Solgar

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti

(82 yorum)
Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti

82 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

288,00 TL Ücretsiz kargo 2,88 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 21:18 Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Dermoailem.com 9,8 15 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Tablet, B, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti Fiyatları

Tüm fiyatlar (62)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 100 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 288,00 TL 2,88 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Solgar Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Solgar B12

Takviye vitaminler içerisinde önemli bir yere sahip olan Solgar B12, ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunar. Daha zinde ve sağlıklı bünye için rutin olarak kullanmanız önerilen Solgar B12, dilaltı formatıyla kolay tüketim özelliklerine sahiptir. Vücudun günlük olarak alması gereken vitamin ve besin değerlerinin belirli bir kısmına kapsül içerisinde yer veren B12 Solgar, bilinen birçok faydasıyla yaygın kullanım alanına sahiptir.

Solgar kalitesi ile üretilen özel takviye gıda, vitamin eksikliğine bağlı olarak gözlenen vücut problemlerinin giderilmesinde destekleyici rol oynar. Kaliteli ve güvenilir içeriğiyle Solgar B12 kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren takviye, pratik kullanım özelliklerine sahiptir. B vitamini eksikliğini gidermek üzere özel olarak formülize edilen Solgar B12, bitkisel kapsülleri sayesinde vegan beslenen bireylerin kullanımı için de uygundur.

Kahverengi cam şişede üretilerek kullanıma sunulan Solgar B12, güvenli kapak tasarımı sayesinde çantada kolayca taşınabilir. Hafif yapısı sayesinde dilediğiniz yere Solgar B12 takviyenizi yanınızda götürmenize olanak tanır. Solgar vitamin B12 1000 MCG 100 tablet, yetişkinlerin kullanımı için uygun özelliklere sahiptir. Vejeteryan ve vegan beslenme alışkanlıklarına sahip olan kişiler için de ayrıcalıklı kullanım fırsatları tanıyan Solgar B12 dilaltı tablet destekleyici özellikleri ile dikkat çeker.

Solgar B12

Solgar B12 Faydaları

Günlük yaşantınızda enerjik ve zinde bir vücut için almanız gerek birtakım vitaminler bulunur. B12 vitamini de vücuda kazandırılması gereken önemli değerlerden bir tanesidir. Solgar B12 vitamini ile besinler aracılığı ile vücudunuza katamadığınız değerleri hızlı ve başarılı şekilde kazandırmanıza yardımcı olur.

Vücuda sağladığı desteklerle Solgar B12 dilaltı yorumları alanında adından başarıyla söz ettiren özel takviye gıdaların, doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Talimatlara uyarak kullanıldığı takdirde destek sağlayan Solgar B12 ile zinde ve dinç bir vücuda sahip olabilirsiniz. “Solgar B12 ne işe yarar?” sorusu birçok kimse tarafından merak konusudur. Solgar B12 faydaları şu şekilde sıralanır:

 • Kırmızı kan hücresi oluşumunu destekler.
 • Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde rol oynar.
 • Halsizliğin giderilmesine yardımcı olur.
 • Enerji verir.
 • Konsantrasyon becerilerini artırır.
 • Sinir sisteminin sağlığında etkilidir.
 • Beyin fonksiyonlarının sorunsuz çalışmasını destekler.
 • Alzheimer ve demans hastalıkları için önleyici bir performans ortaya koyar.
 • Kemik sağlığını destekler.
 • Cilt-tırnak güzelliğinde etkilidir.

B12 eksikliğinde vücutta oluşan bazı tahribatların giderilmesinde öncü rol oynayan Solgar B12 100 tablet, metabolik ve anabolik faaliyetlerin en iyi şekilde işlemesinde de destekleyici olarak görev alır. Pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü için sizler de yardımcı olarak Solgar B12 takviye ürününü tercih edebilirsiniz.

Solgar B12 Kapak

Solgar B12 Özellikleri

Gün içinde yaşadığınız yorgunluğu ve stresi minimum düzeyde hissetmenize imkan tanıyan Solgar Vitamin B12, vücut fonksiyonlarınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını destekler. Global anlamda başarılı hizmet politikası benimseyen Solgar markası, güvenilir içeriği ve faydalı B12 vitaminleriyle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu takviyeyi sizlere sunar. Solgar B12 dilaltı 100 adet, kapsül formundaki özel yapısıyla kolay kullanım imkanı sunar. 1947 yılından beri kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla üretim gerçekleştiren Solgar; daima zinde, dinç bir vücuda sahip olmanızı destekler.

Geri dönüşüm için uygun formlarda üretilen amber renkli cam Solgar B12 şişeler, kapsülleri ışığa, neme ve ısıya karşı koruma altına alır. Ekolojik denge için zararlı her bir adımdan uzak durularak geliştirilen Solgar B12 ürünü, tüm kalite kontrollerden geçerek hassas bir üretim sürecine tabi tutulur. Güvenilir ve faydalı Solgar B12 içeriği, takviye vitamini deneyimleyecek olan kişiler tarafından en çok merak edilen başlıklar arasında yer alır. Sağlıklı yaşam için formülize edilen Solgar B12 içerisinde; B12 vitamini, hacim artırıcı, topaklanmayı önleyici, stabilizör ve aroma bulunur.

Solgar B12 Şişe

Solgar B12 Kimler için Uygun?

Yorgunluk, unutkanlık, iştahsızlık, saç dökülmesi gibi birtakım şikayetlere sahip olan kişilerin bir kısmında görülen vitamin eksikliği, Solgar B12 dilaltı ile desteklenebilir. Doktor tavsiyesi ile kullanımı önerilen Solgar B12 1000 MCG 100 dilaltı tableti vitamin, yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Dilaltı kapsül formundaki yapısı, yutma problemi yaşayan kişilerin kullanımına da uygunluk gösterir. Gün içinde daha enerjik, zinde bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olan Solgar B12, hoş aromasıyla da damakta lezzetli tat bırakır.

En iyi B12 vitamini Solgar ürünüyle günlük almanız gereken vitamin miktarının belirli kısmını kolayca vücudunuza kazandırabilirsiniz. B12 eksikliği olması halinde vücut birtakım reaksiyonlar gösterebilir. Unutkanlık, halsizlik, gözlerde kararma, saç dökülmesi, tırnaklarda zayıflama, çarpıntı, ciltte solma gibi problemler B12 eksikliği ile gözlenir. Bu gibi tahribatların yaşanmasını önlemeyi hedefleyen Solgar B12 tablet; sağlıklı, zinde, canlı bir bünyeye sahip olmanıza yardımcı olur. Sürdürülebilir ürün anlayışıyla üretimi gerçekleştiren Solgar ile sizler de hem çevreniz hem de kendiniz için faydalı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Solgar B12 Kullanım Önerileri

Kapsül formda üretilen ve yutma problemleri yaşayan bireyler için dilaltı özelliklerde formülize edilen Solgar B12, pratik şekilde kullanılır. “Solgar B12 nasıl kullanılır? sorusu, ilk defa bu ürünü deneyimleyecek kullanıcılar tarafından merak edilir. Aksi belirtilmediği takdirde tok karnına alınması önerilen Solgar B12, dil altına yerleştirilerek tüketilir. Günde 1 defa tüketilmesi önerilen Solgar B12 faydalarından, zaman ve mekan fark etmeksizin her yerde kolayca yararlanabilirsiniz.

Kronik rahatsızlıklarınız olması halinde doktorunuza danışarak tüketmeniz önerilen B12 dilaltı hapı Solgar, etkili performansıyla dikkatleri üzerine toplar. Şık ve minimal şişe tasarımı ile görsel açıdan estetik beklentilere de en iyi şekilde yanıt vermeyi başaran Solgar B12 takviyesini çantanızda güvenle taşıyabilirsiniz. Dışarıdan bazı gıda maddeleriyle vücudunuza kazandırmanıza gereken B12 vitamini, gerekli miktarda alınmadığı takdirde birtakım tahribatlara yol açar.

Bu tahribatların görülme sıklığını minimuma indirmeyi hedefleyen Solgar B12, vücudunuz için gerekli olan vitamin desteğini sunar. Kaliteli, güvenilir, faydalı formülüyle ihtiyaçlara yanıt veren Solgar B12, global anlamda geniş bir hizmet ağına sahiptir. Tüm dünyada birçok kişi tarafından severek tüketilen Solgar B12, kişilerin vitamin ihtiyacını karşılamayı destekler.

Solgar B12 Fiyatları

Lezzetli tadı, kaliteli formülü, faydalı performansıyla Solgar vitamin B12 yorumları alanında adından övgüyle söz ettiren ürün; 14 yaş üstündeki gençler ile yetişkinler için uygundur. Günde 1 defa olmak şartıyla düzenli kullanımlarda maksimum etki gösteren Solgar B12, yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olur. Özellikle günün büyük bir kısmını iş yerinde veya okulda geçiren kişiler için oldukça önemli bir yere sahip olan Solgar B12, vücudunuzun enerji ihtiyacına yanıt verir. Halsizlik, yorgunluk, uykusuzluk gibi problemlerle baş etmede öncü rol oynayan Solgar B12, uygun fiyat ayrıcalıklarını da beraberinde getirir.

Farklı ekonomik düzeylere sahip kişilerin kolayca temin edebilmesi adına uygun fırsatlar sunan Solgar B12 dilaltı fiyatı, kaliteye uygun koşullarda sahip olmanızı mümkün kılar. Bütçenizi zorlamadan ihtiyaç duyduğunuz besin takviyesine ulaşmak için Solgar B12 fiyat noktasında kapsamlı bir araştırma yapmanız önerilir. Solgar B12 en ucuz fırsatlarından yararlanarak günlük almanız gereken B12 miktarına kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli, faydalı, güvenli ve uygun fiyatlı özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran Solgar B12 ile sağlıklı bir bünyeye sahip olmanız mümkündür.

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti Fiyat Analizi

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti Özellikleri

Türü:   Tablet
Vitamin:   B
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

B Vitamin ve Mineral Tablet Vitamin & Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.7 171 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AY 6 yorum
  1 beğeni
  Arap Y. Ankara 29 Eylül 2022
  Ürün anlatıldığı gibi görseldekinin aynısı b12 eksikliği yaşayan herkese öneririm.Dil altı kullanım kolaylığı ayrı güzel. Hızlı teslimat güzel paketleme ve güvenilir alışveriş için Firmaya teşekkürler
 • İY 1 yorum
  1 beğeni
  İlke Y. İstanbul 21 Mayıs 2022
  Çok memnun kaldım
  • Alışverişçi resmi
 • AU 14 yorum
  2 beğeni
  Aynur U. 1 Kasım 2021
  Solgar ın B12 sini arkadaşımın tavsiyesi ile aldım çünkü düşüktü. B 12 yi kullanırken dikkat etmek gerekiyor çok hızlı yükseltiyor. Yükseldikten sonra haftada 2 veya 3 gün almaya başladım şimdi iyiyim ve memnunum. tavsiye ederim. Dermoaileme teşekkürler.
 • FK 5 yorum
  6 beğeni
  Ferhan K. 13 Ocak 2021
  Üründen cok mennun kaldım bu ikinci alışım çok teşekkürler
 • ŞT 2 yorum
  1 beğeni
  Şengül T. 29 Kasım 2020
  Çok teşekkürler. Memnun kaldım

Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı Tableti İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı TabletiSolgar Brewer's Yeast with Vitamin B12 250 TabletSolgar Vitamin B12 500 mcg 50 Kapsül
 Solgar Vitamin B12 1000 mg 100 Dilaltı TabletiSolgar Brewer's Yeast with Vitamin B12 250 TabletSolgar Vitamin B12 500 mcg 50 Kapsül
Fiyat 288,00 TL
82 satıcı
298,00 TL
61 satıcı
145,75 TL
45 satıcı
Popülerlik2. Popüler Solgar Vitamin ve Mineral--
Ortalama Puan82 yorum-9 yorum
Birim Fiyat2,88 TL/adet 1,19 TL/adet 2,92 TL/adet
TürüTabletTabletKapsül
VitaminBBB
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı