Dulcosoft

Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml

(2 yorum)
Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

125,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 07:51Stokta 2 adet16:00Bugün kargodaSatıcı: Dermoailem.com9,7 10 Yorum
Yorumları oku

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (24)

Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim Fiyat En Ucuz 125,00 TL 125,00 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Dulcosoft Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Dulcosoft

Dulcosoft 6. aydan itibaren bebekler dahil her yaş grubuna hitap eden bir kullanım deneyimi sunar. Adından sıklıkla söz ettirmesi “Dulcosoft ne işe yarar?” sorusunu beraberinde getirebilir. Dulcosoft bağırsak hareketlerini hızlandırmayı hedefleyen özel içeriği ile kabızlık sorunlarının tedavisine destek olur. Dulcosoft içeriği arasında Makragol ve yardımcı madde olarak potasyum sorbat yer alır.

Formülünde sitrik asit ya da saf suya yer vermemesi başarılı bir içerik sunar. Dulcosoft solüsyon kıvamlı formülü ile şeker, gluten ya da aroma bileşenlerini ortadan kaldırır. Gluten içermeyen içeriği sayesinde çölyak hastalarının kullanımı için uygundur. Paraben ve renklendiriciden arındırılan içeriği 6. ay sonrası bebeklerin kullanımı için de avantaj sağlar. Kolay tüketim imkanı sunan Dulcosoft bağırsakta yer alan gaita yani dışkıyı yumuşatmayı hedefler.

Bağırsak hareketlerine destek olması doğal ve yumuşak bir rahatlama imkanı yaratır. Kabızlığın giderilmesinde etkili bir ürün olarak karşınıza çıkan Dulcosoft klinik testlerden geçirilerek sağlık uzmanları tarafından onay alır. Markanın yetkili satış mağazaları tarafından satın alınabilen içeriği uygun fiyat aralıkları ile öne çıkar. Dulcosoft içeriğini deneyimlemeden önce hastalık geçmişinize bağlı olarak doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Sizlere verilen kullanım talimatlarının dışına çıkmadan Dulcosoft içeriğini kabızlık sorunlarında kullanabilirsiniz.

Dulcosoft Nasıl Kullanılır?

Dulcosoft kullananlar kabızlık sorunlarında öne çıkan faydalar edinme avantajına sahip olabilirler. “Dulcosoft nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtları ise farklı yaş gruplarına göre verilir. Dulcosoft kullanımı için meyve suyu, çay ya da direkt su ile karıştırma yöntemi önerilir. Su ile çözülen içeriği nötr tat değerlerine sahip olduğu için tercih ettiğiniz içeceğin tadı değişmez. Dulcosoft bebeklerde kullanımı içeriğinde paraben, gluten ve renklendirici içermemesi sayesinde öne çıkar.

Dulcosoft için 6 ay ile 1 yaş arası günde bir defa olacak şekilde 8 ml doz ayarında bulunmanız önerilir. Ancak bu miktarın ayarlanmasında öncelikli olarak çocuk doktoruna danışmak önemlidir. Dulcosoft için 2 ile 3 yaş arası dönemde günde bir defa 8-16 ml doz ayarı tavsiye edilir. 4-7 yaş arası için günde bir defa 16-32 ml doz ayarı yapılabilir. 8 yaş ve üzeri çocuklar için günde bir defa olmak üzere 20-40 ml doz ayarı önerilir. Yetişkinlerde tavsiye edilen tüketim miktarı ise 1 ile 2 saşe olacak şekilde belirlenir.

Dulcosoft kullanımında marka önerilerinin yanı sıra doktorunuza danışmak kabızlık sorunlarının en etkili şekilde tedavisi için önemlidir. Ürün içeriğinin 3 aydan daha uzun bir sürede kullanılmaması gerektiğinin de altı çizilir. Genel olarak 28 gün ile sınırlandırılan Dulcosoft kullanımında kabızlık sorunu devam ederse bu sorunun altında yatan neden mutlaka uzman doktorlar tarafından araştırılmalıdır.

Dulcosoft

Dulcosoft Benzerleri Arasında Öne Çıkan Özellikleri

Dulcosoft öne çıkan özellikleri ile geniş tüketici kitlesine hitap etmeyi başarır. Marka tarafından yanıtlanan “Dulcosoft nedir?” sorusunun cevabında ürün özellikleri açığa çıkar. Dulcosoft oral solüsyon olarak etki eden yapısıyla bağırsak hareketlerine destek olmayı hedefler. İçeriğinde makrogol 4000 adı verilen maddesiyle kabızlık tedavisinde olumlu etkiler bırakan özelliklere sahiptir. Makrogol bileşeni su bağlama kapasitesi yüksek olan içeriği sayesinde su için taşıyıcı bir görev üstlenir.

Böylece kolonda yer alan dışkı yumuşar ve kolayca boşaltılabilir. Dulcosoft faydaları arasında içeriğinin vücut tarafından emilmemesi yer alır. Böylece ürün içeriği vücuttan değişmeden atılabilir. Dulcosoft özelliklerinden bir diğeri geniş tüketici kitlesine hitap etmesi yer alır. Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilmesi sağlıklı yapısını öne çıkarır. Formülünde şeker, aroma ya da glutene yer vermez. Solüsyon yapısında şeker içermemesi diyabet hastaları tarafından da kullanılmasına olanak tanır.

Dulcosoft kullanımından önce kabızlığın altında yatan sebepler uzmanlar tarafından araştırılmalıdır. Aksi halde uzun süreli kullanımlardan kaçınmanız gerektiğinin altı çizilir. Kabızlık molekülü olarak etkisini öne çıkaran yapısı ve etkinliği klinik testlerden geçirilerek onaylanır. Nötr bir tadı olduğu için tüketim aşamasında zorlanma gibi sorunları yaşamamanız sağlanır. Günlük hayatta sıklıkla tüketilen içeceklerle birlikte alınabilir yapısı kolay tüketim deneyimini beraberinde getirir.

Dulcosoft Artı ve Eksileri

Dulcosoft kullanımında öne çıkan artı ve eksi noktalar ürün içeriğinin değerlendirilmesi açısından sizlere fayda sağlar. Dulcosoft şurup kullanıcı yorumları eşliğinde incelenen değerlendirmelerde belirtilen artı noktalar şunlar olur:

 • Solüsyon formu aromasız bir içeriğe sahiptir.
 • Nötr tat değerleri sayesinde meyve suyu, çay ya da soda gibi içeceklerle birlikte tüketilebilir.
 • İçeriğinde parabene yer vermeyen formülü 6. aydan itibaren bebekler tarafından kullanılmasına olanak tanır.
 • Hamileler ve emzirenler tarafından kullanılabilen sağlıklı formülü bulunur.
 • Şeker içermeyen formülü diyabet hastalarının kullanımı için uygundur.
 • Gluten içermeyen yapısı ile çölyak hastaları tarafından kullanılabilir.
 • Bağırsakta yer alan gaita ya da dışkıyı yumuşatarak vücuttan atma görevini üstlenir.
 • Yüksek su bağlama kapasitesi ile öne çıkan Makrogol 4000 adlı etken madde içerir.
 • Makrogol maddesi bağırsağın dışkı atılım sürecini kolaylaştırma özelliğine sahiptir.
 • Tamamen fiziksel olan solüsyon formülü vücut tarafından emilmez ve değişmeden dışarı atılır.
 • Kabızlık sorunlarının tedavisine destek olan başarılı bir formül sunar.
 • Doz konusunda markanın tavsiyeleri ve doktor önerilini göz önünde bulundurmak sizlere fayda sağlar.

Dulcosoft yorumlar ve değerlendirmeleri arasında solüsyon içeriği hakkında yapılan eksi noktalar açığa çıkar. Bu noktada göz önünde bulundurulması gereken eksi noktalar ise şunlar olur:

 • Elektrolit ve su dengesi bozuk hastalar kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalıdır.
 • Dulcosoft içeriğinde yer alan Makrogol maddesi alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.
 • Yan etkiler gözlemlendiği anda ürün kullanımına son verilmeli ve derhal doktorunuza başvurmalısınız.
 • Ürün içerisindeki herhangi bir etken maddeye karşı alerjiniz varsa kullanmanız önerilmez.
 • İçeriğinde bulunan maddeler diğer ilaçların emilimine engel olabilir.
 • Bu noktada günlük olarak kullandığınız ilaç varsa doktorunuza danışmanız önemlidir.

Dulcosoft Fiyatları

Bağırsak hareketlerinin yumuşatılmasına yardımcı olan Dulcosoft geniş tüketici kitlesine hitap etmesi ile adından sıkça söz ettirir. Dulcosoft fiyatı ise ürünün çok satanlar listesinde yer almasına olanak tanır. Her bütçeden kullanıcı için kazançlı alışveriş deneyimi yaratan Dulcosoft temiz içeriğini öne çıkarır. Şeker, gluten, paraben ve aroma içermeyen yapısı sayesinde pek çok kullanıcıya hitap etmeyi başarır.

Çocuklarda ve 6. ayından itibaren bebeklerde kullanımı ise öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Yetişkinler, hamileler, emzirenler, çölyak hastaları ve diyabet hastaları Dulcosoft kullanımında bulunabilirler. Markanın yetkili satış mağazaları tarafından satın alınabilen içeriği bütçe dostu fiyat aralıkları sayesinde oldukça uygundur. Genel olarak uygun fiyat aralıklarının belirlenmesinin yanı sıra dönemsel olarak farklılıklar da gözlemlenebilir. Dulcosoft en ucuz fiyat seçeneklerini keşfetmek için markanın yetkili satış mağazalarını birbiri ile karşılaştırmak faydalı olabilir.

Dulcosoft alışverişi sayesinde kabızlık süreçlerini kolay ve ağrısız bir şekilde atlamak mümkün hale gelebilir. Hastalık geçmişinize göre doktorunuza danışarak satın alabileceğiniz ürün kısa sürede etki göstermeyi hedefler. Günlük tavsiye edilen tüketim miktarı göz önünde bulundurulduğunda Dulcosoft faydalarını hissetmeye başlamanız mümkündür. Temiz formülünü deneyimlemek için uygun fiyat aralıklarına göz atabilir, kazançlı Dulcosoft alışverişinde bulunabilirsiniz.

Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml Fiyat Analizi

Dulcosoft Oral Solüsyon 250 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
5.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı