Grundig Uzaktan Kumanda

Grundig Uzaktan Kumanda Fiyatları

276 farklı Grundig Uzaktan Kumanda için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Grundig Uzaktan Kumandalar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıGrundig
 • ÖzelliklerAkıllı
 • ÖzelliklerAir Mouse
 • Fiyatı0 - 100 TL
 • Fiyatı100 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıGrundig
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (276)

Grundig Televizyon Grundig Fritöz Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi Grundig Şarjlı Süpürge Grundig Robot Süpürge Grundig Buzdolabı Grundig Çamaşır Makinesi Grundig Elektrikli Süpürge Grundig Bulaşık Makinesi Grundig Espresso Makinesi Grundig Ütü Grundig Hamur Yoğurma Makinesi

En Popüler Grundig Uzaktan Kumandalar

Grundig Uzaktan Kumanda Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Grundig Uzaktan Kumanda hangileri?

Bugün Akakçe'de 276 farklı model arasında

En çok satan Grundig Uzaktan Kumanda hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Grundig Uzaktan Kumanda:
 1. Grundig Android Beın Tv+ Youtube Netflix Tuşlu Led Tv Kumandası
 2. Grundig 49 GCU 7900 B 4K UHD Led Tv Kumanda - Kargo Bedava
 3. Grundig Beko Arçelik Orjinal Ses Komutlu LCD LED Tv Kumandası - Siyah
 4. GRUNDIG RC4353902 Netflix-Youtube-Bein Connect Tuşlu Led TV Kumanda
 5. Grundig Arçelik Beko Smart Led Tv Kumandası

Grundig TV Kumandası

Televizyonların uzaktan kontrol edilmesini mümkün kılan Grundig TV kumandası, kompakt tasarımlarıyla öne çıkar. Zahmetsiz ve dinlendirici bir seyir keyfi yaşamak isteyen bireyler için uygun kullanım koşulları sunan Grundig TV kumandaları, modern görünümleriyle yaşam alanlarınıza şıklık kazandırır. Akıllı televizyon uygulamalarını sorunsuz çalıştırmanıza yardımcı olan Grundig TV kumandası, evinizde yer alan bu cihazlardan maksimum performansla yararlanmanıza olanak tanır. Televizyona gönderdiği sinyallerle televizyon üzerinde işlem gerçekleştirmeyi başaran Grundig TV kumandası orijinal cihazları, kaliteli üretim materyalleri sayesinde uzun soluklu bir deneyim sunar. Hayatı kolaylaştıran önemli gelişmelerden biri olarak öne çıkan Grundig LCD kumanda, basit tasarımıyla her yaştan bireyin kolayca kullanmasını mümkün kılar.

Oturduğunuz yerden kalkmadan seyrettiğiniz televizyona, çeşitli komutlar gönderebileceğiniz Grundig TV kumandası, hafif bir tasarıma sahiptir. Uzaktan kumanda ile çalışma prensiplerine sahip olan Grundig marka televizyonlar, çeşitli programları takip ederken yorulmanıza engel olur. Grundig TV kumandası sayesinde çeşitli kanallar arasında gezintiye çıkabilir, istediğiniz programda duraklayarak zevkinize uygun bir seyir keyfi gerçekleştirebilirsiniz. Sizi zahmetten kurtarmak üzere tasarlanan Grundig TV uzaktan kumanda, sahip olduğunuz televizyonla tam bir uyumluluk sergiler. Smart televizyon sistemleriyle maksimum uyumluluk sergileyen Grundig TV kumandası, çeşitli uygulamaların da sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlar. Akakçe üzerinden Grundig smart TV kumanda seçeneklerine ulaşarak ihtiyacınıza yanıt verecek olan modele karar verebilirsiniz.

Grundig TV Kumandası Ne İşe Yarar?

Hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanan ve kullanıma sunulan en önemli araçların başında, Grundig TV kumandaları gelir. Seyir keyfinizi doruklara taşımanıza yardımcı olan Grundig TV kumandası ürünleri, yerinizden kalkmadan televizyonu istediğiniz gibi kontrol etmenize yardımcı olur. Belirli algılama mesafesinden Grundig TV kumandası ile gönderilen komutlara anında tepki gösteren televizyonlar, yorulmadan istediğiniz programı seyretmenize yardımcı olur. İşlevsel tasarımıyla tüm işlemleri yerinizden kalkmadan gerçekleştirmenize izin veren Grundig TV kumandası çeşitleri, her model için özel bir tasarıma sahiptir. Avantajlı kullanım özelliklerini beraberinde getiren Grundig TV kumandası, kaliteli üretim materyalleri sayesinde uzun süre boyunca bozulmadan işlem gerçekleştirebilir.

Gelişen teknolojiyle birlikte yaygınlık gösteren televizyon kullanımı, kitle iletişim ihtiyacına etkin bir şekilde yanıt verir. Dünyadan haberdar olmak, gelişmeleri takip etmek, boş zamanları çeşitli programlar izleyerek değerlendirmek; sahip olunan Grundig marka TV ile mümkündür. Son teknolojik gelişmelerden yararlanılarak tasarlanan bu cihazlar, Grundig TV kumandası ile uzaktan kontrol edilebilir. Oturduğunuz yerden kalkmadan, istediğiniz her an televizyonunuza sinyaller göndererek çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ses kablosu gibi aygıtlarla zenginleştirebileceğiniz TV sistemlerinizi uzaktan kumanda ile kontrol etmeniz mümkündür. Kanal değiştirme, ses açma-kapama, çeşitli uygulamalara giriş yapma gibi işlemleri hızlıca tamamlamanıza yardımcı olan Grundig TV kumandası, zahmetsiz ve keyifli bir kullanım sunar.

Grundig TV Kumandası Özellikleri

Şık ve modern tasarımların öne çıktığı Grundig televizyon kumandası, minimal görünümüyle göz yormaz. Kullanılan alanın genel dekorasyonuyla uyumluluk sergileyen Grundig TV kumandası üzerinde yer alan tuş takımları, menülere ulaşmanıza yardımcı olur. Kanal arama, liste düzenleme, ses ve görüntü ayarlarına ulaşma gibi işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan Grundig 37, 55 ekran TV kumandası; özel sinyalleriyle komutların karşı tarafa iletilmesini sağlar. Kızılötesi sinyallerini kullanarak dizayn edilen Grundig TV kumandası, sahip olunan cihazın özelliklerine göre farklı tasarımlar sergiler. Örneğin kullanılan TV akıllı sisteme sahip bir donanıma sahip ise Grundig TV kumandası daha kapsamlı ve detaylı bir tuş takımı sunar.

Grundig TV kumandası özellikleri, fayda sağlamak amacıyla tasarlandığından kullanıcıları tarafından gerçekleştirilen memnuniyet temalı yorumların öznesi olmayı başarır. Grundig orijinal kumanda, seyir keyfinizi doruklara taşımayı başarırken efor kaybını minimuma indirir. Günün yorgunluğunu televizyon karşısında dinlenerek gidermek isteyen bireyler için Grundig TV kumandaları cazip kullanım koşulları sunar. Yerinizden kalkmadan istediğiniz tüm işlemleri Grundig TV kumandası ile gerçekleştirebilir, zahmetsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Seyir keyfini üst seviyelere taşımanıza yardımcı olan 3D gözlük ürünleriyle birlikte kullandığınız Grundig TV kumandası hem eğlenceli hem de zahmetsiz bir kullanım sunar. Grundig TV kumandası ve 3D gözlük fiyatları noktasında inceleme yaparak ekonomik düzeyinizle uyumluluk gösteren ürünlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Grundig TV Kumandası Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kullanılan televizyonun modeline göre değişkenlik gösteren Grundig TV kumandaları, cihazların gelişmişlik düzeyine göre farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Örneğin Grundig 37 ekran tüplü TV kumandası ile Smart TV modellerinde kullanılan uzaktan kumanda cihazlarında farklılık yer alır. Akıllı sistemlere sahip olan cihazlar daha kapsamlı ve çeşitli uygulamaları çalıştırmak üzere daha çok sayıda tuş takımına sahip iken diğer modeller minimal tasarımlarıyla öne çıkar. Bu bağlamda Grundig televizyon kumandası kullanımı da modelden modele göre değişkenlik gösterir. Pil gücüyle çalışan bu araçların sorunsuzca işlem gerçekleştirebilmesi için pil yatağına uygun güç takviyesinin yerleştirilmiş olması gerekir. Kaliteli, yüksek performanslı pillerin kullanıldığı Grundig TV kumandası, uzun süre boyunca kesintisiz çalışma performansı sunar.

Kullanılan televizyonun özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren Grundig TV kumandası sayesinde uzandığınız yerden dahi istediğiniz her programı takip edebilirsiniz. Sıkıldığınız an araç üzerinde yer alan kanal değiştirme tuşuna basarak programı çevirebilir, ilgi duyduğunuz başka bir kanala geçiş yapabilirsiniz. Hızlı sinyalleri, verdiğiniz komutların saniye içerisinde ekranda yanıt bulmasına yardımcı olur. Böylece Grundig TV kumandası, zaman kaybı yaşamanızın da önüne geçer. Grundig TV kumandası üretiminde kullanılan her bir malzeme büyük bir özen ve hassasiyetle seçildiğinden darbe, çarpmalara karşı dayanıklı bir performans ortaya koyar.

Grundig TV Kumandası Seçimi

Hemen hemen her evde bulunan uzaktan kumandalar, farklı cihazları kontrol etmek üzere özel bir tasarım anlayışıyla üretilir. Grundig 82 ekran LCD TV kumandası da bu bağlamda bireylerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Seyredilen programın değiştirilmesi, çeşitli sosyal medya platformlarına erişim sağlanması, ses düzeyinin ayarlanması gibi ihtiyaçlar Grundig TV kumandaları ile kolayca karşılanır. Yumuşak tuş takımı, komutları iletmeniz için ekstra çaba sarf etmeniz gerekliliğini ortadan kaldırırken; uzun menzili bulunduğunuz noktadan sinyallerin kolayca iletilmesini sağlar. Modern görünümleriyle tarzınızı en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olan Grundig TV kumandası alternatifleri arasından seçim yaparken bazı noktalara hassasiyet göstermeniz önerilir. Bu noktalar şöyledir:

Grundig TV Kumandası Fiyatları

Grundig marka televizyon kullanımının olduğu her evde bulunan uzaktan kumandalar, işlevsel kullanım özelliklerine sahiptir. Grundig TV kumandası kullanımı, zahmetsiz bir deneyim sunmak üzere özel bir anlayışla dizayn edilir. Sunduğu tüm ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra Grundig TV kumandası seçenekleri uygun fiyat avantajlarını da kullanıcılarıyla paylaşır. Grundig TV kumanda fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterse de temelde cazip satın alma prensiplerini benimser. Farklı ekonomik düzeydeki bireylerin kolayca satın almasını mümkün kılan bu araçların fiyatları modele göre değişkenlik gösterir. Uyumluluk gösterdiği TV modeline göre farklı fiyat etiketlerine sahip olan Grundig TV kumandası çeşitlerine Akakçe üzerinden sahip olabilir, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun bulduğunuz ürüne karar verebilirsiniz.