Wellcare

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml

(42 yorum)
Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml

61 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

52,45 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 59 dakika önceStokta 10 adet16:00Bugün kargodaSatıcı: Dermoailem.com9,7 10 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: D, Yetişkin


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Wellcare Vitamin D3 1000 IU Sprey 5 ml
Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml+Wellcare Vitamin D3 1000 IU Sprey 5 ml
Pttavm 101,75 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (61)

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 52,45 TL 52,45 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Wellcare Vitaminler ve Mineraller

Wellcare D Vitamini

Her yaş aralığından birey için Wellcare D vitamini oldukça önemli bir yere sahiptir. İnsan vücudunda bulunan yaşamsal sistemlerin devamlılığını düzenli şekilde sürdürebilmesi için gerekli olan Wellcare D vitamini çeşitlerinin kadın, erkek ve çocuklarda ideal dozlarla kullanılması önerilir.

D vitamini yetersizliği için üretilen kullanım formları farklılık gösterir. Kapsül, ampul, damla, tablet ve sprey şeklinde satışa sunulan seçenekler farklı kullanıcı kitlelerine hitap eder. Kadın, erkek ve çocuklara özel hazırlanan Wellcare vitamin D3 sprey formunda hazırlanması sayesinde kullanımı en kolay seçenekler arasında yer alır.

Wellcare vitamin D3 içeriği temiz olması sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklarda güvenle kullanılabilir. Wellcare vitamin D3 kullanımı bireylere göre değişse de dilerseniz Wellcare vitamin D3 kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek deneyimleri değerlendirebilirsiniz.

Wellcare D3 Vitamini Kutusu

Wellcare D Vitamini Çeşitleri Nelerdir?

Wellcare D vitamini ürünleri farklı yaş aralıklarındaki kullanıcıların beklentilerini karşılamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulur. Wellcare D3 vitaminlerinde içeriklerde farklılıklar görülebilir.

Özellikle çocuklarda kullanımı daha kolay boyuta taşımak amacıyla meyve aromalı Wellcare D3 içeriği damak zevkine hitap eder. Wellcare vitamin D3 sprey çeşitleri de pratik bir şekilde uygulanabilir olmaları sayesinde çocuklarda tercih edilebilir.

İçerikler gibi Wellcare D vitamini seçeneklerinin dozları da kendi arasında farklılık gösterir. Yetişkin ve çocuklarda farklı zolar kullanılması ihtiyaç duyulan D vitamini eksikliğinden kaynaklanır. Wellcare vitamin D3 400 IU sprey, özellikle yenidoğan döneminde kullanılması gerekir.

400 IU sprey yenidoğan döneminde başlayıp 1 yaşına kadar devam edilmesi önerilen dozdur. 1 yaşından sonra eksikliğin devam etmesi durumunda Wellcare D vitamini 600 IU spreye geçiş yapılabilir. Eksikliğin ileri derecede olması ve çeşitli belirtiler vermesi halinde vakit kaybetmeden uzman hekim desteği alınmasında fayda görülür.

Wellcare D vitamini ürünleri sadece D vitamini içeriğiyle üretildiği gibi aynı zamanda farklı vitaminlerle karışık formlarda da hazırlanır. Son dönemlerin en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alan Wellcare D3 K2 vitamini birbirini destekleyen içerikleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir.

Bazı bireylerde uzun süre düzenli şekilde Wellcare D vitamini kullanılsa da değerlerde herhangi bir değişim olmamasının nedeni K vitamini düşüklüğüdür. Wellcare D vitaminine ek olarak K2 kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

Yapay renklendirici ve koruyucu gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen maddelerin bulunmadığı Wellcare D vitamini seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Wellcare D vitamini aynı zamanda BHA ve tatlandırıcı da içermez. Wellcare vitamin D3 kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek tüketicilerin değerlendirmelerini öğrenebilirsiniz.

Wellcare D Vitamini Nasıl Kullanılır?

D vitamini eksikliği yaşayan bireylerin sıkça araştırdığı sorular arasında Wellcare vitamin D3 nasıl kullanılır?” yer alır. Genel olarak sprey formunda hazırlanan Wellcare D vitamini kullanımı oldukça zahmetsizdir.

Wellcare D vitamini dozlarına göre kullanım miktarlarında farklılık görülebilir. Yetişkinlerde Wellcare vitamin D3 400 günde bir defa iki fıs yeterli olurken daha yüksek dozlarda tek fıs kullanımı idealdir.

Kullanıcıların D vitamini eksikliği oranı kullanım dozlarının belirlenmesinde en büyük kriterdir. D vitamini eksikliği çok fazla olmayan bireyler Wellcare D3 400 kullanımına devam edebilir. Wellcare vitamin D3 yetişkinler için genel olarak 1000 IU dozunda hazırlanarak satışa sunulur.

Wellcare D3 sprey kullanmak isteyen bireyler doktor önerisinden sonra uygun görülen dozlarda D vitamini kullanabilir. Wellcare D vitamini ürünlerden uzun vadeli fayda görmek için düzenli kullanımı oldukça önemlidir.

Bebeklerde Wellcare D Vitamini Kullanımı

Anne sütünde yeteri kadar D vitamini bulunmaması nedeniyle yenidoğan döneminden itibaren D vitamini kullanımı önerilir. Temiz içeriği sayesinde pediatristler tarafından yenidoğanın ilk günlerinde kullanılması önerilen Wellcare D3 vitamini ortalama 1 yaşına kadar düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

1 yaşına kadar Wellcare vitamin D3 400 IU 5ml sprey yeterli olurken sonrasında vitaminin dozu doktor önerisiyle tahliller yapıldıktan sonra 600 IU dozuna çıkarılabilir. Bebekte eksiklik nedeniyle dışarıdan hissedilen belirtiler bulunuyorsa mutlaka D vitamini düzeyine bakılmasında fayda görülür.

D vitamini eksikliğinin üst düzeylerde olması bebeklerde metabolizma bozuklukları başta olmak üzere pek çok soruna neden olur. Wellcare D3 yorumları incelendiğinde birçok ebeveynin çocukların gelişiminde ve büyümesinde düzenli olarak Wellcare D vitamini kullandığı görülür. Siz de Wellcare vitamin D3 yorum ve değerlendirmelerine göz atarak tecrübeli anne-babaların önerilerini inceleyebilirsiniz.

Wellcare D Vitamini Olumlu ve Olumsuz Yönleri

“Wellcare vitamin D3 ne işe yarar?” sorusu pek çok kişinin sıkça araştırdıkları arasında yer alır. D vitamini eksikliğinde doktor önerisi ile kullanılması gereken Wellcare D vitamini olumlu ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • D vitamini eksikliğinden kaynaklanan ve uzun süre hissedilen kronik yorgunluk, halsizlik ya da uykusuzluk gibi sorunların minimize edilmesinde etkin rol oynar.
 • Çocuk, yetişkin, yaşlı fark etmeksizin hemen her yaş aralığında kullanılması gereken D vitamini, kalsiyum emilimi için zorunlu vitaminlerdendir. Kemik erimesi tedavisinde kalsiyumla beraber D vitamini tüketiminin önerilmesinin nedeni bu şekilde açıklanabilir.
 • Bebeklerde ve çocuklarda yeni oluşan kemik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla D vitamini takviyesi doktor önerisiyle kullanılabilir.
 • Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur ve hastalıklara karşı direnç sergileyerek bireylerin kendilerini daha dinç hissetmesinde etkin rol oynar.
 • D vitamini hormon olduğundan cilt sağlığı için de önemli yere sahiptir. Düzenli D vitamini kullanımı cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine büyük ölçüde yardımcı olur.

Kan tahlili yapılmadan ve D vitamini eksikliği tanısı konulmadan fazla dozlarda Wellcare D vitamini almak mide bulantısına, iştahsızlık, kusma ve kabızlık gibi sorunlara yol açabilir.

Uzun süreli devam eden şikayetlerde Wellcare D vitamini kullanımı bırakılmalı ve vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurulmalıdır.

Wellcare D3 kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeleri incelenerek ürünlerin artı ya da eksi yönleri hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olur. İnceleme sonrasında Wellcare D vitamini seçeneklerini değerlendirerek alternatifler arasında karşılaştırma yapabilir, kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Wellcare D Vitamini Fiyatı Ne Kadar?

Wellcare vitamin D3 fiyatı pek çok kişinin sıkça araştırdığı konular arasında yer alır. Wellcare D3 fiyat seçenekleri ürünlerin miktarına ve dozuna göre farklılık gösterir. Çocuklar için yeterli bir doza sahip olan Wellcare D3 400 fiyat açısından ideal seçenekler arasındadır.

Wellcare vitamin D3 400 fiyatının daha yüksek IU dozlarına sahip seçeneklere göre erişilebilir aralıkta olduğu görülür. Wellcare D vitamini ürünleri düşük gramajlara sahip olduğundan genel olarak set halinde satışa sunulur.

Birkaç adet Wellcare D vitamininin bir araya getirilmesiyle hazırlanan setleri ya da Wellcare D vitamini ile B12 gibi seçeneklerin bulunduğu seçenekleri kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

Wellcare D vitamini fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkin rol oynayan diğer unsur ise gramajlardır. 5 ml, 10 ml ya da 12 ml gibi farklı gramajlarda sunulan Wellcare D vitamini çeşitlerinin kullanım dozları ve süreleri farklılık gösterir.

Sunulan seçeneklere göz atarak ürünleri hem içerik hem de fiyat açısından karşılaştırıp bütçenize uygun alternatiflere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml Fiyat Analizi

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml Özellikleri

Vitamin:   D
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.8108 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • GU1 yorumGamze U.27 Ağustos 2020
  Kolay SiparişDermokozmedikal
  Gayet memnunum paketlemesi falanda güzeldi teşekkürler
 • EB1 yorum
  2 beğeni
  EREN ERTAN B.Trabzon4 Ağustos 2020
  Kolay SiparişEczHanem
  yıllarıdr kullandıgımız urun,güneş göremeyenler için güzel bir takviye..
 • FB7 yorum
  16 beğeni
  FATİH B.İstanbul28 Temmuz 2020
  Kolay SiparişKırmızısepet
  Güvenli alışveriş, paketleme güzel, vitamin hem pratik ve faydalı doktor tavsiye ettiğinden beri kullanıyoruz.
 • MY1 yorumMine Y.24 Temmuz 2020
  Kolay SiparişEvdeeczane
  Hızlı kargo güzel paketleme
 • 1 yorum
  1 beğeni
  Tasvir Ö.31 Mayıs 2020
  Kolay SiparişEvdevarmı
  Hızlı gönderim güzel paketleme

Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 mlWellcare Vitamin D3+K2 1000 IU Sprey 12 mlOcean Vitamin D3 1000 IU Sprey 20 ml
 Wellcare Vitamin D3 400 IU Sprey 5 mlWellcare Vitamin D3+K2 1000 IU Sprey 12 mlOcean Vitamin D3 1000 IU Sprey 20 ml
Fiyat 52,45 TL
61 satıcı
68,90 TL
30 satıcı
56,00 TL
96 satıcı
Popülerlik2. Popüler Wellcare Vitamin ve Mineral5. Popüler Wellcare Vitamin ve Mineral-
Ortalama Puan42 yorum-31 yorum
VitaminD-D
Kullanıcı TürüYetişkin-Yetişkin
ÇiğnenebilirYokYokYok
Hamileler İçinYokYokYok