetmeden anında sahip olabilirsiniz. Siz de Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü fiyatları karşılaştırması yaparak çok daha hesaplı bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü Fiyat Analizi

Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü Özellikleri

Türü:   Buharlı
Damlama Önleyici:
Güç:   2400 W
Kireç Önleyici:
Şok Buharlı:
Dikey Buharlı:
Taban Türü:   Seramik
Su Haznesi Kapasitesi:   260 ml
Buhar Gücü:   35 gr/dk
Maksimum Buhar Gücü:   120 gr/dk
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
3.7 7 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Tüm Yorumlar

Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı ÜtüArzum AR695 Peta 2400 W Tabanlı ÜtüArzum AR688 Claro 2400 W Buharlı ÜtüArzum AR683 Steam Pro 2002 2400 W Buharlı Ütü
 Arzum AR684 Olivya 2400 W Buharlı ÜtüArzum AR695 Peta 2400 W Tabanlı ÜtüArzum AR688 Claro 2400 W Buharlı ÜtüArzum AR683 Steam Pro 2002 2400 W Buharlı Ütü
Fiyat 677,90 TL
34 satıcı
649,00 TL
27 satıcı
639,00 TL
45 satıcı
995,00 TL
10 satıcı
Popülerlik5. Popüler Ütü2. Popüler Arzum Ütü5. Popüler Arzum Ütü-
Ortalama Puan2 yorum1 yorum-1 yorum
TürüBuharlıBuharlıBuharlıBuharlı
Damlama ÖnleyiciVarVarVarVar
Kireç ÖnleyiciVar-VarVar
Otomatik Kapanabilen---Var
Şok BuharlıVarVarVarVar
Dikey BuharlıVarVarVar-
Yapışmaz-VarVarVar
Güç2400 W2400 W2400 W2400 W
Taban TürüSeramikSeramikSeramikSeramik
Su Haznesi Kapasitesi260 ml260 ml260 ml420 ml
Buhar Gücü35 gr/dk35 gr/dk35 gr/dk35 gr/dk
Maksimum Buhar Gücü120 gr/dk120 gr/dk120 gr/dk170 gr/dk
Hortum Uzunluğu---2 m
Kablo Uzunluğu---2 m
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı