8. Sınıf Matematik Ders Kitabı

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Fiyatları

1.226 farklı 8. Sınıf Matematik Ders Kitabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TürkçeMatematikFen Bilimleri7. Sınıf8. Sınıf0 - 50 TL 50 - 100 TL DenemeSoru BankasıSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Sınıf: 8. Sınıf Dersler: Matematik KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınıf 8. Sınıf Dersler Matematik Türü Ürün Puanı

1. Sınıf Matematik Kitabı10. Sınıf Matematik Ders Kitabı11. Sınıf Matematik Ders Kitabı12. Sınıf Matematik Ders Kitabı2. Sınıf Matematik Kitabı3. Sınıf Matematik Ders Kitabı4. Sınıf Matematik Kitabı5. Sınıf Matematik Deneme5. Sınıf Matematik Kitabı6. Sınıf Matematik Deneme6. Sınıf Matematik Ders Kitabı9. Sınıf Matematik Ders Kitabı

En Çok Karşılaştırılan Yardımcı Ders Kitapları

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Sıkça Sorulan Sorular

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı

Liseye giriş sınavına hazırlanan öğrenciler, sınava hazırlık sürecinde yardımcı olacak kaliteli kaynakları araştırır. 8. sınıf matematik ders kitabı, matematik konusunda sıkıntı yaşayan öğrencileri destekler. Sınav hazırlık senesinin stresi içerisindeyken hazırlık kitapları sayesinde gerekli bilgilere kısa sürede erişebilirsiniz. Eğitim hayatının temellerinin atıldığı 8. sınıf, hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından epey önemsenir. Doğru kaynakların kullanımı ile öğrencilerin pek çoğunun yüksek derecelerle mezun olması sağlanır. Fen bilgisi, Türkçe ve tarih kitapları gibi öğrencilere yönelik hazırlanan matematik ders kitapları; alanında uzman eğitimcilerin denetiminden geçer. Genellikle birden çok eğitimci tarafından incelendikten sonra satışa sunulan ürünler aracılığıyla bir yandan liseye giriş sınavına hazırlanabilir diğer yandan okul derslerine odaklanabilirsiniz. Kitabın üretim tarihinde geçerli olan müfredata göre içerikler düzenlenir. Bu sayede müfredattan çıkarılmış konularla zaman kaybetmemeniz sağlanmış olur. Müfredat doğrultusunda güncellenen kitaplar sınavlardaki performansınızı artırır. Sizlere faydası olabilecek bilgilerin bir araya geldiği kaynaklar ile matematik dalında sınav için yeterli seviyeye ulaşabilirsiniz. Öğrenciler tercihe göre bir ya da birden çok kaynağı aynı anda kullanma imkanına sahiptir. Birden çok kaynak kullanımı, birbirinden farklı soru çözümü ve konu anlatım teknikleriyle pratik yapmanızı sağlar.

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Seçenekleri

8. sınıfta eğitim gören öğrencilerin bilgi seviyelerinin farklı olması kaynakların da çeşitli alternatifler sunmasını sağlar. Başarı ve seviye açısından farklı özelliklere sahip öğrencilere çeşitli kaynak seçenekleri sunulur. Bu sayede kendi seviyenize uygun bir konu anlatım kaynağına en kolay biçimde ulaşma şansını yakalarsınız. Matematik kitabı 8. sınıf sonunda girilen lise sınavları için öğrencileri hazırlar. Anlatım tarzı ve soru sayısı bakımından kitaplarda bazı farklılıklar görülür. Hedef öğrenci kitlesi göz önünde bulundurularak genişletilen ürün yelpazesi, herkesin beğenisini kazanır. Kitap çeşidinin fazla olması sayesinde size ve bütçenize en uygun olan kaynağı seçme avantajı sağlarsınız. Sınava olduğu kadar okul derslerinde de işinize yarayacak olan kaynaklar, derse destek niteliğinde önerdiği kitaplardır. Farklı eğitim yayıncıları tarafından piyasaya sürülen ürünler, öğrencilerin başarısını artırmayı hedefler. Matematik konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız, seviyenize uygun kitaplar aracılığıyla kendinizi önemli ölçüde geliştirebilirsiniz. Öğrencilerin büyük çoğunluğuna hitap etmeyi başaran kaynaklar, eğitim hayatının başarılı bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır. Ortaöğretimi başarıyla bitiren öğrenciler, lise ve üniversite hayatında da yüksek derecelere imza atar. Bu nedenle 8. sınıfta kullanılan kaynakların öğrenciye eğitim alanında yardımcı olabilmesi gerekir. Çok sayıda kaynak seçeneğini dikkatlice değerlendirerek doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

8. Sınıf Matematik Ders Kitabı Seçimi

Matematik 8. sınıf ders kitabı seçerken bazı kriterler dikkate alınır. Öğrencinin üründen memnun kalmasını sağlayan bu kriterler, aynı zamanda alışveriş sürecini kolaylaştırır. İlk olarak kitap içeriğini detaylı bir şekilde incelemelisiniz. İçerikte müfredat dışı herhangi bir konu olup olmadığını alışveriş öncesinde belirleyebilirsiniz. Tercih edilen kaynaklar öğrencileri gereksiz detaylarla boğmamalı, yalnızca işe yarayacak bilgiler ile buluşturmalıdır. Bir diğer önemli konu, kitabın hangi seviyede öğrencilere yönelik hazırlandığı olur. Matematik bilginize bakarak kendinize uygun kaynağı kolayca tespit edebilirsiniz. Matematikte zorlanan öğrencilere daha basit seviyedeki ürünlerden yararlanması önerilir. Matematiği iyi olan öğrenciler ise daha zor seviyedeki kaynakları tercih ederek başarısını ilerletebilir. Farklı seviyedeki öğrencilere özel hazırlanan ürünler sayesinde matematiği daha kolay anlaşılır bir derse dönüştürebilirsiniz. Kitap seçerken özen göstermeniz gereken bir diğer nokta, kitabın çıkış tarihine bakmanızdır. Eski tarihli kaynaklar, güncel müfredatla uyumsuz bilgiler içerebilir. Bu nedenle ürünlerin basım tarihine bakarak müfredat uyumlu olup olmadığını kesinleştirilmelisiniz. Müfredata uygun olmayan kaynakları tercih etmemelisiniz.

8. Sınıf Matematik Ders Kitaplarında Öne Çıkan Anlatım Tarzları

8. sınıf matematik ders kitabı konu anlatımı çeşitleri ile dikkat çeker. Hitap ettiği öğrenci kitlesine göre farklı anlatım tarzlarının benimsendiği kaynaklar, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Anlatım tarzına göre ürünlerin birkaç sınıfa ayrıldığını görebilirsiniz. En çok görülen stil, önce konu anlatımı yapmaksonra soru çözümüne yönlendirmektir. Çarpanlar, katlar, üslü ve kareköklü ifadeler, veri analizi, olasılık, cebirsel ifadeler ve özdeşlikler, doğrusal denklemler, eşitsizlikler, üçgen, eşlik ve benzerlik, dönüşüm geometrisi ile geometrik cisimler; 8. sınıf matematik müfredatında işlenen konulardır. Kaynaklarda bu konuların genellikle ünitelere ayrılarak sunulmasıyla karşılaşabilirsiniz. Her ünitede önce konu detaylı biçimde anlatılır. Konu bitiminde birkaç soruluk testler yer alır. Testler sayesinde konuyu pekiştirebilir ve tam anlamıyla anlayabilirsiniz. Bazı kaynaklarda ise soruların konu anlatımının arasına serpiştirildiği bir anlatım tarzı görülür. Bu stilde konu ile ilgili her ipucu paylaşıldığında altına örnek bir soru yerleştirilir. Böylece konu ipuçlarına dair oluşturulan soru tarzlarını anında görme imkanına erişirsiniz. Kimi kaynaklar, ünitelendirme sistemi yerine konuları direkt fasikül halinde ayırarak öğrencilere sunar. Bu kaynaklar kullanım açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Fasikül şeklinde ayrılan konulardan yalnızca gün içerisinde çalışacaklarınızı yanınıza alma şansınız bulunur. Böylece çantanızda fazladan ağırlık oluşmaz.

8. Sınıf Matematik Ders Kitabının Öğrencilere Sunduğu Faydalar

Eğitimin ilk yıllarından itibaren atılan her tür adım, öğrencinin gelecekteki hayatının şekillenmesinde önemli bir görev üstlenir. Bu sebeple küçük yaşlardan başlayarak eğitim konusunun üzerine düşmelisiniz. Matematik ders kitabı 8. sınıf öğrencilerinin sene sonunda gerçekleşen lise giriş sınavında daha yüksek dereceler ortaya koymasını sağlar. Lise hayatına geçişin ilk adımı olarak görülen sınavı doğru kaynaklar yardımıyla başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ürünlerin sınavın yanı sıra okul derslerine de yardımcı olduğu görülür. Yoğun ve zorlu eğitim sürecinde sizlere destek çıkan kaynaklar sayesinde matematikte anlamadığınız herhangi bir konu kalmaz. Açık ve net bir dilin hakim olduğu ürünler ile matematiği sevebilirsiniz. Bir yandan konu eksiklerini kapatan kitaplar, diğer yandan öğrencilere sınavda faydalı olabilecek tüyolar verir. Pek çok kaynakta yer alan testler, konuların daha iyi anlaşılmasına aracılık eder. Ayrıca testte bulunan soruların tamamı, çözümlü şekliyle internette paylaşılır. Bu sayede yapamadığınız soruların nasıl çözüleceğini öğrenebilir ve bir daha aynı soru tipini gördüğünüzde hiçbir sorun yaşamazsınız.

8. Sınıf Matematik Ders Kitapları En Uygun Fiyatlar ile Akakçe’de

Matematik 8. sınıf ders kitabı fiyat seçenekleri ile alıcıların beğenisini kazanır. Kitap kalınlığı ve kullanılan materyal çeşidi, üretici firmanın bir fiyat skalası oluşturmasında görev alır. Düşükten yükseğe her bütçeye uygun alternatiflerin göze çarptığı geniş fiyat aralığı, ürünlerin büyük bir kitleye ulaşmasını mümkün kılar. Matematik alanında kendini yetersiz gören tüm 8. sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan kaynaklar aracılığıyla matematik ile ilgili sorunlarınızın büyük çoğunluğunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bisiklet, sırt çantası ve satranç takımı gibi öğrencilerin kullanabileceği birbirinden farklı ürünleri de en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunan Akakçe; en iyi matematik ders kitaplarına da ulaşmanızı sağlar. Uygun fiyat seçenekleri ile öğrencilerin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilir. Ürünler hakkında pek bir fikriniz yoksa, yorum ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler, kaynağın ne kadar beğenildiğini gözler önüne serer. Bu sayede alıcıların hoşuna gidebileceği kitapları daha kolay bulabilmesi mümkün olur. Siz de 8. sınıf matematik alanında başarılı bir performans için farklı ders kaynaklarını Akakçe sayesinde güvenle temin edebilirsiniz.