Supradyn

Supradyn Energy Focus 30 Tablet

En Popüler 5. Vitamin ve Mineral (150 yorum)
Supradyn Energy Focus 30 Tablet

161 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

186,00 TL Ücretsiz kargo 6,20 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 35 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye/Kırmızı Beyaz

Ürün Özellikleri: Tablet, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
169,00 TL25.11.2023

En Ucuz Supradyn Energy Focus 30 Tablet Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (83)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Supradyn Energy Focus 30 Tablet paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 30 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 186,00 TL 6,20 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Supradyn Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Supradyn Energy Focus

Supradyn Energy Focus, günlük yaşamda ihtiyaç duyulan enerjiye kavuşmanıza destek olur. İçerisinde daha dinç bir şekilde zaman geçirmeye yarayan vitamin ve mineral çeşitleri bulunur. Fiziksel anlamda hissedilen yorgunluğu azaltırken bağışıklık sistemini destekler.

Zinde kalmak ve hastalıklara çabuk yakalanmamak için tercih edilen bir takviyedir. Supradyn Energy Focus 30 tablet günlük kullanıma uygundur. Stresli ve yoğun geçen dönemlerde zihin bulanıklığını önlemek ve bedeni rahatlatmak için kullanılabilir.

Supradyn Energy Focus kullananlar daha verimli bir şekilde çalışarak bitkinlik ve yorgunluğun neden olduğu mayışma hallerinden kurtulabilirler. Düzenli beslenme rutininize eklemeniz yeterli olacaktır.

Farklı vitamin ve mineralleri bir arada bulunduran bu ürün ile ihtiyaç duyduğunuz bütün destekleyicilere sahip olabilirsiniz. Tek tip besinlerle beslenen veya farklı gıda yeme alışkanlıkları olmayanlar bazı vitaminlerden mahrum kalabilir. Supradyn Energy Focus bu anlamda beslenmede çeşitlilik sağlamaya da yardımcı olur.

Supradyn Energy Focus Önden Görünüm

Bağışıklık Sistemini Destekleyici Supradyn Energy Focus İçeriği

Supradyn Energy Focus içeriği birçok vitamin ve mineral ile zenginleştirilmiştir. 12 adet vitamin ve 9 adet mineralin yanında polifenol ve ginseng de içerir.

Hafızayı güçlendiren, kan hücrelerini besleyen ve unutkanlığı azaltan B12 vitamini başta olmak üzere B1, B2, B3, B5, B6, B7 ve B9 vitaminleri de bulunur.

B grubu vitaminlerin yanında C, A, E ve D vitaminleri ile destek sağlanır. Yorgunluk, saç dökülmesi, tırnak kırılması gibi şikayetleri gideren bu vitaminler daha sağlıklı bir bedene kavuşmanıza yardımcı olur.

Beden rahatlığının yanında zihin berraklığı da sağladığı için çalışanlar, öğrenciler ve sporcular tarafından da sıklıkla tercih edilir. Daha kaliteli bir yaşam için gerekli olan bütün takviyeleri içeren Supradyn Energy Focus’u Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz.

Demir, kalsiyum, bakır, magnezyum, çinko, iyot, selenyum, mangan, malibden gibi birçok mineral halsizliği önlemeye yardımcıdır. İçerisinde bulunan panifenol hücrelerin aşınmasını ve zamanla yok olmasını engeller.

Solgun ve bitkin görünen cildinizin canlanmasına destek verir. Bu sayede yaşlanma belirtileri gecikmiş olur. Etkili bir takviye edici gıda olan Supradyn Energy Focus, vücudunuzun farklı sistemlerine etki ederek başarılı sonuçlar verir.

Sık sık meyve ve sebze tüketerek ya da et ve süt ürünleri alarak diyetinde denge kuramayanlar için de ideal bir alternatiftir. İhtiyaç duyduğunuz besin değerlerine tek bir tablet ile erişebilirsiniz.

Denemek isteyen bireyler Supradyn Energy Focus yorumlar kısmını okuyarak ürünü daha önce deneyimlemiş olan kullanıcılardan fikir edinebilirler. “Supradyn Energy Focus nasıl kullanılırsa daha etkili olur” diye merak edenler için düzenli bir kullanım tavsiye edilir.

Supradyn Energy Focus Çapraz Görünüm

Supradyn Energy Focus Faydaları

Supradyn Energy Focus faydaları çok olan takviye edici bir gıdadır. Tek bir tableti ile vücudunuzun günlük ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri karşılamayı amaçlar. “Supradyn Energy Focus nedir” sorusuna daha net bir cevap için ürünün faydaları sıralanabilir:

 • Supradyn Energy Focus ne işe yarar sorusu için vücudun görevlerini yerine getirmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri sunduğu söylenebilir. C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirirken gribal enfeksiyonlara karşı koruma sağlar.
 • Supradyn Energy Focus 30 tablet faydaları profesyonel ve özel yaşamınıza yansır. Daha enerjik olduğunuz için verimli geçen iş hayatınızda dilediğinizi elde edebilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz.
 • Vitamin eksikliği yüzünden yaşanan kansızlık, halsizlik, solgunluk, uykusuzluk şikayetlerini gidermekte kullanılır. Daha rahat bir yaşam sürmenizde etkili olur.
 • Besin yönünden zengin gıdalar tüketmediğinizde vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri bulundurduğundan açığı kapatır.

Supradyn Energy Focus 30 Tablet Kullanım Detayları

Supradyn Energy Focus kullanımı pratik olan bir üründür. Supradyn Energy Focus kullanıcı yorumları ürünün rahat kullanımından da bahseder. Kutu içinde her gün için ayrı ayrı paketlenmiş tabletler bulunur.

Bu noktada Supradyn Energy Focus nasıl kullanılır diye merak edilebilir. Bol su ile yutacağınız tableti her gün aynı saate ve tok karna içmeniz tavsiye edilir. Supradyn Energy Focus 30 tablet kullanım tavsiyesi ile tüketildiğinde düzenli bir periyot izlenmiş olur.

Bu düzen gıda takviyesinin maksimum düzeyde etkili olmasını sağlar. Supradyn Energy Focus ne kadar süre boyunca kullanılması gerekiyorsa kullanılabilir. Supradyn Energy Focus 30 tablet kullananlar bir ay boyunca gerekli mineral ve vitaminleri almış olurlar.

Daha uzun süre bir kullanım arzulayanlar için 60 adet tablet formları tavsiye edilir. Siz de zinde bir yaşam sürmek için Akakçe ile Supradyn Energy Focus tabletleri karşılaştırabilir, en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Supradyn Energy Focus Arkadan Görünüm

Supradyn Energy Focus Fiyat

Supradyn Energy Focus fiyat listesi genellikle tablet sayısına göre belirlenir. Bundan dolayı Supradyn Energy Focus 30 tablet fiyatı ile 60 tablet fiyatı değişiklik gösterebilir.

Metabolizmanıza katkı sağlayan ve vücudun işleyişini iyileştiren gıda takviyesi her bütçenin ulaşabileceği fiyat aralığındadır. Ufak bir araştırma sonucu Supradyn Energy Focus 30 tablet en ucuz fiyat ile karşınıza çıkabilir.

Fiziksel ve ruhsal açıdan desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanılması gereken bir üründür. Supradyn Energy Focus fiyat en ucuz olarak temin edilebilir. Hemen alarak hayatınıza kalite katabilir ve erken uyandığınız zamanlarda yataktan dinlenmiş bir şekilde ayrılabilirsiniz.

Supradyn Energy Focus fiyat performans ürünü olarak karşınıza çıkar. Çabuk yorulmayı engellemek ve hayatı daha dolu bir şekilde yaşamak için Supradyn Energy Focus kullanabilir, bağışıklık sisteminizi içeriğinde yer alan vitaminlerle destekleyebilirsiniz.

Supradyn Energy Focus 30 Tablet Fiyat Analizi

Supradyn Energy Focus 30 Tablet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Supradyn Energy Focus 30 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Tablet Vitamin & Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.7 252 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • EB 1 yorum
  7 beğeni
  Emel B. 12 Mart 2019
  Cok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum hayırlı işler
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • BD 3 yorum
  17 beğeni
  Barbaros D. 26 Mart 2019
  Maalesef ürün kapak emniyeti(ağzı) açık geldi. Bu durum hiç hoşuma gitmedi. Memnun değilim.
Tüm Yorumlar

Supradyn Energy Focus 30 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Supradyn Energy Focus 30 TabletSupradyn All Day 30 TabletPharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton Vitality 30 Kapsül
 Supradyn Energy Focus 30 TabletSupradyn All Day 30 TabletPharmaton Vitality 60 KapsülPharmaton Vitality 30 Kapsül
Fiyat 186,00 TL
161 satıcı
150,00 TL
149 satıcı
290,30 TL
89 satıcı
170,32 TL
126 satıcı
Popülerlik5. Popüler Vitamin ve Mineral2. Popüler Supradyn Vitamin ve Mineral3. Popüler Vitamin ve Mineral5. Popüler Pharmaton Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan150 yorum-200 yorum-
Birim Fiyat6,20 TL/adet 5,00 TL/adet 4,84 TL/adet 5,68 TL/adet
TürüTabletTabletKapsülKapsül
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı