Ocean

Ocean Microfer Damla 30 ml

(13 yorum)
Ocean Microfer Damla 30 ml

150 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

148,00 TL +19,90 TL kargo4,93 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 20:17 Stokta Satıcı: Evdekieczanem.com 9,2

Ürün Özellikleri: Demir


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
110,85 TL24.11.2023

En Ucuz Ocean Microfer Damla 30 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Vodafone222 TL

Tüm fiyatlar (83)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Ocean Microfer Damla 30 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 30 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 167,90 TL 5,59 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Ocean Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Ocean Microfer

Ocean Microfer yeni nesil demir desteği olarak karşınıza çıkar. Ocean Microfer damla 30 ml boyutu ile her damlada 17 mg demir desteği sunar. Takviye edici gıda olarak temiz ve zengin içeriğiyle demir eksikliği çekenler başta olmak üzere birçok tüketicinin günlük beslenme rutininde yer almayı başarır. Ocean Microfer demir damla formunda tüketilmesi ile özellikle çocuklar için pratiklik sağlar.

İstenildiğinde çeşitli içecek ve yiyeceklerle karıştırılması her gün düzenli bir şekilde tüketilmesine olanak tanır. Ocean Microfer yan etkileri düşürülmüş formülüyle demir takviyesinde hassasiyet gösteren kişilerin de ilgisini çekmeyi başarır. Özel kalite testlerinden geçirilen formülü düzenli olarak kullanımda birçok faydalı etki yaratır. En önemli faydalarından biri yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasında rol oynamasıdır.

Ocean Microfer özel şişesi ile kolay tüketim deneyimi oluştururken hijyenik kullanım deneyimi sunmayı ihmal etmez. Günlük beslenme rutinine dahil edildiğinde sabah ya da akşam tüketilebilir. Ocean Microfer içeriğinin geliştirilmiş formülü demir eksikliğinin tedavisinde destek olmayı amaçlar. Tek başına ilaç olarak kullanılmaması gerektiğinin altı çizilir. Takviye edici gıda olarak vücudun günlük demir ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan Ocean Microfer özel formülüyle fark yaratmaya devam eder.

Ocean Microfer Nasıl Kullanılır?

Ocean Microfer vücudunihtiyaç duyduğu günlük demir desteğini sağlamak üzere üretilen takviye edici gıdadır. Ocean Microfer damla kullananlar başta enerji artışı olmak üzere birçok faydalı etki gözlemleyebilir. Her yaştan tüketici için uygun olan yeni nesil demir takviyesi günlük tüketim miktarlarına sahiptir. “Ocean Microfer damla nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı bu noktada önem teşkil eder.

Sizlere verilen talimatları göz önünde bulundurduğunuz takdirde etkili demir takviyesi alınımına başlayabilirsiniz. Hastalık geçmişiniz olması durumunda demir takviyesi almadan önce doktorunuza danışmanız önem teşkil eder. Ocean Microfer damla bebeklerde kullanımı için günlük takviyelerde bulunmak faydalı olabilir. Bebekler ya da çocuklar için günlük tüketim önerisi 1 ml Ocean Microfer damlası olarak belirtilir.

Küçükler demir takviyesi alırken tadından dolayı istemeyebilir. Bu noktada Ocean Microfer damla farkı açığa çıkar. Ağızda metalik tat bırakmayan ürün içeriği istenildiğinde yemeklerle birlikte de kullanılabilir. Böylece küçüklerin demir takviyesini sorunsuz ve düzenli bir şekilde alması mümkün hale gelir. Yetişkinler için tüketim önerisi ise 1 ile 2 sprey olarak şekilde ayarlanabilir.

Günlük beslenme rutinine dahil edilen ürünü aç ya da tok fark etmeksizin düzenli olarak tüketmeye başlayabilirsiniz. Düzenli tüketimde özel formülü ile öne çıkan Ocean Microfer damlanın faydalarını gözlemlek mümkün hale gelir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için faydalı etkiler bırakan ürünün yan etkilerinin azaltılması sayesinde sorunsuz bir şekilde tüketilmeye devam edilebilir.

Ocean Microfer

Ocean Microfer Damlanın Benzerlerinden Ayrılan Yönleri

OceanMicrofer damla formülü ile benzerlerinden ayrılan bazı özelliklere sahiptir. En büyük farklarından biri ise özel üretim tekniğiyle hazırlanan yapısı olur. Ocean Microfer 30 ml yeni nesil demir desteği yan etki oluşumunu önlemek adına mikroenkapsülasyon tekniği ile beraber üretilir. Raf ömrünün de uzamasını sağlayan bu özel üretim tekniğinde içerik listesinde yer alan bileşenlerin değerleri korunmuş olur.

Ocean Microfer damla içerik listesinde yer alan başlıca element ise demirdir. Ana amacı vücudun demir eksikliğini karşılamak olan Ocean Microfer birçok faydalı etkiyi beraberinde getirir. Kırmızı kan hücrelerinin normal oluşumuna katkıda bulunarak oksijen seviyesinin dengelenmesine yardımcı olur. Vücut içerisindeki oksijenin normal düzeyde taşınmasını sağlayan içeriği enerji seviyesinin korunmasına da katkıda bulunur.

Ocean Microfer demir desteğinde bağışıklık sisteminin korunmasını hedefler. Korumanın yanı sıra bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna yardımcı olur. Ocean Microfer formülünün hücre bölünmesinde rol oynadığının da altı çizilir. Düzenli olarak kullanımda bu özel formülün sizlere sunduğu tüm faydalardan yararlanabilirsiniz.

Ocean Microfer içeriğinin benzerlerinden ayrılan farklarını gözlemek için ürünün içerik listesine ve üretim yönetimine detaylı olarak göz atmak sizlere fayda sağlayabilir. Besin takviyesi olarak tüketilen Ocean Microfer, mikroenkapsülasyon tekniği ile üretilen temiz içeriğiyle günlük beslenme düzeninize dahil olmaya hazırdır.

Ocean Microfer Artı ve Eksileri Nelerdir?

Ocean Microfer içeriğiözel klinik testlerden geçirilerek sizlere sunulur. Kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken formülü değerlendirildiğinde ise artı ve eksi noktalarını açığa çıkarır. Ocean Microfer damla kullananlar yorumları aracılığıyla belirtilen artı noktalar şunlar olur:

 • Ocean Microfer içeriğinde bulunan demir vücudun ihtiyaç duyduğu günlük miktarı karşılamayı hedefler.
 • Etken maddelerden biri olan demir sayesinde kırmızı kan hüclerinin oksijen taşıma kapasitesinin genişletilmesine katkıda bulunulur.
 • Demir takviyesi vücudun enerji kaynağı olan ATP (adenozin trifosfat) üretimine destek olur.
 • Bağışıklık sisteminin düzenlenmesinde etkili bir rol oynar.
 • Ocean Microfer demir takviyesi vücudun ihtiyacını karşılamanın yanı sıra birçok farklı proteinin doğal üretimi için de gerekli olabilir.
 • Demir eksikliğinden dolayı oluşan yorgunluk, baş dönmesi ve nefes darlığı sorunlarının önüne geçilmesi hedeflenir.
 • Hücre bölünmesine destek olarak beraberinde getirdiği faydaları açığa çıkarır.
 • Damla formunda alınabilmesi pratik tüketim deneyimi oluşturur.
 • Mikroenkapsülasyon tekniği ile üretilerek yan etkilerini minimum seviyeye indirir.
 • Aç ya da tok fark etmeksizin tavsiye edilen tüketim miktarı günün istenilen zaman diliminde alınabilir.

Ocean Microfer kullanıcıyorumları incelendiğinde ürünün eksik kaldığı noktaların açığa çıktığı gözlemlenir. Bu noktada eksi olarak değerlendirilen özelliği şu olur:

 • Yan etki oluşumunu önlemek için mikroenkapsülasyon tekniği ile üretilmiş olsa da bebeklerde kullanım öncesinde doktora danışılması olası yan etkileri engellemek adına önemlidir.

Bütçe Dostu Ocean Microfer Fiyat Aralıkları

Vücudun günlük demirihtiyacını karşılamak isteyen bireyler birçok farklı markanın geliştirdiği demir takviyelerine göz atar. Alışveriş esnasında temiz içeriğe sahip ürünlerle karşılaşmak önemlidir. Bunun yanı sıra bütçe dostu fiyat aralıklarının talep edilmesi de önem teşkil eder. Ocean Microfer zengin içeriği ve uygun fiyat seçenekleriyle tüketicilerin beklentilerini karşılamayı başaran ürünler arasındaki yerini alır.

Ocean Microfer damla fiyat performans açısından en verimli gıda takviyelerinden biri olarak karşınıza çıkar. Yan etkilerinin çeşitli klinik testler doğrultusunda düşürülmesi sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biridir. Özellikle küçük yaştaki çocukların demir takviyesi alabilmesi için damla formunda üretilir. Mikroenkapsülasyon tekniği ile üretilen içeriği ağızda metalik tat bırakmaması ile bilinir.

Benzerleri ile karşılaştırıldığında hem tat hem de fiyat açısından öne çıkan artı noktalar sunar. Ocean Microfer damla en ucuz fiyat aralıklarıyla takviye edici gıda alışverişinizde cep dostu seçeneklerle karşılaşmanıza olanak tanır. Toplamda 30 ml boyutuyla sizlere sunulan ürün içeriği uzun dönemler boyunca tüketilebilir avantaja sahiptir. Düzenli olarak tüketildiğinde ise bir süre sonra faydalarının açığa çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

Ocean Microfer hem sizin hem de çocuğunuzun tüketimi için uygundur. Yeni nesil demir desteği olarak tanıtılan Ocean Microfer formülünü en uygun fiyat seçenekleriyle beraber satın alabilirsiniz. Orzax yetkili satış mağazaları tarafından sizlere sunulan Ocean Microfer sorunsuz ve kazançlı alışveriş sürecinin ardından farkını ortaya koymaya devam eder.

Ocean Microfer Damla 30 ml Fiyat Analizi

Ocean Microfer Damla 30 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Ocean Microfer Damla 30 ml Özellikleri

Mineral: Demir
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.1 15 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • HD 2 yorum
  4 beğeni
  Hilal D. 23 Ekim 2022
  Gayet güzel şüphe etmiştim ama iyiki almışım 2 adet aldım
 • 10 yorum
  5 beğeni
  Kayahan Ş. Bursa 29 Nisan 2022
  Yaklaşıl 9 aydır kullanıyoruz dişlerde renk yapmıyor.
 • HY 1 yorumHülya Y. Kırklareli 5 Nisan 2022
  Oğlum 2 yaşında 1 yaşından beri ara ara doktor tavsiyesi ile kullanıyoruz tatlı bir aroması var oğlum severek içiyor uzun zamandır fiyatı yüksek gidiyordu satıcı uygun fiyata indirince hemen aldım sktsi 2024 idi kargolama başarılı ürün kutusunda herhangi bir deforme yoktu.
 • KT 1 yorumKadir T. Malatya 12 Kasım 2021
  Ürün son kullanma tarihi 10/2023 hızlı kargo için teşekkür ediyorum
  • Alışverişçi resmi
 • EG 1 yorum
  2 beğeni
  Esra G. İstanbul 29 Eylül 2021
  Çocuğum severek içiyor ve içeriği temiz olması güzel bi durum kullanımı kolay memnunuz.
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı