Solgar

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet
Seçenekler:

52 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

455,13 TL Ücretsiz kargo 7,59 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 14 dakika önce Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/EczHanem

Ürün Özellikleri: Tablet, Multivitamin, Yetişkin

14 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet Fiyatları

Tüm fiyatlar (50)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc 100 Tablet
Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet+Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc 100 Tablet
Pttavm 680,54 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Solgar Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Solgar VM 2000

Solgar VM 2000 vitaminler, mineraller ve amino asitlerden oluşan, yüksek düzeyde biyoyararlanıma sahip çoklu vitamin takviyesi çeşididir. Takviye edici gıda tabletleri arasında popülerliği ile öne çıkan ürün, daha çok düzenli şekilde egzersiz yapan veya fiziksel yorgunluğun ön planda olduğu yaşam tarzına sahip kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Multivitamin, mineral gibi maddeler içeren Solgar VM 2000, hem modern insanın artan beslenme gereksinimlerini karşılamak hem de vücudun zihinsel ve fiziksel yorgunlukla başa çıkmasına yardımcı olma faydaları ile piyasada yerini alır.

Vücudunuzda bulunması gereken önemli bileşenleri doğru oranlarda ve en sindirilebilir formda temin ederek daha sağlıklı hissetmenize imkan verir. Ayrıca tüm günlük aktivitelerinizle başa çıkmak için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlar.

Bu bakımdan özellikle sporcular, yoğun yaşam tarzına sahip kişiler, vejetaryenler ve veganlar için faydalıdır. Çok satan besin takviyesi tabletleri içerisinde yer almasının yanında ödüllü Solgar VM 2000 zengin formülü ile de cazip bir seçenektir.

32 temel vitamin, mineral, amino asit ve botanik özler içeren yüksek etkili formüle sahip tablet, doğal içerikli besin takviyeleri üreten Amerikan menşeli Solgar markası güvencesiyle tercih edilebilir.

Ek olarak antioksidanlar açısından zengin olması sayesinde VM 2000 Solgar, modern yaşamın getirdiği stres ve zorluklarla başa çıkmada hem sizi hem de vücudunuzu desteklemek için çalışır.

Etkili içeriği, zengin faydaları olan formülü ve düzenli kullanıma imkan veren avantajlı şişe seçenekleriyle sağlıklı yaşam tarzını sürdürmenize yardımcı olur. VM 2000 Solgar multivitamin tabletinin içeriği ve faydalarını inceleyerek değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Solgar VM 2000 Genel Görünüm

Multivitamin ve Mineral Takviyesi Solgar VM 2000 Özellikleri

VM 2000 Solgar markasının takviye edici gıda ürünleri arasında zengin içeriği ile sıklıkla tercih edilir. Vücut fonksiyonlarının normal düzeyde çalışabilmesi için günlük belirli dozlarda vitamin ve mineral alımı gereklidir.

Hem çevresel hem de fiziksel bazı koşullar sonucunda zamanla üretimi azalan vitamin, mineral gibi besin maddelerine dışarıdan takviyede bulunmak fayda sağlar. Solgar VM 2000 nedir diye merak eden kullanıcılar için ürünün bir multivitamin, mineral gibi önemli besin maddelerini içeren bir gıda takviyesi tableti olduğu söylenebilir.

Beslenme düzensizlikleri gibi nedenlerle günlük olarak alınması gereken önemli maddeleri tek seferde tüketmeye yardımcı olur. Solgar VM 2000 besin takviyesi tabletinin alternatiflerine oranla en önemli özelliği çok besinli formülüdür.

İçeriğinde A, B1, B5, C, D, E başta olmak üzere vücutta bulunması elzem 32 temel vitamin yer alır. Ayrıca formülündeki A, C ve E vitaminleri sayesinde Solgar VM 2000 antioksidan açısından da zengindir.

Normal şartlarda birden fazla besin tüketimi yoluyla alınması gereken temel vitaminlerin yanı sıra birçok minerali Solgar VM 2000 ile takviye etmek mümkündür. Kalsiyum, magnezyum, çinko, demir gibi mineraller farklı formlarda tablet içeriğinde bulunur.

Bisglisinat formunda sunulan demir hem daha kolay emilir hem de sindirim sistemi tarafından daha hassas şekilde alınır. Genel olarak birçok mineralin emilmesi zor olduğundan emilimi kolaylaştırıcı şelatlı mineraller Solgar VM 2000 formülünde öne çıkar.

Böylece sağlık için faydalı olan minerallerin etkili bir şekilde emilimi kolaylaşır. Solgar VM 2000 aynı zamanda proteinin yapı taşı amino asitleri de içerir. Zengin formülü ile öne çıkan bu besin takviyesi herhangi bir şeker, buğday, süt, maya, sodyum ve yapay tatlandırıcı içermez. Böylece hem gluten hassasiyeti olan hem de doğal bir içerik arayanlar için güvenilirdir.

Solgar VM 2000 Genel Görünüm 2

Benzerlerinden Ayrılan Yönleriyle Solgar VM 2000

Solgar Formula VM 2000 yüksek etkili multivitamin, mineral gibi besin maddeleri içeren takviye edici bir gıda olarak diğer takviyelerden ayrılır. B vitaminleri enerjiyi desteklemesinin dışında halsizlik gibi durumlarla başa çıkmaya da yardımcıdır.

Solgar VM 2000 çok sayıda B vitamini barındırdığından özellikle yoğun hayat tarzına sahip olan kullanıcılara fayda sağlar. Özellikle formülündeki B2, B9, B12 vitaminleri yorgunluğu gidermede etkili olması ile bilinir.

C vitamini bağışıklık sisteminin normal düzeyde çalışmasında rol oynar. Aynı zamanda antioksidan olarak da A ve E vitaminleri ile beraber vücuttaki hücrelere zarar verme veya erken yaşlanma gibi sorunlara yol açan serbest radikallere karşı koruma sağlar.

Vitaminlerin yanı sıra Solgar VM 2000 formülünde yer alan mineral gibi diğer maddeler de belirli faydalar sağlaması açısından önemlidir. Demir minerali bilişsel fonksiyonların normal işlemesinde katkı sağlaması ile öne çıkar.

Aynı zamanda normal oksijenin vücutta taşınmasına yardımcı olarak yorgunluk, halsizlik gibi sorunlarla başa çıkmada etkilidir. Solgar VM 2000 kolay emilebilen demir formülü ile önerilen dozun vücuda takviye edilmesine yardımcı olur.

Böylece gün içerisinde hem zinde hem de enerjik hissetmek mümkündür. Solgar VM 2000 kırmızı kan hücrelerinin normal şekilde işlemesine yardımcı olan folik asit içeriğine de sahiptir, bu yönüyle benzerlerinden ayrılır.

Vitamin, mineral gibi besin maddelerini takviye ederek sağlıklı bir beslenme düzenini korumanıza destek olmasının yanı sıra özel formülü sayesinde gün içerisinde sıklıkla karşılaşılan stres sorunu ile baş etmenize de katkı sağlar.

Solgar VM 2000 Genel Görünüm 3

Solgar VM 2000 Artı ve Eksi Yönleri

Solgar VM 2000 kullananlar tıpkı diğer besin takviyesi ürünlerinde olduğu gibi kullanım şekline ilişkin bazı önemli konulara dikkat etmelidir. Takviye edici gıdalar ilaç olmamakla beraber ek bir destek sağladığından vücudun bu desteğe gereksinim duyup duymadığını belirlemek önemlidir.

Bunun için farklı kullanıcıların Solgar VM 2000 yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilir veya uzman desteği alabilirsiniz. Solgar VM 2000 multivitamin tabletin kullanımına karar verirken dikkate almanız gereken artı ve eksi yönler şöyle sıralanabilir:

  • Solgar VM 2000 multivitamin, mineral veya amino asitler gibi önemli maddeleri tek bir şişe kullanımı ile takviye etmenize fayda sağlar.
  • Solgar VM 2000 hem beslenme bozuklukları veya ağır diyet yapılması gibi durumlar sonucunda eksilen vitaminlerin, minerallerin üretimine destek olurken hem de stres, yorgunluk gibi sorunlarla savaşır.
  • Bazı önemli mineralleri kolay emilebilir formlarda içerdiğinden Solgar VM 2000 yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Besin takviyelerinde malzemelerin dozundan çok etkin şekilde vücuda karışıp karışmadığı yani biyoyararlanım derecesi önemlidir.
  • Solgar VM 2000 tableti günlük yemek ile beraber 1 veya 2 doz olarak almanız önerilir. Yüksek doz kullanımı olumsuz yan etkilere yol açabilir. Ayrıca akşam alınması durumunda uyumak zorlaşabilir.
  • İçeriğinde soya bulunduğundan Solgar VM 2000 kullanmadan önce alerjiniz olup olmadığını belirlemeniz önemlidir. Ayrıca ayçiçeği veya papatya benzeri çiçeklere karşı alerjisi olanlar varsa tableti kullanmamalıdır.
  • Solgar VM 2000 tabletin 18 yaşından küçükler, hamileler ve emzirme döneminde olan kadınlar tarafından kullanılmaması gerekir.
Solgar VM 2000 Genel Görünüm 4

Solgar VM 2000 Fiyatları

Önemli birçok vitamin, mineral gibi maddeleri içerdiğinden Solgar VM 2000 fiyat ve performans açısından uygun bir besin takviyesi olarak öne çıkar. Günlük tek veya iki doz alımı ile vücudunuz için faydalı antioksidanlar, vitaminler, mineraller, stres gidericiler, sindirim enzimleri dahil olmak üzere tüm temel besinleri edinebilirsiniz.

Geri dönüştürülebilir amber renkli cam şişe içerisinde farklı sayılarda tabletler bulunan seçenekler arasında kullanım şekline göre karar verilebilir. Fiyatlar şişe içerisinde yer alan tablet sayısına göre değişiklik gösterir.

Günde tek bir tablet alımı yapacak kullanıcılar için Solgar VM 2000 30 tablet ile bir aylık kullanıma uygundur. 60’lı tablete sahip cam şişe ise günde iki doz tablet alacaklara ay boyunca yeterlidir.

Profesyonel görüş ile daha çok doz alan veya stok yapmak isteyen kullanıcılar için ise 90’lı ya da 180’li seçenekler önerilir. Tablet sayısı arttıkça fiyatlarda artan bir ivme olduğu gözlenir. Yüksek etkili vitamin, minerallere ek olarak, stres, enerji, bağışıklık ve sindirime yardımcı olan Solgar VM 2000 besin takviyesini uygun fiyat seçenekleri ile değerlendirebilirsiniz.

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet Fiyat Analizi

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Vitamin:   Multivitamin
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Multivitamin Yetişkin Vitamin ve Mineral Tablet Vitamin & Mineral

Ürüne puan ver

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Solgar VM 2000 Multivitamin 60 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Solgar VM 2000 Multivitamin 60 TabletNature's Supreme Multivitamin For Men 60 KapsülSolgar Male Multiple Multivitamin 60 TabletSolgar VM 75 Multivitamin 90 Tablet
 Solgar VM 2000 Multivitamin 60 TabletNature's Supreme Multivitamin For Men 60 KapsülSolgar Male Multiple Multivitamin 60 TabletSolgar VM 75 Multivitamin 90 Tablet
Fiyat 455,13 TL
52 satıcı
225,00 TL
9 satıcı
1.127,00 TL
9 satıcı
477,75 TL
41 satıcı
Popülerlik1. Popüler Solgar Vitamin ve Mineral1. Popüler Nature's Supreme Vitamin ve Mineral--
Ortalama Puan----
Birim Fiyat7,59 TL/adet 3,75 TL/adet 18,78 TL/adet 5,31 TL/adet
TürüTabletKapsülTabletTablet
VitaminMultivitaminMultivitaminMultivitaminMultivitamin
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı