Vitamin & Mineral

Vitamin & Mineral Fiyatları

7.412 farklı Vitamin & Mineral için fiyatlar listeleniyor.

Magnimore Vitamin ve Mineral Ocean Vitamin ve Mineral Supradyn Vitamin ve Mineral Venatura Vitamin ve Mineral Newday Vitamin ve Mineral Solgar Vitamin ve Mineral

adet En Ucuz Vitaminler ve Mineraller

Tümü

Fiyatı Düşen Vitaminler ve Mineraller

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

MultivitaminDÇinkoMagnezyumKapsülTabletÇocukYetişkinErkekKadınSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Türü Vitamin Mineral Kullanıcı Türü Cinsiyet SatıcıToplam 144 satıcı. Ürün Puanı Renk

Ultrasonik Nebulizatör Balık Yağı Kolajen Probiyotik Glukozamin Antioksidan Propolis Pastil Tansiyon Aleti Magnimore Vitamin ve Mineral Ocean Vitamin ve Mineral Supradyn Vitamin ve Mineral

Vitaminler İçin Özellik Karşılaştırma Tablosu

Kış aylarında yoğun ilgi gören ve tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen gıda takviyelerini form, vitamin, mineral ve kullanıcı türüne göre karşılaştırdık. Piyasadaki en popüler ürünlerin seçilmesiyle oluşturulan tabloyu aşağıda inceleyebilirsiniz:

Popüler Vitaminler İçin Özellik Karşılaştırma Tablosu
ÜRÜN MARKA FORM VİTAMİN MİNERAL KULLANICI TÜRÜ
Pharmaton Vitality 60 Kapsül
Pharmaton Vitality 60 Kapsül
Pharmaton

Kapsül

A, B1, B2, B3, B6, B7 B9, B12, C, D, E

Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, Manganez, Selenyum

Yetişkin

Ocean D3K2 20 ml Damla
Ocean D3K2 20 ml Damla
Ocean

Damla

D3, K2

Yok

Yetişkin

Venatura Vitamin D3 ve Menaquinon 7 20 ml
Venatura Vitamin D3 ve Menaquinon 7 20 ml
Venatura

Damla

D3, K2

Yok

Çocuk / Yetişkin

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
Youplus

Tablet

C

Çinko

Çocuk / Yetişkin

Nutrigen Üzüm 200 ml Şurup
Nutrigen Üzüm 200 ml Şurup
Nutrigen

Şurup

A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 B12, C, D, E, K

Biotin, Çinko, Folik Asit, İyot, Magnezyum, Krom, Selenyum

Çocuk

Venatura Magnezyum ve Vitamin B6 60 Tablet
Venatura Magnezyum ve Vitamin B6 60 Tablet
Venatura

Tablet

B6

Magnezyum

Çocuk / Yetişkin

Ocean Methyl B12 10 ml Dilaltı Sprey
Ocean Methyl B12 10 ml Dilaltı Sprey
Ocean

Sprey

B12

Yok

Çocuk / Yetişkin

 • Vitamin karşılaştırma tablosuna göre vitamin zenginliği en fazla olan 11 farklı vitamin ile Pharmaton Vitality 60 kapsül ve Nutrigen Üzüm 200 ml şurup, mineral çeşitliliği en fazla olan ürünün ise 7 farklı mineral içeriğiyle yine Nutrigen Üzüm 200 ml şurup olduğu görülüyor.
 • Sadece D3 ve K2 vitaminlerine sahip olan damla formları ile dikkat çeken ürünler Ocean D3K2 20 ml damla ve Venatura Vitamin D3 ve Manequinon 7 20 ml ürünleri oluyor.
 • Ayrıca YouPlus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan tablet, Venatura Magnezyum - Vitamin B6 60 tablet ve Ocean Methly B12 10 ml dilaltı sprey çocuk ve yetişkinler için uygun olması ile fark yaratıyor.

*Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez, hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz. Tablo yalnızca bilgilendirme amaçlı olup buradaki değerler üreticilerin resmi web sitelerinden alınmıştır.

En Çok Karşılaştırılan Vitaminler ve Mineraller

Vitamin ve Mineral Yorumları ve Önerileri

 • İB3 yorumMagnimoreMagnimore Plus 60 Tabletİnci B. 7 Mayıs 2023
  Magnimore Plus 60 Tablet
  Aralıklarla kullandığım bir destekleyici, çok uygun fiyata aldım .
  • Alışverişçi resmi
 • YUNUS Y.2 yorumSideFERSideFER Damla 30 mlYUNUS Y.Konya 18 Nisan 2023
  SideFER Damla 30 ml
  Sayın Ebeveyn, aynı hatayı yapmayasın diye bir yıllık tecrübemi anlatıyorum. Demir takviyesi olarak satın aldığınız ürün, bebeğinizin kakasını siyaha çevirmiyorsa işe yaramıyor demektir. Sidefer Damla'yı aylarca kullandık ve bu süreçte bebeğimizin kaka rengi hiçbir zaman değişmedi. Keza, istenilen kan değerlerine de maalesef hiçbir zaman ulaşamadık.
 • İB1 yorumSambucolSambucol Plus Kids Yummies 60 Çiğnenebilir Tabletİlknur B. 6 Mart 2023
  Sambucol Plus Kids Yummies 60 Çiğnenebilir Tablet
  Oğlum 10 yaşında, 5 yaşından beri her sene ilkbahar ve sonbaharda kullanıyor, bağışıklığını güçlendirdiğine inanıyorum, çok sık hastalanmıyor, tadını seviyor.
Tüm yorumları gör

Vitamin ve Mineral Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vitaminler ve Mineraller hangileri?

Bugün Akakçe'de 7.412 farklı model arasında

adet en ucuz Vitaminler ve Mineraller hangileri?

En çok satan Vitaminler ve Mineraller hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vitamin ve Mineral:
 1. Magnimore Plus 120 Tablet
 2. Ocean Extramag 60 Tablet
 3. Ocean Extramag 90 Tablet
 4. Supradyn Energy Focus 30 Tablet
 5. Magnimore Plus 60 Tablet

Vitamin & Mineral

İnsan metabolizmasının sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için gerekli olan organik bileşenler vitamin olarak adlandırılır. Birçok hastalığın tedavisinde büyük rol oynayan vitaminler, metabolizmanın üretemediği durumlarda dışarıdan takviye olarak alınır. Farklı besinler yoluyla vücudunuzun ihtiyacı olan bu ürünleri doktor tavsiyesine göre destek olarak alabilirsiniz. Vücuttaki tüm organlar üzerinde etkisi olan ürünler kaliteli bir yaşam için gereklidir. Bunun yanı sıra doğada fazla miktarlarda bulunan inorganik bir madde olan mineraller de önemli yapı taşları arasında yer alır. Demir, kalsiyum, çinko ve sodyum gibi mineraller vücutta bağışıklığın artmasında cildin gençleşmesinde ve sinir hücrelerinin yapılanmasında etkin rol oynar. Vücudun denge taşı olarak adlandırılan mineraller beyin hücrelerinin sağlığı için de gereklidir. Kilo almadan kas gelişimine kadar geniş bir etki alanı olan mineralleri dozunda tüketmek gerekir. İnsan vücudunun sağlıklı ve dengede tutulması için gerekli olan vitamin mineral takviyelerinin doktor kontrolünde ve gereken miktarda tüketilmesi önerilir. Siz de vücut sağlığınızı korumak ve sağlıklı bir ömür sürdürmek için gerekli olan vitamin ihtiyacınızı test yaptırarak öğrenebilirsiniz.

Vitamin & Mineral Takviyesi Ne Zaman Kullanılır?

Sağlıklı ve dinç bir yaşamın anahtarı olan takviyelerle bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Kullanılacak olan vitamin hapları içeriklerine göre satın alınır. Vücudunuzda eksik olan vitaminleri yaptıracağınız tahlillere göre belirleyerek kullanabilirsiniz. Gün içinde aktif yaşama ayak uydurabilmek için gereken enerjiyi sağlayan ürünlerin tavsiyelere uygun zaman diliminde kullanılması önerilir. Bazı ürünler aç tüketildiğinde vücut için gerekli olan tüm eksiklikler tamamlanır. Her yaşa göre farklı kullanım sunan ürünler çocuklar için vitamin şurupları olarak sunulur. Yaşlarına uygun ölçekte tüketilen şuruplar çocuğunuz için yararlı olan besin takviyesini yapar. Cildin nemlenmesi ve su kaybının önüne geçilmesi amacıyla kullanılan mineral yağ bebek losyonları ve diğer kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır. Ham yağların rafine hale getirilmesiyle elde edilen içerikler krem ve merhemlerin asıl maddesidir. Yüzyıllardır geleneksel tıpta kullanılan yağlar, mermer gibi bir cilde kavuşmanızı sağlar. Doğum çatlaklarının tedavisinde de etkili olan yağlar güçlü nem tutma özellikleriyle hızlı iyileşmesi istenen bölgelere uygulanır. Bitkisel yağlara oranla daha fazla yumuşaklık hissi veren ürünler kuru cilt tedavisinde olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlar. Vitamin ve mineral bakımından zengin içeriklere sahip olan vitamin kapsül ile enerjinizi artırabilirsiniz. Yorgunluğun atılmasına yararlı olan kapsülleri cam şişelerde aylık kullanıma uygun sayıda satılır. Vücudun ihtiyaç duyduğu fakat sebze ve meyvelerden sağlayamadığı vitaminleri farklı seçenekler içeren kapsül ve şuruplarla günlük almanız gereken miktarlarda alabilirsiniz. Yutulabilir efervesan boyutlarındaki vitamin tablet ve mineralleri günlük önerilen dozlarda aç veya tok tüketerek sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Takviye ürünler kategorisinde geniş bir yelpazede sunulan tüm ürünlere akakce.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

B12 ve Omega 3 İçeren Vitamin & Mineral Takviyeleri

Nörolojik sorunlara yol açan vitamin B12 insan vücudunda dört yıllık depolanabilme kapasitesine sahiptir. En çok hayvansal gıdalarda bulunan bu vitaminler et tüketemeyen kullanıcıların imdadına yetişir. Alacağınız takviyelerle zihin karışıklığı, unutkanlık ve yorgunluk gibi sorunlarla daha kolay başa çıkabilirsiniz. Aneminin de habercisi olan B12 eksikliğini hem ağızdan hem de burun spreyi olarak alabilirsiniz. Yaşamın devamı için gereken mineral takviyesi genel sağlığın korunmasında önceliklidir. Vücudumuzun %5 'lik kısmını oluşturan mineraller bu özelliği sebebiyle hayati öneme sahiptir. Ünlü markaların sunduğu takviyeler arasından doktorunuzun tavsiye ettiği miktarları tüketerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. 30,60 ve 90 adete sahip takviye ürünler farklı gramajlarıyla her yaş grubuna göre satın alınır. Kalsiyum, magnezyum, selenyum ve çinko gibi vücudun üretemediği mineralleri sağlayan takviyeleri farklı markalar arasından satın alabilirsiniz. Birden fazla mineralin bir arada sunulduğu tabletler günün yorgunluğunu atarak enerjinizi kazanmanızı sağlar. Vücudun üretemeyerek dışarıdan desteklerle alınması gereken vitamin Omega 3 desteği balık yağı olarak bilinir. Saf bir şekilde tabletlere konulan Omega 3 günlük 2500-3000 mg arasında tüketilmelidir. Yetişkinler için bu gramajlar yeterli olurken gelişme çağındaki çocuklar için miktarı artırmak gerekir. Kalp damar hastalıklarının önlenmesinde etkili olan Omega 3 beyin, retina ve cilt hücrelerini güçlendirerek sağlığa olumlu etkiler sağlar.

Vitamin & Mineral Kullanmanın Faydaları

Özellikle mevsim geçişlerinin insan sağlığı üzerinde yarattığı etkileri takviye edici ürünlerle daha kolay atlatma şansınız olur. Bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlığa olumlu yönde etki sağlayan ürünler, gıdalardan alınamayan besinlerin kısa sürede vücuda alınmasını sağlar. Eksikliklerin giderilmesinde etkili olan vitamin takviye ve minerallerin bazı durumlarda ağız yoluyla alınması eksikliklerin giderilmesinde etki göstermez. Bu durumda takviye vitaminlerin vücuda enjekte edilerek kullanılması etkisini kısa sürede göstermesini sağlar. Özellikle gelişme döneminde olan çocuklarla hamilelik döneminde kullanılacak olan desteklerin düzenli olarak alınması gerekir. Emzirme de vücudun kendini toplayabilmesi için enerji takviyesinin olması gereken bir dönemeçtir. Alınacak takviyeleri sağlıklı ve herhangi bir rahatsızlığı olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilmesi gerekir.

Vitamin & Mineral Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her bireyin ihtiyaç duyduğu vitamin çeşitleri yaşına, gelişimine ve genetik yapısına göre farklılık gösterir. Bu detayı göz önünde bulundurarak yapılacak tahliller sonrası destek almak daha doğru bir karar olur. A, B1, B2, B3, B6, B12, C ve D olmak üzere farklı isimlere sahip olan çeşitlerde ihtiyacınıza göre takviyeler satın alarak vücudunuzun açığını kapatabilirsiniz. Kemik ve diş gelişimindeki önemli etkileriyle bazı mineral çeşitleri daha çok tüketilmelidir. Kalsiyum, magnezyum, potasyum, fosfor ve klorür daha çok alınması gereken mineral grubunda bulunur. Eser mineral olarak adlandırılan çinko, iyot, selenyum, demir ve bakıra ise küçük oranlarda ihtiyaç duyulur. Büyüme çağındaki çocuklar ve yetişkinler için hayati önem arz eden takviyeler, hücre yenilenmesini karşılayarak yaşamsal dengeyi korur. Yaşam döngüsü içinde sürekliliğin devam etmesi için takviye ürünler öncelikli bir yere sahiptir. Sağlık için gereken tüm vitamin ve destek gıdalar doktor önerisi ile alınmalıdır. Vitamin önerileri arasından ihtiyacınız olan seçimleri listeleyerek yapabilirsiniz. Kadın ve erkek kullanıcılara göre hazırlanan takviyeleri yaşınıza ve sağlık durumunuza göre kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünlerin vitamin, Omega ve mineral özellikleri bakımından sizin vücut yapınıza hitap etmesi gerekir. Bu detayları göz önünde bulundurarak uzman desteğinden sonra kullanmak size daha fazla yarar sağlar. Siz de tüm vitamin ve mineral desteklerinizi inceleyerek seçebilirsiniz.

< h2>Vitamin & Mineral Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

İçeriklerine göre farklı malzemelerden yapılan vitamin ilaçları genel olarak kilo aldırdığı için kullanımı sınırlı kalır. Doktor tarafından desteklenen ürünleri kullanmak tüm eksileri en aza indirger. Destek ürünlerin kullanımında bireylere göre farkı etkiler oluşur. Uzman görüşlerinden yararlanarak tercihlerde bulunmak uygun ürün sağlayacağı faydaları artırarak açığınızı kapatır. Zihinsel ve yaşamsal fonksiyonları daha aktif olarak kullanmak için almanız gereken vitamin fiyatları markalara ve içeriklere göre değişik aralıkta seyreder. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen markaları tercih ederek sağlığınızı koruma altında tutabilirsiniz. Siz de hem tablet hem de kapsül olarak sunulan farklı vitamin, propolis ve probiyotik ürünleri inceleyerek güvenle temin edebilirsiniz.