Vitabiotics

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet

(12 yorum)
Vitabiotics Osteocare 90 Tablet
Seçenekler:

107 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

205,40 TL Ücretsiz kargo2,28 TL/adetSatıcıya GitSon güncelleme: 24 dakika önceStokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/Vitamin Active

Ürün Özellikleri: Tablet


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vitabiotics Osteocare 90 Tablet Fiyatları

Tüm fiyatlar (73)

En Popüler Vitabiotics Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Osteocare 90 Tablet

Osteocare 90 tablet 1971 yılından beri İngiltere’de faaliyetini sürdüren Vitabiotics tarafından yayınlanmış bilimsel araştırmalar doğrultusunda geliştirilen formülüyle sunulmuştur. Takviye edici gıda alanında Oxford Üniversitesi başta olmak üzere pek çok seçkin tıp fakültesi, sivil toplum kuruluşları gibi birçok kurum ile yürüttüğü çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan mineral vitamin desteklerini tüketiciler ile buluşturur.

Bilgi almak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılan “Osteocare 90 tablet nedir?” ve “Osteocare 90 tablet ne işe yarar?” soruları merak konusudur. Osteocare 90 tablet D3 vitamini ve kalsiyuma ek olarak 5 ayrı kofaktör işlevi gören ve mineral desteği sunan besin takviyesidir şeklinde açıklanabilir.

Kemik, kas gibi dokuların gelişiminde önemli rolü olan bu moleküller kolekalsiferol formundaki D3 vitamini, kalsiyum, magnezyum, çinko, bakır, bor, selenyumdan oluşur. Merak edilen bir diğer önemli nokta “Osteocare 90 tablet ne için kullanılır?” sorusudur. Osteocare 90 tablet normal durumdaki kemik, kas, diş fonksiyonlarının korunmasına destek sunması amacıyla üretilmiştir.

Osteocare 90 tablet içeren ürün boyu ile sunulmasının yanı sıra 30 adet bulunan ambalajı da mevcuttur. Osteocare 90 tabletin yemeklerle veya hemen öncesinde 2 adet yutularak alınması önerilir. Hapların nispeten büyük boyutlu olmasından dolayı çiğnenmiş lokma ile beraber yutulması daha kolay alınmasını sağlar.

Osteocare 90 Tablet

Osteocare 90 Tablet ile Uzman Koruma

Osteocare 90 tablet formülünde vücutta önemli enzimatik reaksiyonlarda kofaktör görevi gören iz element, kalsiyum ve D3 vitamininin öncül formu kolekalsiferol ihtiva eder. İçeriğindeki her besin öğesi günlük beslenme referans değerlerine uygun konsantrasyonlarda ve yüksek saflık oranıyla dahil edilmiştir.

Takviye edici gıdalardaki limitlere uygun en yüksek elementel konsantrasyonu sağlamak amacıyla kalsiyum, kalsiyum karbonat formunda yer alır. Farmasötik düzeyi artırmak için doğal kaynaklar seçilmiş olmakla birlikte kalsiyum içeriği kısmen fazla olan dolotaşı, istiridye, kurşun gibi kaynaklar kontaminasyon olasılığından dolayı dahil edilmemiştir.

1 porsiyonunda 10.00 μg kolekalsiferol içeren Osteocare 90 tablet güneş ışığından alınan mor ötesi radyasyon (UVB) yardımıyla deri hücrelerinde D3 vitaminine dönüştürülür. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen Osteocare 90 tablet birçok kişinin tercihleri arasında yer alır. Tuz, maya ve koruyucu katkı maddeleri bulundurmamasına ek olarak gluten, laktoz gibi potansiyel alerjenleri de içermez.

Her yaştan kadın ve erkeğe uygun olmakla beraber “Osteocare 90 tablet nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı da sıklıkla araştırılır. Osteocare 90 tablet kullanımı ağız yoluyla günde 2 adet şeklindedir. Öğünlerle birlikte ya da öğünlerden hemen önce bol suyla içilmesi gerekir. Sadece 11 yaş üstü yetişkinlerin kullanması tavsiye edilirken ilaç niteliği taşımayan Osteocare 90 tablet tedavi edici özelliğe sahip değildir.

Gıda takviyesi amacıyla sunulan ürün öğün yerine geçmez. Önerilen günlük dozun aşılmaması oldukça önemli iken hamilelik, emzirme ve başka ilaçlarla kullanımı hususunda mutlaka doktorun tavsiyesiyle alınmalıdır. İçerdiği kalsiyum ve kofaktörlerin sağlayabileceği olumlu etkiler çerçevesinde marka tarafından sunulan sağlık beyanlarına göre Osteocare 90 tablet faydaları bu şekildedir:

 • Kalsiyum ve magnezyum kas hücrelerinin kasılma mekanizmasında aktif rol oynayan iki elementtir. Normal şekilde işlev görmesi için günlük belirli miktarlarda alınması önerilir.
 • D vitamini, kalsiyum, çinko ve magnezyum kemiklerin normal yapısını sürdürmesi için vücutta yeterli miktarda bulunması gereken moleküllerdir.
 • D vitamini, kalsiyum, magnezyum da sağlıklı dişlerin doğal bileşiminde gereklidir.
 • Formülünde eser miktarda bulunan bakır, bor ve selenyum iz elementleri pek çok kritik enzimatik reaksiyonun yapısına katılır.
Osteocare 90 Tablet 2

Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri ile Osteocare 90 Tablet

Osteocare 90 tablet kalsiyum ve D3 vitamininin yanında magnezyum, bor, selenyum, bakır ve çinko olmak üzere 5 önemli kofaktörü bir arada bulunduran ilk gıda takviyesi olma özelliğini göstermesiyle benzerlerinden ayrılır. Bu nedenle pek fazla muadilinin olmadığı söylenebilir. D vitamini dışında herhangi ekstra vitamin içermez.

Hayvansal deneylerle geliştirilmeyen formülü markanın etik prensiplere olan bağlılığını ifade etmekle birlikte İngiltere’nin köklü araştırma laboratuvarlarında birçok kalite kontrol testinden geçirilerek piyasaya sunulur. Laktoz intoleransı bulunan kişilerin de kullanabileceği Osteocare 90 tablet glutene alerjisi olanların da tercih etmesine imkân tanır.

Hayvansal kaynaklı hammadde ihtiva etmemesi sayesinde vejetaryenlere de yönelik üretilen Osteocare 90 tablet, koruyucu madde içermemesiyle de güvenli besin takviyeleri grubuna girer. Vitabiotics Osteocare 90 tablet sağlıklı kişilerin kas, kemik ve diş dokularının normal işleyişini sürdürmesi amacıyla alması gereken mikro besinlerin günlük tüketim oranlarını içerir.

Doktorun önereceği doz ve tüketici tercihlerine hitap eden 90, 30 adetlik ürün boyları da mevcuttur. Fiyat açısından da benzerlerine göre daha ekonomik olduğu söylenebilir. Osteocare 90 tablet kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de oldukça beğenilmekle birlikte doktorların hastalarına önerdiği besin takviyelerinden biri olduğu görülür. Ayrıca bilinen bir yan etkisi bulunmamasının yanı sıra tavsiye edilen kullanım dozu aşılmadıkça sorun yaşanmayacağı belirtilir.

Artı ve Eksi Yönleriyle Osteocare 90 Tablet

Vitabiotics Osteocare Original 90 tablet sağlıklı kişilerin kas, diş ve kemik yapısını destekleyen vitamin mineral takviye edici gıda olarak sunulmuştur. Normal kas ve kemiklere gerekli olan D3 vitamininin öncül formu kolekalsiferol, magnezyum, kalsiyum, selenyum, bor, bakır, çinko bileşiklerinin günlük beslenme referans değerleri baz alınarak formüle edilmektedir.

Bu nedenle her gıda takviyesi gibi ilaç niteliği taşımamakla birlikte herhangi bir hastalığın tedavisi için de kullanılmaz. Dolayısıyla Osteocare 90 tablet başlama kararının günlük beslenme alışkanlıkları da gözden geçirilerek doktor tarafından verilmesi çok daha sağlıklı olabilir.

Bununla birlikte Osteocare 90 tablet yorumlarında da önemli olumsuz geri bildirimler bulunmadığı söylenebilir. Kalite, içerik ve üretim standartları açısından oldukça beğenilen ürünün eksi yönlerinin fazla olmadığı gözlemlenir.

Satın alma aşamasına geçmeden önce ürün hakkında gerçek deneyimlerin yer aldığı Osteocare 90 tablet kullanıcı yorumlarının yardımı dokunabilir. Pek çok marka alternatifi içerisinde kararsız kalan kullanıcılara da fikir verme imkânı sunan incelemeler doğrultusunda tercih yapılabilir. Seçim yaparken göz atılabilecek Osteocare 90 tablet artı ve eksi yönleri bu şekildedir:

 • Günlük beslenme değerleri referans alınarak D vitamini, kalsiyum, magnezyum, bor, bakır, selenyum ve çinko yüksek saflık oranlarıyla formüle edilmiştir.
 • Sağlıklı kişilerin kas ve kemiklerini korumak amacıyla kullanabileceği uygun vitamin mineral destekleri arasındadır.
 • Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde deney yapılmamıştır ve veganların kullanımına uygundur.
 • Hem 30 hem de 90 seçeneklerinde adet başına fiyatlandırmaya bakıldığında Osteocare 90 tablet fiyat aralığının uygun olduğu söylenebilir.
 • Magnezyum çeşidi olarak magnezyum sitrat yerine magnezyum hidroksit formu tercih edilmiştir.

Osteocare 90 Tablet Fiyatları

Osteocare 90 tablet güvenli ödeme seçeneği fırsatıyla alışveriş yapma imkânı tanıyan online sipariş ve satış noktalarından kolaylık temin edilir. Online sipariş yöntemi ile tercih edilirse Osteocare 90 tablet fiyat listesi rahat görüntülenerek hızlı seçim yapılabilir. Oldukça farklı olan fiyat bandı içerisinde avantajlı alternatiflerle karşılaşmak mümkündür.

Bununla birlikte dönemsel olarak değişiklik gösteren Osteocare 90 tablet fiyatları kampanya tarihlerinde çok daha hesaplı olabilir. Bu sayede Osteocare 90 tablet en ucuz haliyle de satın alma imkânı sunar. Osteocare 90 tablet fiyat takibi yapılarak da alınabilir. Adet başına fiyat Osteocare 90 tablet seçeneğinde daha ekonomik tercih fırsatı sağlar.

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet Fiyat Analizi

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet Özellikleri

Türü: Tablet
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.821 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ST2 yorum
  1 beğeni
  Sakina T.İstanbul22 Eylül 2022
  Çok teşekkür ederim
 • SO3 yorum
  9 beğeni
  Selcuk O.İstanbul23 Haziran 2022
  sahte mi? aacba? neden bu kadar ucuz?
 • 1 yorumHüsna Ç.17 Mayıs 2022
  Son kullanma 2024 ,hızlı kargolandi ve attığım maile hemen dönüş yapıldı teşekkür ederim
 • OA19 yorum
  9 beğeni
  Orhan Kemal A.12 Nisan 2020
  Kesinlikle alinmali, eklem ağrıları için super
 • AE1 yorum
  7 beğeni
  Ali E.5 Nisan 2020
  annemin 80 yaşında baçakları agrıyordu kulamadıgı ilaç kalması o agrı çektiki zaman bizede üykü yüzü yoktu ne zamanki osteocare yle tanıştık aneme üç günde tedaviyi gösterdi çok güzel ilaç herkeşe tavsiye ederim erzanelerde 90 kapsul 200tl sitede alın 95 tl erzaneden yarı yarıya fiyat

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vitabiotics Osteocare 90 TabletOcean Mummy 30 Kapsül
 Vitabiotics Osteocare 90 TabletOcean Mummy 30 Kapsül
Fiyat 205,40 TL
107 satıcı
105,59 TL
116 satıcı
Popülerlik1. Popüler Vitabiotics Vitamin ve Mineral6. Popüler Ocean Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan12 yorum31 yorum
Birim Fiyat2,28 TL/adet3,52 TL/adet
TürüTabletKapsül
Kullanıcı Türü-Yetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı