Fakir

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

En Popüler 6. Vantilatör
Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.150,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 17 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 6 adet Yarın kargoda Satıcı: n11/homeaset

Ürün Özellikleri: Kule Tipi, Yer, Güç: 90 W, Kumandalı, Salınım, Plastik, Kademe Sayısı: 3, Ağırlık: 4.9 kg... Devamını gör

2.600 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
4.999,00 TL08.11.2023

En Ucuz Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Tüm fiyatlar (7)

Yenilenmiş ve İkinci El Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Fakir Vantilatörler
Benzer Ürünler

Fakir TVL 90 S

Modern tasarımı ve kullanışlılığı ön planda tutan fonksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Fakir TVL 90 S vantilatör modeli, sıcak havalarda aradığınız ferahlığa ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Ortamdaki havayı kullanarak doğal bir serinlik oluşturur ve uzun süre vakit geçirdiğiniz alanları konforlu bir hale getirebilmenize yardımcı olur. Fakir Prestige TVL 90 S, ergonomik tasarımı ve 3 metre kablo uzunluğu sayesinde evinizi ya da ofisinizi istediğiniz gibi dizayn edebilme imkânı verir.

Çalışırken ya da yemek yaparken kendinizi daha iyi hissedebilmenizi sağlayarak kaliteli bir deneyim sunar. Fakir TVL 90 S vantilatör, beklentileriniz dikkate alınarak geliştirilen özellikleriyle bunaltıcı sıcakları hayatınızdan çıkarır, serin havanın keyfini çıkarabilmenize olanak tanır. 65 desibel ses düzeyiyle dinlenirken odaklanabilme imkânı verir, hasta veya bebek olan evlerde daha rahat bir kullanım sunar. Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör elektrik tüketimi ile de öne çıkar. Fakir TVL 90 S, 90 Watt motor gücüne sahiptir.

Dolayısıyla çok fazla enerji tüketmez, uzun süreli çalışmalarda dahi verimliliğini korur. Temiz bir hava akışı sağlayarak yazın olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Tasarımıyla standart vantilatörlerden ayrılan Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör, 8 saate kadar zaman ayarı yapabilme olanağı tanır. Zaman ayarı, Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör yorumlarında dikkat çeken özellikler arasında bulunur. 26 cm x 36 cm x 80 cm ölçü değerleriyle fazla yer kaplamaz, siyah ve beyaz renklerin hâkim olduğu tasarımıyla yerleştirdiğiniz alana uyum sağlar.

Fakir TVL 90 S

Uzaktan Kumandalı Tasarımıyla Dikkat Çeken Fakir TVL 90 S

Yerleştirdiğiniz alanda hava sirkülasyonu oluşturarak serinleyebilme imkânı veren Fakir soğutucu TVL 90 S, özelliklerini kolaylıkla kontrol edebilmeniz için geliştirilen uzaktan kumandasıyla deneyiminizi artırır. Küçük kumanda tasarımı; zaman, hız ve salınım ayarını istediğiniz yerden pratik bir şekilde yapabilme olanağı tanır. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere 3 hız kademesine sahip olan Fakir TVL 90 S vantilatör, odalarınızı serinleterek gününüzü daha keyifli geçirebilmenize yardımcı olur.

5,94 kg ağırlığı sayesinde farklı alanlara rahatlıkla taşıyabilme imkânı verir. Fakir TVL 90 S özellikleri arasında öne çıkan bir diğer husus ise oda sıcaklığını gösteren LCD ekranıdır. Bu gösterge, hız ayarını oda sıcaklığını göz önünde bulundurarak yapabilmenizi sağlar. Geniş bir alanda kullanabileceğiniz Fakir TVL 90 S vantilatör modeli, 16 m/s hava akışına sahiptir. Odalarınızın pek çok bölgesine temas ederek deneyiminizi farklı bir noktaya taşır, kaliteli bileşenleri sayesinde performansını her zaman yüksek seviyede tutar.

Kırılma, çizilme ve aşınma gibi deformasyonlara dirençli dış kasasıyla dikkat çeken Fakir Prestige TVL 90 S uzaktan kumandalı kule tipi vantilatör, uzun yıllar sorunsuz bir kullanımı beraberinde getirir. 80 dereceye kadar geniş açılı salınım mekanizmasıyla ihtiyaç duyduğunuz esintiye ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Salınım açısı Fakir TVL 90 S yorumları ve incelemelerinde öne çıkar. Özellikleriyle konforunuzu artıran ürün, kullanıcıların aklına “Fakir TVL 90 S sıcak üfler mi?” ve “Fakir TVL 90 S nasıl kullanılır?” sorularını getirir.

Sıcak hava şartlarının olumsuz etkilerine karşı geliştirilen Fakir TVL 90 S vantilatör, sıcak hava üflemez. Fakir TVL 90 S vantilatörü çalıştırmak için fişi taktıktan sonra üst bölümde ya da kumanda üzerinde yer alan güç düğmesine basmanız yeterlidir. Ardından hız kademesini ve salınım yönünü ayarlayarak ürünü kullanmaya başlayabilir, serinliği odanızın her köşesinde hissedebilirsiniz.

Fakir TVL 90 S Panel

Fakir TVL 90 S ile Fakir TVL 100 Vantilatör Arasındaki Farklar

Fakir TVL 90 S vantilatör, Fakir TVL 100 modelinden tasarım ve teknik özellikleri ile ayrılır. Fakir TVL 100 vantilatörde zaman ayarı yoktur. Fakir TVL 90 S ise 8 saate kadar zaman ayarı yapabilme imkânı verir. Ürünlerin güç değerleri de farklıdır. Fakir TVL 100 vantilatörün motor gücü 100 Watt’dır. 90 Watt gücünde olan Fakir TVL 90 S vantilatör, daha az güç harcar.

Olumlu ve Olumsuz Özellikleri ile Fakir TVL 90 S

Kaliteyi, estetiği ve kullanışlılığı bir arada sunan Fakir TVL 90 S vantilatör modeli, olumlu ve olumsuz özellikleriyle ferah havanın tadını çıkarabilme olanağı tanır. Ayrıntılı olarak incelendiğinde ürünün olumlu özellikleri şu şekildedir:

 • Fakir TVL 90 S vantilatör; kule tipi tasarımı, boyutu ve ağırlığı sayesinde farklı alanlara rahatlıkla taşınabilir.
 • Uzaktan kumandası ile öne çıkan Fakir TVL 90 S, cihazın yanına gelmeden hız ve salınım yönü ayarlayabilme olanağı tanıyarak konforunuzu artırır.
 • Zaman ayarı yapabilme imkânı veren Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör, özellikle uyurken hava akışını belirli bir süre sonra durdurabilmenizi sağlayarak deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarır.
 • Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer fonksiyon ses gücü seviyesidir. Düşük ses seviyesi, odaklanmanız gereken işlerde konsantrasyonunuzun bozulmasının önüne geçer.
 • 80 dereceye kadar yönlendirilebilen açılı salınım mekaniği, geniş alanlarda kullanım imkânı tanıyarak beklentilerinizi karşılar.
 • Güçlü motor aksamı, düşük enerji tüketirken sıcak seviyesinin yüksek olduğu havalarda ve ortamlarda serinleyerek daha rahat nefes alabilmenize yardımcı olur.
 • Uzun kablo tasarımı, ezilme ve kırılma gibi problemlere dirençli yapısıyla uzun süreli kullanım deneyimini beraberinde getirir.
 • Yukarı ve aşağı salınım fonksiyonuna sahip olmaması Fakir TVL 90 S vantilatör modelinin olumsuz özellikleri arasında yer alır.
 • Tek renk seçeneği, odalarını kendi tasarım anlayışına göre dizayn etmek isteyen kullanıcılar tarafından eleştirilir.
 • 3 kademeli hız ayarı, daha hassas fan ayarı yapma ihtiyacı hisseden kişiler için dezavantajlı bir kullanım sunar.
Fakir TVL 90 S Kumanda

Fakir TVL 90 S Vantilatör Fiyatları

Özellikleriyle yaşam kalitenizi artıran Fakir TVL 90 S vantilatör, sunduğu fiyat seçenekleriyle beklentinizi karşılar. Fakir TVL 90 S fiyatları pek çok husus dikkate alınarak belirlenir. Fakir TVL 90 S vantilatör modelinin motor gücü, salınım özelliği, hız kademesi fiyatlar üzerinde etkili olan önemli faktörlerdir. Birçok kişinin bütçesine uygun olan fiyat aralıkları, Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör en ucuz olanı seçebilmenizi kolaylaştırır. Hem tasarımı hem de fonksiyonları dikkate alındığı zaman TVL 90 S Fakir vantilatör erişilebilir seçenekler sunar.

Fakir TVL 90 S vantilatörün çeşitli deformasyonlar göz önünde bulundurularak üretilen dış kasası ve güçlü motoru, uzun ömürlü bir kullanım deneyimini beraberinde getirir. Yıllar içinde yeni bir vantilatör satın almanıza gerek bırakmaz. Fakir TVL 90 S fiyatı, yılın belirli dönemlerinde yapılan birçok kampanyada indirime girerek avantajlı alternatifler sunar. Yüksek kaliteyi hedefleyen Fakir, ürün fiyatını belirlerken kullanıcı yorumlarını da göz önünde bulundurur.

Fakir TVL 90 S kule tipi vantilatör fiyatları arasında karşılaştırmalar yaparak kendinize en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize hitap eden Fakir TVL 90 S vantilatör, rahatsız edici sıcaklıklara karşı önlem alabilmenizi sağlar, rehavetin önüne geçebilmenize yardımcı olur. Eğer yaşam alanlarınızı keyifli bir hale getirmek ve serinliği hissetmek için bir vantilatör arıyorsanız Fakir TVL 90 S sizin için uygun bir seçenek olabilir. Fakir TVL 90 S vantilatör ile ferah ve serin havanın tadını çıkarabilir, gününüzü konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Fiyat Analizi

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Özellikleri

Tipi:   Kule Tipi
Kullanım Yeri:   Yer
Güç:   90 W
Kontrol Türü:   Kumandalı
Salınım:
Kafes Malzemesi:   Plastik
Kademe Sayısı:   3
Ağırlık:   4.9 kg
Zaman Ayarlı:
Bağlantı Tipi:   Priz
Yükseklik:   70 cm
Renk:   Siyah Beyaz

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Detayları

 • Özellikler
 • Tip Ev tipi kule fan
 • Ürün rengi Siyah, Beyaz
 • Yerleştirme Zemin
 • Devir sayısı 3
 • Oto salınım Evet
 • Yükseklik ayarı Hayır
 • Kontrol tipi düğmeler
 • Zamanlayıcı Evet
 • zamanlama süresi (maksimum) 8 Saat
 • Entegre açma/kapama düğmesi Evet
 • Özellikler
 • Ekran özellikleri LCD
 • Kablo uzunluğu 3 m
 • İletişim LED göstergeleri Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı türü AC
 • Güç tüketimi 90 W
 • AC girdi voltajı 220 - 240 V
 • AC girdi frekansı 50 Hz
 • Ambalajlama bilgisi
 • Uzaktan kumanda Evet
 • Kullanım kılavuzu Evet
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Kule Tipi Vantilatör Yer Vantilatörü Kumandalı Vantilatör Zaman Ayarlı Vantilatör

Ürüne puan ver

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörFakir TVL 90 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörDijitsu VN 10 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörFakir TVL 100 SR Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör
 Fakir Prestige TVL 90 S Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörFakir TVL 90 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörDijitsu VN 10 Uzaktan Kumandalı Kule Tipi VantilatörFakir TVL 100 SR Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör
Fiyat 6.150,00 TL
8 satıcı
5.999,90 TL
8 satıcı
6.300,00 TL
3 satıcı
13.195,50 TL
2 satıcı
Popülerlik6. Popüler Vantilatör2. Popüler Fakir Vantilatör2. Popüler Dijitsu Vantilatör7. Popüler Fakir Vantilatör
Ortalama Puan--
İyonizerli--Var-
TipiKule TipiKule TipiKule TipiKule Tipi
Kullanım YeriYerYerYerYer
Güç90 W90 W50 W100 W
Kontrol TürüKumandalıKumandalıKumandalıKumandalı
Isınma Emniyeti--Var-
SalınımVarVarVarVar
Kafes MalzemesiPlastikPlastikPlastikPlastik
Kademe Sayısı3-33
Ağırlık4.9 kg---
Zaman AyarlıVar-Var-
Bağlantı TipiPriz-Priz-
Genişlik--20 cm-
Derinlik--18 cm-
Yükseklik70 cm-110 cm-
RenkSiyah Beyaz-SiyahSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı