Flavel Vantilatör

Flavel Vantilatör Fiyatları

4 farklı Flavel Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Kumtel Vantilatör Colours Vantilatör Xiaomi Vantilatör LG Vantilatör Honeywell Vantilatör Raks Vantilatör

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AyaklıKule TipiMasa TipiTavan Tipi150 - 250 TL 250 - 500 TL KumandalıKumandasızTavanYerMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Flavel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Flavel Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Ürün Puanı Renk

Vantilatör Yedek ParçaTermosifonŞofbenAni Su IsıtıcıKombi Yedek ParçaŞömineIsı PompasıElektrikli KombiGaz Alarm CihazıKumtel VantilatörColours VantilatörXiaomi Vantilatör

En Popüler Flavel Vantilatörler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Flavel Vantilatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Flavel Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Flavel Vantilatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 4 farklı Flavel Vantilatör:
  1. Flavel FLV 1660 AV Ayaklı Vantilatör
  2. Flavel FLV 1670 AV Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör
  3. FLAVEL Av Kule Vantilatör
  4. Flavel FLV 1680 AV Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Vantilatör

Flavel Vantilatör

Kapalı mekanlarda geçirilen zamanın kalitesi, pek çok faktörden etkilenebilir. Özellikle ortamdaki mevcut hava koşulları, kişilerin konforunu ve rahatlığını belirler. Ortam sıcaklığının yükseldiği herhangi bir zaman diliminde kullanılabilen Flavel vantilatör, başarılı performansı ile kullanıcıların ihtiyaçlarını giderir. Koç Holding bünyesinde bulunan Flavel markasının yüksek sıcaklık ve nem dolayısıyla kalitesi düşen mekanların serinletilmesini sağlamak için ürettiği vantilatörler, görevini uzun bir süre yerine getirir. Ahşap, demir ve bambu gibi 1. sınıf kalitedeki materyallerin işlenmesiyle ortaya çıkan ürünler; yıllar boyu sizlere hizmet eder. Elektrik enerjisinden aldığı güçle dönen pervaneye sahip olan bu modeller, ortam sıcaklığının düşürülmesinde önemli bir rol oynar. Sağladığı hava aktarımı ile sıcaklık düşmesine yol açan vantilatörler, aynı zamanda kapalı mekandaki eski ve kirli havayı da uzaklaştırır. Bu sayede daha hijyenik bir ortamda vakit geçirebilirsiniz. Bir yandan hava sıcaklığını aşağılara çeken bu modeller, diğer yandan toz ve nemi emer. Ortamın konfor ve kalite seviyesinde gözle görülür değişiklikler yaratan bu ürünler, kullanıcıların yaşam alanlarında kendine değişmez bir yer edinir. Sıcaklığa müdahale ederken özenli ve sistematik çalışan bu cihazlar, havayı kurutmaz. Böylece ısı düşüşü sağlanırken havanın kalitesi de korunmuş olur. Teknolojik gelişmeler sonrasında yenilenen ve değiştirilen vantilatör modelleri, dönem koşullarına ayak uydurmayı başarır. Gereksinimlerinizi eksiksiz bir biçimde karşılamayı hedefleyen bu ürünler ile eşsiz konforun tadına varabilirsiniz.

Flavel Vantilatör Çeşitleri

Termosifon, ısı pompası ve 15000 BTU klima gibi ısıtma - soğutma kategorisinde yer alan vantilatörlerin birbirinden farklı modelleri alıcılara sunulur. Özellik, tasarım ve kapasite açısından sınıflara ayrılan modeller; geniş ürün yelpazesinde bir araya gelir. Bu şekilde tüm ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun cihazı bulabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürün çeşidi, alıcıların istek ve ihtiyaçlarını gidermek amacıyla tasarlanır. Kullanıcılara fayda sağlamak için üretilen bu cihazlar, dünyanın dört bir yanında işlevlerini kullanıcılara sergiler. Salon tipi klimalara benzer bir tasarımın göze çarptığı Flavel kule tipi vantilatör, kullanıcılar tarafından sevilen ürün çeşitleri arasına girer. Otomatik salınım özelliğine sahip olan bu cihazlar, ideal hava dağılımını bulunduğunuz ortama getirir. Boyut açısından uygun bir alana yerleştirilerek kullanılan bu modeller için ortamda yer açmalısınız. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu ürünler, pratik kullanım seçeneğini sizlerle buluşturur. Özellikle büyük alanların soğutulmasındaki başarısıyla farkını ortaya koyan bu modeller, modern bir tasarıma sahiptir. Her kullanımda markanın kalitesini bir kez daha kanıtlayan bu cihazlar, kullanıcıların onayını alır. Uzaktan kumanda aracılığıyla gerekli ayarlamaların yapıldığı Flavel kumandalı vantilatör, teknolojik gelişmişliği ile dikkat çeker. Hız ve kademe ayarını oturduğunuz yerden gerçekleştirmenizi sağlayan kumandalı modeller, son derece pratiktir. Soğutma gücü ve kullanım kolaylığı ile gönülleri fetheden bu ürünler, pek çok farklı ortamda karşınıza çıkar. Ürün çeşitliliği konusunda sizlere fazlaca seçenek sunan parçaları güvenle kullanabilirsiniz.

Flavel Vantilatör Modelleri

Serinlik denildiğinde hemen akla gelen vantilatör Flavel kalitesini gözler önüne serer. Yaz kış fark etmeksizin sıcak havanın hakim olduğu her tür ortamda kullanılabilen ürünler, yüksek verimlilik oranıyla herkesin beğenisini kazanır. Ortamda hava akışı oluşturan bu cihazlar, sıcaklığın kontrollü bir şekilde düşürülmesine aracılık eder. Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri en sağlıklı ve kullanışlı soğutma cihazı olarak tanınan bu modeller, her ihtiyaca yönelik hizmet verir. Başta ev gibi yaşam alanları olmak üzere restoran, ofis, fabrika, alışveriş merkezleri ve daha pek çok ortamda işe yarayan Flavel vantilatör; kullanışlı özellikleri ile sektöre imzasını atar. Düşük elektrik tüketimi ile çalışan bu aygıtlar, çevre dostu bir yapı sergiler. Markanın her modelinde çevre dostu ve tasarruflu özelliklerin yer aldığını görebilirsiniz. Flavel ayaklı vantilatör, kullanıcılar tarafından sevilen bir model olur. Ayak eklentisi sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınabilen bu cihazlar, geniş kullanım alanına sahiptir. Döner pervanenin yukarıda durmasını sağlayan ayak eklentisi, aygıtın oda içerisinde etkinliğini artırır. Herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayan ayaklı modeller, portatif yönü nedeniyle oldukça ilgi çeker. Modernliğin ve pratik kullanımın iç içe geçtiği bu aygıtlar, son yılların en çok tercih edilen vantilatör çeşitleri arasında yer alır.

Flavel Vantilatör Özellikleri

Alıcıların birçoğu, Flavel vantilatör özellikleri ile ilgili yeterli bilgiye ulaşmak ister. Genellikle birbirine benzer özellikler taşıyan modellere her sene yeni işlevler eklenir. Bu sayede teknolojinin en son yeniliklerinden faydalanma şansını yakalayabilirsiniz. Sıcaklığı kontrollü şekilde azaltan bu aygıtlar, sağlıklı bir kullanım imkanını sizlere sunar. Düşük karbondioksit salınımı yapan bu cihazlar, çevreyi korumayı da ihmal etmez. Düşük elektrik tüketimine karşın yüksek verimliliğin göze çarptığı bu ürünler, pek çok kişinin ortak tercihi haline gelir. Watt gücü ve kapasite açısından farklılıkların bulunduğu bu aygıtlar, alıcıların seçim yapmasına olanak tanır. Ortam büyüklüğü ve soğutulacak hava miktarı arttıkça daha yüksek kapasiteli modellere yönelmeniz önerilir. Tasarım, fonksiyon ve kullanım alanı konusunda ihtiyaçlara yönelik geliştirilen ürün seçenekleri; alıcılar tarafından detaylıca araştırılır. Ayaklı, sanayi tipi, duvara monte, portatif ve ev tipi gibi farklı modeller; kullanıcıların ihtiyacını tam anlamıyla gidermeyi hedefler. Özellikleri ve dizaynı her sene yenilenen bu aygıtlar sayesinde bulunduğunuz ortamın kalitesini artırabilirsiniz.

Flavel Vantilatör Kullanımı

Isıtma soğutma aygıtlarının çoğunda olduğu gibi vantilatörlerde de ürün seçiminden sonra en önemli konu, kurulum ve kullanım talimatlarına uymaktır. Seçtiğiniz vantilatörden alabileceğiniz verimi doğrudan etkileyen talimatlara uygun hareket etmeniz ihtiyaç duyduğunuz performansı sağlar. Flavel vantilatör kurulumu ve kullanımı açısından son derece pratik aygıtlardan biri olur. Ürünün kurulumunu kendiniz yapabileceğiniz gibi profesyonel kişilerden yardım alma imkanınız da mevcuttur. Kurulum sırasında aygıtın herhangi bir yerine zarar gelmemesi gerekir. Kullanım ömrünün uzun olabilmesi için kurulum esnasında dikkatli davranılması oldukça önemlidir. Cihazı kurduktan sonra fişli ise fişini takıp, pilli ise düğmesine basıp çalıştırabilirsiniz. Ortama anında serinlik getiren bu cihazlar, dayanıklı ve kullanışlı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Aşırı kullanımlarda dahi performansını aynı şekilde devam ettirebilen bu modeller, bazı uygulamalar ile daha uzun ömürlü hale gelebilir. Aygıtın düzenli biçimde temizlenmesi ve çalışmadığı zamanlarda güç kaynağından ayrı tutulması, kullanım ömrünü olumlu yönde etkileyen faktörlerdir. Kurulum ve kullanım konusunda gereken özeni göstererek aygıtlardan alabileceğiniz en yüksek verimi alabilirsiniz.

Akakçe’de Paylaşılan Flavel Vantilatör Fiyatları

Bulaşık makinesi, klima ve smart tv fiyatları haricinde Flavel vantilatör fiyatları, elektronik kategorisinde dikkatleri çeker. Ürünlerin fonksiyonelliği ve kalitesi, fiyatların belirlenmesinde önemli bir paya sahip olur. Dış ve iç mekanların serinletilmesine aracılık eden bu aygıtlar, uygun fiyat seçenekleri ile alıcılara iletilir. Fiyat seçeneklerini değerlendirerek bütçenize uygun bir model satın alabilirsiniz. Kalitenin uygun fiyatlar ile bir araya geldiği bu cihazlar, pek çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılır. Ortamdaki hava sıcaklığına direkt bir müdahalesi bulunmayan bu ürünler, mevcut havada basınç farkı oluşturarak etkisini gösterir. Kontrollü sıcaklık değişimi denildiğinde cevap olarak söylenen vantilatörlerin geniş fiyat aralığından yararlanabilirsiniz. Fiyatın yanı sıra teknik detaylar ile ilgili bilgi edinmek için Flavel vantilatör yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Aygıtların kullanımı, kurulumu, temizliği ve çalışma sistemi hakkında tüm merak edilenler; yorumlar sayesinde kolayca cevaplandırılır. Modelleri kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler, kullanıcı memnuniyetini de alıcılara yansıtır. Siz de aradığınız kriterlere uyumlu en ucuz Flavel vantilatör çeşitlerine Akakçe sayesinde kısa sürede sahip olabilirsiniz.