Philips Kazanlı Ütü

Philips Kazanlı Ütü Fiyatları

125 farklı Philips Kazanlı Ütü için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPhilips
 • TürüKazanlı
 • Temizle
 • Güç3000 W
 • Güç3200 W
 • Buhar Basıncı7 bar
 • Buhar Basıncı8 bar
 • TürüBuharlı
 • Buhar Gücü140 gr/dk
 • Buhar Gücü180 gr/dk
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPhilips
 • TürüKazanlı
 • Temizle
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriGüçTaban TürüSu Haznesi KapasitesiBuhar BasıncıBuhar GücüMaksimum Buhar GücüIsınma SüresiHortum UzunluğuKablo UzunluğuYükseklikGenişlikUzunlukAğırlıkÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (125)

Philips Buharlı Ütü Tefal Buharlı Ütü Tefal Kazanlı Ütü Silter Kazanlı Ütü Buharlı Ütü Arçelik Kazanlı Ütü Arçelik Buharlı Ütü Arzum Kazanlı Ütü Arzum Buharlı Ütü Beko Buharlı Ütü Beko Kazanlı Ütü Fakir Kazanlı Ütü

En Çok Karşılaştırılan Ütüler

Philips Kazanlı Ütü Sıkça Sorulan Sorular

Philips Kazanlı Ütü

Ev eşyalarının alındıktan sonra uzun süre dayanıklı olması, arızalanmaması ve ihtiyaçlara tam olarak yetişmesi istenir. Genelde ev eşyaları, sık sık kullanıldığı için her gün kolay ulaşılabilecek yerlere konur. Arızalanınca bile yenisiyle değiştirmektense onarım için çareler aranır. Çünkü çok fonksiyonlu bu eşyalar pahada da biraz fazla olabilir. Ütüler de her gün kullanımda olmasa da, kolay erişilebilen yerlere konan, sıkça ihtiyaç duyulan pratik bir ev eşyasıdır. Çamaşır makinesinden yeni çıkan çamaşırların kuruduktan sonraki kırışıklığına tahammül edemeyenlerdenseniz ütü sizin de vazgeçilmeziniz olabilir. Daha kolay hamlelerle daha verimli ütüleme yöntemleri arıyorsanız yeni teknolojinin eserlerinden olan Philips buharlı kazanlı ütü aradığınız özellikleri size verebilir. Dış görünümüne ve kıyafetine normalden daha fazla önem verenler, işini haftanın tek bir gününe toplayıp tüm çamaşırları tek seferde ütüleyenler, kalabalık bir ailede işine asla son veremeyenler için Philips’in çıkardığı bu ütüler oldukça işlevseldir. Kısa sürede çok fazla kıyafet, çarşaf veya her ne ütülemek isterseniz Philips buharlı kazanlı ütü ile kolayca işin içinden çıkabilirsiniz. Philips kazanlı ütü modelleri inceleyerek siz de hızlıca karar verebilirsiniz.

Philips Kazanlı Ütü Özellikleri

Saatler süren ofis yaşantısında dümdüz kıyafetler, temiz bir kişisel görünüm hemen göze çarpar. İş hayatında pek çok insan bu şekilde giyinmeyi tercih eder. İş hayatının getirdiği zorunluluk ya da gereklilik olmasa da düzgün bir görüntü her zaman daha caziptir. Azalan zamanlarınızda kısa sürede çok işi aradan çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Philips kazanlı ütü özellikleri itibariyle de bu ihtiyaca yönelik tercih edilen pratik ev aletleridir. Kısa zamanda en fazla ütüleme sağlayıp klasik olan modellere göre kıyafete daha düz bir görünüm verir. Philips kazanlı ütü, çok fonksiyonlu olan özellikleri sayesinde son zamanlarda kalabalık ailelerin ve sık ütü yapılan yerlerin gözde ürünü olmayı başarır. Klasik buharlı modellere göre avantajları daha fazladır. Bir anda haftalık tüm kıyafetleri birkaç hamlede ütülemek için Philips buharlı kazanlı ütü en güzel kolaylığı sağlar. Ürünü yüzeye bastırarak ve yüzeyde uzun süre bekleyerek değil, birkaç hamlede yüzeyde yer değiştirerek bile dümdüz görünümü hemen fark edebilirsiniz. Bunu sağlayan kazan yapısı, klasik modellere göre en büyük farklılığı oluşturur. Suyu biriktirdiği kazan sayesinde sürekli su eklemekle uğraşmadan yüksek basınçlı buharla kolay ütülemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Su haznesinin geniş olması zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ütü yaptığınız sırada su haznesini sürekli doldurma sıkıntısınız böylece yaşamazsınız. Basınç ayarları ile istediğiniz dokunun özelliğine göre ayarlama yapabilirsiniz. Taban kısımları daha fazla fonksiyonda olur. Çünkü yüksek buhar çıkış gücünü en fazla etkileyen unsur ürünün taban özellikleridir. Seramik taban, alüminyum taban, paslanmaz çelik taban, yapışmaz taban gibi çeşitli özelliklerde tabanlar farklı ihtiyaçlara göre etkili olabilir. Siz de çile gibi görünen işlerinizi keyifli hale getirmek için ütü ve ütü masası kılıfı çeşitlerine göz atarak tercihte bulunabilirsiniz.

Philips Kazanlı Ütü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Philips buharlı kazanlı ütü modellerinde dikkate almanız gereken ilk özellik büyük su hazneli olduğudur. Haznenin büyük olması size pek çok kolaylık sağlar. Bir yönüyle de kazanın daha fazla yer kaplayacağı da göz ardı edilmemelidir. Ancak fazla ve sık ütü yapan biriyseniz ya da bir işyeri için sürekli kullanımda olacak sağlam bir ürün arıyorsanız kazanın daha fazla yer kaplayacak olması geri planda kalabilir bir durumdur. Tabanlardaki farklılık da ürün seçerken dikkat etmeniz gerekenlerdendir. Alüminyum tabanlar en çok görülen malzemedir. Bir süre sonra taban, kumaşa yapışma gösterebilir. Ancak yine de alüminyum taban uzun zaman sorunsuz dayanıklılık gösterir. Yapışmaz tabanlar ise oldukça kaygan olup yüzeyde iz bırakmadan kayar. Paslanmaz çelik tabanlar da yapışmaz taban gibi doku yüzeyinde kolayca kayar, ısıyı tüm yüzeye eşit dağıtır. Seramik tabanlı modeller de paslanmaz çeliğe en iyi alternatiftir ve ısıyı eşit yayar. Philips buharlı kazanlı ütü seçimi yaparken fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra görünen malzemelerin özelliklerine de dikkat etmeniz önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz Philips kazanlı ütü modelleri için akakce.com’daki avantajlara göz atabilirsiniz.

Philips Kazanlı Ütü Avantajları

Geniş su hazneli modeller kalabalık ortamlardaki ütü zahmetini üzerinizden alacak bir avantajı vardır. Basınçlı buhar gücü sayesinde en kırışık yüzeyler bile hemen pürüzsüzleşebilir. Philips kazanlı ütü modelleri içinde farklı taban özellikleri olan seçenekler mevcuttur. Taban yüzeyindeki gözenekler buharın kolayca yüzeye ulaşmasını sağlar. Klasik olan modellere göre tabanlar, buharı yüzeye yaymak açısından daha ayrıntılıdır. Kimi ürünlerdeki otomatik kapanma özelliği çocukların olduğu yerlerde güvence verebilir. Ütü yaptıktan sonra fişi kapatıp kapatmamanın yarattığı endişe verici durumlar otomatik kapanma özelliği sayesinde yaşanmaz. Philips azur kazanlı ütü kottan ipeğe kadar her kumaşta yumuşacık bir pürüzsüzlük sağlar. En güçlü buhar teknolojisi klasik modellere göre çok daha fazla etkilidir. Kazanlı olması ise klasik modellere göre daha fazla yer kaplaması ile tek dezavantajı oluşturabilir. Ancak kazanların yaklaşık 1,5 L, klasik modellerin ise 300 mL olması nedeniyle çok büyük hacim farkı olmaz. Tüm kıyafetleriniz ve kumaşlarınız için kısa sürede zahmetsiz sonuçları buharlı basınç teknolojisi sayesinde alabilirsiniz. Eğer siz de işlerinizi tek seferde bile kolayca bitirmek istiyorsanız modellere bakabilirsiniz.

Philips Kazanlı Ütü Kullanımı ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ütülerde olası hasarlar genelde kireçlenme nedeniyle oluşur. Bu nedenle işinizi bitirdikten sonra su tankının boşaltılması, sonraki kullanımlar için en iyisidir. Daha sonra ürünü kullanmadığınız zamanlar için dikey pozisyonda konumlandırmalısınız. Ütü yaparken de ara verdiğiniz anlarda yine ürünü dikey pozisyonda tutmanız gerekir. Bu durum kireçlenmeyi en aza indirir. Ürün ile işiniz bittikten sonra yine kireç tankını belli aralıklarla çıkarıp temizleyebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz kireç karşıtı formüllerle de kireçlenmenin önüne geçebilirsiniz. Tabanlar ütülenen yüzeye direkt temas eden ve hasarlanmaması gereken parçadır. Bu nedenle tabanları asla telle veya sert cisimlerle temizlememelisiniz. Philips kazanlı ütü yorumları sayesinde ürün özellikleri ve kullanım deneyimleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Haftalık işlerinizi kolaylaştırmak için satın almak istediğiniz buharlı ütü fiyatlarına göz atarak yorumları da inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Philips Kazanlı Ütü Modelleri Akakçe’de

Uzun yıllar ev eşyalarında öncü markalardan olan Philips, buharlı teknolojinin sağladığı pürüzsüzlüğü kumaşlarınıza kadar hissettirir. Kıyafetlerinizin devamlı düzenli ve temiz görünümde olmasına önem veriyorsanız Philips buharlı kazanlı ütü yorumları sayesinde kullanıcı deneyimlerinden ürünün uygunluğunu ölçebilirsiniz. Kalabalık bir ailede baş edilemeyecek gibi duran haftalık çamaşırların ütü sorunu yüksek buhar teknolojisiyle tarihe karışır. Sizden ev işinin zahmetini aldığı gibi, kazandırdığı zamanları da kendinize veya ailenize ayırmanıza olanak tanır. Çok fazla ürün seçeneği ve seçenekler arttıkça farklılaşan fiyatları inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Ütü modellerini ve markalarını karşılaştırarak bütçenize uygun ütüyü hızlıca bulabilirsiniz. Philips kazanlı ütü fiyatları incelemesi yaparken kullanıcı yorumlarını da okuyarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Siz de pratik ev eşyaları arasında yer alan ütü modellerini uygun fiyatlarla satın almak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.