Ayaklı Vantilatör

Ayaklı Vantilatör Fiyatları

173 farklı Ayaklı Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Masa TipiTavan TipiYer TipiAyaklı250 - 500 TL 500 - 750 TL 50 W120 WMasaüstüYerMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Ayaklı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Viessmann KlimaRaks Ayaklı VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörRaks Buharlı VantilatörRaks Kutu VantilatörRaks Sanayi Tipi VantilatörRaks Tavan Vantilatörü18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAkıllı VantilatörAlf Buharlı Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Ayaklı Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Ayaklı Vantilatör

Ayaklı vantilatör, yaşam alanında tazeleyici bir serinlik arayanlar için ideal çözümler yaratır. Tüm klima sistemlerinde olduğu gibi ayaklı vantilatörler de entegre soğutma fonksiyonuna sahiptir ve bu özelliğiyle ortamda ferahlık yaratır. Ayaklı donanıma sahip olan vantilatörler, ortamdaki havayı belirli bir hedef doğrultusunda dağıtır ve eşit bir iklimlendirme sağlar. İklimlendirme sistemleri arasında en ekonomik çözümlerden biri olan ayaklı vantilatörler aynı zamanda esnek ve çok yönlü bir kullanım deneyimi yaşamanıza da imkan tanır. Çalıştırdığınız andan itibaren soğutma moduna geçen ve ortamda aniden konforlu bir hava yaratan bu vantilatörler, kompakt tasarımları ile alandan da tasarruf sağlar. Siz de sıcak yaz günleri için ekonomik ve verimli bir iklimlendirme cihazı arıyorsanız ayaklı vantilatör modellerini inceleyebilirsiniz. Kolay taşınabilen bu modeller sayesinde ev ve ofis içinde istediğiniz alana bu cihazları kurarak sıcak havalarda serinleyebilirsiniz. En ucuz ve en iyi ayaklı vantilatör modellerini bulabilmek için markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede bir serinleme cihazı satın alabilir ve yaşam alanında serinliğin konforunu yaşayabilirsiniz. İdeal kablo boyutu sunan ayaklı vantilatörleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Ayaklı Vantilatör Çeşitleri

Ayaklı vantilatör çeşitleri farklı donanımlara ve farklı özelliklere sahiptir. Kumandalı ve kumandasız yönetilme alternatifleri bulunan modellerin Watt değeri 35 W ila 130 W arasında farklılık gösterir. Metal ya da plastik gövde tasarımlarını bulabileceğiniz ürün seçenekleri arasından beklentileriniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Farklı pervane çapları sunan modeller sayesinde de yaşam alanı büyüklüğü özelinde bir modeli tercih edebilirsiniz. Beyaz, griy, gümüş, kırmızı, sarı, siyah ve altın gibi seçenekler arasından evinize uyum sağlayacak renkte bir ürün seçebilirsiniz. Modeller arasında sessiz ayaklı vantilatör sistemleri de bulunur. Sessiz çalışma prensibine sahip olan bu modeller, uyumayı kolay hale getiren bir serinlik yaratır. En az 1,5 metrelik kablo uzunluğuna sahip olan modeller sayesinde vantilatörü odanın içinde herhangi bir yere kusursuz bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Vantilatör ayaklı modelleri yaşam alanı ve beklentileriniz doğrultusunda değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz.

Ayaklı Vantilatör Özellikleri

Ayaklı vantilatör modellerinin özellikleri farklılık gösterir. Sanayi tipi ayaklı vantilatör modelleri ev tipi kullanılan vantilatörlerden daha güçlü bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Bu özelliği sayesinde de tüm gün boyunca kesintisiz kullanılabilir. Bunun yanında verimli bir çalışma prensibine de sahip olan bu sanayi tipi vantilatörler, farklı boyutlara sahiptir. Sanayi tipi ayaklı vantilatör elektrik tüketimi açısından da beklentilerinizi karşılar. Bunun yanında ayaklı buharlı vantilatör modelleri, ideal seviyede enerji tüketimine sahiptir. Yüksek performansta çalışan buharlı vantilatörler, serinletme özelliğinin yanında ortamın nem dengesini de sağlar. Uzaktan kumandalı ayaklı vantilatör modelleri de tek bir tuşla pratik bir şekilde kontrol edilebilir. Böylelikle vantilatörünüzü ortam özelinde kolay bir şekilde programlayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen modellerin genelinde pratik taşıma kolu bulunur. Modellerde ayrıca entegre kablo sarma bölmesi de vardır. Bunun yanında vantilatörlerin teleskopik boruları istenilen şekilde ayarlanabilir. Siz de bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olan en kaliteli ve en uygun ayaklı vantilatör modelini satın almak için ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ayaklı Vantilatör Nasıl Kurulur?

Ayaklı vantilatör kurulumu vantilatör satın almak isteyen kullanıcılar tarafından merak edilir. Siz de “Ayaklı vantilatör nasıl kurulur?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Ayaklı modellerin kurulumu son derece kolaydır. Kurmak istediğiniz vantilatör modelin ayaklarının yere sabitlendiğinden emin olmalı ve ardından üst gövdeyi dikkatli bir şekilde yerine oturtmalısınız. Bu kurulumun ardından cihazı fişe takıp opsiyonel kademeler arasından tercihinizi yaparak çalıştırabilirsiniz. Ancak kurulum kadar bu cihazların nasıl kullanıldığı da önemlidir. Vantilatörden yüksek verim elde etmek istiyorsanız bazı kullanım detaylarına dikkat etmelisiniz. Öncelikle ayaklı vantilatörü konumlandırmak için doğru bir alan seçtiğinizden emin olmalısınız. Bu alan hava sirkülasyonunun olduğu bir köşe olabilir. Ardından cihazı konumlandırdığınız alanın boyutuna uygun soğutma gücünde çalıştırmalısınız. Büyük bir alanı serinletmek için en düşük çalışma seviyesini seçmeniz doğru bir tercih olmayabilir. Vantilatörü kullanmadığınız zamanlarda kapatmaya ayrıca özen göstermelisiniz. Bununla birlikte saat ayarı olan modellerde uyumadan önce ayarlama yaparak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayaklı Vantilatör Modelleri Nasıl Seçilir?

Sanayi ya da ev tipi ayaklı vantilatör modellerini seçerken bazı detaylara dikkat etmeniz yüksek performans almanız açısından büyük önem taşır. Ayaklı vantilatör modellerini seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu özelliklerin yanında ürünleri fiyat aralıkları doğrultusunda da tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun ayaklı vantilatör en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bunun yanında güvenlik alarmı modelleri için de fiyat özelinde bir araştırma yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Ayaklı Vantilatör Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Ayaklı vantilatör fiyatları vantilatör markasına, modeline, gücüne, uzaktan kumandalı olup olmadığına, kafes malzemesine, kademe sayısına, kanat sayısına, pervane çapına ve rengine göre farklılık gösterir. Her türden ihtiyaç ve bütçe özelinde seçenekler sunan vantilatörleri buharlı, iyonizerli, portatif, ısınma emniyetli, pervanesiz, salınım özellikli ve akıllı modeller arasından seçebilirsiniz. Metal ayaklı vantilatör modelleri materyal kalitesi nedeniyle farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Metal malzemeden yapılmış vantilatör satın almak istiyorsanız bu fiyat aralıklarına göz atabilirsiniz. Bunun yanında ürünlerin fiyat aralıklarını doğru değerlendirmek için ayaklı vantilatör tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Böylelikle fiyat / performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Uzun ya da kısa ayaklı vantilatör modellerini en ucuz fiyat seçenekleriyle satın almak istiyorsanız Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Ürünleri detaylı fiyat listesi halinde sunan sistem sayesinde en ucuz ayaklı vantilatör modeline kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayaklı vantilatör Akakçe üzerinden inceleyerek bütçe dostu fiyatları bulabilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz vantilatör modelini sevdiklerinize ev hediyesi olarak da satın alabilirsiniz. Bunun yanında sevdiğiniz pizza lezzetini evinizin konforunda pişirmek için pizza makinesi fiyatları ve modellerine de göz atabilirsiniz. Pizzayı tam kıvamında ve pratik bir şekilde pişirmenize yardımcı olan bu makineler sayesinde mutfakta çok fazla zaman geçirmeden enfes pizza çeşitleri hazırlayabilirsiniz.