Ocean

Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml

(35 yorum)
Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml

76 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

159,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Dün 23:18 Stokta 10+ adet 16:00 Bugün kargoda Satıcı: Dermoailem.com 9,8 15 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: B, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (55)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 159,00 TL 159,00 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Ocean Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Ocean Methyl B12

Ocean Methyl B12 her sıkmada 1000 mcg metilkobalamin formunda B12 içeren gıda takviyesidir. Metilkobalamin, B12 vitaminin aktif formudur. B12 vitamini bakımından yoksunluk pek çok sağlık sorununu beraberinde getirebilir. Bu nedenle B12 eksikliği tespit edilen bireylerin B12 bakımından zengin besinlerle beslenmesi ve gerekli olduğu durumlarda gıda takviyelerine başvurması önerilir. Ocean B12 sprey formda olan bir gıda takviyesidir. Aynı zamanda kutunun içerisinde bulunan damlalık yardımıyla dil altına damlatılarak da kullanabilir. Bu özelliği sayesinde, Ocean B12 ağızdan hap şeklinde ilaç kullanmayı ve iğne yaptırmayı sevmeyenler için de kullanım kolaylığı sağlar. Sizin de B12 gıda takviyesine ihtiyacınız varsa Ocean B12 spreyi tercih edebilirsiniz.

Ocean Methyl B12

Ocean Methyl B12 Sprey Nedir?

Ocean B12 sprey bileşiğinde 1000 mg metilkobalamin bir diğer adıyla aktif B12 bulunur. Ocean Methyl tatlandırıcı, şeker ve gluten içermez. Bu sayede gluten alerjisi olanların da kullanımına uygundur. Peki Ocean Methyl B12 ne işe yarar? Ocean Methyl B12 sprey faydaları nelerdir? Bu soruların cevabı B12 vitaminin canlıların sağlığı üzerindeki etkilerinde gizlidir. B12 canlıların vücudunda önemli role sahip vitaminlerdendir ve eksikliği halinde bazı sağlık problemlerine neden olabilir. Peki Ocean Methyl B12 ne işe yarar? Ocean Methyl spreyin içeriğinde bulunan B12 vitamininin insan vücudundaki etkileri şu şekilde sıralanabilir:

 • B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar ve hücre bölünmesi üzerinde görevi vardır.
 • Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasını sağlayan B12 vitamini gündelik hayatlarında yorucu işlerde çalışanlar için önerilir.

Gıda takviyelerinden beklenen sonucun alınması için gıda takviyelerinin düzenli kullanılması önemlidir. Ocean Methyl B12 dilaltı sprey, yetişkinler için günde bir kez dilaltı sprey şeklinde kullanılabilir. İleri düzeyde B12 vitamin yetersizliği bulunan kişiler uzmanların da uygun görmesi halinde günlük alınan doz miktarını artırılabilir. Ocean Methyl B12 bebeklerde kullanımı uygun görülmez. Yetişkinlerde ve 4 yaşından büyük çocuklarda Ocean Methyl B12 kullanımı sırasında dil atına sıkıldıktan sonra 45 saniye beklenilmesi ve ardından yutulması önerilir. Ocean Methyl, sprey formda olduğundan ve damlalık aparatı bulunduğundan kullanımı oldukça pratik olan bir gıda takviyesidir. Bu sayede günlük hayat içerisinde B12 vitamin takviyesi kullanması gerektiği halde unutan kişiler için de sprey formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Ocean Methyl B12 Kutu İçeriği

Ocean Methyl B12 Yan Etkileri Nelerdir?

Ocean Methyl B12 sprey 10 ml bileşiminde deiyonize su, hacim arttırıcı olarak gliserol, maltodekstrin, B12 vitamini ile metilkobalamin ve koruyucu olarak da potasyum sorbat bulunur. İnsanlarda doğrudan gözlemlenen Ocean Methyl B12 yan etkileri bildirilmemiştir. Ancak bileşiminde bulunan maddelere karşı alerjisi olanlarda alerjik reaksiyonlar söz konusu olabilir. Gıda takviyelerini kullanırken; uzmanlar tarafından önerilmediği takdirde tavsiye edilen günlük dozu aşmamaya özen gösterilmelidir. Ocean Methyl B12 kullanımı sırasında beklenmedik bir etkiyle karşılaşmamak için hamilelik ve emzirme durumu varsa doktora danışarak kullanılması önerilir. Ayrıca düzenli olarak kullandığınız bir ilaç veya başka bir gıda takviyesi varsa bu ürünler vücudunuzda etkileşime girerek olumsuz sonuçlara neden olabilir. Böyle bir durumda Ocean Methyl spreyi uzmanlara danışarak kullanmanız gerekir.

Her Bütçeye Uygun Ocean Methyl B12 Sprey

Ocean Methyl B12 fiyat aralığı ürünün ebatına göre farklılık gösterir. Piyasada Methyl sprey 5 ve 10 mililitrelik şişeler halinde müşterilerin hizmetine sunulur. Ocean Methyl B12 dilaltı sprey 10 ml daha uzun süre kullanım olanağı sağlar. Uzun süre B12 gıda takviyesi kullanmanız gereken durumlarda Ocean Methyl B12 10 ml tercih edebilirsiniz. Methyl B12 sprey ilaç değildir ve hastalıkların tedavisinde kullanılmaz. Siz de B12 gıda takviyesi arıyorsanız. Aynı zamanda Methyl B12 sprey fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan ürünü temin edebilirsiniz.

Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml Fiyat Analizi

Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Ocean Methyl B12 Dilaltı Sprey 10 ml Özellikleri

Vitamin:   B
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

B Vitamin ve Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.6 50 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MG 1 yorumMehmet Yiğit G. Ankara 15 Mart 2022
  Bir eczaneden bu ürünü aldım ve önceki aldıklarım gibi değildi. Kokusu ve tadı önceki aldıklarımın aksine çok kötüydü. Ağzıma sıktıktan hemen sonra lavaboya tükürmek zorunda kaldım. Ürün hatalı üretildi herhalde
 • AG 1 yorumAyşegül G. Konya 17 Mart 2021
  Tadı güzel tabletden iyidir işe yarar mı bilmiyorum deneyip göreceğiz
 • Öİ 4 yorum
  1 beğeni
  ÖZER İ. 7 Şubat 2021
  Harika bir ürün, kullanımı kolay, etkisi güzel.
 • EE 3 yorum
  3 beğeni
  Erkan E. 12 Kasım 2020
  Gönderen firmaya zamanında gönderdiği için mutesekkirim ürünü kullanıyorum harika bir ürün
 • RG 2 yorum
  1 beğeni
  Rukşen G. Sakarya 28 Ekim 2020
  Hızlı ve güvenli bir şirket teşekkür ederim
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı