Venatura

Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet

En Popüler 7. Vitamin ve Mineral (9 yorum)
Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet

126 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

127,48 TL Ücretsiz kargo 2,12 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 25 dakika önce Stokta 5 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/EczHanem

Ürün Özellikleri: Tablet, Magnezyum

2,52 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
99,80 TL14.11.2023

En Ucuz Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)
 • Vodafone121 TL
 • Beymen185 TL

Tüm fiyatlar (80)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Venatura Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Venatura Magnezyum Malat

Sağlıklı, zinde ve dinç bir bünyeye sahip olmanıza olanak tanıyan Venatura Magnezyum Malat, güvenilir bir gıda takviyesidir. Kaliteli ve güvenli formülüyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran Venatura Magnezyum Malat ile sizler de vücudunuz için sağlıklı bir takviye gerçekleştirebilirsiniz. Venatura markası tarafından geliştirilen ve kullanıcılara faydalı bir deneyim sunan bu takviye gıda magnezyum ve malik asit bileşiğinin bir araya gelmesiyle hazırlanır.

Çeşitli gıdalar üzerinden alınabilen bu bileşik, yetersiz beslenme sonucu vücuda kazandırılmaması halinde birtakım tahribatlar gözlenebilir. Olumsuz durumlarla karşılaşmamak, her zaman için sağlıklı ve dinç bir bünyeye sahip olmak Venatura Magnezyum Malat ile mümkündür. Kalitesi ve güvenli içeriğiyle kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alan Venatura Magnezyum Malat, biyoyararlılık açısından beklentilere yanıt vermeyi başarır.

Vücuda sunduğu birçok faydayla adından övgüyle söz ettiren Venatura Magnezyum Malat, yetersiz beslenme sonucu meydana gelen olumsuz durumların giderilmesinde aktif rol oynar. Vücudun magnezyum ve malik asit ihtiyacını karşılamaya yönelik özel olarak formülize edilen Venatura Magnezyum Malat, 60 kapsüllük şişesiyle 2 aylık kullanım sunar. Pratik, faydalı ve güvenli kullanım özellikleriyle ön plana çıkan Venatura Magnezyum Malat ile sizler de takviye gıda ihtiyacınıza etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Venatura Magnezyum Malat

Venatura Magnezyum Malat Faydaları

Günlük yaşamın sağlıklı ve konforlu bir şekilde devam ettirilmesinde aktif rol oynayan magnezyum minerali, Venatura Magnezyum Malat içerisinde ideal miktarda bulunur. Dışarıdan çeşitli gıdalar aracılığıyla alınması gereken bu mineral yeterli düzeyde vücuda kullandırılmadığı takdirde vücut fonksiyonlarında çeşitli aksaklıklar meydana gelebilir. Magnezyum Malat Venatura ürünü bu bağlamda beklentilerinize başarılı bir şekilde yanıt verir.

Kalite ve güvenlik beklentilerine etkili bir şekilde karşılık sunan Venatura Magnezyum Malat, kullanıcıların bu takviye gıdayı gönül rahatlığıyla tüketmelerinde aktif rol oynar. Birtakım rahatsızlıkların önlenmesinde aktif rol üstlenen Venatura Magnezyum Malat ile sizler de keyifli ve enerjik bir hayat sürebilirsiniz. Vücudunuzdaki magnezyum ihtiyacını karşılamak üzere formülize edilen Venatura Magnezyum Malat, etkili ve güvenli bir takviye gıdadır.

Vücutta oldukça kolay bir şekilde emilebilen Venatura Magnezyum Malat, birçok sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkı sağlar. Venatura Magnezyum Malat faydaları noktasında araştırma yaparak sizler de ihtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Migrenin hafiflemesinde, kronik ağrıların giderilmesinde, depresyon belirtilerinin azalmasında etkili olan Venatura takviye gıda, kan şekerinin dengelenmesinde de aktif rol oynar. Gün içerisinde kendinizi çok daha iyi ve sağlıklı hissetmeniz, Venatura Magnezyum Malat ile mümkündür.

Venatura Magnezyum Malat Ürününü Diğer Takviye Gıdalardan Ayıran Özellikleri

Takviye gıdalar içerisinde yer alan ve Venatura tarafından geliştirilen bu ürün, vücudunuzdaki mineral açığını kısa süre içerisinde kapatır. Düzenli kullanımda etkisini başarılı bir şekilde gösteren gıda takviyesi hakkında en çok merak edilen konuların başında “Venatura Magnezyum Malat ne işe yarar?” sorusu gelir. Yaşamsal fonksiyonların başarılı şekilde gerçekleştirilmesi, kronik ağrıların giderilmesi, kan şekerinin dengelenmesi, enerji ihtiyacının karşılanması gibi durumlarda aktif rol oynar.

Doktor tavsiyesiyle kullanılması önerilen Venatura Magnezyum Malat takviye gıdası, 60 kapsüllük büyük şişesiyle uzun soluklu kullanım sunar. Diğer takviye gıdalara göre ayrıcalıklı, avantajlı deneyim sunan Venatura Magnezyum Malat, kullanıcıları tarafından severek tüketilir. Venatura Magnezyum Malat yorumları alanında adından başarıyla söz ettiren bu ürün güvenli üretim süreçlerinden geçerek sizlere sunulur. Hijyen, sağlıklı formülasyon kriterlerine hassasiyet gösterilerek üretilen Venatura Magnezyum Malat, güvenli kullanım ayrıcalıkları tanır.

Hafif ve minimal şişesi sayesinde dilediğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz Venatura marka ürün, zamandan ve mekandan bağımsız kullanım gerçekleştirir. Emniyetli kapak tasarımı ürünün çantada güvenle taşınmasına olanak tanır. Sağlıklı cam şişede üretilen Venatura Magnezyum Malat ile sizler de günlük vücudunuza kazandırmanız gereken mineral değerlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Venatura Magnezyum Malat Artı ve Eksi Yönleri

Elma başta olmak üzere çeşitli besinler aracılığıyla vücuda kazandırılması gereken magnezyum minerali, eksikliğinde birtakım tahribatlara neden olabilir. İştah kaybı, halsizlik, duygu durum bozukluğu, sindirim sistemi problemleri gibi çeşitli deformasyonlar magnezyum eksikliğiyle birlikte görülebilir. Venatura Magnezyum Malat 60 tablet bu bağlamda vücutta görülmesi muhtemel olan problemlerin önlenmesinde aktif rol oynar.

Sizler de vücudunuzdaki magnezyum ve malik asit eksikliğini bu takviye gıda ile giderebilir, her zamankinden daha canlı daha zinde bünyeye sahip olabilirsiniz. Venatura Magnezyum Malat ürününü temin etmeden önce bu takviye gıdanın artı ve eksi yönlerini incelemeniz önerilir. Venatura Magnezyum Malat artı-eksi yönleri şu şekildedir:

 • Kalp rahatsızlıklarının önlenmesinde rol oynar.
 • Mide hazımsızlık probleminin giderilmesini destekler.
 • Ruh halinize olumlu anlamda etki sağlar.
 • Kan şekerinin desteklenmesinde aktif rol oynar.
 • Kronikleşen migren ağrılarının hafiflemesine yardımcı olur.
 • Daha zinde ve enerjik bir vücut için destek sunar.
 • Basit şişe tasarımı kullanım kolaylığı sağlar.
 • 60 kapsüllük şişe tasarımı 2 aylık uzun bir süre boyunca kullanım sunar.
 • Venatura Magnezyum Malat en ucuz fırsatları ekonomik bir deneyim yaşatır.
 • Kapsül formda olması yutma problemi yaşayan kişiler için zorlayıcı olabilir.

Venatura Magnezyum Malat Kullanım Önerileri

Günlük hayatınızda işlerinizi ve rutinlerinizi aksatmadan tamamlamanız için sağlıklı, zinde ve enerjik bir bünyeye sahip olmanız gerekir. Venatura Magnezyum Malat takviye gıda ürünü bu bağlamda beklentilerinize başarılı bir şekilde yanıt verir. Venatura Magnezyum Malat kullananlar tarafından hakkında olumlu değerlendirmeler gerçekleştirilen bu ürün, basit ve pratik kullanım özellikleri sunar. Bu noktada “Venatura Magnezyum Malat nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı en çok merak edilen başlıklar arasında yer alır.

Venatura takviye gıda, günde bir kez olmak üzere her gün kullanılması gereken bir takviyedir. Düzenli kullanım, ürünün etkisini gösterebilmesi açısından büyük bir önem taşır. Bir bardak su yardımı ile tüketilmesi önerilen bu ürün, 11 yaş ve üzerindeki tüm bireylerin kullanımı için uygundur. Özellikle akşam saatlerinde tüketilmesi tavsiye edilen Venatura Magnezyum Malat, etkisini kısa süre içerisinde gösterir. 25 derecenin altında, serin, kuru yerde muhafaza edilmesi önerilen Venatura Magnezyum Malat ürününü son kullanma tarihinden önce muhakkak tüketmeniz gerekir. Doktorunuza veya eczacınıza danışmadan tüketmemeniz oldukça önemlidir.

Venatura Magnezyum Malat Fiyatları

Gün içinde yaşadığınız yorgunluk, baş ağrısı, kan şekeri dengesizliği, duygu durum bozuklukları gibi problemleri Venatura Magnezyum Malat ile minimize etmeniz mümkündür. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu magnezyum desteğini sunan Venatura marka Magnezyum Malat, daha keyifli ve enerjik bir gün geçirmenize olanak tanır. Sağlıklı koşullar altında üretilen bu takviye besin, hijyen kriterlerine yanıt verir. Kalitesi, etkili performansı, güvenli tüketim özellikleriyle öne çıkan ürün, uygun fiyat ayrıcalıklarını da kullanıcılarına sunar.

Venatura Magnezyum Malat fiyatı, farklı ekonomik düzeylere sahip kişilerin kolayca ulaşabilmesi adına cazip sınırlar içerisinde belirlenir. Bütçeniz, ihtiyacınız doğrultusunda, uzman kişilere danışarak sizler de Venatura Magnezyum Malat takviye gıdasını tercih edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan temin ettiğiniz Venatura Magnezyum Malat ile yorgunluğu, stresi, ağrıyı, rahatsızlık hissini minimize etmeniz mümkündür. Besinler aracılığıyla magnezyum malik bileşimini almakta zorluk çekiyorsanız bu noktada tercihinizi Venatura Magnezyum Malat ürününden yana kullanabilirsiniz.

Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet Fiyat Analizi

Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Venatura Magnezyum Malat 200 mg 60 Tablet Özellikleri

Türü:   Tablet
Mineral:   Magnezyum
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Magnezyum Vitamin ve Mineral Tablet Vitamin & Mineral

Ortalama Puan
4.9 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı