Pharmaton

Pharmaton Vitality 60 Kapsül

En Popüler 3. Vitamin ve Mineral (200 yorum)
Pharmaton Vitality 60 Kapsül
Seçenekler:

88 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

290,30 TL Ücretsiz kargo 4,84 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 29 dakika önce Stokta 100+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/Bebek ve Sağlık

Ürün Özellikleri: Kapsül, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
193,90 TL09.11.2023

En Ucuz Pharmaton Vitality 60 Kapsül Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Vodafone338 TL

Tüm fiyatlar (49)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Pharmaton Vitality 60 Kapsül paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 60 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 290,30 TL 4,83 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
Pharmaton Vitality 60 Kapsül+Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
Pttavm 363,74 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Pharmaton Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Pharmaton Vitality

Pharmaton Vitality gün içinde maksimum enerjiye sahip olmanızı sağlayan takviye edici gıdadır. Birçok vitamin ile minerale ek ginseng G115 içerdiği için güçlü takviye sağlar. Pharmaton Vitality hayatın yoğunluğu arasında stresli geçen günlerde daha dinç ve dengede hissetmenize yardımcı olur. İş ve okul yaşamınızda konsantre olmanızı sağlayarak başarıya ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz besinleri sunar.

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Pharmaton Vitality 60 kapsül multivitamin patentli bir üründür ve standardize edilmiş olarak karşınıza çıkar. Bağışıklık sisteminin tehdit altında olduğu stresli ve yoğun günlerde tercih edebileceğiniz takviye gıdalar arasında yer alır. Pharmaton Vitality potansiyelinizin tamamını ortaya çıkarmak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Hedeflerinize giderken duyacağınız yorgunluğu en az çekmeyi amaçlayan Pharmaton Vitality G115, vücudunuzun normal fonksiyonlarına fayda sağlar.

Pharmaton Vitality

Pharmaton Vitality Ne İşe Yarar?

“Pharmaton Vitality ne işe yarar?” sorusuna cevap olarak; Pharmaton Vitality yorgunluk, halsizlik gibi şikayetleri olanlar için ideal bir çözüm sunar denilebilir. Bunun yanında vitamin ve mineral eksikliği çeken bütün bireylerin kullanımına uygundur. Pharmaton Vitality vücudunuzun ihtiyaç duyduğu 11 vitamin, 6 mineral, vitamin, ginseng G115 içerdiğinden dolayı bağışıklık sistemini güçlendirir. Güçlü bağışıklık sistemi farklı hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar.

Enerjiyi dengeleyen formülü aynı zamanda metabolizmaya da iyi gelir. C vitamini, folik asit ve demir içerdiğinden dolayı bitkinlik ve yorgunluğu azaltır. Bu sayede her sabah güne dinç bir şekilde başlayarak yaşamda daha aktif olabilirsiniz. Pharmaton Vitality ne kadar düzenli kullanılırsa o kadar hızlı etki eder. Başarılı sonuçlar için aynı saatte kullanmaya gayret edebilirsiniz. Pharmaton Vitality gıda takviyesinin etkisi genellikle dört hafta içinde görülür. Bu süreç kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Pharmaton Vitality Artıları ve Eksileri

Pharmaton Vitality faydaları artılar kısmında anlatılıp eksileri ile karşılaştırılabilir. Pharmaton Vitality içeriği birçok vitaminle beraber mineral kullanılarak formüle edilir. Klinik testler sonucunda standardize edilen ginseng G115 ise her kapsülde aynı oranda bulunur. Bu durum her gün aynı miktarda besin almanızı sağlar ve bedeniniz için bir denge oluşturur. İçeriğinde şeker ya da gluten olmadığından dolayı gluten hassasiyeti olanlar tarafından tüketilebilir. Ayrıca Pharmaton Vitality ürününün artıları ve eksileri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • A, C, D, E, B1, B2, B3, B6, B12 ile folik asit bulunur. Bunun yanında mineral olarak; kalsiyum, magnezyum, bakır, çinko, demir, selenyum yer alır.Ek olarak, Vitality içindeki A vitamininin antioksidan özelliği bulunur.
 • C vitamini hücreleri zarar veren molekülleri nötr hale getirirken, D vitamini kandaki fosfor ve kalsiyum seviyelerinin korumasına yardımcı olur.
 • Pharmaton Vitality kullanıcı yorumları arasında ürünün halsizliğe iyi geldiğine dair değerlendirmeler yer alır. Ayrıca ruh hali, uyku düzeni ve iştah üzerinde de etkisi bulunur.
 • Vücutta yeni hücrelerin üretimine katkı sağlaması da Pharmaton Vitality’nin artıları arasındadır.
 • Vücutta en çok bulunan mineral ve kalsiyumlar, Pharmaton Vitality kapsüllerinde yer alarak pek çok hayati fonksiyonun gerçekleşmesinde rol oynar.
 • Antioksidan enzimlerin çalışmasına vesile olan selenyumun olması da ürünün artı yönlerinden biridir. Üreme sistemi, bağışıklık ve tiroit fonksiyonları için önem taşır.
 • Ürünün içindeki vitaminlerin çeşitli olması nedeniyle bazı kullanıcıların hassasiyet göstermesine neden olabilir.
 • Vitamin alerjisi bulunanlar tarafından kullanımı mümkün olmayabilir. Sadece yetişkinlerin kullanımına uygun olduğu da unutulmamalıdır.

Pharmaton Vitality Vitamin ve Minerali Seleflerinden Ayıran Özellikler

Pharmaton Vitality özellikleri; içeriğinde bulunan mineral ve vitaminlerle açıklanabilir. Her besin değerinin bedeninize verdiği enerji ve sağladığı faydalar farklıdır. Vitality Pharmaton maksimum yarar sağlamak adına zengin bir içeriğe sahiptir. Yaşam kalitenizi artırmak amacıyla formüle edilen Pharmaton Vitality gıda takviyesinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Enerji veren vitaminler içerdiğinden dolayı yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerini azaltır. İçerisindeki B grubu vitaminleri sayesinde daha dinç hissedebilirsiniz. Pharmaton Vitality yorumları incelendiğinde de ürünün enerji verdiği görülür.
 • Cilt, saç, kıkırdak, tırnakları besleyen bileşenler bulunur. Bu bileşenler sayesinde sağlıklı görünen bir cilde, canlı saçlara ve güçlü tırnaklara sahip olabilirsiniz.
 • Beyin ve sinir sistemine iyi gelen içeriği, stresli ya da yorgun olduğunuz zamanlarda sizi destekler. Böylece Pharmaton Vitality sayesinde iş hayatında başarılı olmak adına ihtiyaç duyduğunuz konsantrasyonu yakalayabilirsiniz.
 • Uyku düzeni sağlamanız ve ruh halinizi dengeleyebilmeniz için gereken tüm bileşenler içeriğinde bulunur.
 • B12 sayesinde daha güçlü bir hafızaya sahip olabilirsiniz. Pharmaton Vitality kullananlar vücutlarına günlük yeterli miktarda B12 alımı sağlar.
 • Hücrelere zarar veren molekülleri etkisiz hale getiren C vitamini, yaraların kapanmasına ve kolajen üretimine etki eder.
 • Hücrelerin yenilenmesi, iskelet sisteminin güçlenmesi Pharmaton Vitality içerisinde bulunan mineraller ile sağlanabilir.
 • Pharmaton Vitality yoğun tempolu bir günü en az yorgunlukla atlatmanız için geniş vitamin ve mineral desteğinin yanında G115 ile formüle edilir.

Pharmaton Vitality Nasıl Kullanılır?

“Pharmaton Vitality nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını merak edenler için; etkili bir gıda takviyesi olan Pharmaton Vitality kullanımı zahmetsiz ve basittir. Etkili sonuçlar almak hedefiyle düzenli olarak en az dört hafta boyunca içmeniz tavsiye edilir. Maksimum dört ay boyunca kullandıktan sonra 1-2 hafta ara verilir. Tavsiye edilen kullanım saati sabah kahvaltısıyla birliktedir. Bir bardak su ile yutacağınız kapsül, gün boyu zinde kalmanıza yardımcı olur.

Herkes için günlük tüketime uygun olması düzenli kullanım sürecini kolaylaştırır. Pharmaton Vitality 60 kapsül çeşidi iki ay boyunca düzenli kullanmanıza imkân verir. Maksimum etki sabah saatlerinde içildiği takdirde sağlanır. Pharmaton Vitality kapsüllerinin her birinde aynı oranda vitamin, mineral ve ginseng bulunur. Bu durum her gün aynı miktarda besin alarak dengeli bir takviye süreci yaşamanıza olanak sağlar.

Pharmaton Vitality Fiyatı

Pharmaton Vitality yoğun tempoya sahip hayatınızı daha kaliteli hale getirmek amacıyla geliştirilir. İçerisinde bedenin ihtiyaç duyduğu pek çok bileşenin aynı anda olması ürünü piyasadaki benzerlerinden ayırır. Pharmaton Vitality fiyat bakımından incelendiğinde ise her bütçeden alıcının ulaşabileceği fiyat aralığında olduğu görülür. Bu sayede uzun süreli Pharmaton Vitality deneyimlerinde dahi bütçenizi zorlamadan kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Pharmaton Vitality yorum kısımlarında ise kullanıcıların başarılı sonuçlar aldığı yorumlara rastlayabilirsiniz. Bunun yanında iki aylık bir süreçte yeterli sayıda ürün sunan Pharmaton Vitality 60 kapsül fiyat olarak hesaplıdır. Şişe içinde 60 adet kapsül olması en ideal kullanım imkânını sizlere sunar. Pharmaton Vitality 60 kapsül en ucuz şekilde bulunabilir. Pharmaton Vitality’nin gluten içermemesi hassas kişiler tarafından tercih edilmesini sağlar. Pharmaton Vitality en ucuz fiyatlar ile kampanya dahilinde tüketicilere sunulabilir.

Pharmaton Vitality 60 Kapsül Fiyat Analizi

Pharmaton Vitality 60 Kapsül son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Pharmaton Vitality 60 Kapsül Özellikleri

Türü:   Kapsül
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • FS 11 yorum
  8 beğeni
  Fatih S. Kocaeli 11 Ağustos 2020
  Harika. Alıcılara bilgi olması bakımından gelen ürünün son kullanma tarihi 11.2021'dir
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AB 1 yorum
  7 beğeni
  Ali Can B. 11 Ağustos 2022
  Ürün hiç beklediğiniz gibi değil. Ben bir iki gün etkisini görmedim deneyeyim dedim. Bir iki gün daha kullandım daha da kötü oldu enerji vereceği yere enerjimi yok etti. Alacaksanız en azından kapsül almanızı tavsiye ederim. Tablet kesinlikle işe yaramaz.
Tüm Yorumlar
 • 1 yorum
  2 beğeni
  Nesrin Ç. 8 Kasım 2022
  Kutu yıpranmış ve kapak kopuk olarak geldi. şişenin kapağı da gri renkte plastik kapak. ürünün orjinalliğinden emin olamadım doğrusu.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • AB 1 yorum
  7 beğeni
  Ali Can B. 11 Ağustos 2022
  Ürün hiç beklediğiniz gibi değil. Ben bir iki gün etkisini görmedim deneyeyim dedim. Bir iki gün daha kullandım daha da kötü oldu enerji vereceği yere enerjimi yok etti. Alacaksanız en azından kapsül almanızı tavsiye ederim. Tablet kesinlikle işe yaramaz.
 • Abdullah Tevfik A.2 yorum
  4 beğeni
  Abdullah Tevfik A. Ankara 5 Temmuz 2022
  Kullanıldığı sürece gerçekten etki ediyor.
 • AS 1 yorumAydan S. İzmir 7 Mart 2022
  Çok iyi bu fiyata bulmak zor. Skt 2023, ikinciyi sipariş edeceğim.
 • KG 1 yorumKEMAL G. 17 Ocak 2021
  Gerçekten farkı göreceksiniz.

Pharmaton Vitality 60 Kapsül İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Pharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton 50 Plus 60 KapsülSupradyn Energy Focus 30 TabletCentrum Advance Multivitamin 30 Tablet
 Pharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton 50 Plus 60 KapsülSupradyn Energy Focus 30 TabletCentrum Advance Multivitamin 30 Tablet
Fiyat 290,30 TL
88 satıcı
298,90 TL
42 satıcı
186,00 TL
163 satıcı
131,00 TL
39 satıcı
Popülerlik3. Popüler Vitamin ve Mineral2. Popüler Pharmaton Vitamin ve Mineral5. Popüler Vitamin ve Mineral2. Popüler Centrum Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan200 yorum-150 yorum11 yorum
Birim Fiyat4,84 TL/adet 4,98 TL/adet 6,20 TL/adet 4,37 TL/adet
TürüKapsülKapsülTabletTablet
Vitamin---Multivitamin
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı