2. Sınıf Ders Kitabı

2. Sınıf Ders Kitabı Fiyatları

1.900 farklı 2. Sınıf Ders Kitabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TürkçeMatematikFen Bilimleri5. Sınıf7. SınıfKonu AnlatımlıSoru BankasıSet0 - 50 TL 50 - 100 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Sınıf: 2. Sınıf Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınıf 2. Sınıf Dersler Türü

1. Sınıf Matematik Kitabı10. Sınıf Matematik Ders Kitabı11. Sınıf Matematik Ders Kitabı12. Sınıf Matematik Ders Kitabı2. Sınıf Matematik Kitabı3. Sınıf Matematik Ders Kitabı4. Sınıf Matematik Kitabı8. Sınıf Matematik Deneme Sınavı8. Sınıf Matematik Ders Kitabı9. Sınıf Matematik Ders KitabıÇıkmış SorularMatematik Ders Kitabı

En Çok Karşılaştırılan Yardımcı Ders Kitapları

2. Sınıf Ders Kitabı Sıkça Sorulan Sorular

2. Sınıf Ders Kitabı

2. sınıfta okuyan öğrencilerin bilgi düzeyleri göz önünde bulundurularak hazırlanan 2. sınıf ders kitapları, sözel ve sayısal bölümlere özel olarak kaleme alınır. Renkli kapak ve sayfa tasarımlarıyla çocukların ilgisini çeken yardımcı kaynaklar, çalışmayı eğlenceli bir hale getirir. Anlaşılması zor konuları sade ve akılda kalıcı bir şekilde aktaran pek çok kitap, öğrencilerin okulda daha başarılı olabilmelerine yardımcı olur. Güncel müfredat kapsamında hazırlanan ürünler, alanında uzman 2. sınıf öğretmenleri tarafından kaleme alınır. Çocuklarınızın sınavlarda ve sözlülerde istediği puanı alabilmelerine yardımcı olan kitaplar, öğrencilerin ihtiyaçları dikkate alınarak yazılır. Matematik, Türkçe, görsel sanatlar, hayat bilgisi ve İngilizce gibi birçok ders için hazırlanan 2. sınıf ders kitapları Akakçe’de.

Birbirinden Farklı İçeriklere Sahip 2. Sınıf Ders Kitapları

Pek çok konuya özel olarak hazırlanan 2. sınıf ders kitapları, çocuklarınızın ihtiyacına göre seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Öğrencilerin okul başarı puanlarını yükseltebilmelerine yardımcı olan ürünler, farklı sayfa sayılarında kullanıma sunulur. Bu yardımcı kaynaklar arasında yer alan 2. sınıf matematik ders kitapları; doğal sayılar, kesirler, dört işlemler, geometrik cisimler ve geometrik şekiller gibi çeşitli konu başlıklarına sahiptir. Matematik öğretmenleri tarafından özenle hazırlanan kitaplar, çocuklarınızın bu alanda kullanılan terimlere hakim olabilmesini sağlar. Öğrencilerin soru çözme becerilerini geliştirebilmelerine yardımcı olan ürünler, bu dersi ilk kez gören kişilere uygun dillerde kaleme alınır. Tablo ve grafikler ile desteklenen kaynaklar, test kitabı olarak da kullanıma sunulur. Öğrencilerin çalıştıkları konuları pekiştirebilmelerini sağlayan 2. sınıf ders kitapları, çocuklarınızın problemleri daha hızlı çözebilmesine yardımcı olur.
Türkçe dersi için kaleme alınan 2. sınıf ders kitapları ise harf bilgisi, kelime bilgisi, cümle bilgisi, ön adlar ve noktalama işaretleri gibi başlıklara özel hazırlanır. Öğrencilerin hem okuma hem de yazma yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlayan ürünler, konuları tüm yönleriyle çalışabilme imkânı tanır. Birbirlerinden farklı içeriklere sahip olan 2. sınıf Türkçe ders kitapları, örneklerle desteklenen alternatifleriyle öğrenme sürecini hızlandırır. Konuları ünite ünite sınıflandıran pek çok yardımcı kaynak, çocuklarınızın istediği alanda çalışabilmesini kolaylaştırır. Basit ve anlaşılır dillerde yazılan kitaplar müzik dersi için de hazırlanır. Müzik kültürü, çalgıları tanıma, müziği keşfetme ve müzik kültürünü geliştirme gibi konuları ele alan bu kaynaklar, farklı yayınevleri tarafından kullanıma sunulur.

Öğrenmeyi Kolaylaştıran 2. Sınıf Ders Kitapları

2. sınıf ders kitapları, hayat bilgisi dersi için de kaleme alınır. Okulumuzda hayat, doğada hayat, evimizde hayat, sağlıklı hayat ve ülkemizde hayat gibi başlıklara sahip olan bu kitaplar, çeşitli görsellerle desteklenir. Birçok hayat bilgisi konusunu tek bir kaynakta toplayan ürünler, 2. sınıfta okuyan bireylere hitap eden sayfa tasarımlarıyla öğrenmeyi daha kolay ve keyifli hale getirir. Sınavda çıkabilecek sorulara ve öğrencilerin zorlanabilecekleri alanlara odaklanan birçok 2. sınıf hayat bilgisi ders kitabı, çocuklarınızın konuları detaylı bir şekilde öğrenebilmelerine yardımcı olur. Öğrencilerin bilgiye daha çabuk erişebilmelerini sağlayan yardımcı kaynaklar, bölüm sonu değerlendirme testi bulunan alternatifleriyle konuları pekiştirebilme imkânı tanır.
Görsel iletişim ve biçimlendirme, kültürel miras, sanat eleştirisi ve estetik konularını detaylı bir şekilde aktaran 2. sınıf görsel sanatlar ders kitapları, çocuğunuzun bu alanda kendisini geliştirebilmesine yardımcı olur. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan müfredat kapsamında hazırlanan ürünler, öğrencilerin rahatlıkla taşıyabileceği yapılarda kullanıma sunulur. 2. sınıfta okuyan bireylerin anlama ve yorumlama becerilerini geliştirebilmelerine imkânı veren 2. sınıf ders kitapları, çocuğunuzun okul ortalamasını yükseltebilmesine yardımcı olur. Öğrencilerin eksik kaldığı konuları okuyarak açıklarını kapatabilmelerini sağlayan pek çok eğitim kaynağı, düzenli çalışabilme olanağı tanıyarak küçüklerin hedeflerine ulaşabilmelerini kolaylaştırır. 2. sınıf ders kitapları, İngilizce dersine özel olarak da kaleme alınır. Kelimeler, sayılar, renkler, evcil hayvanlar ve vücudun bölümleri gibi konuları içeren bu ürünler, öğrencilerin çeşitli alanlarda dil seviyelerini geliştirebilmesine olanak tanır.

2. Sınıf Kitapları ile Pratik Yapın

2. sınıfta okuyan öğrencilerin bilgi seviyelerine uygun hazırlanan 2. sınıf test kitapları, her derse özel olarak kaleme alınır. Çocuklarınızın öğrendikleri konuları soru üzerinde uygulayabilmesini sağlayan yardımcı kaynaklar, konu konu ve tüm dersler şeklinde sınıflandırılır. Birçok soru bankası; öğrencilerin okuma, anlama ve problem çözme yeteneklerini geliştirebilmelerine fırsat verir. Konuları tekrar edebilme imkânı tanıyan tekrar testlerine de sahip olan 2. sınıf yardımcı ders kitapları, çocuklarınızın ihtiyacı doğrultusunda seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Yaprak test olarak da kullanıma sunulan ürünler, öğrencilerin çalışma konforlarını artırır. Kolaylıkla çekip kopartabileceğiniz bu test kitapları, çocuklarınızın çözemedikleri soruları öğretmelerine daha rahat sorabilmelerini sağlar. Deneme sınavı olarak da hazırlanan ürünler, öğrencilerin sınavlardan önce kendilerini deneyebilmelerine imkân tanıyarak yetersiz olduğu alanları fark edebilmelerine yardımcı olur.

2. Sınıf Ders Kitabı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hem içerik hem de sayfa tasarımı olarak birçok seçenek sunan 2. sınıf ders kitaplarını seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alır. Farklı seviyelere özel hazırlanan kitapları almadan önce çocuklarınızın bilgi seviyelerini göz önünde bulundurmalısınız. 2. sınıf test kitapları arasından seçim yaparken öğrencilerin kağıt üzerinde rahatlıkla işlem yapabileceği ürünleri tercih edebilirsiniz. Soruları konu konu sınıflandırılan soru bankalarını alarak çocuklarınızın istedikleri alanda kendilerini geliştirebilmelerini sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin konuları daha iyi kavrayabilmeleri için çeşitli grafiklerle desteklenen matematik kitaplarını tercih edebilirsiniz. Kart şeklinde kullanıma sunulan İngilizce ders kitaplarını seçerek çocuklarınızın istedikleri yerde dil çalışabilmelerini sağlayabilirsiniz. 2. sınıf ders kitapları arasından seçim yaparken aşağıda yer alan maddeleri de dikkate alarak öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmelerine yardımcı olabilirsiniz.

2. Sınıf Ders Kitabı Fiyatları

Matematik, Türkçe, hayat bilgisi ve İngilizce gibi birçok derse özel kaleme alınan 2. sınıf ders kitapları, fiyat olarak da çeşitli seçenekler sunar. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak belirlenen fiyatlar, en ucuz ve en uygun yardımcı kaynağı bulabilmenizi kolaylaştırır. Set olarak hazırlanan kitapların fiyatları, baskı maliyetlerinden biraz daha fazla olabilir. Bu kitapların fiyatları DGS kitapları, AYT kitapları ve ALES kitaplarından farklı seçenekler sunar.
Yayınevinden yayınevine göre de değişiklik gösteren 2. sınıf ders kitabı fiyatları, bütçenize göre seçim yapabilme imkânı tanır. 2. sınıfta okuyan bireylerin sınavlarda istedikleri puanları alabilmelerine yardımcı olan ürünlerin fiyatları, sayfa sayıları ve tasarımları doğrultusunda da pek çok seçenek sunar. Siz de alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ders kaynaklarını sipariş vermek için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Hobi, kitap, müzik ana kategorisi içerisinde bulunan yardımcı ders kitapları kategorisinin hemen altında bulunan kitaplara ulaşarak seçim yapabilir, istediğiniz ürünü birkaç adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.