Solgar

Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet

(20 yorum)
Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet
Seçenekler:

96 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

205,00 TL +24,50 TL kargo3,42 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:13Stokta16:00Bugün kargodaSatıcı: Dermojet.com.tr8,3 8 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Tablet, C, Yetişkin


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet Fiyatları

Tüm fiyatlar (91)

En Popüler Solgar Vitaminler ve Mineraller

Solgar Ester-C

Solgar Ester-C 70 yılı aşkın tecrübesiyle besin ve vitamin mineral takviyeleri alanında güvenilir ürünler ortaya çıkaran Solgar tarafından üretilir. Solgar Ester-C desteği vücudun C vitaminini gereksinimini optimum düzeyde karşılar.

“Ester-C Plus nedir?” sorusu ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin merak konusudur. Ester-C Plus asidik formda olan askorbik asit ya da C vitamininin patentli Ester-C™ şekliyle sunulmuş vitamin takviyesidir. Solgar Ester-C Plus içerisindeki C vitamini L-Askorbat, kalsiyum ve Ester-C’den oluşur.

Ester-C Plus 1000 ve 500 miligramlık miktarlarda üretilir. Bununla birlikte 30 tabletlik ambalajları da bulunur. Askorbik asidin faydalı etkilerine ek olarak Solgar Ester-C antioksidan özellik sunan bileşenlere de sahiptir.

Solgar Ester-C içeriği turunçgillerden elde edilen bioflavonoid kompleksi, kuşburnu meyvesi (Rosa canina) tozu ve Acerola meyvesi (Malpighia glabra) tozu gibi antioksidan maddeler de bulundurur. Ester-C Plus 1000 ayrıca gluten, süt ürünleri, soya, maya, buğday, tuz, nişasta, şeker gibi potansiyel alerjenlerden üretilmez.

Vejetaryen ve veganların da tüketim tercihlerine uygun olmasının yanı sıra tatlandırıcı koruyucu, yapay aroma, renklendirici ihtiva etmez. Ester-C Plus ana etken maddelerinin dışında hacim artırıcı, stabilizör, topaklanmayı önleyici, parlatıcı gibi formülasyonu sabitleştiren bileşenleri de içerir. Rutin olarak da adlandırılan P vitamini bulundurması ise hem kolajen yapımını hem de C vitamininden faydalanmayı artırır.

Solgar Ester C Şişe Görünümü

Solgar Ester-C Ne İşe Yarar?

Yetişkinlerin kullanımına yönelik üretilen Ester-C Plus non-asidik C vitamini içerdiğinden dolayı nötrleştirilmiştir. Bu sayede mide hassasiyeti oluşturmaz. Markanın “Altın Standart” olarak adlandırdığı özel üretimlerden geçirilerek piyasaya sunulan Solgar Ester-C yüksek derecede absorbe edilebilir olması sayesinde hem yağda hem de suda çözünebilir.

Diğer formlara göre daha uzun süre etkili Ester-C Plus 1000 mg formülü yeterli araştırma süreçlerinden geçmiş kaliteli ve sürdürülebilir hammaddelerden oluşur. Solgar Ester-C vitamini 1000 mg ambalajından farmasötik yapısına kadar yüksek kalite standartlarındaki steril laboratuvarlarda geliştirilerek sunulur.

Korunaklı koyu renkli Solgar Ester-C geri dönüştürülebilir amber şişesi tabletleri ışık, ısı ve neme karşı korur. Kullanıcılar tarafından merak edilen bir diğer önemli nokta da “Solgar Ester-C nasıl kullanılır?” sorusudur.

Yetişkinler için Ester-C kullanımı önerisi öğünlerle birlikte günde 1 adet Solgar Ester-C tabletin bol su ile alınması şeklinde olmalıdır. Öğünlerle tüketilmesinin sebebi suda çözünen bir vitamin olmasından ve faydasının yemeklerle sindirim esnasında gerçekleşmesinden kaynaklıdır.

Diğer askorbik asit formlarından daha farklı olan Solgar Ester-C vitamini faydaları askorbik asidin sağlığa olumlu etkilerini artırır. Ester-C Plus 1000 mg faydaları bu şekilde sıralanabilir:

 • C vitamininin sağladığı faydalar ile benzer olarak Solgar Ester-C de bağışıklık sistemini güçlendirmeye katkıda bulunur.
 • Kıkırdak, kas, kemik, kan damarları ve cilt dokusundaki kollajen oluşumunu destekler.
 • Demir emilimini artırmaya, enerji metabolizmasını düzenlemeye yardımcı olur.
 • Solgar Ester-C vitamin, suda çözünen C vitamini formundan farklı olarak hem suda hem de yağda aktifleşmesinden dolayı emilimi daha yüksektir. Bu sayede etki süresi uzamış olur.
 • Asidik özellikte olmaması sayesinde mideyi rahatsız etmez.
 • Bioflavonoid kompleksi bulundurması ile ekstra antioksidan etkiye sahiptir.
Solgar Ester C Genel Görünümü

Benzerlerinden Ayıran Yönleriyle Solgar Ester-C

Solgar Ester-C kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de görüldüğü üzere Solgar Ester-C tablet yıllardır birçok tüketicinin 1 numaralı tercihidir. Pek çok en iyi besin takviyesi ödülü alan ürünleri gibi Solgar Ester-C de markanın altın standardının özelliklerini taşır.

Ester-C Plus 1000 Hepa hava filtrasyonu, USP su filtrasyonu gibi yöntemlerle arındırılmış sıfır partikül bulunan ortamlarda üretilmesiyle markanın üstün tecrübesini yansıtır. Araştırmaya dayalı bileşenlerin oluşturduğu Solgar Ester-C formülasyonu uzman bilim insanları tarafından geliştirilir.

Solgar Besin Araştırma Merkezi (SNRC) biriminde en yeni teknolojiler ışığında üretilir. Üstün absorbsiyon özelliğine sahip Ester-C Plus 1000 mg vitamin C takviyesinin en güvenilir formları arasına girmeyi başarmıştır.

C vitamini desteğine ihtiyaç duyan bireyler tarafından Solgar Ester-C güvenle tercih edilebilir. Işık, nem ve ısıya karşı dayanıklı koyu renkli şişesinde sunulan Solgar Ester-C, bileşiminde potansiyel alerjen maddeleri ihtiva etmemesi sayesinde hassasiyeti bulunan kişiler için doğru bir seçim olabilir.

Hem vegan hem de vejetaryenlere uygun formülü çok geniş kullanıcı profiline hitap etmesini de sağlar. Solgar Ester-C 1000 mg 60 tablet kişinin 1 günlük askorbik asit ihtiyacını karşılamak için yeterli konsantrasyona sahiptir. 60 tablet yer alması ise 2 aylık kullanım için idealdir. Solgar Ester-C yorum alanları detaylı incelendiğinde de kullanıcı memnuniyetinin oldukça fazla olduğu görülebilir.

Solgar Ester C Genel Görünümü 2

Solgar Ester-C Artı ve Eksi Özellikleri

Yorgunluk hissini azaltma, bağışıklık sistemini destekleme gibi etkileriyle sıkça tercih edilen Solgar Ester-C 1000 mg içerik kalitesi bakımından herhangi bir eksi yönüyle öne çıkmaz. Solgar Ester-C içindekiler en ince detayına kadar düşünülmüş üretim süreçleri sonucu geliştirilmiştir.

Süt ürünleri, gluten, soya, maya gibi besinlere karşı intoleransı olan bireylerin kullanabilmesinin sağlanması en olumlu özellikleri çerçevesinde değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra Ester-C Plus vitamin C tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu gibi katkılar içermemesi sebebiyle de sağlığa olumsuz yönler teşkil etmez.

Hayvansal kaynaklar bulundurmaması sayesinde vegan beslenenler de düşünülmüştür. Sadece C vitamini içermeyen Solgar Ester-C ayrıca turunçgil kökenli bioflavonoidler ve farklı meyvelerden elde edilen antioksidan bileşenleri de ihtiva eder.

Dolayısıyla askorbik asidin metabolizmayı düzenleyici faydasıyla birlikte antioksidan alımını mümkün kılarak vücuttaki serbest radikal oluşumunu azaltmaya katkı sağlar. Solgar Ester-C Plus 1000 mg fiyat avantajı da sunar.

Solgar Ester-C 1000 mg 60 tablet olması ise günlük yalnızca 1 adet tüketim gerektirmesinden dolayı daha ekonomik kullanım sağlayabilir. Ancak günlük Solgar Ester-C kullanılmasına gerek olup olmadığı doktora danışarak belirlenmelidir. Solgar Ester-C artı ve eksi özellikleri bu şekilde özetlenebilir:

 • C vitaminin tüm faydalarını sağlayan Solgar Ester-C mide hassasiyeti olan kişiler için uygun Ester-C formundadır.
 • Yüksek emilim özelliğiyle hem suda hem de yağda çözünebilir, bu sayede vücutta kalma süresi daha uzundur.
 • Bioflavonoid kompleksi içermesi antioksidan ihtiyacını da tolere edebilir.
 • Maya, gluten, soya, süt ürünleri gibi potansiyel alerjenlerin içerikte yer almaması gıda intoleransı olan bireyler için de uygundur.
 • Solgar Ester-C hayvansal kaynaklı maddelerden elde edilmediği için veganlar da alabilir.
 • Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma içermez.
 • Tabletler ebat olarak biraz büyüktür. Bu nedenle yutarken bol su içilmelidir, yiyeceklerle aynı anda yutulmaya çalışılmamalıdır.
Solgar Ester C Genel Görünümü 3

Solgar Ester-C Fiyatları

Uygun fiyatlandırma politikası ile sunulan Solgar Ester-C online sipariş imkanı ve güvenli alışveriş seçenekleriyle temin edilebilir. Solgar Ester-C tabletlerin kalitesiyle kendinden söz ettirmesine karşın kısıtlı bütçeler için uygun sayılır.

Ester-C Plus 1000 mg fiyat listesi istenen şekilde sıralanarak kolay filtrenelenir. Ester-C Plus 1000 mg Solgar tabletin muadilleri ile yakın fiyat aralığına sahip olduğu görülür. Bu nedenle fiyatların geneli incelendiğinde Solgar Ester-C 1000 mg fiyat bakımından uygun gıda takviyeleri arasında olduğu söylenebilir.

Ancak Ester Solgar C fiyatlarında dönemsel olarak değişiklik gözlemlenir. Solgar Ester-C 1000 mg 60 tablet en ucuz haliyle indirim dönemlerinde rastlanması mümkündür. Bununla birlikte fiyatların takip edilmesiyle Solgar Ester-C en ucuz iken de alınabilir. Diğer markaların fiyatlarıyla yapılan karşılaştırmalar doğrultusunda da seçilebilir.

Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet Fiyat Analizi

Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Vitamin:   C
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.6100 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • GE1 yorumGoksel E.23 Şubat 2022
  Kolay SiparişDermoailem
  Çok iyi paketleme, çok hızlı kargo, orjinal ürün. Teşekkürler
 • AS1 yorumAyhan S.17 Aralık 2020
  Kolay SiparişOgempharma
  Ürün sağlam kutuda hızlı geldi teşekkürler
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • FB1 yorumFerruh Murat B.28 Kasım 2020
  Hızlı güzel alışveriş.
 • RA2 yorumREYHAN A.14 Kasım 2020
  Kolay SiparişDermoailem
  Urun daimi kullandığımız bir ürün Kargo ve paketleme de iyiydi
 • FA1 yorumFiliz A.14 Kasım 2020
  Kolay SiparişDermoailem
  Kargo ve ürün başarılıydı teşekkür ederim.

Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 TabletNature's Supreme Ester-C 1000 mg C Vitamini 60 TabletNature 's Supreme Ester-C 1000 mg C Vitamini 120 TabletSolgar Ester-C Plus 1000 mg 30 Tablet
 Solgar Ester-C Plus 1000 mg 60 TabletNature's Supreme Ester-C 1000 mg C Vitamini 60 TabletNature 's Supreme Ester-C 1000 mg C Vitamini 120 TabletSolgar Ester-C Plus 1000 mg 30 Tablet
Fiyat 205,00 TL
96 satıcı
184,00 TL
7 satıcı
369,00 TL
3 satıcı
117,00 TL
87 satıcı
Popülerlik4. Popüler Solgar Vitamin ve Mineral6. Popüler Nature's Supreme Vitamin ve Mineral--
Ortalama Puan20 yorum-1 yorum7 yorum
Birim Fiyat3,42 TL/adet3,07 TL/adet3,08 TL/adet3,90 TL/adet
TürüTabletKapsülKapsülTablet
VitaminCCCC
Kullanıcı TürüYetişkin--Yetişkin