Arama Takip Listem Sepetim
Xiaomi

Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici

En Popüler Wifi Güçlendirici(19 yorum)
Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici
Seçenekler:

67 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

189,90 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adet2 iş günüSatıcı: N11/gencalp

Ürün Özellikleri: 2 Antenli, Bağlantı Hızı: 300 Mbps

2,00 TL fark ile D&R seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (60)

Yenilenmiş ve İkinci El Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro

Teknolojik aletlerdeki çıkışını network ürünlerinde de sürdüren Xiaomi, Xiaomi Mi Wi-Fi Pro ile de popüler Wi-Fi güçlendiriciler arasında yerini almayı başarmıştır. Bilgi almak isteyen kullanıcılar tarafından ilk akla gelenler arasında “Mi Wi-Fi Pro nedir?”, “Mi Wi-Fi Pro ne işe yarar?” soruları yer alabilir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kablosuz ağ sinyalinin hiç çekmediği ve zayıf olduğu noktalarda güçlendirici görevi gören router aparatlardır. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps hıza kadar veri aktarımı yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

İki harici anteni aracılığıyla Wi-Fi kapsama alanını oldukça genişleten Xiaomi Mi Wi-Fi Pro tak çalıştır özellikte olması istenilen her mekanda kolay kurulabilmesine imkan tanır. İster çok katlı lokasyonlarda ister ofiste, evde ya da bahçede Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyalin zayıf olduğu noktanın sinyalini artırmaya yardım eder.

Uygulama desteği sunulmasıyla da telefon üzerinden rahat yönlendirilebilir. Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendirici oluşturduğu stabil ağ aynı anda 64 ayrı cihaza bağlantı desteği sunması sayesinde kalabalık ortamlar için elverişlidir. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kompakt boyutları ve entegre elektrik girişi sayesinde priz olan her yerde tercih edilebilir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro Genel Görünüm

Mi Home Ayrıcalığıyla Xiaomi Mi Wi-Fi Pro

Wi-Fi ölü bölgeleri başarıyla ortadan kaldıran Xiaomi Mi Wi-Fi Pro zayıf kablosuz ağı desteklemek için en hızlı ve kolay çözümlerden biridir. Mi Wi-Fi Pro prize taktıktan sonra Mi Home uygulaması telefona indirilerek hemen kullanılmaya başlanabilir.

Kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken Mi Home üzerinden bir hesap oluşturulup, sinyal kalitesi iyileştirmek istenen kablosuz ağa bağlandıktan sonra Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı hazır konuma gelir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kurulumun ardından yönlendiriciye tekrar tanıtma ihtiyacı duymadan çalıştırılır. 180 derece açıyla konumlandırılabilen 2×2 dBi harici anten kapsama alanını genişletmeye katkıda bulunur. 2.4 GHz bandında çalışan Xiaomi Mi Wi-Fi Pro IEEE802.11B/G/N kablosuz standartlarındaki pek çok model modem ile uyumludur.

0-40ºC arasındaki sıcaklıklarda çalışan Xiaomi Mi Wi-Fi Pro 300 Mbps sinyal güçlendirici mesafe arttırıcı, ısı emici özel gövde malzemesi sayesinde dayanıklı bir yapı kazanır. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kaç metre mesafede etkili olduğu da sıklıkla merak edilir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro yaklaşık 100 m kapsama alanı olmasına rağmen duvar, eşya gibi objeler sinyal engelleyici işlev görebilir. Bu nedenle modem ile ölü bölge arasında sinyalin en az 2 seviye çektiği yerdeki prize takılması önerilir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Siyah renkli kompakt tasarımıyla hem şık hem de pratik bir cihaz olan ​​Xiaomi Mi Wi-Fi Pro dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Kutu içeriğinde Xiaomi Mi Wi-Fi Pro ile birlikte yalnızca kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alır.

Fişli gövde tasarımına sahip Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal güçlendirici Avrupa prizlerine uyumlu olduğundan dolayı Türkiye’de ekstra bir dönüştürücüye ihtiyaç duyulmadan çalıştırılabilir. Tak çalıştır özellikteki Xiaomi Mi Wi-Fi Pro prize takılmasının ardından telefona Mi Home uygulamasının indirilmesiyle kullanılmaya başlanır.

Mi Home uygulaması kutu üzerindeki QR kodun okutulmasıyla ve Apple Store veya Google Play üzerinden hızlıca telefona yüklenebilir. Basit bir üyelik hesabı oluşturduktan sonra gerekli adımlar Mi Home üzerinden kolaylıkla izlenerek kurulumu gerçekleşirken cihazdaki ışıklar yardımıyla durumu rahat takip edilebilir. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro fişe takıldıktan sonra Mi Home ile kurulumu bu şekilde yapılır:

 • Lokasyon tercihi ve üyelik hesabı oluşturduktan sonra + işareti bulunan sekmeden ürün ekleme yapılır. Liste içerisinden Xiaomi Mi Wi-Fi Pro aygıtı seçilir.
 • Cihazın resetlenmesi istenir. Sim kart iğnesi veya benzeri ince uçlu cisim ürünün alt kısmında bulunan Reset kısmına sokulur.
 • Wi-Fi belirleme adımında güçlendirilmesi istenen ağ seçilerek şifresi girilir. Cihazın adı telefondaki kablosuz ağ listesinde Xiaomi Repeater olarak gözükmeye başlar. Telefondan Xiaomi Repeater seçilerek bağlanılır.
 • Modem ile Xiaomi Mi Wi-Fi Pro eşleşmeye başladığından dolayı üzerinde sarı ışık yanıp sönmeye başlar. Eşleşme tamamlandığında mavi ışık sabit yanar.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra uygulama harici olarak bağlanılması için kablosuz ağa Plus ekini ekleyerek adlandırır. Ağın sadece kendi adıyla gözükmesi istenirse bu özellik aktifleştirilmez veya ağ listesinde gizlenebilir.
 • Bir dahaki seferde uygulamaya gerek kalmadan sadece prize takmak suretiyle Xiaomi Mi Wi-Fi Pro aynı lokasyon içerisinde kullanılabilir.

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro Artı ve Eksi Özellikleri

Kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı güçlendirici 300 Mbps özellikleri sayesinde en çok tercih edilen network ürünleri arasındadır. Modemden aldığı sinyali güçlendirerek yönlendiricinin kendisi gibi kablosuz ağı yeniden dağıtma fonksiyonuna sahip repeaterlar içerisinde birçok avantaja sahiptir.

Bu nedenle ​​Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı belirgin bir eksi yönünün bulunmadığı söylenebilir. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro inceleme paylaşımlarında da yüksek puanlar alır. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro fiyat performans ürünü olarak değerlendirilir.

​​Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı güçlendirici 300 Mbps yorumları incelendiğinde de ürünü deneyimlerin oldukça memnun olduğu söylenebilir. Hangi kablosuz ağ güçlendirici modelini alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kullanıcı yorumları ve ürün puanlamalarının faydası olabilir. Karar vermenize katkısı olabilecek Xiaomi Mi Wi-Fi Pro artı eksi özellikleri bu şekilde sıralanabilir:

 • Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kompakt tasarıma sahip olması sebebiyle oldukça hafiftir.
 • Kurulumu çok basittir.
 • Veri aktarım hızı standart özellikteki kablosuz modemler için yeterlidir. Marka farketmeksizin modem çeşitlerinin çoğu ile uyumludur.
 • 2 dış antene sahip olması kapsama alanını genişletmeye ve stabil kalmasına yardım eder.
 • Xiaomi Mi Wi-Fi Pro 64 farklı aygıtta bağlanabilir.
 • Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı güçlendirici 300 Mbps fiyat açısından daha uygundur.
 • Kullanımı oldukça kolay olan Mi Home uygulaması ağa bağlı olduğu sürece otomatik güncellenir.
 • Ethernet girişi olmadığından dolayı sadece kablosuz bağlantıyı güçlendirebilir.
 • Başka modeme bağlamak gerektiğinde resetlemek gerekir.
 • Xiaomi Mi Wi-Fi Pro 5G bağlantıyı desteklemez.

Benzerlerinden Ayrılan Yanlarıyla Xiaomi Mi Wi-Fi Pro

Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kablosuz ağlardaki hem zayıf sinyale sahip hem de çekmeyen ölü noktalardaki bağlantıyı iyileştirmeye en pratik çözümlerden biri olarak karşınıza çıkar. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro sinyal yakınlaştırıcı güçlendirici 300 Mbps veri aktarım hızına sahip muadilleriyle kıyaslandığında teknik özellikler açısından belirgin farklar görülmez.

En öne çıkan özelliklerinden bir tanesi çok kolay kurulabilir olmasıdır. Oldukça sade bir kullanıcı arayüzü olan Mi Home uygulaması üzerinden kurulum için en uygun lokasyon rahatlıkla belirlenebilir.

300 Mbps aktarım hızı ve 2.4 GHz bandı standart kablosuz ağ özellikleri için yeterlidir. Etki menzili benzer teknik donanımlara sahip cihazlar ile oldukça paraleldir. Bununla birlikte Xiaomi Mi Wi-Fi Pro en ucuz fiyatlı modellerle karşılaştırıldığında kalite ve performans bakımından büyük farklılıklar görülür.

Fiyat açısından da diğer modellere göre daha uygun bantta bulunan Xiaomi Mi Wi-Fi Pro ekonomik bir seçim olabilir. Mi Wi-Fi Pro en ucuz olduğu indirim dönemlerinde de tercih edilebilir. Xiaomi Mi Wi-Fi Pro yorum ve incelemelerde de hem popülerlik hem de kullanıcı memnuniyeti hakkında bilgi edinerek seçim yapmak mümkündür.

Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici Özellikleri

Anten Sayısı:   2
Bağlantı Hızı:   300 Mbps
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
3.925 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 3 yorum
  49 beğeni
  Murat Ü.6 Mart 2021
  Arkadaşlar modeme çook uzaktan bağlanıp ekstrem performanslar beklemeyin. Modemin 1, 2 diş çektiği yere takın modemin ulaşamadığı alana interneti taşıyor. 150mt2 evler için uzun holünüz varsa ideal
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • MT1 yorum
  7 beğeni
  Mevlüt T.25 Mayıs 2020
  Çok fazla işe yaradığı söylenemez modemin bulunduğu odanın yanına taktım başka bir yan odadan bağlanmaya çalışıyorum ama hızda ciddi düşüklük var. İyi bir modem alın daha iyi. Yani internet servis sağlayıcınızın verdiği uyduruk modemlerle bir faydası olmuyor.
Tüm Yorumlar
 • CB9 yorum
  16 beğeni
  Cengiz B.İstanbul5 Temmuz 2022
  Daha önce Tenda aldım, sürekli kompa yaşadım. Mi ile değitirdim, sorunsuz çalışıyor
 • 3 yorum
  49 beğeni
  Murat Ü.6 Mart 2021
  Arkadaşlar modeme çook uzaktan bağlanıp ekstrem performanslar beklemeyin. Modemin 1, 2 diş çektiği yere takın modemin ulaşamadığı alana interneti taşıyor. 150mt2 evler için uzun holünüz varsa ideal
 • 3 yorum
  49 beğeni
  Murat Ü.6 Mart 2021
  Arkadaşlar modeme çook uzaktan bağlanıp ekstrem performanslar beklemeyin. Modemin 1, 2 diş çektiği yere takın modemin ulaşamadığı alana interneti taşıyor. 150mt2 evler için uzun holünüz varsa ideal
 • AY1 yorum
  1 beğeni
  Ayhan Y.21 Şubat 2021
  Kolay SiparişAktuelexpress
  Teşekkür ederim ürün hızlı geldi ve kullanımı amacını karşıladı firma memnuniyet sundu
 • Emrah O.3 yorum
  6 beğeni
  Emrah O.Gaziantep2 Şubat 2021
  Baya iyi bir ürün ama kullanan akrabam fazla baş ağrısı yaptığından iade etmiş çok radyasyon yayıyor galiba

Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi GüçlendiriciXiaomi Mi Wifi 2 300 Mbps Range ExtenderXiaomi Mi Wifi AC1200 1200 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA854RE Wifi Güçlendirici
 Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi GüçlendiriciXiaomi Mi Wifi 2 300 Mbps Range ExtenderXiaomi Mi Wifi AC1200 1200 Mbps Wifi GüçlendiriciTP-Link TL-WA854RE Wifi Güçlendirici
Fiyat189,90 TL
67 satıcı
Fiyat Yok383,04 TL
11 satıcı
214,79 TL
63 satıcı
Popülerlik1. Popüler Wifi Güçlendirici-2. Popüler Wifi Güçlendirici3. Popüler Wifi Güçlendirici
Ortalama Puan19 yorum2 yorum-5 yorum
Sökülebilir AntenYokYokYokYok
Anten Sayısı2---
Bağlantı Hızı300 Mbps300 Mbps1200 Mbps300 Mbps
Port Sayısı--1-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı