İngilizce Ders Kitabı

İngilizce Ders Kitabı Fiyatları

1.958 farklı İngilizce Ders Kitabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TürkçeMatematikFen Bilimleri5. Sınıf7. SınıfKonu AnlatımlıSoru Bankası0 - 50 TL 50 - 100 TL SetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Dersler: İngilizce Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınıf Dersler İngilizce Türü

1. Sınıf Matematik Kitabı10. Sınıf Matematik Ders Kitabı10. Sınıf Matematik Soru Bankası11. Sınıf Matematik Ders Kitabı11. Sınıf Matematik Soru Bankası12. Sınıf Matematik Ders Kitabı12. Sınıf Matematik Soru Bankası2. Sınıf Matematik Kitabı2. Sınıf Matematik Soru Bankası3. Sınıf Matematik Ders Kitabı3. Sınıf Matematik Soru Bankası4. Sınıf Matematik Kitabı

En Çok Karşılaştırılan Yardımcı Ders Kitapları

İngilizce Ders Kitabı Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce Ders Kitabı

İlkokuldan itibaren başlayan yabancı dil eğitiminde verilen derslerden birisi olan İngilizce evrensel bir dil olduğu için büyük öneme sahiptir. Meslek seçiminde ya da yapılan meslekte başarı elde edilmesine katkı sağlayan ikinci bir bilmek sizlerin birçok avantaja sahip olmanızı sağlar. Bu yüzden yayınevleri ve yayıncılar tarafından yabancı dil kitapları hazırlanarak satışa sunulur. Her düzey grameri bünyesinde barındıran kitaplar yabancı dil eğitimlerinin geliştirilmesine katkı sağlar. Konu anlatımları, çalışma kutucukları ve testlerden oluşan ingilizce ders kitabı çeşitlerine göz attığınızda sınıf düzeyinize uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Başlangıç noktasından en üst düzeyde bulunan seviyelere kadar konuyu bünyesinde barındıran bu kaynaklar sayesinde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Konu anlatımlarından öğrenilmesi gereken gramer bilgilerini pekiştirebilirsiniz. Ardından yapacağınız alıştırma ve çözeceğiniz testlerle de öğrendiğiniz konunun zihninizde kalıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı eğitimleri kapsayan sınıf seviyelerine uygun olarak hazırlanan geniş kitap çeşitliliği içerisinden ihtiyacınıza uygun seçimi yaparak satın alabilirsiniz. Din işleri başkanlığı tarafından yapılan sınavlarda başarı elde edebilmek adına da mbsts kitabı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Geniş çeşitliliğe sahip olan kaynaklar arasından dilerseniz konu anlatımlı dilerseniz de soru bankası şeklinde hazırlananları satın alabilirsiniz.

İngilizce Ders Kitabı Seçenekleri

İlkokul düzeyinde okuyan çocukların yabancı dil eğitimi alması hem aile hem de devlet tarafından desteklenir. Okumaya ve yazmaya yeni başlayan çocuklarda yabancı dil eğitimlerine alışmayı zorlaştırmaktan ziyade keyifli bir hale dönüştüren bu kitaplar eğlenceli içeriklere sahiptir. Görsel materyallerin oldukça fazla olduğu bu kaynakları kullanan çocuklar yaptıkları işlemlerden keyif alarak öğrenmelerini hızlandırır. Sayı, harf ve basit kelimelerin hem öğrenilmesine hem de ezberlenmesine yardımcı olan kaynaklar sayesinde çocuğunuzun temel konularda zorlanmasının önüne geçebilirsiniz. Harflerin okunabilmesini ve öğrenilmesini hızlandıran setleri de satın alabilirsiniz. Ebeveynler tarafından oldukça ilgi çeken setlerle de başlangıç noktasında bulunan yabancı dil düzeyini ortaokul seviyesine eşdeğer hale getirebilirsiniz. Yabancı dili doğru ve akıcı bir şekilde kullanabilmeye yardımcı olan ortaokul İngilizce ders kitabı çeşitleri sayesinde de çocukların üst sınıflara hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Gramer bilgisinin artırılarak lise seviyesi için hazırlanan kaynaklarda kelime, cümle ve paragraftan çıkarılabilecek anlamların kavranmasına yardımcı olabilirsiniz. Üniversitenin ilk yılında mesleki eğitiminize katkı sağlayacak olan hazırlık kitapları üretilir. Karşılıklı diyaloglara gireceğiniz hazırlık eğitimlerinize yardımcı olan kaynaklarla yabancı dili doğru bir şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İngilizce Ders Kitapları Ne İşe Yarar?

Öğrencilere yönelik olarak hazırlanan yabancı dil kitapları 1. sınıftan üniversite hazırlık sınıfına kadar farklı içerik ve düzeylerde hazırlanır. Başlangıç seviyesinde olan çocukların bilgi birikimlerinin artırılmasına yardımcı olan ilkokul İngilizce ders kitabı çeşitleri öğretirken eğlendirmeyi de amaçlar. Çocukların hem keyifli zaman geçirmelerine hem de yeni bir dil öğrenmelerine katkı sağlayan bol içeriğe sahip olan bu kaynaklar sayesinde büyük avantajlara sahip olabilirsiniz. Ortaokul döneminde liseye geçiş sınavlarının formatına uygun olarak hazırlanan kitaplar yabancı dil seviyenizin artırılmasına katkı sağlar. Lise çağındaki gençlerin meslek seçimlerinde büyük öneme sahip olan bu kaynaklar sınavda başarı elde edilmesine yardımcı olur. Lise döneminde yabancı dil sınıfını seçerek orada eğitim almaya devam edenlerde hem okul hem de üniversite sınav başarılarını bu kaynaklar sayesinde artırabilir. Çıkmış soru formatlarına uygun olan setlerden ve testlerden satın alarak sınava hazırlık sürecinizde başarınızı artırabilirsiniz. Üniversite hazırlık sınıfının tamamlanmasında kullanılan kaynaklar sayesinde sınavlardan rahat bir şekilde muaf olabilirsiniz. Ayrıca mesleki başarılarınızda etkili olan bu kaynaklar telaffuz ve konuşma becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Yabancı dil seviyenize uygun olan kaynak seçimini yaparak kendinizi geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

İngilizce Ders Kitapları Hangi Konuları Kapsar?

Evde ya da iş yerinde kullanılan sözcükleri barındıran temel kitaplar başlangıç seviyesinde olanların kurtarıcı haline gelir. Günlük rutin içerisinde en çok karşılaşılan cümle kalıplarından ve kelimelerden oluşan bu kitaplar görsel materyallerle de desteklenerek öğreticilik düzeylerinin artırılması amaçlanır. Bu yüzden henüz başlangıç aşamasında iseniz fazla gramer içermeyen kitaplardan yana seçim yapabilirsiniz. Orta ya da ileri seviyede bir yabancı dile sahipseniz daha ayrıntılı olarak hazırlanan türlere göz atabilirsiniz. E-posta yazma, günlük konuşma ve dil bilgisi konularında söz sahibi olabilmenize yardımcı olan bu kaynaklar iletişim becerisinin gelişmesini sağlar. Bu düzeyde hazırlanan test, çalışma ya da ders kitabı ingilizce söz kalıplarının da sizlere öğretilmesine öncülük eder. Erasmus gibi eğitim programlarına katılım sağladığınızda karşılıklı konuşma becerisinin gelişmesi için bu üst düzey kaynakları satın alabilirsiniz. Bunlar halk arasında kullanılan cümle kalıplarının öğrenilmesine katkı sağlayarak telaffuz ve konuşma becerilerinizi akıcı bir hale getirir. Üniversite eğitimlerinizi de yabancı dil üzerinden alıyorsanız gramer seviyesi yüksek olan kitaplardan yana tercih yapabilirsiniz.

İngilizce Ders Kitaplarının Dil Gelişimine Katkısı Var Mıdır?

Yayıncılar tarafından özenli ve düzenli bir şekilde hazırlanan İngilizce ders kitapları dil gelişimine sayısız fayda sağlar. İngilizce seviyenizi belirleyerek buna uygun kitap seçimi yapmanız büyük önem taşır. Yaptığınız doğru seçim sonucunda dil eğitiminizi geliştirmeyi ve ilerletmeyi basit bir hale getirebilirsiniz. Görerek öğrenmek kalıcı olacağı için kitap seçimi sırasında görsel materyalleri fazla olanlardan yana seçim yapabilirsiniz. Görsel materyaller sayesinde kelime ya da cümlelerin aklınızda uzun süre boyunca kalabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Öğrendiğiniz konuyu pekiştirmek ve daha kalıcı hale getirmek istediğinizde ise testlerle bunu gerçekleştirebilirsiniz. En basitinden zoruna kadar farklı seviyeleri bulunan soruları anlayarak çözmeye başladığınızda gelişiminizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Boşluk doldurma, eşleştirme ya da farklı anlamı taşıyan kutucuğu seçme gibi alıştırmaların bulunduğu çalışma kitapları sayesinde de yabancı dil düzeyinizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Örneğin; boşlukları doldurma sırasında zihninizdeki çağrışımlarından yararlanarak uygun olan kelimeyi yerine yerleştirebilirsiniz. Yabancı dil seviyenize uygun olan seçimi yapabilmek için ingilizce ders kitaplarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yayıncının anlatım biçimi ve içindekiler kısmına göz attığınızda kendi seviyenize uygun olan seçimi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İngilizce Ders Kitapları Akakçe’de

İngilizce ilkokuldan mesleğinizi icra edeceğiniz zamana kadar verilen eğitimler içerisinde yer alan bir derstir. Konuşma, anlama ve yazma becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan ders kitapların hazırlanmasına öncülük eden yayınevleri tarafından birbirinden farklı düzeylere sahip olan kaynaklar hazırlanır. Bu kaynaklar konu anlatımlarını, soruları ve alıştırmaları kapsayan geniş bir içeriğe sahiptir. Hazırlanan içerikler birbirinden farklı konuları kapsayacak bir biçimde zorluk derecelerine göre sınıflandırılır. İçerikleri ve zorluk dereceleri birbirinden farklılık gösteren kaynakların sayfa sayıları da değişikliğe sahiptir. Bu yüzden çalışma performansınızı karşılayacak düzeyde olan kitap seçimini yaparak okul başarılarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Yabancı dil seviyenizi ve sınıfınızı göz önünde bulundurarak kitap seçimi yapabilirsiniz. İlkokuldan hazırlık sınıfı ingilizce ders kitabına kadar geniş çeşitliliğe Akakçe üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz. Ayrıca buradan diğer kitap çeşitlerine ve zeka oyuncaklarına da ulaşabilirsiniz. Yedi adet geometrik biçime sahip olan parçaları bir araya getirerek çeşitli şekiller oluşturulmasına yarayan zeka oyuncağına tangram adı verilir. Tangram alfabetik bir şekilde harflerin sıralanmasında, hayvan figürlerinin ve geometrik şekillerin oluşturulmasında kullanılabilir. Çocuklarınızın zihinsel gelişimi için bu platform üzerinden tangram modelleri ve fiyatlarına ulaşarak satın alabilirsiniz.