Matematik Ders Kitabı

Matematik Ders Kitabı Fiyatları

5.767 farklı Matematik Ders Kitabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

TürkçeMatematikFen Bilimleri6. Sınıf7. Sınıf0 - 50 TL 50 - 100 TL DenemeSoru BankasıSetMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Dersler: Matematik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınıf Dersler Matematik Türü

1. Sınıf Matematik Kitabı10. Sınıf Matematik Ders Kitabı11. Sınıf Matematik Ders Kitabı12. Sınıf Matematik Ders Kitabı2. Sınıf Matematik Kitabı3. Sınıf Matematik Ders Kitabı4. Sınıf Matematik Kitabı5. Sınıf Matematik Deneme5. Sınıf Matematik Kitabı6. Sınıf Matematik Deneme6. Sınıf Matematik Ders Kitabı8. Sınıf Matematik Deneme Sınavı

En Çok Karşılaştırılan Yardımcı Ders Kitapları

Matematik Ders Kitabı Sıkça Sorulan Sorular

Matematik Ders Kitabı

Ders kitapları, öğrencilerin okulda edindiği bilgileri pekiştirmek, konu tekrarı yapmak ve soru çözme becerilerini sınamak amacıyla tercih ettiği kaynaklardır. Matematik, her yaştan öğrenci için en önemli derslerden biri olduğundan her öğrenim dönemine ayrı olarak hazırlanan matematik ders kitapları mevcuttur. Matematik dersinde başarı yakalamanın en önemli adımları ise düzenli çalışma yapmak ve bol soru çözmek olur. Bu amaçla üretilen ders kitapları, öğrencilerin ihtiyacını karşılamak üzere farklı şekilde sunulur. Son derece kullanışlı olan bu kaynak kitaplar, hem ara dönemdeki hem de sınava hazırlık sürecindeki öğrenciler tarafından kullanılmak üzere üretilir. Oldukça akıcı anlatımıyla beğeni toplayan matematik kaynak kitabı seçeneklerini kullanmak konuları daha kolay bir şekilde kavramaya ve pekiştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bu ürünler, içerdiği öğretici egzersizlerle bilgileri yorumlamayı ve eksiklik çekilen konuları saptamayı sağlar. Ders çalışmayı ve sınava hazırlanmayı son derece rahat ve kolay bir hale getiren matematik ders çalışma kitabı seçeneklerine göz atarak ihtiyacınıza hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

Sınav Hazırlık Sürecinde Matematik Ders Kitabı Yararları

Liseye ve üniversiteye geçiş dönemlerinde sınavlara hazırlanırken kaynak kitaplardan yararlanmak son derece önemlidir. Özellikle matematik testleri çözmek, başarıyı yakalamak için önemlidir. Düzenli tekrar yapmak ve bol soru çözmek konunun pekiştirilmesi için gereklidir. Bu sebeple sınava hazırlık sürecinde faydalanabileceğiniz farklı tipte matematik kaynak kitaplar mevcuttur. Bu ürün çeşitleri şu şekilde sıralanır:

İşlevsel ders kitapları kullanmak sınavda büyük ölçüde başarı yakalamayı sağlar. Matematik testinde üstün performans göstermeye yardımcı olan bu ürünler, tüm konularla ilgili en önemli bilgilere bir arada ulaşmayı sağlar. Ayrıca her konu anlatımının sonunda yer alan sorular, öğrendiğiniz bilgileri oldukça kolay bir şekilde pekiştirmenize imkan tanır.

İşlevsel Matematik Ders Kitabı Çeşitleri Nelerdir?

Ders kitapları, ünitelerle ilgili tüm bilgileri bir arada sunduğu için ders çalışmayı ve konu tekrar etmeyi son derece pratik hale getiren ürünlerdir. Her öğrencinin ihtiyacına yönelik hazırlanan işlevsel matematik ders kitabı seçenekleri mevcuttur. Farklı beklentilere hitap eden kullanışlı ders kitabı çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Bu işlevsel ders kitabı çeşitlerini inceleyebilir ve aralarından sizin için uygun olanı satın alabilirsiniz. Dilerseniz bir ürün satın almadan önce matematik ders kitabı incelemesine göz atarak müşteri yorumlarını değerlendirebilirsiniz.

Her Okul Döneminde Başarı Sağlayan Matematik Ders Kitabı Çeşitleri

Matematik, ilkokuldan başlayarak lise son sınıfa kadar geçen süreçte her dönem okutulan bir derstir. Bu sebeple bu dönemlerde ilgili üniteleri baz alan yardımcı matematik ders kitabı seçenekleri mevcuttur. İlkokul matematik ders kitabı, öğrencilerin 1. sınıftan ortaokula başlayana kadar öğrendiği tüm konuları içerir ve temelden matematik öğrenmeye yardımcı olur. Ayrıca bu ürünler, küçük yaştaki öğrenciler için matematiği sevdirecek egzersizler ve eğlenceli görseller ile süslenir. İlkokul dönemi bittikten sonra ise matematiğin en temel konularını içeren ortaokul matematik ders kitabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Liseye geçiş dönemindeki tüm öğrencilerin fayda sağlayabileceği bu ürünlere her sınıf için ayrı olarak hazırlanmış şekilde de ulaşabilirsiniz. Lise matematik ders kitabı seçenekleri ise lisedeki tüm matematik konularını detaylı olarak anlatan ürünlerdir. Bu kitaplar, 4 yıldaki tüm konuların en özet bilgilerini içerir. Bunlara tek kitap halinde ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz her yıl için o yılki konuları örneklendirerek açıklayan kitaplara da yönelebilirsiniz. Derslerde başarılı olmaya yardımcı olan işlevsel matematik okul kitabı seçeneklerine göz atarak bulunduğunuz eğitim öğretim dönemine özel olarak hazırlanmış bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Matematik Ders Kitabı Modelleri

Öğrenciler için eğitim hayatında son derece önemli bir yere sahip olan matematik dersi konusunda ek desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ders kitabı matematik kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bu işlevsel ürünler, her eğitim dönemi için ayrı olarak hazırlanan ve detaylı anlatıma sahip olan kitaplar olduğu için konu çalışmayı son derece kolay bir hale getirir. Her öğrencinin çalışma biçimi farklılık gösterebileceği için çok çeşitli özellikte matematik ders kitabı seçeneği mevcuttur. Yalnızca bilgilere ulaşmak isteyen öğrenciler için konu anlatımlı olan kitaplar yeterli olurken test çözerek pratik yapmak isteyen kişiler için matematik soru kitabı seçenekleri uygundur. Alanında uzman hocalar tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği müfredata uygun şekilde hazırlanan bu kitapların fiyatları, ürünün markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak matematik kaynak kitapları genel olarak her bütçeye uygun fiyatlara sahip olduğundan müşterilerin beğenisini kazanır. Bu işlevsel ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden bir seçeneği sahip olabilirsiniz. Ayrıca dikey geçiş sınavına hazırlanan öğrenciler için özel olarak üretilen matematik kaynakları da son derece uygun fiyatlıdır. Bu sebeple DGS soru bankası önerileri ve değerlendirmelerini inceleyerek gereksinimlerinizi karşılayan bir ürünü satın alabilirsiniz.

Matematik Ders Kitabı Seçenekleri Akakçe’de

Matematik birçok öğrenci için zorlayıcı olan derslerden biridir. Bu derste iyi bir performans göstermek için düzenli konu çalışması ve soru çözümü yapmak gerekir. Matematik ders kitapları, öğrencilerin konuları daha kolay öğrenmesini ve daha iyi tekrar etmesini sağlayan ürünlerdir. Matematik ders kitabı konuları, Milli Eğitim Bakanlığı’nın o yıl belirlediği müfredata göre oluşturulur. Bu ürünler son derece yalın ve akıcı bir dille anlatılır. Detaylı bir anlatıma sahip olan kaynaklar, üniteyle ilgili bilgileri kavramayı oldukça kolay bir hale getirir. Yalnızca bilgi tekrarı yapmak isteyen öğrenciler için konu anlatımlı matematik ders kitapları bulunduğu gibi, test çözerek bilgilerini sınamak isteyen öğrencilere uygun olan matematik soru bankası seçenekleri de satışa sunulur. Ayrıca her öğrencinin seviyesi için özel olarak hazırlanan ilköğretim matematik ders kitabı ve lise matematik ders kitabı gibi çeşitli ürünler de mevcuttur. İşlevsel matematik ders kitabı seçeneklerini incelemek ve ekonomik fiyat avantajlarıyla satın almak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Ders çalışma aralarında müzik keyfi yapmak için plak da edinebilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan plak fiyatları konusunda net bilgi alabilir ve işlevsel plak seçenekleriyle sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.