Magnimore

Magnimore Plus 60 Tablet

En Popüler 6. Vitamin ve Mineral (65 yorum)
Magnimore Plus 60 Tablet
Seçenekler:

92 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

287,90 TL +34,50 TL kargo4,80 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 57 dakika önce Stokta 16:00 Bugün kargoda Satıcı: Dermojet.com.tr 8,3 10 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Tablet, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Magnimore Plus 60 Tablet Fiyatları

Tüm fiyatlar (64)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Magnimore Plus 60 Tablet paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 60 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 322,40 TL 5,37 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla
Magnimore Plus 60 Tablet+Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla
Pttavm 430,99 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Magnimore Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Magnimore Plus

Takviye edici gıda kategorisinde önemli faydaları ve zengin içeriği ile öne çıkan Magnimore Plus, yaygın kullanılan vitamin ve mineral tabletlerinden bir tanesidir. İnsan vücudunda mutlaka bulunması gereken 11 mineralden biri olan magnezyum içeriğine sahip olan tablet birçok farklı kullanıcı tarafından tercih edilir.

Genellikle magnezyum eksikliği sorunu yaşayanlara yönelik olmasının yanı sıra spor yapanların da takviye olarak tükettiği Magnimore Plus, güne daha zinde ve sağlıklı başlamanıza yardımcı olur.

Takviye edici gıdalar vücutta bulunması elzem olan ancak belirli nedenlerle vücudun üretemediği veya eksik kaldığı vitamin, mineral gibi maddeleri ek olarak almaya yardımcı olan gıda sınıfını tanımlar.

Genellikle Magnimore Plus içeriğinde olan magnezyum gibi birçok mineral vücutta doğal olarak bulunsa dahi yaş ilerledikçe veya çevresel nedenlerle azalmaya başlar. Bu durumda ortaya hayati önemi olan birçok sağlık sorunu çıkabilir.

Magnimore Plus tam da bu noktada devreye girerek ihtiyaç duyulan magnezyum miktarının vücutta bulunmasına olanak sağlar. Her gün kullanıma uygun yapısı ile Magnimore Plus güvenli bir şekilde takviye almanızı destekler.

Herhangi bir takviye edici gıda almadan önce doktorunuza danışmak doğru kullanım miktarı için önemlidir. Ayrıca Magnimore Plus yorum ve değerlendirmelerine de göz atarak tabletin etkilerine ilişkin bilgi edinmeniz mümkündür.

Sağlıklı yaşam için magnezyum eksikliğinden kaynaklanan sorunlarınızı gidermek için Magnimore Plus kullanabilirsiniz. Kolay emilen yapısı ve günlük kullanıma müsait içeriği ile beslenme düzeniniz önemli bir parçası haline gelebilir.

Magniomre Plus Kutu Görünümü

Magnezyum İçerikli Magnimore Plus Özellikleri

Magnimore Plus nedir diye merak eden kullanıcılar için magnezyum eksikliğini gidermeye yardımcı takviye edici gıda tableti şeklinde tanımlamak mümkündür. Esas amacı magnezyum eksikliğini desteklemek olduğundan Magnimore Plus içerik bakımından yüksek miktarda magnezyum barındır.

Birçok farklı forma sahip magnezyum vektörü içerir. Magnezyum yüklü bir mineral olduğundan bağırsaklardan geçirmek ve hızlıca emilmesini sağlamak nispeten zordur. Bu durumda bağırsaktan geçmesi için vektör adı verilen başka moleküllerle birleştirilmiş formlara ihtiyaç duyulur.

Magnimore Plus 60 tablet içeriğindeki en önemli özelliği, Magnezyum asetil taurat yani ATA Mg olarak bilinen magnezyum formuna sahip olmasıdır. Patentli ATA mg suda kolayca çözünebilmesi ve yüksek biyoyararlanım sağlaması ile bilinir.

Biyoyararlanım alınan ilacın veya gıda takviyesinin tüketim sonrası kana geçen yani etkili olan miktarını tarif eder. İçeriğindeki ATA Mg sayesinde Magnimore Plus yüksek biyoyararlanım sağlar. Magnimore Plus tablette yer alan diğer önemli içerikler ise magnezyum malat ve magnezyum bisglisinat’tır.

Magnezyum malat, malik asitle kombine edilen organik vektör çeşididir. Hücre içi enerji üretimine destek olması ile bilinen malik asit meyvelerde sıklıkla bulunur. Kas hücrelerine magnezyumun taşınmasına yardım eden bu vektör sayesinde Magnimore Plus ekstra etkiyi elde etmenize imkan verir.

Magnimore Plus aynı zamanda magnezyum bisglisinat içeriği ile magnezyum eksikliğini çabuk bir şekilde gidermeye yardımcı olur. Glisin amino asidi ile birleşmiş vektör olan bu bileşen mide asidine çok az bağımlı olduğundan bağırsaklardan geçerken amino asit kanallarından hazır olarak emilir. Böylece Magnimore Plus farklı formlarda magnezyum vektörleri içermesi sayesinde vücuda yeterli miktarda magnezyum takviyesini sağlamayı mümkün kılar.

Magnimore Plus Tableti Rakiplerinden Ayıran Farklılıkları

Magnimore Plus ne işe yarar sorusuna cevap vermek için muadillerinden ayrılan farkları ve faydalarından söz etmek mümkündür. Magnimore Plus faydaları arasında öncelikle magnezyum eksikliğini gidermedeki etkisi öne çıkar.

Magnezyum vücutta birçok farklı fonksiyonun işlemesine imkan verdiğinden eksikliği durumunda çeşitli sağlık sorunlarına sebep olabilir. Ayrıca yorgunluk ve halsizlik gibi belirtilere de yol açar. Piyasada benzer kategoride magnezyum eksikliğinde kullanılan birçok seçenek vardır.

Magnimore Plus tabletin muadil seçeneklerden en temel farkı bu sorunu gidermeye yönelik yüksek etkili formülüdür. Bu yoğun etkili formül ise içeriğinde üç farklı magnezyum vektörünü bir arada bulundurması ile sağlanır.

Magnimore Plus magnezyum eksikliğinden kaynaklanan problemleri kısa sürede gidermeye destek olması nedeniyle muadillerinden ayrılır. Magnimore Plus ile aynı zamanda magnezyum eksikliği nedeniyle görülen yorgunluk, halsizlik gibi gün boyunca geçmek bilmeyen şikayetlerin azalması sağlanabilir.

Kas hücrelerinde etkili olan magnezyum malat vektörünü içeren Magnimore Plus normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur. Bir yandan dişlerin ve kemiklerin korunmasına yardımcı olurken diğer yandan da enerji desteği sağlar.

Böylece metabolizma bozukluğu kaynaklı yaşanan sorunları önlemeye çalışır. Diğer besin takviyesi seçeneklerinden farklı olarak tüm bu faydaları etkili formülü ile sağlar.

Birçok takviye edici gıda için içerikte kullanılan malzemelerin dozajından çok vücuda etkili bir şekilde alınıp alınmadığı konusu önemlidir. Üç farklı magnezyum formu sayesinde öne çıkan Magnimore Plus, yoğun etki arayanlar için muadillerine göre öne çıkan bir alternatiftir.

Magnimore Plus Kullanımının Artı ve Eksi Yönleri

Magnimore Plus takviye edici gıda olduğundan tıpkı diğer benzer tabletler gibi kullanımında belirli koşullar bulunur. Her takviye edici gıda kendine has içeriğe sahip olduğundan mutlaka uzman yardımı aldıktan sonra seçenekler arasında karar vermek önemlidir.

Magnimore Plus nasıl kullanılır diye merak edenler için günlük olarak 1 veya 2 tablet alımı uygun görülür. Ayrıca Magnimore Plus kullananlar yorumları incelenerek tabletin etkileri hakkında fikir edinilebilir.

Birden fazla problem için tercih edildiğinden tabletin kullanımına bağlı olarak olumlu ve olumsuz yönler bulunur. Magnimore Plus kullanımına ilişkin dikkat etmeniz gereken artı ve eksi yönler şu şekilde sıralanabilir:

  • Magnimore Plus yoğun magnezyum eksikliği yaşayan ve hızlı çözüm arayan kullanıcılar için uygun içeriği ile öne çıkar.
  • Bir yandan normal dişlerin ve kemiklerin korunmasına yardımcı olurken diğer yandan da enerji desteği sağlar. Böylece metabolizma kaynaklı yaşanan sorunları önlemeye çalışır.
  • İçeriğinde farklı formlarda magnezyum bulunduran Magnimore Plus normal kas fonksiyonlarının düzgün işlemesine katkıda bulunur. Bu nedenle spor yapanlar tarafından kullanılabilir.
  • Magnimore Plus aç karnına alındığı takdirde mide bulantısı gibi olumsuz etkilere sebep olabilir. Bunu önlemek için sabahları kahvaltıdan 2 saat sonra tüketimi önerilir.
  • Magnezyum eksikliği durumlarına destek olmak amacıyla kullanıldığından fazla doz alımı olumsuz etkilere yol açabilir. Uygun dozun dışına çıkmamak olası yan etkileri engeller.
  • Enerji artırıcı etkiye sahip olduğundan akşam alındığında uykunun kaçmasına sebep olabilir. Bu nedenle uyku problemi olanların sabah tüketmesi tavsiye edilir.
  • Magnimore Plus tablet boyutları büyük formdadır. Tek seferde yutamayan kullanıcılar için büyüklüğü sorun olabilir. Bol su ile veya ikiye bölerek yutmak fayda sağlayabilir.

Magnimore Plus Fiyatları

Magnimore plus fiyat seçeneklerine göz atıldığında kutu içeriğine bağlı olarak farklı alternatifler olduğu görülür. Günde ne kadar kullanılacağı ile ilgili uzman yardımı alınarak karar verildikten sonra seçenekler arasında karar vermek mümkündür.

Genel tavsiye edilen kullanım şekli her gün maksimum iki kez olduğundan standart Magnimore Plus kutularda 1 aya yetecek miktarda 60 adet tablet bulunur. Bu seçeneğin yanı sıra daha yüksek miktarda tüketen veya bir sonraki ay için de stok yapmak isteyenler için 120 adet tabletin yer aldığı Magnimore Plus kutu seçeneklerine rastlanır.

Magnimore Plus 60 tablet fiyatı adet açısından bakıldığında 120 tabletlik kutu fiyatına oranla daha uygun olabilir. Farklı alternatifler arasında fiyat açısından değerlendirme yaparak en avantajlı seçeneklere yönelebilirsiniz. Güne daha zinde başlamak ve magnezyum eksikliği kaynaklı sağlık problemlerinizi gidermek için Magnimore Plus en ucuz fiyat seçenekleri ile vazgeçilmeziniz olabilir.

Magnimore Plus 60 Tablet Fiyat Analizi

Magnimore Plus 60 Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Magnimore Plus 60 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Tablet Vitamin & Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.7 124 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Magnimore Plus 60 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Magnimore Plus 60 TabletOcean Extramag 60 TabletNewday Magnezyum Complex 60 KapsülMagnimore 120 Tablet
 Magnimore Plus 60 TabletOcean Extramag 60 TabletNewday Magnezyum Complex 60 KapsülMagnimore 120 Tablet
Fiyat 287,90 TL
92 satıcı
267,52 TL
91 satıcı
171,52 TL
46 satıcı
411,60 TL
50 satıcı
Popülerlik6. Popüler Vitamin ve Mineral7. Popüler Vitamin ve Mineral9. Popüler Vitamin ve Mineral5. Popüler Magnimore Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan65 yorum29 yorum-11 yorum
Birim Fiyat4,80 TL/adet 4,46 TL/adet 2,86 TL/adet 3,43 TL/adet
TürüTabletTabletKapsülTablet
Mineral-MagnezyumMagnezyum-
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkin--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı