Supradyn

Supradyn All Day 30 Tablet

Supradyn All Day 30 Tablet
Seçenekler:

147 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

124,62 TL Ücretsiz kargo4,15 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:45Stokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pazarama/Dermoailem

Ürün Özellikleri: Tablet, Yetişkin


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Supradyn All Day 30 Tablet Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (78)

Supradyn All Day 30 Tablet paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 30 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim Fiyat En Ucuz 124,62 TL 4,15 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Supradyn Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Supradyn All Day

1863’ten bu yana Alman firması Bayer bünyesinde varlığını sürdüren ve en bilinen multivitamin takviyeleri arasına girmeyi başaran Supradyn All Day zengin formülüyle bağışıklık desteği sunar. Supradyn All Day özellikleri sayesinde en popüler besin destekleri içerisinde üst sıralara gelmiş olmakla birlikte tablet formundaki formülü günlük ve kolay tüketilmesine imkân tanır. Supradyn All Day yoğun yaşam temposunda zinde kalmaya yardım eden mikro besin değerlerini eksiksiz şekilde bir araya getirir.

İlk kez karşılaşan tüketiciler arasında “Supradyn All Day nedir?”, “Supradyn All Day ne işe yarıyor?” gibi sorular merak konusudur. Dolayısıyla “Supradyn All Day ne işe yarar?” diyenler için özetle vücuttaki tüm yaşamsal fonksiyonların sürdürülmesinde aktif rol oynayan vitamin mineral desteğidir yanıtı verilebilir. Supradyn All Day 9 farklı mineral, 13 vitamin ve koenzim Q10’dan oluşan içeriğiyle günlük beslenme değerlerini karşılayan miktarları ihtiva eder.

Her yaş grubundan hem kadın hem de erkek yetişkinlerin kullanımına yönelik üretilmiştir. Supradyn All Day multivitamin 30 tablet ve 60 tablet bulunan ürün boylarıyla sunulmuştur. Supradyn All Day günlük beslenme referans değerlerine göre hazırlanmıştır. Önerilen Supradyn All Day tablet kullanımı, öğünlerden sonra günde 1 adet alınması şeklindedir.

Supradyn All Day

Bağışıklığı Güçlendirmeye Yardımcı Supradyn All Day

Dengeli beslenmeyle desteklenmeyen, dinlenmenin azaldığı, mevsim geçişleri gibi dönemlerde takviye edici gıda olması amacıyla sunulan Supradyn All Day içindekiler sayesinde daha zinde hissetmeye ve hastalıklara karşı vücut direncini artırmaya yardım eder. Bu nedenle Supradyn All Day hakkında en sık araştırma yapılanlar arasında “Supradyn All Day içeriği nedir?”, “Supradyn All Day 30 tablet ne işe yarar?” gibi konular yer alır.

Supradyn All Day vitamin içeriği bakımından oldukça zengindir. Supradyn All Day yağda ve suda çözünebilen yapıda 13 farklı vitaminin tamamını içerir. B1 (Tiamin), B6 (Piridoksin), B2 (Riboflavin), B5 (Pantotenik asit), B3 (Niasin), B7 (Biotin), B12 (Kobalamin), Folik asit dahil olmak üzere tüm B grubu vitaminlerinin yanı sıra A, E, D ve K vitaminleri de bulunur. Supradyn All Day ayrıca enerji metabolizmasında etkili rol oynayan bakır, kalsiyum, iyot, mangan, magnezyuma ek olarak çinko, selenyum ve mobilden oluşan 9 önemli mineral ile formüle edilmiştir.

Bununla birlikte enerji metabolizmasında aktif işlevi bulunan koenzim Q10 1 porsiyonda 4.5 mg gramajdadır. Bileşimindeki vitamin, mineral ve koenzim Q10 molekülünden kaynaklanan sağlık beyanlarına göre Supradyn All Day faydaları bu şekilde sıralanabilir:

 • Supradyn All Day formülündeki B kompleks, A, C, D, E, K vitaminleri çeşitli biyokimyasal reaksiyonlarda yer alarak karbonhidratların küçük parçalara ayrılarak enerji elde edilmesine yardımcı olur.
 • Supradyn All Day kemik ve yumuşak dokuların normal fonksiyonunu sürdürmesine, yapısının sağlamlaştırılmasına katkıda bulunur.
 • Endokrin sistemin düzgün çalışmasına ve cilt sağlığını korumaya destek olur.
 • Supradyn All Day koenzim Q10 sayesinde antioksidan özellik göstererek hem hücreye enerji sağlanmasında hem de zararlı bileşiklerin oluşumunu önlemede yer alır.
 • Formülündeki bakır, potasyum, kalsiyum, demir, iyot, magnezyum, mangan minerallerinden dolayı vücutta önemli biyokimyasal reaksiyonlarda kofaktör işlevi görebilir.
 • İçerdiği mineraller hücre yenilenmesi, dokulara oksijen taşıma, sinir iletimi, kan pıhtılaşması, bağışıklık sistemini güçlendirme, daha zinde hissetme, tiroit hormonu mekanizmasına katılma gibi önemli görevler için vücudunuza destek olur.

Artı ve Eksi Yönleriyle Supradyn All Day

Günlük beslenme ile tüketilmesi zor olan önemli mikro besin değerlerinin vücuda alımını kolaylaştıran Supradyn All Day oldukça güvenilir ve artı yönleri çoğunlukta olan takviye edici gıda ürünleri grubundadır. Supradyn All Day multivitamin takviyesi kullananların bir numaralı tercihleri arasında olmayı başarmıştır.

Supradyn All Day kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde memnuniyetin ön planda olmasıyla birlikte ürün ile ilgili olumsuz geri bildirim almadığı da görülür. Tüketicilerin genellikle yorgunluk, yoğun çalışma temposu, bağışıklığı güçlendirme, daha zinde hissetme gibi ihtiyaçlarla satın almaya yöneldiği dikkat çeker. Ancak son kararı vermeden önce Supradyn All Day faydaları yorumları dikkatle incelenmeli, vitamin mineral eksikliğinin olup olmadığı doktor muayenesi ile tespit edilmelidir.

Buna karşın gerekli görüldüğünde yetişkin kadın ve erkeklerin isteğe göre kullanmasına uygundur. Önerilen dozlara mutlaka bağlı kalınmalıdır. Supradyn All Day desteğinin öğün yerine geçmediği, ilaç niteliği taşımadığı ve tedavi edici özellik göstermediği dikkate alınmalıdır. Tüm artı eksi özellikleri şu şekildedir:

 • Supradyn All Day formülündeki mikro besinler günlük beslenme değerleri referans alınarak düzenlenmiştir, dolayısıyla içerdiği vitamin, mineral ve koenzim Q10 oranları yeterlidir.
 • Dünya standartlarındaki üretim prosedürü sonucu ve kalite kontrol testleri yapılarak piyasaya sunulmuştur. Tüm gerekli izin ve onayları alınmıştır.
 • Supradyn All Day koenzim Q10 30 ve 60 porsiyon bulunan iki farklı ambalaj seçeneğinin bulunması tercih hakkı sunar.
 • Film kaplı tablet biçiminde formüle edilmesi kullanımı kolaylaştırır.
 • Ginseng, polifenol gibi hem konsantrasyonu sağlamaya yardımcı hem de yüksek antioksidan özellik gösteren bitkisel içeriklere sahip değildir ve fosfor mineralini ihtiva etmez.

Supradyn All Day Koenzimin Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Yetişkin kişiler için ideal multivitamin mineral takviyesi olarak uygun seçimlerden biri olan Supradyn All Day tabletin benzerlerinden pek fazla noktada ayrılmadığı söylenebilir. Supradyn All Day koenzim Q10 bulundurmasından dolayı diğerlerinden farklılaşır. Supradyn All Day içerik bakımından muadilleriyle yakın besin değerlerine sahip olmakla birlikte koenzim Q10 ihtiva eden fazla multivitamin seçeneğinin olmadığı görülür.

Ayrıca Supradyn All Day ve diğerlerinde tüm besin değerleri çeşitliliği yakın iken 1 porsiyondaki miktarları, kullanım şekilleri gibi özellikleri değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte Supradyn All Day tablet kullananlar tarafından oldukça olumlu yorumlar yapılmasına ek olarak deneyenlerin de sayıca fazla olması duyulan güveni artırabilir. Hangi markayı tercih etmesi gerektiği konusunda kararsız kalanlar için Supradyn All Day yorum alanları gerçek kullanıcı deneyimlerinin paylaşılmasından kaynaklı olarak doğru bir adres olabilir. Supradyn All Day gibi yüksek ürün puanlarına sahip seçenekler hakkındaki yorumları okuyabilir kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Supradyn All Day Fiyatları

İçerdiği zengin mikro besin değerleri sayesinde vücudun ihtiyacı olan desteği sunan Supradyn All Day aynı zamanda tüketicilere oldukça uygun seçenekler sunmasıyla da avantajlı bir tercihtir. Ayrıca Supradyn All Day satış noktalarından temin edilebileceği gibi online sipariş kolaylığıyla hem güvenli hem de hızlı şekilde alınabilir. Bununla birlikte Supradyn All Day fiyatları ise geniş bant aralığına sahiptir. Kalitesiyle ön planda olan Supradyn All Day 30 ve 60 tablet opsiyonu bulundurması da farklı bütçe planlaması olan kişiler için de uygundur.

Daha az sayıda porsiyon içeren Supradyn All Day 30 tablet en ucuz olan ürün boyudur. Dönemsel bazda değişiklik gösterebilen Supradyn All Day tablet fiyat listesinin takip edilmesiyle daha hesaplı alternatiflerle de karşılaşmak mümkündür. Supradyn All Day kampanya tarihlerinde indirimli alışveriş yapma olanağı sağlayabilir. Bu sayede en ucuz Supradyn All Day fiyat seçeneklerine rastlanabilir. Supradyn All Day fiyatlarını kolayca görüntüleyebilir, istediğiniz şekilde inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Supradyn All Day 30 Tablet Fiyat Analizi

Supradyn All Day 30 Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Supradyn All Day 30 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Supradyn All Day 30 Tablet Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Supradyn All Day 30 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Supradyn All Day 30 TabletSupradyn Energy Focus 30 TabletPharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton Vitality 30 Kapsül
 Supradyn All Day 30 TabletSupradyn Energy Focus 30 TabletPharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton Vitality 30 Kapsül
Fiyat 124,62 TL
147 satıcı
144,15 TL
132 satıcı
215,76 TL
117 satıcı
118,00 TL
155 satıcı
Popülerlik2. Popüler Supradyn Vitamin ve Mineral4. Popüler Vitamin ve Mineral5. Popüler Vitamin ve Mineral4. Popüler Pharmaton Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan-150 yorum--
Birim Fiyat4,15 TL/adet4,81 TL/adet3,60 TL/adet3,93 TL/adet
TürüTabletTabletKapsülKapsül
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı