Argivit

Argivit Focus 150 ml

(23 yorum)
Argivit Focus 150 ml

128 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

140,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:51Stokta 6 adet16:00Bugün kargodaSatıcı: Dermoailem.com9,7 10 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Şurup, Çocuk


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Argivit Focus 150 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (69)

Argivit Focus 150 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 140,00 TL 140,00 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Argivit Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Argivit Focus 150 ml Şurup

Argivit Focus vitamin ve mineral kombinasyonlarına sahip bir gıda takviyesi olarak tanımlanır. Çocukların eklem ve kas gelişimine katkıda bulunmak isteyen ebeveynler Argivit Focus nedir ve ne işe yarar gibi soruların yanıtlarını merak ediyor olabilirler.

Uzmanlar tarafından yanıtlanan sorularda doğal içerik özellikleri öne çıkar. Fosfatidilserin içermesi bakımından çocukların nörolojik gelişimlerinde olumlu etkiler gösterir.

Genel olarak dikkat eksikliği ve boy uzamasına yardımcı olması sayesinde tüketilmesi önerilir. Argivit Focus şurup yorumları ve puanları odaklanma sorunlarında olumlu sonuçlar elde edildiğini gösterir niteliktedir. Bitkisel kaynaklı içeriği güvenilir bir gıda takviyesi satın almak isteyen ailelerden tam puan alır.

Argivit Focus Kutu ve Şişe Görünümü

Argivit Focus Ne İşe Yarar?

Argivit Focus ne işe yarar sorusu ürünü sıklıkla duyan aileler tarafından merak edilir. Uzmanlar tarafından yanıtlanan sorunun öne çıkan cevapları şunlardır:

 • Çocukların nörolojik gelişimlerinde olumlu etkiler gösterir.
 • Dikkat eksikliği yaşayan çocukların odaklanma sorunlarının giderilmesinde rol oynar.
 • Gelişim çağındaki bireylerin kas ve eklem gelişimlerine destek olarak boy uzamalarına etki eder.
 • Sinir sistemini onarıcı bileşenleri sayesinde reflekslerin hızlanmasına yardımcı olur.
 • Belirli bir spor dalıyla ilgilenen çocukların performans artışına etki ettiği bilinir.

Argivit Focus içerik listesi zengin vitamin ve mineraller ile doludur. Nörolojik gelişmelere yardımcı olan bileşenlerden biri bitkisel kaynaklı fosfatidilserin maddesidir.

Vitaminler arasında A, B1, B2, B3, B5, B6, B11, B12, C, D, E, H ve L-arginin bileşenleri yer alır. Minerallerde ise Selenyum, Manganez, Krom, Çinko, İyot ve Molibden bileşenleri dikkat çeker.

Çeşitli kombinasyonlarla etki gösteren içeriği, zengin bir gıda takviyesi ürününün ortaya çıkmasını sağlar. Argivit Focus kullananlar ürün içeriğinin GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve HACCP standartlarına uygun olarak üretildiğini bilirler. Güvenli bir kullanım olanağı sunan gıda takviyesi içeriğinde alkol, paraben, aspartam ve gluten içermemesi bakımından avantajlıdır.

Argivit Focus Nasıl Kullanılır?

Argivit Focus şurup kullananlar sağlıklı bir kullanım için doktorlarına başvururlar. Yaş gruplarına göre kullanım miktarları değişiklik gösterebilir. Genel olarak 0 ile 5 yaş arası çocuklarda 1 ölçek kullanılması önerilir.

5 yaş sonrasında ise 2 x 1 ölçek olarak kullanılmaya devam edilebilir. Günlük olarak kullanılan şurup sağlık geçmişine göre alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Sağlıklı ve etkili bir kullanım için çocuk doktorlarına başvurulması önerilir.

Argivit Focus yorumları kullanım sırasında dikkat edilmesi gerekenleri öne çıkarır. Uzmanlar takviye edici gıdaların birer ilaç olmadığını belirtir. Argivit focus şurup ne işe yarar sorusu bağışıklık sistemini güçlendiren, kas gelişimlerine etki eden ve odak sorunlarına yardımcı olan bir takviye gıdası olarak yanıtlanır. Dolayısıyla ürün belirli bir hastalığın tedavisi amacıyla ilaç amacı ile kullanılmaz.

Argivit Focus şurup acı bir tada sahip olmaması sayesinde çocuklar severek tüketebilir. Kullanım ebeveyn kontrolü aracılığıyla gerçekleşmelidir. Ürünün çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edilmesi önerilir.

Sağlıklı bir saklama ortamı için güneş görmeyen bir yeri tercih edebilirsiniz. Oda sıcaklığında saklanması yeterlidir. Buzdolabı ya da dondurucu gibi alanlarla saklamanız önerilmez.

Argivit focus kullananların yorumları günlük kullanım dozunu aşmama talimatına uymanız gerektiğine dikkat çeker. Fazla kullanımlarda yan etkiler görülebilir.

Aç karnına kullanılması mide bulantısı gibi yan etkiler gösterebileceği için tok karnına tüketilmesi önerilir. Çocuğunuzun kullandığı ilaçlarla etkileşimini merak ediyorsanız doktorunuza danışabilir ve etkili kullanım talimatlarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Argivit Focus Şişe Görünümü

Argivit Focus Faydaları

Argivit Focus faydaları çocukların gelişim çağında olumlu etkiler gösterir. Çeşitli vitamin ve minerallerin kombinasyonlarını içermesi zengin bir takviye olarak kullanılabilir. Argivit Focus kullanıcı yorumları odak sorunlarında olumlu etkilerine dikkat çeker.

B12 vitamin bileşenleri sayesinde hafızayı güçlendirici etkileri bulunur. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunlarında destekleyici bir gıda olarak kullanılabilir. Argivit Focus içindekiler sporcularda daha etkili bir performans için fayda gösterir.

Refleks gelişimlerine yardımcı olması sayesinde spor dalında gelişimi destekler. Argivit Focus şurup bağışıklık sistemini güçlendiren kombinasyonlar sunar. Mevsim geçişlerinde hastalıklardan korunmak için vücuda destek verir.

Stres ve kaygıyla karşılaşan çocukların dayanıklılığını artırmaları için uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Beyin hücrelerinin gelişiminde rol oynayan madde fosfatidilserin bileşenidir. Diğer takviye edici gıdalara ek olarak yer alan özel madde ayçiçeği kaynaklıdır.

Bitkisel kaynağı sayesinde sağlıklı bir kullanım imkanı sağlar. Beyinsel gelişimlere destek olarak aminoasit ve vitamin kombinasyonları öne çıkar. Bu tür kombinasyonların sinir onarımını artıran faydaları olduğu bilinir.

Kas ve eklem gelişimi sağlayarak çocukların boylarının sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Zengin içeriği sayesinde birbirinden faydalı özellikleri bulunan şurubu çocukların günlük beslenmesine dahil edebilirsiniz.

Argivit Focus Fiyatları

Argivit Focus ne kadar sorusu ürünü kullanmak isteyen aileler tarafından sıklıkla sorulur. Doktor tavsiyesi olarak önerilen şurup uygun seçeneklere sahiptir. Argivit Focus fiyat seçenekleri ekonomik bir gıda takviyesi alışverişini beraberinde getirir.

Sağlıklı içeriği her bütçeden aileye hitap eder. Çocukların günlük yaşamlarında olumlu etkiler göstermesi birçok aile tarafından tercih edilmesini sağlar. Argivit Focus şurup en ucuz fiyat aralıkları kazançlı bir alışveriş imkanı yaratır.

Çocuklarınızın gelişimlerine katkıda bulunmak için zengin içeriklerle dolu gıda takviyesi ürününü satın alabilirsiniz. Argivit focus en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirmek için kampanyalı dönemleri takip etmek faydalı olabilir. Argivit Focus şurup 150 ml boyutu ile uzun süreli kullanım imkanı sağlayan şurup ekonomik bir şekilde satın alınabilir.

Argivit Focus 150 ml Fiyat Analizi

Argivit Focus 150 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Argivit Focus 150 ml Özellikleri

Türü:   Şurup
Kullanıcı Türü:   Çocuk
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.644 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • KG1 yorumKemal Sabri G.Bursa19 Mayıs 2022
  Oğlum çok sevdi
 • İB1 yorum
  4 beğeni
  İsmail B.Adana2 Mart 2022
  Kolay SiparişDermoailem
  Ürün çok hızlı bir şekilde kargoya verdiler İlk önce sipariş vermeden önce kaygılarım vardı gerçek ürün mü diye fakat gerçek ürün anlatıldığı gibi parasını hak ediyor daha öncede bu ürün Aldım çocuğundan gözle görülür bir uzama oldu .
 • ME3 yorum
  7 beğeni
  Mehmet emin E.9 Kasım 2021
  Kolay SiparişFacedermo
  çok özel bir aminoasit olan Arginin i,çeriği nedeniyle aldım. başka bir şurupta arginin var mı bilmiyorum ve sanmıyorum. ürün fiyatı çok pahallı biraz daha ucuzlasa sürekli kullanırız.
 • ME3 yorum
  7 beğeni
  Mehmet emin E.9 Kasım 2021
  Kolay SiparişFacedermo
  güzel bir içeriğie sahip. hiç bir şurupta arginin görmedim. bu çok özel bir aminoasittir.
 • EC1 yorum
  9 beğeni
  Erman C.5 Mayıs 2021
  Kolay SiparişKozmevit
  Uzun süredir kullanıyoruz faydasını boy uzamasına faydası oldu sayılır.

Argivit Focus 150 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Argivit Focus 150 mlArgivit Smart Şurup 150 mlDynavit Calcikid D3 Vitamini Kalsiyum Magnezyum 150 mlDAM Argin Şurup 200 ml
 Argivit Focus 150 mlArgivit Smart Şurup 150 mlDynavit Calcikid D3 Vitamini Kalsiyum Magnezyum 150 mlDAM Argin Şurup 200 ml
Fiyat 140,00 TL
128 satıcı
158,20 TL
108 satıcı
Fiyat Yok 64,96 TL
6 satıcı
Popülerlik1. Popüler Argivit Vitamin ve Mineral4. Popüler Argivit Vitamin ve Mineral-2. Popüler DAM Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan23 yorum3 yorum--
TürüŞurupŞurupŞurupŞurup
Vitamin--D-
Kullanıcı TürüÇocuk---
ÇiğnenebilirYok--Yok
Hamileler İçinYok--Yok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı