Sambucol

Sambucol Kids Şurup 120 ml

(24 yorum)
Sambucol Kids Şurup 120 ml

118 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

136,85 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 23 dakika önceStokta 100+ adet2 iş günüSatıcı: N11/pharmastore

Ürün Özellikleri: Şurup, Çocuk

2,15 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,7 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Sambucol Kids Şurup 120 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (67)

Sambucol Kids Şurup 120 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 136,85 TL 136,85 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Sambucol Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Sambucol Şurup

Sambucol şurup kreş, okul ve mevsimsel değişiklikler nedeniyle çocukların sık sık yaşadığı öksürük, tıkanıklık ve boğaz ağrısı süreci öncesinde destekleyicidir. Sambucol kara mürver özütü şurup faydaları grip ve soğuk algınlığı semptomlarını hafifletmek adına formüle edilir. Özellikle soğuk kış günleri grip ile diğer hastalıklara daha sık maruz kalınan zamanlardır.

Sambucol marka destekleyici şurup ile kış mevsiminin bu etkilerinden kolaylıkla korunabilirsiniz. Şurup, içeriği ile doğal antioksidan özelliğine sahiptir. Sambucol şurup antioksidanlar, serbest radikallerin tüm vücuda zarar veren olumsuz etkisini azaltmaya ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Siz de çocuklarını bu destekleyici içerikle koruma altına alabilirsiniz.

Hastalıklar karşısında etkili olan bağışıklık sistemi için yardımcı olan kara mürver özütü şurup, çocukların damak zevkine uygun içeriğe sahiptir. Böylelikle Sambucol şurup çocuklar tarafından severek tüketilir ve çocukların hastalıklar karşısında desteklenmesi mümkün olur. Güvenilir, temiz içeriği ile dikkat çeken ve önerilen Sambucol marka kara mürver özütü ile desteklenen şurubu çocuğunuz için kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Sambucol Şurup

Sambucol şurup içeriği ile dikat çeken besin takviyelerinden biridir. Kara mürver özütü içeren Sambucol C vitamini şurup, antioksidan özelliği ile virüslerin çoğalmasını engellemeye ve solunum yollarındaki enfeksiyonları hafifletmeye yardımcıdır. İçeriği ile grip ve soğuk algınlığı süresinin kısalmasına da yardım eder. Sambucol şurup bağışıklık sistemini destekler ve yaşanan boğaz ağrılarının hafiflemesine katkı sağlar. Şurup kara mürver içeriği sayesinde bağışıklığa destek olan bileşikler içerir.

Zengin C vitamini içeriği ise T hücrelerinin görevlerini yerine getirmesinde destekleyicidir. Sambucol şurup ayrıca enfeksiyonlar karşısında bağışıklık tepkilerini düzenlemekle görevli olan A vitamini de içerir. Kara mürver içerikli Sambucol şurup, sinüs enfeksiyonu belirtilerinin azaltılmasında da yardımcıdır. İçeriği ile hem antioksidan hem de antiinflamatuar olan Sambucol şurup, sinüslerde yaşanan problemlerin rahatlatılmasında da görev alır. Siz de Sambucol şurup ile çocuğunuzun sağlığına destek olabilirsiniz.

Sambucol Şurup

Sambucol Şurup Artı ve Eksi Özellikleri

Sambucol şurup ne işe yarar?” sorusu ürün hakkında merak edilenler arasındadır. Sambucol şurup faydaları düzenli kullanımda etki gösterir. Şurubun içeriği ile sunduğu artı ve eksi özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Sambucol şurup antioksidan içerir ve bu içeriği ile serbest radikallerin neden olabileceği DNA hasarının önüne geçmeye yardımcı olarak vücut direncini destekler.
 • C vitamini içeriği ile yara iyileşmesini, hastalıklar karşısında direnci kolaylaştırır.
 • Sambucol şurup kabızlığın tedavisinde de destekleyicidir.
 • Sinüs ağrısı, bacak ile sırt ağrıları, sinir ağrısı tedavisinde yardımcıdır.
 • Sambucol şurup burunda tıkanıklık, burun akıntısı, öksürük, boğazda ağrı, yüksek ateş gibi griple soğuk algınlığı belirtilerinin giderilmesinde kullanılır.
 • Yüksek antioksidan seviyesi ile kan basıncının dengelenmesine yardımcıdır.
 • Bazı kişilerin Sambucol şurup içeriğindeki maddelere alerjisi olabilir. Bu özelliği de ürünün eksi yönlerinden biridir.

Sambucol şurup içeriğinin sunduğutüm bu faydaları değerlendirmek için dikkatli kullanmaya özen göstermelisiniz. Romatoid artrit, lupus ile MS gibi otoimmün rahatsızlığı bulunanlar bu nedenle ilk doktoruna danışmalıdır. Doktor onayı verilerek kullanımlarda da mutlaka doz aşımı önerisine dikkat edilmeli ve önerilenden uzun süre kullanılmamalıdır. Zengin içeriği ile tam destek sunan Sambucol şurup içeriğinin tam etkisinin uzun süre kullanımda değil doğru kullanımda ortaya çıktığı unutulmamalıdır. Bunun yanında kullanım süreci mutlaka bol su tüketimi, dengeli ve sağlıklı beslenme ile desteklenmelidir.

Sambucol Şurup Nasıl Kullanılır?

Sambucol şurup kullanım şekl de merak edilen konulardan biridir. İçeriğin kullanım talimatına ya da doktorun önerisine göre kullanımına dikkat edilmelidir. Sambucol şurup içeriğinin önerilenden uzun süre kullanılması faydalı değildir. Bitkisel bir takviye olan Sambucol, ilaç ya da dengeli beslenmenin yerine geçmez. Bu nedenle kişi dengeli beslenmeye dikkat etmeli ve bu içeriği yalnızca destek olarak kullanmalıdır.

Sambucol şurup bebeklerde kullanımı uygun değildir. Yalnızca 4 ile 10 yaş arası kullanım için doğrudur. Ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ölçeği ile günde 10 ml olarak tok karnınadır. Etkisi için mutlaka grip ya da soğuk algınlığı semptomlarının ilk belirtileri görüldüğünde alınmalıdır. Ürün içeriği ile ışık, ısı ve nemden uzak tutulmalıdır. Doz alımı unutulduğunda Sambucol şurup bir sonraki doz alınarak kullanıma devam edilmelidir.

Kullanım süresi boyunca çocuğun bol sıvı aldığından da ayrıca emin olunmalıdır. Böylelikle içeriğin destekleyici etkisinden tam fayda sağlanabilir ve hastalıklar karşısında kapsamlı bir korunma en doğru şekilde sağlanabilir. Siz de Sambucol içeriği ile çocuğunuzun bağışıklığını hastalıklar karşısında güçlendirebilir, sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Sambucol Şurup Kaç Yaş için Uygundur?

Sambucol kara mürver şurup yalnızca 4-10 yaş arası çocuklarda kullanıma uygundur. Sambucol kara mürver özütü şurup ile bağışıklığını desteklemeyi düşündüğünüz çocuğunuz multipl skleroz ilaçları, steroid, romatoid artrit ilaçları, sedef hastalığı ilacı, Crohn hastalığı ilaçları, ülseratif kolit ilacı kullanıyorsa ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Ürünün tüm yan etkileri bilinmemekle birlikte kısa sürede belirtildiği şekilde ve doz aşımında kullanıldığında güvenlidir.

Ancak Sambucol şurup kullanım sonrasında çocuğunuzda nefes darlığı, kurdeşen, ciltte kızarıklık, dil ya da boğazda şişme, dudak veya yüzde şişme gözlemliyorsanız çocuğunuzun üründe bulunan herhangi bir içeriğe alerjisi olduğu anlamına gelir. Böyle bir durumda Sambucol şurup kullanılmamalıdır. Okul çağında olan çocuğunuz için Sambucol şurup içeriğini tercih ederek okul dönemi hastalıklar karşısında destek sağlayabilirsiniz. Sambucol içeriğini en ucuz fiyat aralığıyla satın alabilirsiniz.

Sambucol Şurup Yorumları

Sambucol şurup kullananlar ürünün sağladığı faydaları ile doğru kullanım şeklini değerlendirmelerinde iletirler. Sambucol şurup yorumlar ve değerlendirmelerinde ürünün yalnızca 4 yaş itibariyle kullanılması gerektiği vurgulanır. Kullanıcılar Sambucol şurup yorumlarında ürünün doktor önerisi ile kullandıklarını da sıklıkla dile getirir. Bu nedenle çocuğunuzun bağışıklığını desteklemeyi düşünüyorsanız ürünü doktorunuza danışarak önerisi ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doktorunuzun önerisi ve doz aşımı ile kullandığınızda içeriğin tüm faydasını çocuğunuza sunabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında en doğru kullanımın grip ya da soğuk algınlığının ilk belirtilerini gözlemlediğinizde çocuğunuza vermeniz de sıklıkla vurgulanır. Bu detaya dikkat ederek çocuğunuzun yaşadığı hastalık semptomlarını daha kısa sürede ve kolaylıkla atlatmasına destek olabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz yaşadığı hastalık sebebiyle okulundan geri kalmaz ve daha dirençli bir bağışıklıkla büyür. Ürün hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için kullananların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Sambucol Şurup Fiyatları

Sambucol şurup fiyatı ürün gramajına göre farklılık gösterir. Ürünü satın almadan önce kullanım sıklığını göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Sambucol şurup en ucuz fiyat aralığını tespit etmek istiyorsanız ürün özelinde fiyat ve sıralama filtrelemesini kullanmalısınız. Böylelikle içerik bütçeye uygun bir fiyat aralığı ile satın alınabilir. Sambucol şurup şekersiz içeriği ile dikkat çeken bir üründür. Şekersiz olması ile dikkat çeken içeriği ve fiyat seçeneklerini incelemek adına fiyat listesi dikkate alınmalıdır.

Böylelikle ihtiyacın yanı sıra bütçeye uygun alışveriş deneyimi yaşanabilir. Ürünü daha önce kullandıysanız ve satın almak istiyorsanız dönemsel olarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu karşılaştırma ürünün en ucuz fiyat aralığı ile satın alınmasını sağlar. Böylelikle çocuğunuzun bağışıklığı destekleyecek olan içeriği uygun bir aralıkla bulabilirsiniz. Bütçe dostu alışveriş deneyimini yaşamak istiyorsanız aradığınız Sambucol şurup incelemesini yapabilirsiniz.

Sambucol Kids Şurup 120 ml Fiyat Analizi

Sambucol Kids Şurup 120 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Sambucol Kids Şurup 120 ml Özellikleri

Türü:   Şurup
Kullanıcı Türü:   Çocuk
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.788 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • CK3 yorum
  6 beğeni
  Cengiz K.20 Kasım 2017
  Kolay Sipariş
  Güzel sipariş guvenli alisveris yanking surupta glkoz olması dusundurucu saticiyla alakasi yok
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • FH6 yorum
  17 beğeni
  FULYA H.Kocaeli12 Şubat 2019
  Içinde glukoz ve sodyum benzoat olması beni ,satın almaktan vazgeçirdi. Satıcısıyla alakası yok. Üretimi gözden geçirilmeli. Bebeklere bunu nasıl içirelim?
Tüm Yorumlar
 • SB1 yorumSamet B.10 Şubat 2022
  Kolay SiparişDermosipariş
  bu fırmadan devamlı alıyorum cok memnunum hızlı bı sekılde elıme ulastı ve tavsıye ederim
  • Alışverişçi resmi
 • SY2 yorumSinem Y.Ankara28 Eylül 2021
  Kolay SiparişDermoailem
  Ürün bir günde ve çok güzel paketlenmiş şekilde elime ulaştı çok memnun kaldım çok uygun fiyata orjinal ürün aldım ilk deneyimimdi bu satıcıyla devamı mutlaka gelecektir
 • Armağan T.3 yorumArmağan T.Ankara1 Şubat 2021
  Kolay SiparişDermoailem
  Cok faydali, tavsiye ediyorum.
 • 7 yorum
  9 beğeni
  Mustafa Ö.İstanbul13 Aralık 2020
  Kolay SiparişEczHanem
  Hızlı gönderildi ve kusursuz ürün!
 • KK1 yorumKORHAN K.24 Ekim 2020
  Kolay SiparişDermosipariş
  Daha önce de kullandığımız ve memnun kaldığımız bir ürün. Firma da başarılı bir şekilde ulaştırdı. Tebrikler
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı