Next

Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı

(1 yorum)
Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

449,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 4 adet2 iş günüSatıcı: N11/tepeavm

Ürün Özellikleri: Mini, Kayıt Yapabilme, IPTV, HD, HDMI, USB, Hafıza Kapasitesi: 8 MB, RAM: 128 MB... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı Fiyatları

Tüm fiyatlar (12)

En Popüler Next Uydu Alıcıları

Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı

Tasarımı ve fonksiyonlarıyla öne çıkan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, yüksek görüntü aktarımı yapan sistemiyle sevdiğiniz içerikleri en iyi kalitede izleyebilme imkânı verir. Hem çanak antenli hem antensiz olarak kullanabileceğiniz özellikleriyle film, dizi ya da spor programlarını rahatlıkla takip edebilme olanağı tanır.

İzleyicilerin beklentileri ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilen Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, minimal boyutuyla öne çıkar. Çok fazla yer kaplamayan kasası sayesinde görüntü kirliliğinin önüne geçer.

Televizyon kanallarının yanı sıra radyo kanallarını da takip edebilme imkânı veren cihaz, birkaç adımda bağlayabileceğiniz kompakt bağlantı noktalarına sahiptir. Yerli ya da yabancı pek çok kanala tek tuşla ulaşabilmenizi sağlayarak kaliteli bir deneyim sunar.

Hem tekli hem de merkezi anten sistemleriyle birlikte kullanabileceğiniz Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, çoklu dil desteğine sahiptir. 10.000 uydu kanal kapasitesi sayesinde herhangi bir kanalı silmeden yeni kanala ekleyebilme olanağı tanır.

Favori kanal özelliğiyle de deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, sevdiğiniz kanalları türlerine göre kategorilere ayırabilme imkânı verir. 128 MB RAM kapasitesi sayesinde elektrik kesintisi gibi ani güç kesintilerinde kayıtlı kanal verilerinizi ve ayarlarınızı korur.

Seyir konforunuzu her zaman üst seviyede tutan ve 594 MHz işlemci hızına sahip olan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, arayüze hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar, kanallar arasında daha rahat geçiş yapabilme olanağı tanır.

Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı Wi-Fi Alıcı

RTOS İşletim Sistemli Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı

Isınmalara karşı geliştirilen elektrik sistemi ve bağlantı noktalarıyla uzun süre sorunsuz bir şekilde çalıştırabileceğiniz Next 64 uydu alıcı, RTOS işletim sistemiyle dikkatleri üzerine çeker. Basit bir arayüze sahip olan işletim sistemi, kurulum ve ayar işlemlerini kolaylıkla halledebilmenize olanak tanır.

Özellikle kanal ve uydu ekleme işlemlerini kısa bir süre içinde yapabilmenizi sağlayarak aradığınız kanala rahatlıkla ulaşabilmenize yardımcı olur. Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı; çizilme, kırılma, aşınma gibi deformasyonlara karşı dayanıklı yapıda tasarlanan dış kasasıyla da öne çıkar.

İletkenliği yüksek LNB bağlantı noktası sayesinde pikselleşme, cızırdama gibi sorunların önüne geçen Next 64 HD mini uydu alıcısı, televizyon içeriklerinizi net bir şekilde izleyebilme olanağı tanır. Ev, ofis, hastane, otel gibi alanlarda kullanabileceğiniz Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, aşınmalara dirençli HDMI ve analog çıkışlarıyla da beklentilerinize cevap verir.

İçerikleri 1920 x 1080 ve 1080 x 720 gibi çeşitli çözünürlüklerde izleyebilme imkânı sunar. Digital LED göstergeli IR alıcı modülüne sahip olan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, cihazı farklı uzaklıklardan rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlar.

Altyazı desteği ile de dikkat çeken Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, Türkçe altyazı seçeneği sunan yabancı içerikleri seyredebilme olanağı tanır. Next 64 inceleme ve analizlerinde övgüyle bahsedilen bu özellik seyir deneyiminizi artırır. Tetiklemeli SCART kablo desteğine sahip olan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, tüplü televizyonlarda da sevdiğiniz içerikleri en iyi kalitede izleyebilme fırsatı verir.

IP TV Özelliğine Sahip Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı

Film, dizi, haber, spor programlarını takip edebilmeniz için geliştirilen Next 64 uydu alıcısı, IP TV desteğine sahiptir. 2 adet USB 2.0 girişiyle sayesinde harici Wi-Fi bağlayabileceğiniz Next 64 ile internete erişebilir, sevdiğiniz içerikleri internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Kesintisiz bir seyir deneyimi sunan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, USB üzerinden hem yazılım hem de kanal güncelleyebilme imkânı tanır. Özellikle anten üzerinden sinyal kesintisi yaşadığınız zaman işinizi kolaylaştıran Next 64 uydu cihazı, şifresiz ve şifreli kanallara internet protokolü üzerinden ulaşabilmenize yardımcı olur.

Kumanda üzerinde yer alan tek tuşla ulaşabileceğiniz IP TV özelliği ile farklı türlerdeki içeriklere ulaşabilir, seyir zevkinizi artırabilirsiniz. Next 64 dijital HD uydu alıcısı, YouTube uygulaması üzerinden video ya da müzik içeriklerine ulaşabilme fırsatı verir.

10.000 IP TV kanal kapasitesine sahip olan Next 64 HD uydu alıcısı, sınıflandırma işlemlerini daha kolay yapabilmenize imkân tanır. Next 64 özellikleri arasında dikkat çeken IP TV, televizyonunuzu verimli kullanabilmenize olanak tanır, ruh halinize en uygun içeriği bulabilmenize yardımcı olur.

Bir adet analog RCA çıkışına sahip olan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, film ya da dizilerinizi harici ses sistemleri ile oynatabilme imkânı verir. Her bir sesi en ince ayrıntısına kadar duyabilmenizi sağlayarak beklentilerinizi karşılar.

Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı Kutulu

Artı ve Eksi Özellikleriyle Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı

Sevdiğiniz içerikleri ses ve görüntü performansından ödün vermeden takip edebilme olanağı tanıyan Next 64 Full HD uydu alıcısı, artı ve eksi fonksiyonlarıyla kaliteli bir deneyim sunar. Ürünün artı yönleri şu şekildedir:

 • Multifeed LNB desteğine sahip olan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, tek bir anten üzerinden hem yerli hem de yabancı uydu kanallarına erişebilme imkânı verir.
 • USB girişi sayesinde USB bellek, HDD, SSD gibi depolama araçları içerisindeki görüntü ve seslere ulaşabilme fırsatı sunar.
 • Ergonomik kumanda tasarımı, Next 64 kanal listesine tek bir tuşla ulaşabilmenizi sağlayarak beklentinize cevap verir.
 • Otel moduyla da dikkat çeken Next 64 çanaksız uydu alıcısı, misafirlerinizin uydu ayarlarını bozmasını engeller, ses seviyesini istediğiniz düzeyde ayarlayabilmenize olanak tanır.
 • Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 iletişim protokolleri ile birlikte uydudan aldığı verileri en iyi şekilde aktararak içeriklerinizi kaliteli izleyebilme imkânı sunar.
 • Wi-Fi desteği, YouTube uygulaması ve IP TV üzerinden sevdiğiniz içeriklere daha rahat ulaşabilmenizi sağlar.

Güçlü donanımlarıyla kesintisiz performans sunan Next 64 uydu alıcısının eksi özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı programlanabilir akıllı kumanda ile tasarlanmamıştır, bu da eleştirilen noktalar arasında yer alır.
 • Adaptör boyutunun büyüklüğü, yerleştirme işlemini zorlaştırdığı için dezavantajlı bir kullanım sunar.
 • Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, birden fazla uyduyu aynı anda arama imkânı sunmaz. Bu durum Next 64 yorum ve analizlerinde eleştirilir.

Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı ile Next Minix HD Black II Plus Arasındaki Farklar

Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, Minix HD Black II Plus modelinden tasarımı ve özellikleriyle ayrılır. Next 64 HD, 20.000 kanal kapasitesine sahiptir. Next Minix HD Black II Plus modelinde ise 5.000 kanal kapasitesi bulunur.

Düşük kanal kapasitesi, yerli ve yabancı uydu kanallarını sınıflandırma işlemlerini zorlaştırır, özellikle yeni kanal eklerken sevdiğiniz kanalları silmenize neden olabilir. Next 64 HD, IP TV fonksiyonu ile de Minix HD Black II Plus uydu alıcısından ayrılır.

Next 64 HD Çanaksız Uydu Alıcısı + WiFi Alıcı Fiyat Seçenekleri

Next 64 fiyat seçenekleri, cihazın tasarımı, donanımları ve teknik detayları doğrultusunda belirlenir. Fiyatlar, her ihtiyaca uygun alternatifler sunarak en hesaplı modele ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Kullanıcıların yorumları ve beklentileri de fiyatların şekillenmesinde önemli rol oynar.

Next 64 uydu alıcısı fiyat seçeneklerine göz atarak Next 64 en ucuz seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Next 64 uydu alıcısının öne çıkan özellikleri arasında bulunan Wi-Fi ve IP TV desteği, modelin fiyatını etkileyen önemli unsurlar arasında yer alır.

Next 64 uydu cihazı fiyatı ve performansıyla beklentilerinizi karşılar. Pek çok içerik türüne televizyonunuz üzerinden ulaşabilmenizi sağlayan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı ile seyir deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı fiyatının belirlenmesinde kumanda tasarımı, Multifeed LNB desteği, yüksek çözünürlük destekleyen sistemi ve minimal boyutu da rol oynar. Film, dizi ya da spor programlarındaki her detayı yakalayabilmenizi sağlayan Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, en uygun fiyat seçenekleriyle bütçenizi korur.

Next 64 çanaklı çanaksız HD mini uydu alıcısı hem fiyatları hem de özellikleriyle kaliteli bir deneyim sunar. Evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz Next 64 HD çanaksız uydu alıcısı + WiFi alıcı, televizyonunuzu eğlenceli bir multimedya merkezine dönüştürebilme imkânı tanır. Next 64 HD fiyat seçenekleri arasından en ucuz olana ulaşmak için fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı Fiyat Analizi

Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı Özellikleri

Mini:
Kayıt Yapabilme:
IPTV:
Çözünürlük Standardı:   HD
HDMI:
USB:
Hafıza Kapasitesi:   8 MB
RAM:   128 MB
USB Sayısı:   2
Kanal Kapasitesi:   10000
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FY12 yorum
  79 beğeni
  Fatih Y.Ankara17 Nisan 2020
  Ürün çok güzel, kanallar ayarlı geliyor. Kumandası güzel, büyük ve kaliteli, ayrıca ses ve kanal tuşları fosforlu yani karanlıkta parlıyor. Yerli olması en güzeli. Bütün aksesuarları yanında çıkıyor. HDMI kablo ve pil gibi. Bir de komut algılayıcı gözü çok beğendim: kapalıyken dijital saati açıkken kanal numarasını gösteriyor. Normalde bu küçük cihazlara koymuyorlar bu özelliği, alet açık mı kapalı mı anlaşılmıyor, kapatmayınca boşa 20 W elektrik harcıyor sürekli.

Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu Alıcısı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu AlıcısıNext Kanky HD Mini Uydu AlıcısıNext Minix 2000 HD FTA Uydu AlıcısıNext 2053 Çanaklı Çanaksız IPTV HEVC H.265 Full HD Uydu Alıcısı
 Next 64 Çanaklı Çanaksız HD Mini Uydu AlıcısıNext Kanky HD Mini Uydu AlıcısıNext Minix 2000 HD FTA Uydu AlıcısıNext 2053 Çanaklı Çanaksız IPTV HEVC H.265 Full HD Uydu Alıcısı
Fiyat 449,00 TL
12 satıcı
289,90 TL
39 satıcı
680,00 TL
2 satıcı
692,58 TL
10 satıcı
Popülerlik7. Popüler Next Uydu Alıcısı2. Popüler Uydu Alıcısı-8. Popüler Next Uydu Alıcısı
Ortalama Puan1 yorum5 yorum4 yorum-
MiniVarVarVarVar
Kart GirişliYokYokYokYok
Kayıt YapabilmeVarVarVarVar
Wi-FiYokYokYokYok
EthernetYokYokYokVar
IPTVVarYokYokVar
Çözünürlük StandardıHDHDHDHD
USB--Var-
HDMI--Var-
RAM--128 MB-
USB Sayısı--2-
Kanal Kapasitesi--10000-
Akıllı Kumanda Desteği-Var--
Hafıza Kapasitesi8 MB---
HDMIVarVar-Var
Kanal Kapasitesi100005000--
RAM128 MB64 MB-2 GB
USBVarVar-Var
USB Sayısı22--