Next

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı

En Popüler 2. Uydu Alıcısı(3 yorum)
Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı

36 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

440,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:03

, 4 taksit

StoktaYarın kargodaSatıcı: Shopflix.com.tr

Ürün Özellikleri: Mini, Kayıt Yapabilme, Wi-Fi, IPTV, HD, Akıllı Kumanda Desteği, HDMI, USB... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (30)

En Popüler Next Uydu Alıcıları
Benzer Ürünler

Next 2000 HD

Geniş ölçüde kanal kapasitesi sunan Next 2000 HD modeli, yüksek görüntü özelliğine sahip olan mini boyutlu bir uydu alıcısıdır. Kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri göz önüne alınarak geliştirilen Next 2000 HD, 1080 piksel görüntü çözünürlüğü sunması bakımından büyük ölçüde beğeni toplar.

İçeriklerin son derece yüksek çözünürlük seviyesinde ekrana gelmesi, seyir keyfini artırır. Next 2000 Full HD ekran özelliği sunduğu için televizyon izlerken daha net ve kaliteli görüntüler elde etmeyi sağlar. TV modelleri ile uyum içerisinde çalışan Next 2000 HD, performansı ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

Ses kalitesi, yazılım güncelleme birimi ve hafıza düzeyi ile güçlü bir performans sergileyen cihaz, gün içerisinde yaşadığınız pek çok sıkıntıdan bir süreliğine de olsa uzaklaşmanıza yardımcı olur. Next 2000 HD inceleme noktasında ürünün pek çok farklı özelliği göz çarpar.

Uydudan aldığı sinyalleri görüntü olarak ekrana yansıtan Next 2000 HD ile internet üzerinden kolaylıkla güncelleme yapılır. Hem yerli hem de yabancı uydu kanallarını zevkle izlemenizi sağlayan Next 2000 HD, görevini başarılı bir şekilde yerine getirir.

Televizyondan radyo ve müzik dinlemeyi sevenlere de hitap eden Next 2000 HD uydu alıcısı kişilere kaliteli bir deneyim yaşatır. Next uydu 2000 HD özelliği sayesinde dizi, spor programı ya da film izlerken görüntü ve ses kalitesi üst seviyelere doğru çıkar. Çanaklı veya çanaksız olarak kullanabileceğiniz Next 2000 HD modelini ihtiyaç duyduğunuz her yerde tercih edebilirsiniz.

Next 2000 HD

8GB Flash Hafızalı Next 2000 HD Uydu Alıcısı

Next 2000 HD uydu alıcısı hem renkli tasarımı hem de sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Programlanabilir akıllı kumanda, kayıt yapabilme ve IPTV desteği, Next 2000 HD modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

Next 2000 HD mobil oynatıcı özelliğini kullanabilmeniz için aygıtınızın internet ağının olması gerekir. Medya oynatıcıyı kullanarak tablet ya da cep telefonunda yer alan videoları seyredebilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılan cihaz, 2.4 GHz dahili Wi-Fi üzerinden sorunsuz olarak IPTV izleme deneyimi sunar.

8 GB flash hafıza, 128 MB RAM hafıza ve çok sayıda uydu kanal kapasitesi ile diğer modellerden ayrılan Next 2000 HD izlemek istediğiniz içeriğe rahatlıkla ulaşmanıza yardımcı olur. Flash belleğe kayıt ettiğiniz tüm içerikleri uydu alıcısına aktararak istediğiniz zaman seyretme olanağınız vardır.

Çeşitli görüntü ve seslerin dijital olarak aktarılması için gerekli olan HDMI bağlantısı, Next 2000 HD uydu alıcısının önemli özellikleri arasında yer alır. Bir port USB girişi ile HDMI çıkışı olan cihaz, diğer aygıtlarla bağlantı kurmanıza olanak sağlar.

USB aygıt ve ağ üzerinden yazılım güncelleme ve USB port üzerinden kurtarma yazılımını geri yükleme özelliği sunan Next 2000 HD yenilikleri yakından takip etmeye de yardımcı olur. Okuması kolay bir arayüze sahip olan Next 2000 HD uydu alıcısı, DiSEqc 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 sistemlerini destekler. Kumandada yer alan hızlı kanal geçişi ile istediğiniz kanala kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Next 2000 HD Kullanım Detayları

Next 2000 HD minix internet machina wifi adaptör ile beraber pratik bir kullanıma sahiptir. Next 2000 HD uydu kullanmak istediğiniz takdirde, öncelikle televizyonun uygun bağlantı girişini bulmanız gerekir. Uydu alıcısını doğru bir şekilde televizyona bağladıktan sonra kurulum aşamasına geçmelisiniz.

Kurulumu yapabilmek için kumandaya ihtiyacınız vardır. Kumandadan menüye, menüden kurulum seçeneğine gelerek işlemi başlatarak ve kanal taraması yaparak cihaza kayıtlı olan tüm kanalları bulmanız mümkündür. Aradığınız kanalı otomatik aramada bulamadıysanız, manuel arama başlatabilirsiniz.

Uydudan kanal güncelleme sistemini kullanarak kanalları otomatik olarak yüklediğinizde Next 2000 HD kanal listesi tamamlanır. Ürünü yeni aldığınızda yazılım güncel olduğundan ekstra bir güncelleme yapmaya gerek yoktur.

İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda USB ya da internet üzerinden Next 2000 HD uydu alıcısının gerekli yazılım güncellemelerini yapabilirsiniz. İşlem sırasında cihazın açık konumda olması büyük önem taşır. Aksi durumda, yazılım güncellemesi yarıda kalabilir.

Next 2000 HD Wi-Fi ile gerçekleşen bağlantı sonucu internet tabanlı uygulamalar da kullanıma hazırdır. Kurulum aşamasını tamamladıktan sonra, menüden IPTV seçeneğine gelerek aradığınız kanala ulaşmanız mümkün olur.

Next 2000 HD, kişilere çanak antenle ya da çanak antensiz kullanım seçeneği de sunar. Kumanda yardımı ile kanalların sıralamasını değiştirmeniz son derece kolaydır. Akıllı kumandada yer alan her tuşun ayrı bir işlevi bulunur. TXT tuşu, altyazı seçeneğini aktif hale getirmenizi sağlar.

Next 2000 HD Kutulu

Next 2000 HD Uydu Alıcısının Avantajları ve Dezavantajları

Next HD 2000 mini boyutlu bir uydu alıcı olarak klasik kasalı modeller ile aynı görevi görür. Tüm özellikleri dikkate alındığında Next 2000 HD uydu alıcısının artı ve eksi yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Dijital ses aktarımı, sesin kaliteli bir şekilde dışarıya verilmesini sağlar.
 • Basit arayüzü sayesinde ayarları zorlanmadan yapabilir ve menüden istediğiniz kısıma hızla geçebilirsiniz.
 • Kaliteli malzemelerden üretilen cihaz, ısınmalara karşı dayanıklılığını büyük ölçüde korur.
 • Next 2000 HD full HD görüntü kalitesiyle ekrandaki en ufak ayrıntıların bile fark edilmesine yardımcı olur.
 • Minimal tasarıma sahip olan ürün, rahatlıkla her tarafa taşınır ve bulunduğu alanda gereksiz yer kaplamaz.
 • Zamanlayıcı kurma özelliği ile kanallar arası geçiş yaparken belirlediğiniz süre sonunda istediğiniz kanala geri dönüş yapabilirsiniz.
 • Next 2000 HD internet bağlantısı hızına bağlı olarak takılma, donma gibi problemleri en az düzeye indirir.
 • Menüde yer alan ebeveyn kontrolü, çocukların bazı kanalları seyretmesine engel olmanızı ya da sınır getirmenizi sağlar.
 • Multistream özelliği aktif hale geldiği zaman, ekran birkaç parçaya bölünür. Böylece farklı kanalları aynı anda izleyebilirsiniz.
 • Uydu alıcısı her sistemi desteklemediği için Next 2000 HD ile televizyonunuzun uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

Next 2000 HD Fiyatları ve Yorumları

Next 2000 HD fiyat olarak her bütçeye hitap eden avantajlı seçenekler sunar. Kalitesi ve sahip olduğu özellikler Next 2000 HD uydu alıcısı fiyatları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Next 2000 HD en ucuz ürün seçeneklerinden bir tanesi olarak kişilerin tasarruf yapmasına olanak sağlar.

Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıda Next 2000 HD yorum, cihazın performansı ile ilgili bazı ipuçları verir. Uydu alıcısı ile ilgili yapılan her bir yorum, model hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmayı sağlar. USB aygıt veya internet ağı üzerinden yapılan güncellemeler sayesinde hiçbir yenilikten mahrum kalmazsınız.

Güncelleme işlemleri sonucunda cihaz yeni özellikler kazanır. Kanal geçişinin hızlı olması, ekrandaki görüntü çözünürlüğünün kalitesi ve Next 2000 HD ürününün ekonomik fiyat seçeneklerinde yer alması kullanıcılar için son derece önemlidir.

Çanaklı, çanaksız dijital uydu alıcısı hakkında yapılan olumlu yorumlar ve fiyat avantajları, mini boyutlu olan Next 2000 HD modelini ideal bir seçenek haline getirir. Binlerce kanal desteği ile seyir zevkini yüksek noktalara taşıyan Next 2000 HD, ekonomik fiyatlı olması bakımından aile bütçesine de katkıda bulunur.

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı Fiyat Analizi

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı Özellikleri

Mini:
Kayıt Yapabilme:
Wi-Fi:
IPTV:
Çözünürlük Standardı:   HD
Akıllı Kumanda Desteği:
HDMI:
USB:
Hafıza Kapasitesi:   8 MB
RAM:   128 MB
USB Sayısı:   1
Kanal Kapasitesi:   10000
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • SG1 yorum
  3 beğeni
  Süleyman G.23 Şubat 2023
  Daha önce ki Nexstar 19500 HD CI SPERO cihazımı değiştirmek için aldım fakat eski cihazın yanında renkler ve görüntü rezalet, internete bağlanması ter döktürüyor anında paketledim ve iade ediiyorum.
 • 1 yorum
  4 beğeni
  Abdulkadir Ü.16 Mart 2022
  bu ürünü birkaç ay oldu alalı çok güzel kullanıyordum..evdeki internet sağlayıcıyı değiştirdikten sonra fight tv izleyemiyorum
  • Alışverişçi resmi
 • 3 yorum
  14 beğeni
  Mehmet İ.Afyon18 Kasım 2021
  Güzel tam f/p ürünü

Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu Alıcısı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu AlıcısıNext Kanky HD Mini Uydu AlıcısıNext 2071 IPTV HEVC H.265 Çanaklı Çanaksız Mini HD Uydu AlıcısıNext 2000 HD Plus IPTV Çanaklı Çanaksız Uydu Alıcısı
 Next 2000 Wi-Fi Çanaklı Çanaksız Dijital Full HD Uydu AlıcısıNext Kanky HD Mini Uydu AlıcısıNext 2071 IPTV HEVC H.265 Çanaklı Çanaksız Mini HD Uydu AlıcısıNext 2000 HD Plus IPTV Çanaklı Çanaksız Uydu Alıcısı
Fiyat 440,00 TL
36 satıcı
325,00 TL
54 satıcı
649,00 TL
54 satıcı
349,00 TL
60 satıcı
Popülerlik2. Popüler Uydu Alıcısı1. Popüler Uydu Alıcısı5. Popüler Next Uydu Alıcısı3. Popüler Uydu Alıcısı
Ortalama Puan3 yorum5 yorum2 yorum-
MiniVarVarVar-
Kayıt YapabilmeVarVarVar-
Wi-FiVar---
Ethernet--Var-
IPTVVar-VarVar
Çözünürlük StandardıHDHDHDHD
USBVarVarVarVar
HDMIVarVarVarVar
Akıllı Kumanda DesteğiVarVar--
Hafıza Kapasitesi8 MB-16 MB8 MB
RAM128 MB64 MB256 MB128 MB
İşlemci Çekirdek Sayısı--2-
USB Sayısı1222
Kanal Kapasitesi1000050002000010000
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı