Youplus

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet

(27 yorum)
Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet

114 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

72,90 TL Ücretsiz kargo 3,65 TL/adet Satıcıya Git Son güncelleme: 22 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Efervesan, C, Çinko, Yetişkin... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
57,90 TL04.12.2023

En Ucuz Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (69)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 20 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: 72,90 TL 3,64 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Youplus Vitaminler ve Mineraller
Benzer Ürünler

Youplus Vitamin C Çinko Propolis

Youplus Vitamin C Çinko Propolis gıda takviyesi yorgunluğu azaltmak, daha dinç hissetmek için geliştirilir. Bunun yanında bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkı sağlar. Bu katkılar sayesinde daha güçlü bir vücutla düzenli çalışan metabolizmaya sahip olabilirsiniz.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis bileşenlerinde temel olarak C vitamini, çinko ile propolis bulunur. Doğal ve etkili mineral, vitamin takviyesi ile oldukça güçlü bir formül oluşturur. Youplus Vitamin C Çinko Propolis günlük tüketime uygun gıda takviyesi olarak karşınıza çıkar.

Ayrıca günün arzu ettiğiniz saatinde alabilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken ya da yoğun ve stresli bir tempoda kendinizi daha iyi hissetmek için kullanabileceğiniz en ideal takviyelerden biridir. Yaşam kalitesini yükselten Youplus Vitamin C Çinko Propolis tabletleri düzenli olarak kullanıp maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis

Youplus Vitamin C Çinko Propolis Tabletin Öne Çıkan Özellikleri

Youplus Vitamin C Çinko Propolis öne çıkan birçok özelliği bulunur. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise ürünün propolis içermesidir. Birçok multivitaminde temel vitaminler ile vücudun en çok ihtiyaç duyduğu minerallerin olduğunu görebilirsiniz.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis tablette ise buna ek olarak propolis bulunur. Bu bileşen, oral olarak ve cilt üzerine sürülerek kullanılabilir. Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 efervesan tablet içerisinde bulunan türü oral yolla tüketilmeye müsaittir.

Propolis, arıların doğada gezerek çiçek özlerinden topladığı polenleri çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra ortaya çıkan bir reçinedir. Arılar, propolisi kovanlarını mantar ve küf oluşumundan korumak için kullanır.

Uzmanların araştırmaları sonucunda ise bu mucizevi bileşenin insan sağlığında bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla kullanabileceği ortaya çıkar. Youplus Vitamin C Çinko Propolis tabletlerin öne çıkan özelliğinde propolisin güçlü etkisi yer alır.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis Faydaları Nelerdir?

Youplus Vitamin C Çinko Propolis içerisinde ana bileşenler olan propolis, c vitamini ile çinkonun olduğunu görebilirsiniz. "Youplus Vitamin C Çinko Propolis ne işe yarar?" içerisinde yer alan bileşenlerin özellikleri sayılarak cevaplanabilir. Bu bileşenler aşağıdaki gibidir:

C Vitamini:

 • Bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. Vücudun dış etkenlerden korunmasını sağlar. Günlük yaşamda efor sarf etmenizi sağlayan işlerin öncesinde sonrasında gerekli enerjisinin açığa çıkmasını tetikler.
 • Hareketli geçen günlerin ardından kullanılan Youplus Vitamin C Çinko Propolis yorgunluk, halsizlik, bitkinlik şikayetlerinin oluşumunu engeller.
 • Bunların dışında kemik, kıkırdak ve benzeri dokuların oluşması için gereken kolajenin kullanılmasında etkilidir. Bunlar Youplus Vitamin C Çinko Propolis faydaları arasında sayılabilir.
 • Etkili bir şekilde kullanılan kolajenin deri ve saç üzerinde de birçok faydası olduğu ve sağlıklı yaş almada oldukça işe yaradığı görülür.
 • Youplus Vitamin C Çinko Propolis içerisindeki C vitamini demir emilimini arttırdığı için kansızlığa iyi gelir.

Çinko:

 • Çinko gıdalarda eser miktarda bulunan etkili elementlerdendir. Doğada balık, et, süt ürünleriyle tahıllarda bulunur.
 • Bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkı sağlayan bir elementtir.
 • Hücre bölünmesinde etkin bir rol oynayan çinko, DNA, protein sentezine katkı sağlar.
 • Youplus Vitamin C Çinko Propolis tablette de yer alan çinko, cilt, tırnak, görme yetisi, saç ve kemiklerin korunması açısından faydalıdır.

Propolis:

 • Propolis fenolik ve flavonoid maddeler içerir. Arıların çiçek özleri, ağaç ve farklı bitkilerden topladığı bu maddelerden doğal arı ürünü olan propolis ortaya çıkar.
 • Propolis içerdiği özler sayesinde antioksidan, antimikrobiyal, antienflamatuvar ve antiviral özelliklere sahiptir.
 • Vücuda antibiyotik etki sağlayarak dirayet kazandırır.
 • Youplus Vitamin C Çinko Propolis içinde de yer alması bağışıklık sistemini güçlendirmek için büyük bir artıdır.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis Nasıl Kullanılır?

“Youplus Vitamin C Çinko Propolis nasıl kullanılır?” konusu etkili bir sonuç isteyenler tarafından sıklıkla sorulur. Youplus Vitamin C Çinko Propolis kullanımı pratiktir bir üründür. 11 yaşından büyükler günde bir kez Youplus Vitamin C Çinko Propolis efervesan tablet içebilir.

Her tabletin bir bardak (250 ml) suda eriterek kullanılması gerekir. Efervesan olduğundan dolayı su içerisinde kolayca çözüldüğünü görebilirsiniz. Portakal aroması ürünün son derece lezzetli olmasını sağlar.

Güzel sonuçlar almak ve düzen oluşturmak adına her gün aksatmadan Youplus Vitamin C Çinko Propolis tabletinizi mutlaka almasınız. Kullanıcılar arasında “Youplus Vitamin C Çinko Propolis ne zaman kullanılır?” sorusunu merak edenler bulunabilir.

Günün belirlediğiniz herhangi bir saatinde Youplus Vitamin C Çinko Propolis tableti kullanabilirsiniz. Youplus Vitamin C Çinko Propolis kullananlar kısa sürede etkisini görür. Yorgunlukla başa çıkmak için ideal bir yöntem olduğundan dolayı enerjinizi kolayca toplayabilirsiniz.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis Arı ve Eksi Yönleri

Youplus Vitamin C Çinko Propolis yorumlar bölümünde değerlendirilen bir ürün olarak karşınıza çıkar. Bu tür platformlarda artı ve eksilerine de rastlamak mümkündür. Youplus Vitamin C Çinko Propolis artı ve eksi yönleri şöyledir:

Artılar:

 • Genç ve yetişkinler için kullanıma uygun olması nedeniyle kullanıcı kitlesi oldukça geniştir. İçeriğindeki bileşenler her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu türden faydalar sağlar.
 • Youplus Vitamin C Çinko Propolis kullanıcı yorumları arasında bireylerin deneyimleri bulunur. Kış aylarında bolca C vitamini almak için Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 efervesan tablet kullananlar kolayca güç topladıklarını belirtir.
 • Yaz aylarının sıcaklarında da insanlarda halsizlik ve bitkinlik oluşabilir. Bu şikayetleri önlemek Youplus Vitamin C Çinko Propolis kullanımı ile mümkündür.

Eksiler:

 • Youplus Vitamin C Çinko Propolis içerisinde 20 adet tablet olduğundan kısa sürede tükenir.
 • Vitamin olarak yalnızca C vitamininin olması farklı bileşenlere ihtiyaç duyanlar tarafından yetersiz görülebilir.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis ve Youplus Daily Omega-3 Karşılaştırması

Youplus Vitamin C Çinko Propolis ve Youplus Daily Omega-3 önemli iki takviye olmakla birlikte bazı özellikleriyle birbirinden ayrılır. Bunun için Youplus Vitamin C Çinko Propolis ve Youplus Daily Omega-3 takviye edici kapsül karşılaştırılabilir.

Her iki ürününde etkileri düzenli kullanım sonucunda ortaya çıkar. Youplus Vitamin C Çinko Propolis efervesan tablet formunda iken Youplus Daily Omega-3 kapsül şeklindedir. Bununla birlikte Youplus Vitamin C Çinko Propolis içeriğinde propolis, C vitamini ve çinko bulunur.

Youplus Daily Omega-3 kapsül içinde balık yağı, EPA ve DHA mevcuttur. Youplus Vitamin C Çinko Propolis bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını desteklerken, Youplus Daily Omega-3 kapsül beynin ve kalbin işleyişine destek olur.

Neden Youplus Vitamin C Çinko Propolis?

Youplus Vitamin C Çinko Propolis sağlıklı bir beden ile yaşam standartlarını yükseltmek için tercih edilir. İçerisinde arıların enzimleyerek yaptığı propolis bulunur. Arıların birçok yaprak, ağaç, çiçek ve dallardan topladığı özlerle yaptığı propolisin arı kovanlarına sağladığı gibi insan vücuduna da fayda sağlar.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis fiyat bakımından da oldukça uygun bir ürün olduğun kullanıcı kitlesi geniştir. Benzerlerine kıyasla bütçe dostu fiat aralıklarıyla satışa sunulur. Online alışveriş siteleri aracılığıyla Youplus Vitamin C Çinko Propolis en ucuz fiyatıyla bulunabilir.

Siz de sağlık içinde yaşam sürerken enerjinizi optimum düzeyde tutmak istiyorsanız uygun bir gıda takviyesi olan Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 efervesan tablet kullanabilirsiniz.

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet Fiyat Analizi

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet Özellikleri

Türü:   Efervesan
Vitamin:   C
Mineral:   Çinko
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

C Vitamin ve Mineral Çinko Takviyesi Efervesan Vitamin & Mineral Yetişkin Vitamin ve Mineral

Ortalama Puan
4.9 74 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan TabletOcean Vitamin C 1000 mg 30 Tablet 3 AdetSuda Vitamin C 1000 mg + Zinc ve Vitamin D3 20 SaşeEfervit Vitamin C 1000 mg 20 Efervesan Tablet
 Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan TabletOcean Vitamin C 1000 mg 30 Tablet 3 AdetSuda Vitamin C 1000 mg + Zinc ve Vitamin D3 20 SaşeEfervit Vitamin C 1000 mg 20 Efervesan Tablet
Fiyat 72,90 TL
114 satıcı
253,50 TL
32 satıcı
43,60 TL
39 satıcı
63,15 TL
44 satıcı
Popülerlik1. Popüler Youplus Vitamin ve Mineral--1. Popüler Efervit Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan27 yorum1 yorum1 yorum-
Birim Fiyat3,65 TL/adet 2,82 TL/adet 2,18 TL/adet 3,16 TL/adet
TürüEfervesanTablet-Efervesan
VitaminCC-C
MineralÇinko-Çinko-
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkin-Yetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı