Venatura

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla

(50 yorum)
Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla

42 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

95,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 05:18 Stokta 10+ adet 16:00 Bugün kargoda Satıcı: Dermoailem.com 9,8 15 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: D, Yetişkin


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla Fiyatları

Tüm fiyatlar (42)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 95,00 TL 95,00 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Venatura Magnezyum Sitrat ve P-5-P Vitamin B6 60 Tablet
Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla+Venatura Magnezyum Sitrat ve P-5-P Vitamin B6 60 Tablet
Pttavm 233,74 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Venatura Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Venatura D3 K2

Venatura D2 K2 takviyesi etkili içeriği ile öne çıkan seçenekler arasında yer alır. Pek çok kişi tarafından D vitamini tek başına alınsa da D vitaminin faydasını görebilmek için K vitaminiyle beraber tüketmek gerekir.

K vitamini eksikliğinin yaşanması durumunda takviye edilen D vitamininde yükselme görülmeyebilir. Her ikisi de yağda çözünen vitaminler olduğundan beraber kullanılması önerilir. Venatura kalitesiyle hazırlanan D3 K2 vitamini, aynı anda farklı ihtiyaçları karşılamayı başarır.

Vücut fonksiyonları üzerinde önemli etkileri olan vitaminleri sağlıklı şekilde elde edebilmek için seçiminizi Venatura D3 K2 seçeneğinden yana yapabilirsiniz. Venatura D3 K2 içeriği incelendiğinde zeytinyağı, K2 vitamini, kolekalsiferol ve antioksidan olduğu görülür.

Bağışıklık sistemini destekleyen ürün, uzmanların önermesi halinde çocuklar tarafından da kullanılabilir. Venatura D3 K2 vitamini fiyat seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Venatura D3 K2 Kutu ve Şişesi

Venatura D3 K2 Kimler için Uygundur?

“Venatura D3 K2 nedir?” pek çok kişinin merak ettiği sorular arasında yer alır. “Venatura D3 K2 satın almadan önce kullanıcılar ürünün özelliklerini araştırarak bilgi sahibi olmaya çalışır.

Vücutta hayati öneme sahip fonksiyonların düzgün şekilde yerine getirilmesi için kullanılabilecek takviyeler arasında bulunan Venatura D3 K2 vitamini genel kullanıcı kitlesine hitap eder. D vitamininin emiliminin artması amacıyla K vitaminiyle beraber alınmasının uzmanlar tarafından önerilmesi tüketileri her iki vitamini birlikte kullanmaya yönlendirir.

Birlikte kullanıldığında etkileri önemli ölçüde artan D3 K2 ürünün kimler tarafından tüketebileceği de merak konusudur. K ile D vitaminlerinin normal yollardan karşılanamadığı durumlarda uzman önerisinden sonra tüketilmesi önerilen Venatura D3 K2 vitamini 11 yaş ve üzeri bireylerde kullanılabilir.

Kullanımı son derece kolay olduğundan günlük beslenme rutinine eklenebilir. Venatura D3 K2 ürününün 11 yaş altındaki çocuklar için uygun olmadığı ve ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmesi önerilir. Venatura D3 K2 takviyesi 25 derecenin altında serin veya kuru yerlerde saklanmasında fayda görülür.

İçerisinde doğal zeytinyağı bulunması nedeniyle buzdolabı gibi soğuk alanlarda saklanması sonrasında donma gibi sorunlar görülebilir. Ürünün formunda herhangi bir değişiklik olmaması için önerilen saklama alanlarının dışına çıkmamak gerekir.

​​Venatura D3 K2 Damla Nasıl Kullanılır?

İlk defa Venatura D3 K2 vitamini kullanmaya başlayan tüketicilerin cevabını sıkça araştırdıkları sorular arasında “Venatura D3 K2 nasıl kullanılır?” yer alır. Venatura D3 K2 kullanımı son derece kolay olduğundan 11 yaş üzeri bireyler rahatlıkla değerlendirebilir.

Damla formunda üretilen Venatura D3 K2 kullanımı en pratik vitaminler arasında yer alır. 1000 IU dozuna sahip olan Venatura D3 K2 vitamini çocuklar ve yetişkinler tarafından günde bir damla olacak şekilde alınması önerilir.

Tercihen öğle ya da akşam yemeklerinden sonra yağlı yemekle tüketilmesinde fayda görülür. D ve K vitaminleri yağda çözünen vitaminler olduğundan D3 K2 ürününün vücut tarafından daha hızlı şekilde emilmesi sağlanır.

Ayrıca takviyeyi isteğe göre direkt yutabilir ya da yemeklerde yoğurt, ayran veya zeytinyağına ekleyerek tüketebilirsiniz. Tok karnına alınan takviyenin yanında bol yeşillik yenmesi, takviyenin faydalarını artırmaya destek olur.

D ve K vitaminlerinin eksikliğinde kesin tanılar konulmadan bireysel olarak takviye alınması çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olur. Venatura D3 K2 damla kullanımı için bireyler öncelikle tahlil yaptırarak vitamin eksikliğin oranı hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Doktor önerisinden sonra belirtilen miktarlarda Venatura D3 K2 kullanılabilir.

Venatura D3 K2 Takviyesini Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Son dönemlerde popülerliği oldukça artan Venatura vitamin D3 ve K2 takviye edici gıda ürününü benzerlerinden ayıran pek çok unsur bulunur. Yağda eriyen vitaminler olan D ve K vitaminin etkisini artırmak için D3 K2 seçeneğinde doğal zeytinyağı kullanılır.

İçeriğinde zeytinyağı kullanılarak besin değeri artırılan Venatura D3 K2 aynı zamanda kazandığı aroma ve lezzet ile damak zevklerine hitap eder. Ağızda kötü tat bırakmayan Venatura D3 K2 günün her anında tüketilebilir.

Damla formunda üretilen Venatura D3 K2 kullanımı oldukça kolaydır. Ürün 20 ml’lik şişelerde satışa sunulduğundan çantada zahmetsizce taşınabilir ve istenilen her yere götürülebilir.

Venatura d3 k2 kullanıcı yorumları incelendiğinde tüketicilerin ürünün doğal içeriğinden oldukça memnun olduğu görülür. Katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici gibi insan sağlığı için herhangi zararlı bir madde barındırmayan Venatura D3 K2 kullanıcılardan tam puan alır. Venatura D3 K2 uzman önerisinden sonra yaz ve kış aylarında düzenli bir şekilde alınabilir.

Venatura D3 K2 Artı ve Eksi Yönleri

“Venatura D3 K2 ne işe yarar?” ve “Venatura D3 K2 damla ne işe yarar?” sorularının cevabı kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılır. Venatura D3 K2 ürünün olumlu ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Venatura D3 K2 vitamininde tek damlada 1000 IU bulunur, bu sayede düzenli kullanımlarda etkili sonuçlar almaya destek olur.
  • Venatura D3 K2 faydaları denilince akla gelen ilk şey bağışıklık sistemini destekleyici özelliğidir. Düzenli ve ideal dozlarda tüketildiğinde Venatura D3 K2 hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirerek direç sağlamaya yardımcı olabilir.
  • D ve K vitaminini doğal bir içerikle almaya imkan tanıyan Venatura D3 K2 vitamini, D vitamini aracılığıyla taşınan kalsiyumun atardamarlarda birikmesini önler ve bu sayesinde kemikler tarafından emilerek kemik sağlığının güçlenmesine destek verir.
  • Normal kas fonksiyonunu korumaya yardımcı olan ürün aynı zamanda kalsiyum ve fosforun da emilimine katkı sağlar.
  • Diş sağlığı için önemli D3 K2, ağız problemlerinin çözümüne de destek olur ayrıca kandaki kalsiyum düzeyinin dengelenmesine katkıda bulunur.
  • Doğal ve katkısız şekilde hazırlanan takviyenin olumsuz yönleri bulunmasa da doz aşımı durumunda kullanan kişiler çeşitli sorunlar yaşayabilir. Önerilen miktardan daha fazla Venatura D3 K2 kullanımı böbreklerde bazı sağlık sorunlarına yol açabilir.

Venatura D3 K2 faydalarını uzun vadede hissedebilmek için uzmanların önerdiği miktarda düzenli bir şekilde kullanmak gerekir. Bu sayede destekleyici bir takviye gıda kullanmanın artılarından yararlanmak mümkün olur.

Venatura D3 K2 Ne Kadar?

D ve K vitamini eksikliğinden dolayı olumsuz belirtiler yaşamaya başlayan kullanıcılar takviye arayışına girer. Venatura D3 K2 vitamini hem içerik hem de fiyat açısından beklentileri karşıladığından geniş bir kullanıcı kitlesinin ilk seçimleri arasında yer alır.

Venatura D3 K2 fiyat açısından benzerleriyle karşılaştırıldığında ürünün daha üst segmentte yer aldığı görülür. Venatura kalitesi takviye vitaminin fiyatına önemli ölçüde yansır. Ayrıca Venatura D3 K2 içerisinde kullanılan doğal malzemeler ve hazırlanma yöntemleri de fiyatların değişiklik göstermesinde etkin rol oynar.

Cam şişelerde hijyenik bir şekilde doldurularak satışa sunulan Venatura D3 K2 damla fiyatı ideal aralıklarda yer aldığından farklı bütçeler için uygun seçeneklerdendir. Venatura D3 K2 seçeneklerine göz atarak siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Venatura D3 K2 en ucuz alternatifleri de kendi içerisinde fiyat açısından karşılaştırılabilir. Bağışıklığı kuvvetlendirmeye yardımcı olan Venatura D3 K2 en ucuz seçeneklerini satın almak için ayrıca indirimler ve kampanyalar da takip edilebilir.

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla Fiyat Analizi

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla Özellikleri

Vitamin:   D
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

D Vitamini Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.8 146 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Venatura Vitamin D3 K2 20 ml Damla İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Venatura Vitamin D3 K2 20 ml DamlaOcean D3K2 Damla 20 mlOcean Smart Gummies Defence 64 Adet Çiğnenebilir TabletNewday Magnezyum Complex 60 Kapsül
 Venatura Vitamin D3 K2 20 ml DamlaOcean D3K2 Damla 20 mlOcean Smart Gummies Defence 64 Adet Çiğnenebilir TabletNewday Magnezyum Complex 60 Kapsül
Fiyat 95,00 TL
42 satıcı
145,00 TL
104 satıcı
140,25 TL
80 satıcı
171,52 TL
46 satıcı
Popülerlik2. Popüler Venatura Vitamin ve Mineral5. Popüler Ocean Vitamin ve Mineral-9. Popüler Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan50 yorum92 yorum4 yorum-
Birim Fiyat---2,86 TL/adet
Türü--TabletKapsül
VitaminD---
Mineral---Magnezyum
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinÇocuk-
Çiğnenebilir--Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı