Uydu Alıcısı ve Receiver

Uydu Alıcısı ve Receiver Fiyatları

940 farklı Uydu Alıcısı ve Receiver için fiyatlar listeleniyor.

Next Uydu Alıcısı Sunplus Uydu Alıcısı Rose Uydu Alıcısı Humax Uydu Alıcısı Dreamstar Uydu Alıcısı Hiremco Uydu Alıcısı

Fiyatı Düşen Uydu Alıcıları

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Uydu Alıcıları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 4KFull HDHDWi-FiHDMIIPTVSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 40Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Standardı İşletim Sistemi Hafıza Kapasitesi RAM İşlemci Çekirdek Sayısı USB Sayısı Kanal Kapasitesi Yükseklik Genişlik Derinlik Ağırlık SatıcıToplam 40 satıcı. Ürün Puanı

Sunny TV FiyatlarıSeg TVSamsung TVLG TV Fiyatları50PUS7505TV BoxGüvenlik KamerasıProjeksiyon CihazıSoundbarNext Uydu AlıcısıSunplus Uydu AlıcısıRose Uydu Alıcısı

En Çok Karşılaştırılan Uydu Alıcıları

Uydu Alıcısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Uydu Alıcısı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Uydu Alıcıları hangileri?

Bugün Akakçe'de 940 farklı model arasında

En çok satan Uydu Alıcıları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Uydu Alıcısı:
  1. Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı
  2. Next Kanky HD Mini Uydu Alıcısı
  3. Next 2000 HD Plus IPTV Çanaklı Çanaksız HD Uydu Alıcısı
  4. Sunplus Falcon Full HD Wi-Fi Uydu Alıcısı
  5. Rose DR-5040 Mini Scart Uydu Alıcısı

Uydu Alıcısı & Receiver

Uydu alıcıları, uydulardan gelen mikrodalga sinyalleri dönüştürdükten sonra televizyona görüntü aktarımı sağlayan cihazlardır. Full HD gibi görüntü kalitesine sahip modelleri bulunan uydu alıcıları, bir kablo yardımıyla televizyona bağlanır. Alıcılar SD ve HD olarak iki farklı kategoriye ayrılır. SD alıcılar, standart yayın formatına sahip iken, HD uydu alıcıları ise yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini ekrana aktaran uydu alıcısı modelidir. HD tür uydu alıcısı satın alırken televizyonunuzun HD görüntü kalitesi yansıtabilen özellikte olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Uydu alıcılarının çanağa ihtiyaç duymayan modellerine de rastlamak mümkündür. Uydu alıcısı çanaksız seçenekleri, kablolu ya da kablosuz internet bağlantısı üzerinden televizyona görüntüyü aktarır. Böylelikle çanak kurulumuna ihtiyaç duymaksızın televizyon keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu tür uydu alıcılarının 4K ve 8K Ultra Full HD görüntü kalitesi sağlayan modellerine rastlamak da mümkündür. Uydu alıcısı incelemelerine göz atarak kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden ihtiyaç duyduğunuz alıcı hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak ucuz fiyat etiketleri üzerinden dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Evinizde televizyon izlemenin keyfini sonuna kadar yaşamak için sıcak yaz aylarında ferah bir ortam için vantilatör modellerini de inceleyerek indirimli ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Uydu Alıcısı (Receiver) Modelleri ve Uydu Alıcısı Özellikleri

Yeni nesil uydu alıcısı olarak da bilinen HD alıcılar, görüntüyü yüksek çözünürlük kalitesi üzerinden televizyona aktararak televizyon keyfinizi iki katına çıkarır. HD özellikteki alıcılar, HD görüntü kalitesine sahip televizyonlarda kullanılabilir. Böylelikle yüksek görüntü kalitesini ekrana etkin bir şekilde yansıtabilirsiniz. IP TV olarak da bilinen çanaksız uydu alıcıları, içerisinde Netflix gibi internet bağlantısıyla erişilebilen farklı platformları barındırır. Çanaksız alıcılar, kablolu ya da kablosuz internet bağlantısıyla senkronize edildiği takdirde televizyon içerisinde internet kullanımına erişebilirsiniz. İnternet uydu alıcısı çeşitleri, Linux ya da Android tabanlı işletim sistemi üzerinden kullanıcılara sunulur. İnternetli uydu alıcıları, Smart TV olarak adlandırılan televizyonlarla birlikte kullanılır. Smart TV’ler, Wi-Fi ağlarına bağlandığında tarayıcı, film ve radyo gibi platformlara televizyon üzerinden erişim özelliğine sahiptir. İnternetli uydu alıcılarını internete bağlamak için ethernet kablosu ya da Wi-Fi bağlantısı sağlayan modemlere ihtiyaç duymanız gerekir. Mini uydu alıcısı seçenekleriyle kolay bir kurulum elde edebilir, zahmetsiz bir şekilde birkaç dakika içerisinde televizyonunuza görüntüyü aktarabilirsiniz. Ayrıca mini uydu alıcıları taşınabilir özelliktedir ve yazlık gibi alanlara giderken uydu alıcınızı yanınızda götürebilirsiniz.

Uydu Alıcısı (Receiver) Alırken Dikkat Edilecekler

Uydu yayınını televizyona aktaran alıcıları satın almadan önce televizyonunuzun modeline ve ihtiyaç duyduğunuz görüntü kalitesine dikkat etmeniz gerekir. İnternet özelliği bulunmayan televizyonlarda internet bağlantılı kablosuz uydu alıcısı modelleri etkin bir şekilde çalışmayacaktır. Aynı şekilde HD görüntü kalitesini desteklemeyen bir televizyon ise 4K uydu alıcısının görüntü kalitesini doğru bir şekilde ekrana aktaramaz. Uydu alıcıları, çanağın elde ettiği LNB olarak adlandırılan sinyalleri dönüştürerek televizyona görüntü olarak aktaran cihazlardır. Çanaksız uydu alıcıları ise kablolu ya da kablosuz internet bağlantısı üzerinden aldığı sinyalleri televizyona yansıtır. Kablosuz alıcılar, kolay kurulumları dolayısıyla birçok kişi tarafından tercih edilen alıcı modelleri içerisinde yerini alır. Alıcılar HDMI çıkışı ya da ethernet kablosu üzerinden televizyona bağlanarak kullanılır. Uydu alıcısı kurulumu, alıcının modeline göre farklılık gösterir. Çanak üzerinden yayın elde edilen bir alıcı için ilk olarak model ile uyumlu bir çanağa sahip olmanız gerekir. Çanaklar genellikle düzgün sinyal almak adına binaların çatı bölümünde konumlanırlar. Yerli ve yabancı uydu alıcısı markalarının kullanıcıları ile buluşturduğu ürünler içerisinden kriterlerinize yönelik modeli bulabilir, sevdiklerinizle birlikte yüksek kalite televizyon deneyimini keyfini sürebilirsiniz.

Uydu Alıcısı (Receiver) Fiyatları

Uydu alıcısı fiyatları, görüntü kalitesi, sahip olduğu özellikler gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu uydu alıcıları arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. TV, ses ve görüntü sistemleri çeşitleri kategorisi altında inceleyebileceğiniz uydu alıcılarının Android ya da Linux altyapılı işletim sistemine sahip olan modelleri, televizyonunuz içerisinde internet kullanımına olanak tanır. Uydu alıcısı özellikleri, alıcının modeline göre birbirleri arasında farklılıklara sahiptir. SD tür alıcılar normal uydu yayınını televizyona aktarırken, HD tür alıcılar ise High Definition olarak adlandırılan yüksek piksel sayısına sahip görüntüleri televizyonunuz üzerinden deneyimlemenizi sağlar. 8K uydu alıcısı çeşitleri, en yüksek görüntü kalitesine sahip olan alıcılar olarak da bilinir. 8K görüntü kalitesi, 8192 × 4320 çözünürlüğe sahiptir. Bu tür uydu alıcıları ile izlediğiniz dizi ya da filmler içerisindeki en ufak detayları kolaylıkla görebilir, renkleri gerçekçi ve canlı bir şekilde ekrana aktarabilirsiniz. Siz de akakce.com’un kullanıcılarıyla buluşturduğu en ucuz uydu alıcısı fiyatlarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınız ve kullanım alanınıza yönelik ürün uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Uydu Alıcısı (Receiver) Kampanyaları

Uydu alıcıları, çanaklı ve çanaksız olarak olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Uydu alıcısı HDMI çıkışına sahip olan modeller, HDMI girişi bulunan televizyonlarla birlikte kullanılabilir. Uydu alıcılarının HDMI bağlantıya sahip modellerini televizyona bağlamak için HDMI kablo çeşitlerine göz atabilir, birkaç dakika içerisinde alıcının kurulumunu gerçekleştirerek pratik bir şekilde dilediğiniz uydu yayınını televizyona aktarabilirsiniz. Antensiz uydu alıcısı modellerinin internetli seçeneklerini televizyon ile senkronize ederken alıcının kullanım kılavuzuna göz atabilir, birçok dizi, film, radyo ve podcast platformunun sunduğu hizmetleri televizyon içerisinde kullanabilirsiniz. Mini HD uydu alıcısı modelleri, portatif tasarımları sayesinde taşınabilir özelliktedir. Bu tür alıcıları yolculuklarınızda yanınızda taşıyabilir, televizyon keyfini dilediğiniz yerde sürdürebilirsiniz. HD görüntü kalitesi, 1280x720 piksel çözünürlüğüne sahip görüntüleri destekler. 720 ve 1080 piksel görüntüler, HD kalite standardı kategorisi içerisindedir. Kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek fiyat bazında sizin için en iyi uydu alıcısını kolaylıkla bulabilir, kolay kurulum olanağı sayesinde pratik bir şekilde dilediğiniz yayını televizyonunuza aktarabilirsiniz.

En İyi ve En Ucuz Uydu Alıcısı (Receiver) Modelleri Akakçe’de

Uydu alıcıları, çanağa iletilen uydu yayınlarının belirli frekanslar üzerinden dönüştürerek televizyonunuza görüntü aktarımı sağlayan elektronik cihazlardır. Uydu alıcısı modellerinin internet uyumlu seçenekleriyle televizyonunuz üzerinden internette gezintiye çıkabilir, dizi ve film platformlarıyla favori programlarınızı dilediğiniz an izleyerek ailece keyifli vakit geçirebilirsiniz. HD uydu alıcısı çeşitleri, HD görüntü kalitesini destekleyen televizyonla birlikte kullanıldığı takdirde yüksek çözünürlüklü görüntüyü en verimli şekilde ekrana aktarır. HD alıcıları HDMI ya da USB girişlere sahip kablolar yardımıyla televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Farklı frekanslar üzerinden yayınlanan kanallar içerisinden favori kanallarınızdan oluşan özel bir liste hazırlayabilir, akıllı arama sayesinde dilediğiniz kanala pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Uydu alıcıları tüm televizyonlarla uyumluluk gösterecek farklı model seçeneklerine sahiptir. Full HD uydu alıcısı modelleri, uydu yayınını 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü üzerinden izlemenize olanak tanır. Full HD alıcılar 4K UHD görüntü kalitesine sahip televizyon ile birlikte kullanılabilir. Siz de uydu alıcısı tavsiye lerini inceleyerek uydu alıcısı çeşitleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir, televizyon modeliniz ile uyumluluk gösteren bir alıcı satın alarak sevdiklerinizle birlikte televizyon izleme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.