Mercusys

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici

En Popüler 10. Wifi Güçlendirici
Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici

15 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

234,77 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 8 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: 3 Antenli, Bağlantı Hızı: 300 Mbps, DHCP Desteği, Kablosuz, Prize Takılan, Uzaktan Yönetim, Çalışma Frekansı: 2.4 Ghz... Devamını gör

7,36 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,7 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici Fiyatları

Tüm fiyatlar (15)

En Popüler Mercusys Wifi Güçlendiriciler

Mercusys MW300RE Ağ Genişletici

Mercusys MW300RE ağ genişletici Network ürünleri kategorisinde başarısını sürdüren Mercusys markası tarafından üretilir. Mercusys MW300RE ağ genişletici kablosuz ağ bağlantılarının kapsama alanını genişleterek sinyallerini güçlendirmeye yardımcı olması amacıyla tasarlanmıştır.

Mercusys TP-Link güvencesiyle piyasaya sunulmuş olan ürün performansı düşen ağ hizmetlerinde yaşanan problemleri en aza indirmeyi hedefler. “Mercusys nedir?” ilk kez karşılaşan kullanıcılar arasında merak konusudur.

Mercusys MW300RE ağ genişletici hem Wi-Fi sinyalinin hiç erişemediği hem de kablo bağlantısı kurulumu zor olan alanlar için en doğru çözüm olabilir. Ölü bölgelerden kurtulmanın pratik yöntemlerinden biri olan MW300RE Wi-Fi ağlarından maksimum verim almaya imkan tanır.

3 antenli Mercusys MW300RE menzil genişletici MIMO teknolojisi sayesinde yüksek performans sunar. MW300RE ister WPS düğmesiyle ister web tarayıcısı üzerinden kolay kurulum aşamasıyla çok kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Küçük boyutlara sahip Mercusys ağ genişletici duvara monte edilebilen tasarımıyla hareket esnekliği sağlar. Mercusys MW300RE ağ genişletici iki renkli LED göstergesi ile en güçlü sinyalin alındığı konumu belirlemek oldukça kolaydır.

Mercusys MW300RE Kutusu

Wi-Fi Çekmeyen Noktalara Mercusys MW300RE Ağ Genişletici ile Hızlı Çözüm

İnternete erişim problemlerinin yaşandığı ölü bölgelerde modeme kablosuz olarak bağlanarak sorunu ortadan kaldıran MW300RE sinyali güçlendirir ve menzili genişletir. Mercusys MW300RE ağ genişleticiler ev, ofis gibi ortamlarda internet bağlantısından alınan verimi maksimuma çıkarır.

Mercusys MW300RE ağ genişletici yalnızca tek düğmeye basılarak mevcut Wi-Fi kapsamını genişleterek saniyeler içerisinde bağlanma imkanı tanır. Mercusys MW300RE ağ genişletici bağlandıktan sonra yeniden yapılandırmaya gerek duymadan mekan içerisindeki en iyi sinyal kalitesini elde edebilir.

Mercusys ağ genişletici başka bir bölgede ihtiyaç duyulması durumunda prizden kolay çıkarılıp zahmetsiz şekilde mevcut yerde yeniden kullanılabilir. Mercusys MW300RE ağ genişletici MIMO teknolojisi ile tasarlanmış olmasıyla standart menzil genişleticilerden ayrılır.

Mercusys MW300RE 300 Mbps 2.4 GHz kablosuz menzil genişletici üzerinde kırmızı ve yeşil LED ışıkların bulunduğu akıllı sinyal göstergesi en iyi bağlantı kalitesini anlamaya yardımcı olurken ayarlanabilir üç harici anten sayesinde daha stabil Wi-Fi elde edilir. Mercusys MW300RE ağ genişleticiler 101×75×39 mm ölçülerindeki minimal boyutlarıyla duvara monte edilebilir.

Mercusys MW300RE Ağ Genişletici Nasıl Kurulur?

Mercusys ağ genişletici kurulumu oldukça pratiktir. Mercusys MW300RE ağ genişleticiler web tarayıcısı üzerinden veya WPS butonu kullanılarak saniyeler içerisinde hazır konuma gelebilir. Mercusys MW300RE ağ genişletici kaç metre çekeceği, ana modemdeki internet bağlantısı özelliklerine, ölü noktadaki sinyal engelleyici diğer eşyalarına durumuna göre değişebilir.

Ancak teknik kapsama alanı 15-30 metrelik mesafelerde geçerlidir. Mercusys MW300RE 300 Mbps kablosuz menzil genişletici WPS eşleştirmesi ile kurulmak istenirse öncelikle Mercusys MW300RE ağ genişletici ana sunucunun kapsama alanı içerisindeki herhangi bir prize takılır.

Modem üzerindeki WPS butonuna basılarak aktifleştirildikten sonra Mercusys sinyal güçlendirici üzerindeki WPS butonuna da basılır. Mercusys MW300RE ağ genişletici göstergesindeki kırmızı LED ışık yanıp sönmeye ve eşleşme sağlanınca sabit yanmaya başlar.

Bu sayede sinyal güçlendirme işlevi aktifleştirilmiş olur. TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici sunucunun kapsama alanı içerisindeki ölü bölge saptanarak o bölge içerisindeki bir prize takılmalıdır. Mercusys MW300RE ağ genişletici kurulumu web tarayıcı yardımıyla gerçekleştirilmek istenirse aşağıdaki adımlar takip edilir:

  • Mercusys Wi-Fi genişletici cihazın arkasında yer alan etiketteki SSID numarası kontrol edilir ve elektrik prizine takılır. Kırmızı LED ışık sabit yanana kadar beklenir.
  • Bilgisayar üzerindeki kablosuz ağlar listesi açılır. Listedeki Mercusys MW300RE ağ genişletici SSID adı seçilerek bağlanır. Bağlantı sağlanıp herhangi bir yüklü tarayıcı açıldığında domain linkine otomatik giriş yapılır.
  • Çıkan ekranda şifre belirleme işlemi tamamlandıktan sonra “Start” butonuna basılır. Karşılaşılan kablosuz ağ listesi içerisinden kablosuz menzili artırılmak istenen ağın ismi seçilerek şifresi girilir.
  • Bağlantı kurulmaya başladığında Mercusys dağıtıcı cihazın üstündeki LED ışıkların durumu kontrol edilir.
  • Yanıp sönen kırmızı ışık bağlantı kuruluyor anlamına gelirken sabit yanan yeşil turuncu ışık modeme bağlı olduğu anlamına gelir. Kırmızı ışık sabit yanıyorsa bağlantı başarısız olmuş demektir. Bu durumda işlem en başa dönülerek tekrarlanır.
Mercusys MW300RE Önden Görünüm

Artı ve Eksi Yönleriyle Mercusys MW300RE Ağ Genişletici

Mercusys MW300RE ağ genişletici özellikleri aynı kategorideki ürünlerle kıyaslandığında kullanılan teknolojilerin sunduğu işlevler büyük ölçüde benzerdir. Fiyatlandırma politikası açısından da paralellik oldukça ön plandadır.

Yorumlar içerisindeki deneyimler de olumludur. Bununla birlikte zayıf sinyale sahip alanlardaki Mercusys MW300RE ağ genişletici performansı oldukça yeterlidir. Ana sunucunun bağlantı hızına bağlı olmakla birlikte Mercusys MW300RE ağ genişletici sayesinde 2-3 kata kadar hız artışı gözlemlenebilir.

TP-Link Mercusys MW300RE kapasitesi 300 Mbps bağlantı hızı ve 2.4 GHz frekans değerleriyle farklılık göstermez. Mercusys MIMO teknolojisi ile tasarlanmış harici üçlü anten yapısı bağlantının sabit olmasını mümkün kılar.

MW300RE Mercusys cihazında markanın kendi geliştirdiği uygulamalar aracılığıyla takip edilebilme özelliğinin bulunmaması kurulum açısından bir aksaklık yaratmaz. Mercusys MW300RE ağ genişletici üzerinde Ethernet girişinin olmaması sebebiyle oyun konsolu, DVR, Blu Ray oynatıcı gibi aygıtlarda adaptör işlevi göremez.

Bunların dışında MW300RE ağ genişleticiler hakkındaki yorumlarda herhangi bir eksi yön bulunmadığı net olarak belirtilebilir. Mercusys MW300RE özellikleri artı ve eksi yönleriyle değerlendirildiğinde bu şekilde özetlenebilir:

  • Mercusys menzil genişletici aynı işleve sahip cihazlara göre ekonomik fiyatlandırmaya sahiptir.
  • Diğerlerinden farklı olarak 3 antene sahip olması daha güçlü bağlantı imkanı sunar.
  • Mercusys MW300RE ağ genişletici cihazı takip etmeyi kolaylaştıran uygulaması ve Ethernet girişi yoktur.

Mercusys MW300RE Ağ Genişletici Benzerlerinden Farkları

TP-Link Mercusys kullananların da beğenisini kazanmıştır. Bu durum TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici yorumları geneline bakıldığında da anlaşılabilir. Mercusys MW300RE ağ genişletici yalnızca 3 antenli olmasından dolayı benzerlerinden ayrılır.

Diğer modeller ile Mercusys MW300RE ağ genişletici arasında fiyat, görünüm ve anten haricinde belirgin farklılıklar olmadığı söylenebilir. Teknik özellikleri kıyaslandığında benzerlik dikkat çekicidir.

Mercusys MW300RE ağ genişletici yorum alanlarında kablosuz internetin çekmediği odalarda verimi ciddi oranda artırdığı belirtilir. Modem ile ölü bölge arasındaki uzaklık 30 metreyi geçmiyorsa ve doğru yere yerleştirilirse internet hızını yükselttiği söylenir.

Ancak en etkili menzil 15 metredir. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre birden fazla sayıda Mercusys MW300RE ağ genişletici takılmasıyla çok daha etkili sonuçlar alınabilir. Kalın duvar gibi sinyali kesen engellerin kapsama alanını küçülttüğü ifade edilir.

Mercusys MW300RE ağ genişletici kullanıcı yorumları da fiyat, performans, kolay kurulum yönünden beklentilerin karşılandığını doğrular. Ayrıca Mercusys MW300RE yorumlar bölümü gerçek kullanıcı deneyimlerinin paylaşılması açısından belirleyici olabilir.

Diğer markaların ve Mercusys MW300RE yorum değerlendirmelerine bakılarak yüksek puanlamaya sahip modeller arasından seçim yapılabilir. Kullanım sonrası Mercusys kablosuz ağ genişletici yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Mercusys MW300RE Ağ Genişletici Fiyatları

Mercusys MW300RE ağ genişleticiler yetersiz kablosuz ağ bağlantısını kalitesini artıran etkili araçlardır. Maliyeti nispeten düşük olan ürün sayesinde 15-30 m uzunluğu aşmayan ölü noktalara yerleştirilmesiyle ağın verimi artırılır.

Geniş fiyat aralığında sahip olmayan Mercusys 300Mbps fiyat yönünde kısıtlı bütçeye sahip kişiler için hesaplı bir alternatif olabilir. Mercusys MW300RE ağ genişletici TP-Link markasının uygun fiyatlandırma politikası ile piyasaya sunulmuş işlevsel ürünlerinden biridir.

Pazarın üst segment modellerine göre oldukça hesaplı TP-Link Mercusys 300 Mbps fiyatı gözlemlenir. Mercusys MW300RE 300 Mbps, 2.4 GHz, anten sayısı, kurulum şekli gibi özellikleri dikkate alındığında fiyatını fazlasıyla karşıladığı söylenebilir.

Mercusys fiyat listesi istenen şekilde sıralanabilir. Buna ek olarak ağ genişletici ve Mercusys modem fiyatları dönemsel bazlı değişiklik gösterebilir. En uygun Mercusys MW300RE ağ genişletici fiyat sıralaması indirim dönemlerinde görülebilir. Avantajlı seçeneklerle MW300RE fiyat takibi yapılarak karşılaşılabilir.

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici Fiyat Analizi

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici Özellikleri

Anten Sayısı:   3
Bağlantı Hızı:   300 Mbps
DHCP Desteği:
Kablosuz:
Prize Takılan:
Uzaktan Yönetim:
Çalışma Frekansı:   2.4 Ghz
2.4 GHz Bağlantı Hızı:   300 Mbps
Anten Tipi:   Dahili
Anten Gücü:   3 dBi
Genişlik:   53 mm
Derinlik:   38 mm
Yükseklik:   99 mm
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi GüçlendiriciXiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA854RE 300 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA850RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici
 Mercusys MW300RE 300 Mbps Wifi GüçlendiriciXiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA854RE 300 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA850RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici
Fiyat 234,77 TL
15 satıcı
292,03 TL
39 satıcı
239,00 TL
49 satıcı
305,00 TL
60 satıcı
Popülerlik2. Popüler Mercusys Wifi Güçlendirici1. Popüler Wifi Güçlendirici4. Popüler Wifi Güçlendirici7. Popüler TP-Link Wifi Güçlendirici
Ortalama Puan-19 yorum5 yorum8 yorum
Sökülebilir AntenYokYokYokYok
Anten Sayısı32--
Bağlantı Hızı300 Mbps300 Mbps300 Mbps300 Mbps
Port Sayısı---1
2.4 GHz Bağlantı Hızı300 Mbps300 Mbps300 Mbps300 Mbps
Anten Gücü3 dBi2 dBi--
Anten TipiDahiliHariciDahiliDahili
Çalışma Frekansı2.4 Ghz2.4 Ghz2.4 Ghz2.4 Ghz
Derinlik38 mm70 mm65 mm65 mm
DHCP DesteğiVarVarVarVar
Genişlik53 mm150 mm110 mm110 mm
KablosuzVarVarVarVar
Prize TakılanVarVarVarVar
Uzaktan YönetimVarVarVarVar
Yükseklik99 mm220 mm75 mm75 mm