Kumandalı Vantilatör

Kumandalı Vantilatör Fiyatları

399 farklı Kumandalı Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

AyaklıKule TipiMasa TipiTavan Tipi150 - 250 TL 250 - 500 TL KumandalıKumandasızTavanYerMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kontrol Türü: Kumandalı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Güç Kontrol Türü Kumandalı Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Su Haznesi Kapasitesi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Daylux KlimaAyaklı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi VantilatörKumandalı Tavan Vantilatörü18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAkıllı VantilatörAlf Buharlı VantilatörBej Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kumandalı Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan Kumandalı Vantilatör

İcat edilmesi 1800’lü yıllara dayanan uzaktan kumandalı vantilatör, elektrikten aldığı enerji sayesinde dönen pervane donanımının havayı alıp başka bir hacme aktarmasını sağlayan bir makinedir. Sıcak aylarda en kurtarıcı donanımlardan biri olan vantilatörler, hem evlerde hem de iş yerlerinde pratik bir şekilde kullanabilen en yaygın iklimlendirme sistemlerinden biridir. Cazip fiyat aralıklarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanan kumandalı tavan vantilatörü en ucuz fiyat seçenekleriyle tüm yaşam alanlarının ideal serinlikte olmasını sağlar. Teknolojik gelişmeler sonucunda farklı donanımları ve tasarımları bulunan vantilatörler, farklı özellikleriyle her türden iklimlendirme ihtiyacına yanıt verir. Sıcak ortamı etkili bir şekilde serinleten kumandalı vantilatör, çok fazla enerji tüketimi yapmadan serinlemenin pratik bir yoludur. Bu özelliği bakımından değerlendirildiğinde serinlemenin en ekonomik yolunu yaşamanızı mümkün kılar. Sıcak aylarda konforlu bir serinlik yaşamak istiyor ve buna hem pratik hem de ekonomik bir çözüm arıyorsanız, kumandalı vantilatörleri güvenle tercih edebilirsiniz. Gelişmiş donanımlarıyla farklı kullanım seçenekleri sunan vantilatörleri evde ya da ofiste dilediğiniz alana kolay bir şekilde taşıyabilir, fazla enerji tüketmeden serinleyebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Vantilatör Modelleri

En sık tercih edilen iklimlendirme araçlarından biri olan uzaktan kumandalı tavan vantilatörü modelleri her marka özelinde farklı donanımlara ve farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliği sayesinde de her türden ihtiyaca yanıt verir. Bunun yanında duvar tipi uzaktan kumandalı vantilatör modellerini de görebilirsiniz. Ev tipi modellerin yanında sanayi tipi vantilatör modelleri de bulunur. Güç, kontrol türü, kafes malzemesi, kademe sayısı, kanat sayısı ve pervane çapı yönünde farklı seçenekler sunan bu modelleri ile iş yerinize serinlik katabilirsiniz. Uzaktan kumandalı tavan tipi vantilatör modellerinin güçleri 30 watt ila 480 watt arasında değişir ve her model özelinde farklıdır. Vantilatörün çalışma gücünü ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Vantilatörler, kumandalı aydınlatmalı tavan vantilatörü gibi modellere de sahiptir. Bu modelleri dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Metal ya da plastik kafesten yapılmış olan vantilatörleri farklı kademe sayılarına da sahiptir. 2, 3, 5 ve 6 kademe alternatifleri sunan modeller ile farklı serinleme aralıklarını tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı vantilatörler pervane çapına göre de farklı modeller sunar. Bu modellerin pervane çapı seçenekleri 9 inç ila 48 inç arasından farklılık gösterir. Kumandalı vantilatörler renk açısından da çok sayıda seçeneğe sahiptir. Vantilatör renkleri beyazdan griye, gümüşten inoxa, kırmızıdan sarıya, renkliden fümeye, siyahtan altına, gümüş siyahtan siyah beyaza uzanan bir seçki sunar. Bu renk seçkisini yaşam alanınızın estetik bütünlüğüne göre tercih edebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Vantilatör Özellikleri

Kumandalı vantilatör modellerinin serinlik sağlama ve çalışma performansı bakımından diğer modellerden pek farkı bulunmaz. Ancak uzaktan kumandalı ayaklı vantilatör modelleri boy ayarlaması gibi farklı bir özelliğe sahip olup diğer modellerden ayrışır. Bu özelliği sayesinde vantilatörünüzün boyunu dilediğiniz şekilde uzatıp kısaltabilirsiniz. Bu cihazlar özel ayak tasarımları sayesinde yerde sabit bir şekilde durabilir. Ayrıca asla devrilme yapmazlar. Bu nedenle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun dışında alçaktan iklimlendirme uygulayan bu vantilatörler, direkt yüze vurmadığından sağlıklı bir serinleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Açıldığı andan itibaren hızlı bir şekilde serinletme yapabilen vantilatörler, farklı serinletme kademelerine de sahiptir. Böylelikle mevsim koşullarına bağlı olarak dilediğiniz seviyede serinleme sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumanda sistemine sahip olan sessiz kumandalı vantilatör modellerini kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Yüksek güvenlikli donanımlarıyla tasarlanan pervane sistemleri kesici ve zarar verici bir özelliğe sahip değildir. Bu özelliğiyle güvenle kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz model özelinde daha detaylı bilgi almak için kumandalı vantilatör tavsiye ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Vantilatörü kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde ürünün kontrol alanını, verimliliğini, enerji tüketimini ve çalışma performansını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda da satın alabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Vantilatör Kullanım Alanları

Uzaktan kumandalı kule tipi vantilatör, kutu tipi ve sanayi tipi olmak üzere farklı seçenekler sunan modeller, büyük beğeni kazanır. Evler başta olmak üzere tüm kapalı alanlarda kullanılabilen uzaktan kumandalı ışıklı tavan vantilatörü modelleri, her alana kolay bir şekilde uyum sağlar. Ev tipi kullanıma özel üretilen uzaktan kumandalı aydınlatmalı tavan vantilatörü modelleri standart bir motora sahip olmanın yanında beklentileri karşılayan bir performansa da sahiptir. Bunun yanında geniş bir etki alanına sahip olan uzaktan kumandalı sanayi tipi vantilatör modellerinin motorları ve performansları ev tipi vantilatörlere göre daha yüksektir. Sanayi tipi modeller aynı zamanda yüksek watt gücüne sahip olup yüksek enerji tüketirler. Siz de tavan vantilatörlerini ihtiyaçlarınıza ve kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz. Ayrıca serinlemek istediğiniz her alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında anlık çözüm arıyorsanız uzaktan kumandalı masa üstü vantilatör modellerine de göz atabilirsiniz. Uzaktan kumandalı lambalı tavan vantilatörü modelleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Bu modellerin tümünü konumlandıracağınız alan özelinde tercih edebilir; vantilatörün boyutu ile gücünü bu alana göre belirleyebilirsiniz. Böylelikle hem beklentilerinizi karşılayan hem de en ucuz uzaktan kumandalı vantilatör sahibi olabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Vantilatör Nasıl Seçilir?

Uzaktan kumandalı vantilatörler kullanım kolaylığı sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Siz de çok fazla tercih edilen bu vantilatörü satın almak istiyorsanız birkaç detaya dikkat etmeniz gerekir. Bu detaylara dikkat ederek en doğru ürünü seçme fırsatına sahip olabilirsiniz. Vantilatör modellerini seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Yukarıda sıralanan tüm özellikler göz önünde bulundurularak seçim yapılırsa estetik görünüme sahip, verimli çalışan, taşınabilirliği kolay, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tercihinde bulunmuş olursunuz. Bu özelliklerin yanında ürünleri fiyat aralıklarına göre tercih ederseniz bütçenize uygun doğru ürünü satın almış olursunuz. Böylelikle en ucuz uzaktan kumandalı tavan vantilatörü modeline sahip olabilirsiniz. Bunun yanında termosifon fiyatlarına da göz atabilir. Seçenekler arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Vantilatör Fiyatları ve Kampanyaları

Kumandalı vantilatör fiyatları; markaya, vantilatörün özelliğine, tipine, gücüne, kontrol türüne, kademe sayısına, kanat sayısına, pervane çapına ve rengine göre farklılık gösterir. Her türden ihtiyaca cevap verebilen ürün, bütçe özelinde çok çeşitli seçenekler de sunar. Uzaktan kumandalı tavan vantilatörü fiyatlarını; ayaklı, buharlı, iyonizerli, portatif, ısınma emniyetli, pervanesiz, salınım özellikli akıllı modeller arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Çok sayıda ürün ve marka seçeneğinin bulunduğu online alışverişlerde tercih ettiğiniz ürünün hem kaliteli hem de en ucuz olmasını istiyorsanız Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz. Ürünleri detaylı fiyat listesi halinde sunan sistem sayesinde uzaktan kumandalı vantilatör fiyatları ile seçenekleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürün özelinde fiyat karşılaştırması yapabilir aynı zamanda satın alma kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz en ucuz kumandalı vantilatör modelini sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Tüm vantilatör fiyatları ve ürün seçeneklerini inceleyerek avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.