Ocean

Ocean Extramag 60 Tablet

En Popüler Vitamin ve Mineral (29 yorum)
Ocean Extramag 60 Tablet
Seçenekler:

127 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

245,10 TL +19,90 TL kargo4,09 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 36 dakika önce Stokta Satıcı: Dermohouse.com

Ürün Özellikleri: Tablet, Magnezyum, Yetişkin

8,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
241,79 TL23.11.2023

En Ucuz Ocean Extramag 60 Tablet Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)
 • Vodafone314 TL
 • Beymen341 TL

Tüm fiyatlar (74)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Ocean Extramag 60 Tablet paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 60 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 265,00 TL 4,41 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Ocean Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Ocean Extramag 60 Tablet

Ocean Extramag 60 tablet, yüksek oranda magnezyum minerali içeren takviye edici gıdadır. Her bir Ocean Extramag 60 tabletler; magnezyum malat, magnezyum bisglisinat ve magnezyum sitrat içerir. Toplamda 200 mg’lik mineral oranına sahip Ocean Extramag 60 tablet içerisinde; 100 mg magnezyum sitrat, 50 mg magnezyum malat ve 50 mg magnezyum bisglisinat bileşenleri bulunur. Bunlar, Ocean Extramag 60 tablet formu daha etkili ve güçlü bir yapıya kavuşturur.

Ocean Extramag magnezyum takviyesi 60 tablet, güçlü formülü ile çeşitli rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur. Yorgunluğun ve bitkinliği azaltıp daha dinç ve enerjik hissettirebilir. Stres ve depresyon kaynaklı problemleri en aza indirgemeye çalışır. Kısacası, vücudun normal fonksiyonlarının desteklenmesi, magnezyum ihtiyacının karşılanması “Ocean Extramag 60 tablet ne işe yarar?” sorusunun cevabını oluşturur.

Yüksek oranda magnezyum minerali içeren ve magnezyumun 3 farklı formuna sahip takviye edici gıda “Ocean Extramag 60 tablet nedir?” sorusuna cevap olur. Vücudun kendi başına üretemediği magnezyum minerali, Ocean Extramag 60 tabletler vasıtasıyla alınır. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış formül, düzenli kullanımda olumlu sonuçlar verir. Ocean Extramag 60 tabletler, sağlık için gerekli olan mineral oranına etki ederek performansın artmasına yardımcı olur.

Özel formülü ile Ocean Extramag 60 tabletler, vücudu normal fonksiyonuna döndürmeye çalışır. Günlük hayatta sıkça karşılaşılan yorgunluk ve halsizlik gibi sorunlar, Ocean Extramag 60 tablet ile giderilebilir. Gün boyu verdiği enerji, aktiviteler sırasında kendini gösterir. Gün içinde daha dinç ve zinde bir his yaratmaya çalışır. Siz de Ocean Extramag 60 tablet kullananlar arasına katılarak bağışıklığınızı destekleyebilirsiniz.

Ocean Extramag 60 Tablet

Ocean Extramag 60 Tablet ve Benzerlerinden Farkı

Ocean Extramag 60 tablet; benzerlerinden farklı olarak üç farklı magnezyum oranına sahiptir. Her bir Orzax Ocean Extramag 60 tablet; magnezyum malat, magnezyum bisglisinat ve magnezyum sitrattan meydana gelir. Ürün içeriğinde 200 mg’lik magnezyum bulunur. Orzax Extramag 100 mg magnezyum sitrat, 50 mg magnezyum malat ve 50 mg magnezyum bisglisinat şeklinde dağılır.

Beslenme referans değeri( BRD) ise %53 olur. Bileşiminde magnezyum dışında hacim artırıcı, sertleştirici, emülgatör gibi öğeler de barındırır. Kutu içerisinde toplam 60 adet Orzax Extramag içerir. Günlük bir adet tüketildiğinde 2 ay boyunca düzenli kullanılır. Kutu içerisinde 60 tabletin yanı sıra 30 ve 90 olmak üzere farklı seçenekler de bulunur. İhtiyaca göre uygun olan satın alınıp denenebilir.

Orzax Ocean Extramag üçlü magnezyum kombinasyonu 60 tablet, çeşitli sağlık sorunlarını hafifletmek veya gidermek için kullanılır. İçeriğinde barındırdığı üç farklı magnezyumun her biri vücudun farklı sorunlarını çözmeye çalışır. Ocean Extramag 60 tablet magnezyum malat, bağırsak hareketlerini destekler. Müshil etkisi göstererek sindirim sistemini uyarmaya yardımcı olur. Ayrıca kronik kas ağrıları, fibromiyalji, depresyon, stres gibi sorunları önlemeye çalışır.

Ocean Extramag 60 tablet magnezyum sitrat; kas fonksiyonu, yorgunluk, stres, metabolizma gibi işlevleri destekler. Ocean Extramag 60 tablet ise daha çok kemik gelişimine ve uyku düzenine olumlu yönde katkıda bulunur. Tek olarak üç farklı formu almak yerine tek bir üründe birleştirilmiş Ocean Extramag 60 tablet satın alınabilir.

Ocean Extramag 60 Tablet Nasıl Kullanılır?

Ocean Extramag 60 tablet düzenli ve belirlenen zaman diliminde alınırsa en iyi sonuçlara ulaşılabilir. Metabolizmanın daha hızlı çalışması için Ocean Extramag 60 tablet, sabah saatlerinde alınabilir. Tablet formun etkisini artırmak için genellikle kahvaltıdan sonra tüketilir. Gün içinde 2 adet alınırsa diğer extramag 60, akşam saatlerinde içilebilir. Dilerseniz, Ocean Extramag 60 tablet içeriği farklı vitaminlerle destekleyebilirsiniz.

Genellikle magnezyum emilimini artıran D vitamini tercih edilir. Kullanım sırasında ürün, farklı ilaçlarla etkileşime girebilir. Düzenli ilaç kullananların bu durumu göz önünde bulundurması gerekir. “Ocean Extramag 60 tablet nasıl kullanılır?” sorusuna cevap vermek gerekirse günde 1 veya 2 tablet denilebilir. Her bir tablet, 200 mg’lik magnezyum içerir. Dünya Sağlık Örgütü'nün verilerine bakıldığında ise insan vücudunun günlük magnezyum ihtiyacı 280-350 mg arasındadır.

Ocean Extramag 60 tablet kullananlar arasında erkek ve kadınların alım miktarı değişir. Erkeklerde günlük tüketim miktarı 400-420 mg iken kadınlarda 310-320 aralığındadır. Oranlara göre erkekler için günlük 2 tablet yeterli seviyededir. Kadınların ise 1 tablet alması gerekebilir. Çocukların kullanması uygun olmayabilir. Genellikle 11 yaş ve üzeri kişiler için tavsiye edilir.

Ocean Extramag 60 Tablet Artıları ve Eksileri

Ocean Extramag 60 tablet, içeriğinde bulunan mineral değerleri ile vücuda etki eder. Her bir Extramag 60 tablet mineral değeri, magnezyumun farklı formlarından oluştuğu için yararları da aynı oranda değişir. Yüksek oranda mineral barındıran Ocean Extramag magnezyum takviyesi 60 tablet, üçlü kombinasyonu ile zengin bir içeriğe sahiptir. Kısaca Ocean Extramag 60 tablet formun artıları ve eksileri şu şekilde açıklanabilir:

 • Ocean Extramag 60 tablet, magnezyum değeri ile yorgunluk ve halsizlik gibi sorunları önlemeye yardımcı olur.
 • Gün boyu hissedilen yorgunluğun azaltmaya çalışır. Daha enerjik olmanıza imkan tanır.
 • İnsan vücudundaki kemik ve dişler, %60 oranında magnezyum barındırır.
 • Yüksek magnezyum mineraline sahip Ocean Extramag 60 tablet bileşenleri diş ve kemikte bulunan mineral oranını destekler.
 • Ocean Extramag 60 tablet, magnezyum içeriği ile mutluluk hormonunu dengelemeye yardımcıdır.
 • Ocean Extramag 60 tablet, kas fonksiyonlarının çalışmasını destekler.
 • Hücre bölünmesinde görev alan Ocean Extramag 60 tablet; hücreleri nikel, civa, alüminyum gibi zararlı etkenlere karşı koruyabilir.
 • Ocean Exramag 60 tablet, elektrolit dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.
 • Yüksek magnezyum içeriği ile vücudun ihtiyacını karşılamaya çalışır. Kan basıncının normal seviyelerde seyretmesini destekler.
 • Her bir Ocean Extramag 60 tablet, düzenli kullanımda kalp ritmini destekler ve sabit kalmasına yardımcı olur.
 • Aşırı doz tablet tüketimi, magnezyum fazlalığını ve toksik oluşumu tetikleyebilir.
 • Ocean Extramag 60 tablet, halihazırda kullanılan ilaçlarla etkileşime girebilir. Bunun için doktor görüşü almakta fayda vardır.

Ocean Extramag 60 Tablet Fiyatı

Ocean Extramag 60 tabletler, yoğun magnezyum içeriği ile günlük ihtiyacı karşılamaya yardımcı olur. Uygun saklama koşullarında uzun süre muhafaza edilir. Kapaklı formu, ergonomik tasarımı sayesinde kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Bu sayede rahat kullanım sağlar. İçerisindeki farklı magnezyum bileşenleri, onu piyasadaki rakiplerinden ayırır. Bunlar, Ocean Extramag 60 tablet fiyat aralığının değişmesine sebep olur.

Kampanyalar sayesinde Ocean Extramag 60 tablet fiyatı uygun hale gelebilir. Böylece bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca tekli Ocean Extramag 60 tablet seçeneğinin sıra çoklu olanlara da mevcuttur. Birden fazla alımlarda dilerseniz siz de Ocean Extramag 60 tablet en ucuz seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ocean Extramag 60 tablet yorumları kısmından kullanıcı değerlendirmelerine göz atabilirsiniz.

Takviye gıda Ocean Extramag 60 tablet kullananlar, yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeler neticesinde ürün hakkında daha net fikir verir. Kampanyalarla daha uygun fiyata satılan Ocean Extramag 60 tablet formu, yorumlar ışığında satın alabilirsiniz. Orzax Ocean Extramag üçlü kombinasyon takviye edici gıda 60 tablet dışında 30’lu ve 90’lı kutu formları da mevcuttur.

Dilerseniz bunlara da göz atabilirsiniz. Birden fazla, toptan alımlar da mevcuttur. Farklı sayıdaki tablet formları 3 kutu halinde satılabilir. Bu durumda avantajlı fiyata daha uygun satın alma işlemi gerçekleştirilir. Her bütçeye uygun Orzax Extramag seçenek sayesinde tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ocean Extramag 60 Tablet Fiyat Analizi

Ocean Extramag 60 Tablet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Ocean Extramag 60 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Mineral:   Magnezyum
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Tablet Vitamin & Mineral Magnezyum Vitamin ve Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.8 56 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Ocean Extramag 60 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Ocean Extramag 60 TabletWellcare Magnezyum + Vitamin B6 60 TabletMagnimore Plus 60 TabletOcean Extramag 90 Tablet
 Ocean Extramag 60 TabletWellcare Magnezyum + Vitamin B6 60 TabletMagnimore Plus 60 TabletOcean Extramag 90 Tablet
Fiyat 245,10 TL
127 satıcı
253,00 TL
87 satıcı
321,00 TL
114 satıcı
370,75 TL
35 satıcı
Popülerlik1. Popüler Vitamin ve Mineral1. Popüler Wellcare Vitamin ve Mineral2. Popüler Vitamin ve Mineral3. Popüler Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan29 yorum-65 yorum-
Birim Fiyat4,09 TL/adet 4,22 TL/adet 5,35 TL/adet 4,12 TL/adet
TürüTabletTabletTabletTablet
MineralMagnezyumMagnezyum-Magnezyum
Kullanıcı TürüYetişkin-Yetişkin-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı