Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Pharmaton

Pharmaton Vitality 60 Kapsül

(197 yorum)
%3daha
ucuz
Pharmaton Vitality 60 Kapsül
Seçenekler:

47 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

Piyasada en ucuz 118 TL

114,99 TL Ücretsiz kargo1,92 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önceStokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: GittiGidiyorGittiGidiyor/farmamarket

Ürün Özellikleri: Kapsül, Yetişkin

3,96 TL fark ile Amazon PrimeAmazon Prime seçeneğini gör

Son 6 ay fiyat değişimi

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül Balık Yağı
Pharmaton Vitality 60 Kapsül+Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül Balık Yağı
Devvitrin173,23 TL + kargo
Evdeeczane174,90 TL + kargo
Godermo182,40 TL + kargo
As Kare188,00 TL + kargo

En Ucuz Pharmaton Vitality 60 Kapsül Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (47)

Tüm fiyatlar (47)

SıralaEn ucuzKargo dahilSatıcı puanıFiltrele

Pharmaton Vitality 60 Kapsül paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 60 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:114,99 TL1,91 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Pharmaton Vitaminler ve Mineraller

Benzer Ürünler

Fiyat Analizi

Pharmaton Vitality 60 Kapsül son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Pharmaton Vitality 60 Kapsül Özellikleri

Türü:   Kapsül
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Ortalama Puan
4.8468 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 1 yorum
  7 beğeni
  Serkan Ç.İstanbul12 Temmuz 2018
  Kolay Sipariş
  Ürünün faydası tartışmasız.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AA6 yorum
  49 beğeni
  Ahmet A.Antalya28 Mayıs 2020
  gigamax kullanıyordum daha kalitelisini kullanayım diyerek pharmaton aldım ama enerji ve dinçliğimin artmak yerine azaldığını farkedince içeriğine baktım. meğer gigamaxın içinde ekstra olarak gingko ve guarana varmış yani çok daha kaliteliymiş. ayrıca vitamin ve minarel değerleride gigamax'tan düşük. Beğenmedim, tavsiye etmiyorum.

Tüm Yorumlar

Pharmaton Vitality 60 Kapsül İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Pharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton 50 Plus 60 KapsülCentrum Advance Multivitamin 30 TabletSolgar Nero Nutrients 30 Kapsül Multivitamin
 Pharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton 50 Plus 60 KapsülCentrum Advance Multivitamin 30 TabletSolgar Nero Nutrients 30 Kapsül Multivitamin
Fiyat114,99 TL
47 satıcı
123,00 TL
50 satıcı
40,84 TL
34 satıcı
82,90 TL
45 satıcı
Popülerlik4. Popüler Pharmaton Vitamin ve Mineral3. Popüler Pharmaton Vitamin ve Mineral3. Popüler Centrum Vitamin ve Mineral9. Popüler Solgar Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan197 yorum40 yorum11 yorum41 yorum
Birim Fiyat1,92 TL/adet2,05 TL/adet1,36 TL/adet2,76 TL/adet
TürüKapsülKapsülTabletKapsül
Vitamin--MultivitaminMultivitamin
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı

En Ucuz Pharmaton Fiyatları Akakçe'de!

Yoğun iş hayatı, sınav dönemi ya da günlük rutin işlerimiz açısından enerjimizin yeterli olmadığı durumlarda vücudumuzun, gerekli enerjiyi kazanması için dışarıdan alacağı vitamin ve mineral içeren besin takviyelerine ihtiyacı vardır. Pharmaton Ginseng G115, tam da bu durumda en büyük yardımcınız olacak. İçerdiği Ginseng sayesinde güvenilir bir şekilde enerjinizi yeniden kazanabilirsiniz. Özel standardize edilmiş formülü sayesinde her kapsülde eşit miktarda ginseng alımı sağlayarak, düzenli kullanımda faydalarını siz de rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. İçerdiği vitamin ve mineraller ile vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi size yeniden kazandıran ürünü, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Her yaş döneminde vücudun ihtiyacı farklıdır. Bunun için Pharmaton 50 Plus’ı geliştirdi. Özel olarak formüle edilmiş yapısına ek olarak Omega 3 içeren bu besin destekleri, hem enerjinizi korurken hem de hafızanızı güçlendirmeye yardım edecektir. Alışveriş yaparken de yardımcınız akakce.com olacak. Binlerce çeşitli ürünü uygun fiyatlarla alabileceğiniz tek adres akcakce.com sayesinde istediğiniz ürünü uygun Pharmaton fiyatları ile gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. akakce.com sayesinde kaliteli alışverişi uygun fiyatla gerçekleştirmenin keyfini sizlerde doyasıya yaşamaya başlayın.

En iyi Pharmaton Çeşitleri

Pharmaton kapsül, zengin içeriği ve Ginseng G115 içeriği ile zihinsel olarak odaklanma sorununa çözüm bularak; bu sayede enerjinizin gün içinde tükenmesini önlemeye destek olur. Pharmaton yorumları, düzenli kullanım sonucunda tüketicilerin beklediği performansa rahatlıkla kavuştuğunu göstermektedir. Her gün kullanım sonucunda, hafıza ve konsantrasyon arttırmayı destekleyen bir besin takviyesi olarak adlandırılan ürün; içerdiği Ginseng G115 ile her kapsülde eşit fayda sağlamaktadır. Pharmaton çeşitleri farklı ambalajlar ile kullanıcılarına satışa sunulur. Kapsül şeklindeki formülasyonu, 100’lük, 60’lık ve 30’luk ambalajlar ile tüketicilere iletilirken; kapsül şeklinde ilaç içmekten hoşlanmayan tüketicileri de düşünen Pharmaton, Efervesan tablet şeklinde 20’lık ambalajla satışa sunulmaktadır.
Pharmaton kapsüller yetişkinler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. 18 yaş altı kullanıcılar ise hekim onayı ile kullanması tavsiye edilir. Aynı zamanda 50 yaş üstü vitamin takviyesine ihtiyaç duyan kişiler için özel olarak formülize edilen Pharmaton 50 Plus, içerdiği Omega 3 yağ asitleri ile bir çok ihtiyacı aynı anda karşılamaktadır. Her yaş grubundan tüketici, uygun fiyatlı Pharmaton çeşitleri için akakce.com’u ziyaret ederek güvenli bir şekilde alışverişini yapabilir.

Pharmaton Faydaları

Yaşam temposunda kimi zaman yetersiz beslenme kimi zaman da besinlerin sizin enerjinize yetmemesi sebebiyle vitamin ve mineral takviyesine ihtiyaç duyarız. Pharmaton Ginseng G115 ile gözünüz kapalı vitamin desteğine başlayabilirsiniz. Ginseng uzun yıllardır Çinliler tarafından tıbbi amaçlarla kullanılan, Panax Ginseng (L.) bitkisinin kökünden elde edilen bir içeriktir. İçerdiği maddeler sayesinde, fiziksel ve zihinsel performansın artmasını destekler. Ginseng G115 ise Panax ginseng (L.) bitkisindeki faydalı kısımların özel yöntemlerle yoğunlaştırılması ile elde edilen bir maddedir. Pharmaton, Ginseng G115 içeriği sayesinde piyasadaki benzer G115 içermeyen vitaminlere kıyasla %56 daha fazla zinde hissettirdiği yapılan klinik araştırmalar sayesinde kanıtlanmıştır. Bu da benzersin Pharmaton faydaları arasında en çok dikkat çeken özelliklerden biridir. Pharmaton, günlük vitamin ve mineral ihtiyacını destekleyen bir besin takviyesidir. Yoğun sınav dönemlerinde öğrenciler derslere odaklanma problemi yaşayarak; yaşadıkları stres düzeyini arttırmaya neden olurlar. Pharmaton faydaları incelendiğinde, beyindeki dopamin seviyesini yükselttiği ve konsantrasyonu arttırdığı gözlenmiştir. Bu sayede odaklanma sorunu ve stres ortadan kalkar.
Yoğun iş temposu içerisinde bazen karar almak oldukça zordur. Özellikle düzensiz uyku ve yeme düzeni sonucunda, enerji düşer olumlu düşünceleri bir kenara bırakırsınız. Hâlbuki size uygun Pharmaton çeşitleri arasında dilediğinizi seçerek, Ginseng G115 sayesinde hücrelerin kullanım kapasitesini arttırarak daha zinde olmanıza yardımcı olur. Mevsim dönümleri hemen herkesi etkilemektedir. Genel olarak bahar yorgunluğu olarak adlandırılan bu durum çalışma temponuzu olumsuz yönde etkiler. Bu durumlarda Pharmaton ginseng G115 hemen imdadınıza koşacaktır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olarak vücudunuza enerji desteği sağlayan ürün; bu sayede yorgunluk ve beraberinde getirdiği mutsuzluk hissinden sizleri kurtarır. Yaş ilerledikçe, metabolizmanın değişmesi ile vücudun dışarıdan alacağı takviyelere ihtiyacı da artmaktadır. Pharmaton 50 Plus işte tam olarak bu amaçla geliştirilmiştir. Özel formülasyonu ve içerdiği Omega 3 yağ asitleri sayesinde, günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayan bir besin takviyesidir. Yapılan klinik araştırmalar ise Pharmaton’un kilo değişimine neden olmadığı kanıtlanmıştır. Bu sayede kilo yapma sıkıntısı olmadan vitamin desteğinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Profesyonel sporcular, sıkı antrenmanlar ve günlük hayatın koşturmasına uyum sağlamak için bir takviye besine ihtiyaç duyarlar. Ancak birçok besin takviyesi doping içerikli maddeler içerdiğinden, hem kendi sağlıklarını hem de spor hayatlarını etkileyeceğinden vitamin alımında oldukça hassas davranırlar. Pharmaton'un içeriğinde yer alan ginseng, bir doping malzemesi değildir ve bu sayede profesyonel sporcular tarafından da rahatlıkla kullanabilir.

Pharmaton Yorumları

Türkiye ve dünyada birçok insan vitamin ve mineral takviyesi olarak Pharmaton kullanıyor. Pharmaton yorumları düzenli kullanımı neticesinde, enerjinizi ve konsantrasyonunuzu arttırdığını onaylanmıştır. Çeşitli yaş grubundan kişilerin değerlendirmesi sonucunda ise halk arasında güven sağlayarak, Pharmaton yorumları araştırma yapan tüketicilere ışık tutmaktadır. akakce.com sayesinde, uygun Pharmaton fiyatları ile bütçenizi ve enerjinizi kendinize ayırın.

Pharmaton İçeriği

Özenli çalışmalar sonucu hazırlanan Pharmaton besin destekleri, içeriği sayesinde güvenli bir kullanımı sağlar. Pharmaton Ginseng G115 içeriğinde yer alan A1, B1, B2, B6, B12, C, D3, E vitaminleri sayesinde, vücudun ihtiyaç duyduğu ve dışardan alması gereken vitaminleri tek kapsülde size sunar. Ayrıca vücudunuzun diğer ihtiyaçları olan biotin, nikotinamid, bakır, selenyum, çinko, demir, magnezyum, lesitin, folik asit ve kalsiyum gibi maddeler sayesinde vücudun dengesini de sağlamaktadır. Pharmaton içeriği incelendiğinde benzerlerinden ayıran ana unsur hiç kuşkusuz Ginseng G115 etken maddesidir. Pharmaton kapsüllerinin şeker içermemesi ise tercih sebeplerinin başında yer almaktadır. Pharmaton kapsülleri ve Pharmaton 50 Plus ise şekersiz yapısıyla her daim en büyük destekçiniz olacaktır.