Philips

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü

En Popüler 10. Ütü(10 yorum)

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 43 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

Stokta1 iş günüSatıcı: Media Markt9,3 663 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Buharlı, Damlama Önleyici, Kireç Önleyici, Otomatik Kapanabilen, Şok Buharlı, Otomatik Buhar Ayarı, Dikey Buharlı, Güç: 3000 W... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (21)

En Popüler Philips Ütüler
Benzer Ürünler

Philips Azur Elite

Philips Azur Elite, küçük ev aletleri kategorisinde bulunan teknolojik bir üründür. Philips, pek çok farklı özelliğe sahip olan elektrikli küçük ev aletlerini hedef kitleye ulaştırarak onların memnuniyetlerini kazanmayı amaçlar.

Ütü kategorisi içerisinde yoğun talep gören Philips Azur Elite Optimal Temp, dış dizaynı ve modern çizgileriyle görenleri etkilemeyi başarır. Birbiriyle uyumlu renk kombinasyonu ile birlikte benzersiz bir görünümün açığa çıkmasını sağlar.

Ev işleri noktasında da kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan Philips Azur Elite, şok buhar gücü sayesinde kırışık sorununa kalıcı bir çözüm sunar. Azur Elite ütü tasarımında yer alan kireç önleyici sistem ise modelin kalitesini artıran bir diğer önemli özelliklerindendir.

Artan ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen birçok özelliğe sahip teknolojik ürünler tasarlanır. Bunlar arasında büyük konfor sağlayan Philips GC5037/80 Azur Elite ütü, şok buhar gücüyle en sert ve kırışık kumaşları gidermede etkili sonuçlar gösterir.

Azur Elite, çok kısa bir süre zarfında hiç zorlanmadan çamaşırlarınızı düzeltir ve arta kalan zamanı size geri kazandırır. Aynı zamanda elektrik faturalarına da yansımalarını gözlemlemeniz mümkün olur.

Evinizdeki en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya aday Philips Azur Elite siz de vazgeçilmezleriniz arasına dahil edebilirsiniz. Philips GC5037/80 Azur Elite yorum bölümünden ürünü gerçekten deneyimlemiş ve memnun kalmış kişilerin yapmış oldukları açıklamaları veya değerlendirmeleri baz alarak Philips Azur Elite tasarımının sizin için uygunluğuna karar verebilirsiniz.

Philips Azur Elite Genel Görünüm

Optimal Temp Teknolojili Tasarım: Philips Azur Elite

Philips Azur Elite ütü, ergonomik yapısıyla dikkatleri üzerine bir tasarımdır. Buharlı gücüyle etkili performans gösteren kusursuz dizaynıyla ütü yapma günlerini konforlu hale dönüştürür.

Azur Elite buharlı ütü GC5037/80 modelin taban kısmında Steam Glide Advanced teknolojisi yer alır. Bu teknolojik detay yapışmaz fonksiyonu ile kırışıkları gidermeye yarar. Philips Azur Elite 3000W gücüyle çalışır. 350 ml’lik su haznesine sahip olan Philips Azur Elite hem yatay hem de dikey olarak kırışık giderme kapasitesine sahiptir.

Askı üzerinde bulunan gömlekleri şok buhar gücüyle giyime hazır hale getirir. Ayrıca Philips Azur Elite tasarımındaki bu özellik, yoğun kırışık kumaşlarda sıklıkla tercih edilir. Philips Azur Elite ütü fiyatları ve kampanyaları takip ederek işinizi kolaylaştıracak ürünlere evinizde yer açabilirsiniz.

Philips Azur Elite, dakikada 260 gram değerinde şok buhar gücüne sahip bir üründür. Sürekli buhar gücüyle çalışmaya başladığında periyotlar halinde buhar püskürtmeye devam eder.

Philips Azur Elite tasarımının 333 mm yüksekliği, 135 mm genişliği ve 175 mm derinliği bulunur. Kablolu olarak üretilen Philips Azur Elite ütünün güç kablosu uzunluğu 2.5 metre olacak şekilde üretilir.

Otomatik olarak kapanan dizaynı sayesinde tasarruf etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte kıyafetleri ütülerken Philips Azur Elite ütüyü açık olarak bıraktığınızda otomatik kapama devreye girer ve eşyaların yanmasını önleyerek oluşabilecek riskleri ortadan kaldırır.

Kalitesine oranla oldukça makul tutulan Philips Azur Elite fiyatı herkes tarafından erişilebilir düzeydedir. Kampanyaları araştırarak Philips Azur Elite GC5037/80 en ucuz seçeneklerine ulaşmanız da oldukça kolaydır. Ayrıca Philips Azur Elite ütü yorumları bölümünü de okuyarak çok daha verimli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Philips Azur Elite Çapraz Görünüm

Philips Azur Elite Ütü Modelini Seleflerinden Ayıran Özellikleri

Philips Azur Elite GC5037/80 ütü, gelişmiş özellikleri ve modern çizgileriyle benzerlerine fark atar. Şık görünümüyle görenleri etkileyen Philips Azur Elite, ergonomik bir ürün olarak ideal kullanım sunar.

Philips Azur Elite bulunduğu alanda fazla yer kaplamayacak boyutta üretilir. Otomatik kapanma özelliği bulunan Philips Azur Elite, dikey olarak da ütü yapabilme kapasitesine sahiptir. SteamGlide Advanced fonksiyonuyla ideal bir kullanım sunar ve bu da seleflerinden ayrılmasına neden olan bir diğer etmendir.

Aynı zamanda şok buhar atımlarıyla üstün bir ütüleme sağlar. Seleflerinde olmayan bu gibi detaylar sayesinde kendisini tercih edenleri memnun etmeyi başarır. Philips Azur Elite kullanımı kolay olan küçük ev aletleri kategorisinde yer alan modern bir üründür.

LED kontrol panelleri ve kusursuz dizaynıyla donatılarak performansının artırılması ve mükemmel bir kırışık giderme deneyimi yaşatması amaçlanır. Üst düzey konfor sunan detaylarıyla maksimum verim alınmasında etkili olur.

Tek seferde pek çok farklı kumaşın ütülenmesini kolaylaştıran yapıya sahiptir. Günlük olarak giyime uygun olan kıyafetlerden tekstil malzemelerine kadar birçok eşyayı rahatlıkla ütülemnizi sağlar. Siz de Philips Azur Elite yorumlar bölümünde yer alan gerçek kullanıcıların deneyimlerini okuyabilir ve gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığını araştırabilirsiniz.

Philips Azur Elite Üstten Görünüm

Philips Azur Elite Ütü Modeli Nasıl Kullanılır?

Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp teknolojili buharlı ütü, şoklu buhar oluşturarak kıyafetlerin ütülenmesini pratikleştirir. Kırışıkları düzeltirken giysilerin ıslanmasını ve kumaş üzerinde leke bırakmasını engeller.

Ergonomik olarak üretilen Philips Azur Elite ütüdeki elle kavranan tutma sapı son derece yumuşak dizayn edilmiştir. Kaliteli malzemelerden elde edilen Philips Azur Elite ısıya karşı da oldukça dayanıklıdır.

Philips Azur Elite özellikleri arasında yanmaz ve yapışmazlık fonksiyonu bulunur. Ultra buhar gücü, çok yoğun bir şekilde kırışmış kıyafetlerin ütülenme süresini minimize eder. Kumaş türüne göre kolaylıkla ayarlanabilen buhar hızı ayar düğmesi yer alır.

Bu sayede kumaşın cinsine göre belirlenebilen ve çok daha başarılı bir ütüleme sağlayan fonksiyonların kullanılması uygun olur. Philips Azur Elite ütünün kullanım aşamaları ise şu şekildedir:

 • Philips Azur Elite GC5037/80 Optimaltemp 3000W buharlı ütü modelinin kullanımı oldukça kolaydır. Prize takılı olarak çalıştırılması mümkün olan Philips Azur Elite ütünün su haznesine belirli oranda su eklenmesi gerekir.
 • Kumaşın cinsine göre belirlenmiş ayarın yapılması önemlidir.
 • Dijital göstergeli ekran formu sayesinde LED konforundan yararlanarak sıcaklık seviyesini artırabilir ya da düşürebilirsiniz.

Philips Azur Elite ütüye dinamik bir görünüm kazandırma noktasında da oldukça başarılıdır. Minimal boyutta tasarlanan ve güvenli bir kullanım sunan Philips Azur Elite ütüyü hemen herkes rahatlıkla kullanılabilir. Günlük olarak çalıştırılması mümkün olan makinede anti-drip sistemi bulunur. Dikey buğu fonksiyonuyla güçlendirilerek işlevselliği ön plana çıkarılır.

Philips Azur Elite Üstten Görünüm

Philips Azur Elite Ütü Modelinin Artıları ve Eksileri

Philips Optimal Temp ütü modelinin birtakım artı ve eksi özellikleri bulunur. Philips Azur Elite özellikleri arasında yer alan otomatik buhar ayarı, en kırışık giysilerin bile ütülenmesini kolaylaştırır.

Damla önleyici mekanizması sayesinde kıyafetlerin üzerinde ıslaklık ve leke oluşumu gözlenmez. Ayrıca cihazı açık olarak kıyafetlerin üzerinde unuttuğunuzda otomatik olarak devreye giren kapama fonksiyonu sayesinde eşyalarınızı korur ve tehlikelerin oluşumunu engeller.

Bu özellik Philips Azur Elite kullananlar tarafından beğeniyle karşılanan bir özelliktir. Ayrıca Philips Azur Elite hem yatay hem de dikey buhar gücüyle ütü yapılmasında da kolaylık sağlar. Philips Azur Elite ütü kullanımı, son derece kolay ve güvenlidir.

Philips Azur ütü modelinde ek tabanın olmayışı ve kablosuz fonksiyonunun bulunmayışı eksi özellikleri arasında gösterilir. Philips Azur Elite GC5037/80 yorumlar bölümünden ürün hakkındaki detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşmanız hedeflenir.

Aynı zamanda “Philips Azur Elite ne kadar?” Sorusu da merak edilen konu başlıkları arasında yer alır. Philips Azur elite en ucuz fiyat seçeneklerini karşılaştırarak sizin için en uygun olan Philips Azur Elite üzerinde karar kılmanız önemlidir.

Bu sayede beğendiğiniz kaliteli Philips Azur Elite en uygun fiyatlardan sahip olmanıza yardımcı olur. Siz de Philips Azur Elite yorum bölümünde modelin işlevsel özelliklerini detaylı bir biçimde öğrenebilir ve fiyat avantajlarını değerlendirerek ihtiyacınız olan Philips Azur Elite tasarımına kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü Fiyat Analizi

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü Özellikleri

Türü:   Buharlı
Damlama Önleyici:
Kireç Önleyici:
Otomatik Kapanabilen:
Şok Buharlı:
Otomatik Buhar Ayarı:
Dikey Buharlı:
Güç:   3000 W
Taban Türü:   SteamGlide Advanced
Su Haznesi Kapasitesi:   350 ml
Buhar Gücü:   70 gr/dk
Maksimum Buhar Gücü:   260 gr/dk
Kablo Uzunluğu:   2.5 m
Yükseklik:   17.5 cm
Genişlik:   13.5 cm
Uzunluk:   33.3 cm

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü Detayları

 • Özellikler
 • TipBuharlı ütü
 • Tabanlık malzemesi/kaplamaSteamGlide Advanced
 • Kablo uzunluğu2,5 m
 • Buhar artırma performansı260 g/dak
 • Otomatik güç kapalıEvet
 • Ürün rengiSiyah, Kırmızı
 • Buhar artış fonksiyonuEvet
 • Sürekli akışEvet
 • Daha iyi kırışıklık giderme için sürekli buhar üfleme70 g/dak
 • Su tankı kapasitesi0,35 l
 • Özellikler
 • Anti-drip fonksiyonuEvet
 • Dikey buğu fonksiyonuEvet
 • KablosuzHayır
 • Seyahat için tasarlanmışHayır
 • Enerji yönetimi
 • Güç3000 W
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik333 mm
 • Derinlik135 mm
 • Yükseklik175 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.622 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • YS2 yorum
  93 beğeni
  YEŞİM S.8 Mayıs 2018
  Ürün gerçekten parasini hakediyor biraz ağır ama zaten ütü yaparken kendiliğinden kayıp gidiyor çamaşırın üzerinde tereddüt etmeden alabilirsiniz
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • MY1 yorum
  9 beğeni
  Metin Y.Ankara4 Aralık 2022
  Kesinlikle paranıza yazık. Neden mi ?Guya bir ütü yapmışlar, Akıllı.Bu ütü ile 2 yıllık tecrübemde akıllı davrandığı tek saniyeye şahit olmadın. Onun yerine sizi verem eden, zıvanadan çıkaran bol bol aptallıklarını gördüm.Zaten 2 yılın son 1 yılı bazen çalıştı bazen çalışmadı. Bu ütünün 1/3- 1/4 fiyatına harika ütüler var. Bu ütü bir kere bozuldumu zaten en kötü diğer mekanik ütüler fiyatına tamir ediliyor. Ben şimdi tam mekanik , içinde auto off elektroniği dahi olmayan DTS5020 aldım. Harika iş çıkarıyor. Gittiği yere kadar, bu ütünün 1/4 fiyatına aldığımdan kafam rahat.Tavsiyem içinde zerre elektroniği olmayan mekanik iyi bir marka ütü alın.kafanız rahat etsin.
Tüm Yorumlar
 • MY1 yorum
  9 beğeni
  Metin Y.Ankara4 Aralık 2022
  Kesinlikle paranıza yazık. Neden mi ?Guya bir ütü yapmışlar, Akıllı.Bu ütü ile 2 yıllık tecrübemde akıllı davrandığı tek saniyeye şahit olmadın. Onun yerine sizi verem eden, zıvanadan çıkaran bol bol aptallıklarını gördüm.Zaten 2 yılın son 1 yılı bazen çalıştı bazen çalışmadı. Bu ütünün 1/3- 1/4 fiyatına harika ütüler var. Bu ütü bir kere bozuldumu zaten en kötü diğer mekanik ütüler fiyatına tamir ediliyor. Ben şimdi tam mekanik , içinde auto off elektroniği dahi olmayan DTS5020 aldım. Harika iş çıkarıyor. Gittiği yere kadar, bu ütünün 1/4 fiyatına aldığımdan kafam rahat.Tavsiyem içinde zerre elektroniği olmayan mekanik iyi bir marka ütü alın.kafanız rahat etsin.
 • KB1 yorum
  5 beğeni
  Kübra B.23 Temmuz 2022
  İndirime girsin diye bekleyip üstüne 100tl daha zam gelmesi ve daha fazla zamlanmasin diye aldıktan 1 gün sonra 200 TL indirime girmesi sinirlendirdi...onun haricinde ütüyü henüz denemedim dün geldi
 • UK8 yorum
  25 beğeni
  Umay K.21 Aralık 2020
  geldiği gibi küçük bir deneme yaptım ve sonuç güzel
 • ZG2 yorum
  11 beğeni
  Zehra G.26 Temmuz 2020
  Kolay SiparişSahraAvm
  Ütü gerçekten fazla iyi , o kadar iyi açıyor ki kıyafetler büyüyor nerdeyse . Buhar ayarı çok iyi ve ekstra buharla askıda ütü yapabiliyorsunuz . Tabanı saten gibi , ağırlığı ideal . Tutuşu rahat , performansı çok iyi . Sadece su atma özelliği yok ama o da pek lazım olmuyor çünkü kırışıklık kalmıyor . Buharı çok kullanırsanız Suyu da çok çabuk bitiyor ona göre .
 • Murat Ö.1 yorum
  8 beğeni
  Murat Ö.25 Temmuz 2020
  Kolay SiparişSahraAvm
  Ürün iyi fakat kırışıklık ları tam gidermiyor

Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı Ütü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur GC4909/60 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur Elite GC5032/20 OptimalTEMP 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur Pro GC4889/30 3000 W Buharlı Ütü
 Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTEMP 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur GC4909/60 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur Elite GC5032/20 OptimalTEMP 3000 W Buharlı ÜtüPhilips Azur Pro GC4889/30 3000 W Buharlı Ütü
Fiyat 2.899,00 TL
24 satıcı
2.239,00 TL
56 satıcı
3.489,00 TL
13 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik8. Popüler Philips Ütü4. Popüler Ütü--
Ortalama Puan10 yorum10 yorum3 yorum5 yorum
TürüBuharlıBuharlıBuharlıBuharlı
Damlama ÖnleyiciVarVarVarVar
Ek TabanlıYokYokYokYok
KablosuzYokYokYokYok
Kireç ÖnleyiciVarVarVarVar
Otomatik KapanabilenVarVarVarVar
Seri-Philips Azur-Philips Azur Pro
Şok BuharlıVarVarVarVar
Otomatik Buhar AyarıVar-Var-
Dikey BuharlıVarVarVarVar
Su Seviye Göstergesi-Var--
Güç3000 W3000 W3000 W3000 W
Taban TürüSteamGlide AdvancedSteamGlide EliteSteamGlide PlusT-ionicGlide
Su Haznesi Kapasitesi350 ml300 ml350 ml350 ml
Buhar Gücü70 gr/dk55 gr/dk65 gr/dk55 gr/dk
Maksimum Buhar Gücü260 gr/dk250 gr/dk250 gr/dk240 gr/dk
Isınma Süresi-2 dk--
Kablo Uzunluğu2.5 m3 m2.5 m2.5 m
Yükseklik17.5 cm15.3 cm17.5 cm16 cm
Genişlik13.5 cm12.9 cm13.5 cm14 cm
Uzunluk33.3 cm31.9 cm33.3 cm32 cm
Ağırlık-1.69 kg-1.5 kg
AkıllıYok---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı