Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı Fiyatları

618 farklı Yılbaşı Ağacı için fiyatlar listeleniyor.

Walke Yılbaşı Ağacı Karaca Home Yılbaşı Ağacı Kitchen Chef Yılbaşı Ağacı AteşTech Yılbaşı Ağacı Pazariz Yılbaşı Ağacı Alex Yılbaşı Ağacı

Fiyatı Düşen Yılbaşı Ağaçları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Yılbaşı Ağaçları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 26Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Boy Ayak Malzemesi Dal Sayısı Ürün Puanı Renk

Yılbaşı SepetiMonopolyŞaraplıkKül TablasıYılbaşı SüsüFanusKlasik TelefonDuvar ÖrtüsüGazetelikWalke Yılbaşı AğacıKaraca Home Yılbaşı AğacıKitchen Chef Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yılbaşı Ağacı Sıkça Sorulan Sorular

Yılbaşı Ağacı

Tüm dünyada yeni gelen senenin kutlanması adettendir. Yılbaşı gecesi her sokak rengarenk ışıklarla donatılır. İnsanlar sevdikleriyle zaman geçirmek için bir masa etrafında toplanır. Yılbaşı günü akıllara yılbaşı ağacı, hediyeler, hindi ve patlamış mısır getirir. Yılbaşı ağacı, bu güzel güne anlam katan en önemli detaydır. Gerçek ya da sahte malzemeden yapılan yılbaşı ağacı farklı süslerle taçlandırılır. Yılbaşı ağacının rengarenk ışıkları altına çeşit çeşit hediyeler bırakılır. Bu hediyeler yeni gelen senenin uğur getirmesi için aileye ya da dostlara dağıtılır. Siz de yılbaşını kutlamak istiyorsanız çeşit çeşit boyutlarda ve seçeneklerde satışa sunulan ağaç modellerine göz atabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla yılbaşı ağacı satın almak için akakce.com’a güvenebilir, bilinçli alışveriş yapabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Çeşitleri ve Özellikleri

En güzel yılbaşı ağacı denildiğinde herkesin aklına farklı bir stil gelir. Kimi rengarenk ışıkları, kimi ise beyaz bir ağacı hayal eder. Her stile uygun bir yılbaşı ağacı vardır. Yılbaşı ağaçlarında en önemli konu boyutudur. En büyük yılbaşı ağacı 210 cm ve üzeri boyutlara sahiptir. Genellikle bahçe, alışveriş merkezi, mağaza önü, teras ve geniş yerlerde kullanılmak üzere 210 cm boyutundaki yılbaşı ağacı tercih edilir. Büyük ağaçlardan hoşlananlar için bir diğer seçenekte 180 cm yılbaşı ağacı çeşitleridir. İç mekanda sıklıkla tercih edilen 180 cm ağaçların geniş görünümü sayesinde rahatlıkla tüm süslerinizi asabilirsiniz. Fakat yeterli alanınız yoksa 150 ve 120 cm boyutlarındaki ağaçlar sizin için uygun olacaktır. Yılbaşı ağacı 150 cm her türlü yere konumlandırılabilir. Dikkatleri üzerine çeken ürün seçeneği vitrinlerde de sıklıkla kullanılır. Boyunun orta büyüklükte olması her yerde göz almayı başarır. Daha minimal tercih yapmak isteyenler için ise yılbaşı ağacı 120 cm boyutu uygundur. 120 cm minik bir ağaç olmasına karşın rahatlıkla süslenebilen bir çeşittir. Ekonomik tercih yapmak isteyenler 120 ve 150 cm boyutlarındaki ürünleri seçebilirler.

Ekonomik ve Estetik Yılbaşı Ağacı Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Her sene rengarenk ışıklara sahip bir yılbaşı ağacı hayalini kuruyorsanız bu sene hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi demektir. Çocukluğunuzdan beri hep heves ettiğiniz ve genellikle televizyon ekranında gördüğünüz yılbaşı ağacını evinize getirmek için ihtiyacınız olan tek şey stilinizi ortaya koymaktır. Yılbaşı ağaçları her ne kadar konsept olarak birbirine benzeyen özellikler taşısa da aslında her biri farklı detaylara sahiptir. Ağaç çeşitlerinin değişen stilleri fiyatlara etki eden konular arasında yer alır. Yılbaşı ağacı satın al denildiğinde akla ilk olarak büyüklüğü gelir. Çünkü ağaç fiyatlarına etki eden en önemli konu boyutudur. Minimal boyutlara sahip olan yılbaşı ağacı fiyatları diğerlerine kıyasla ekonomiktir. Ancak 210 cm ve üzerinde boyuta sahip ağaçlar yüksek fiyat segmentinde yer alır. Büyük ağaçları süslemek için de küçük ağaçlara kıyasla daha fazla süs kullanılması gerekir. Bütçeniz doğrultusunda yılbaşı ağacı satın alırken, yılbaşı süsünü de göz önünde bulundurmanız gerekir. Kolay ve ekonomik alışveriş yapmak için yılbaşı süsü çeşitlerini de inceleyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca, indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek piyasa değerinden çok daha ucuza ürün sahibi olabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yılbaşı ağacı seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta nereye koyacağınızdır. Genellikle evlerin salon bölümüne konulan yılbaşı ağaçlarının 120 ila 180 cm arasında olması gerekir. Eğer evinizde yeterli alan yoksa 180 cm yılbaşı ağacı sizin için çok büyük olur. Bunun yerine küçük yılbaşı ağacı almanız daha doğru bir seçimdir. Yılbaşı ağacı seçiminde bir diğer önemli nokta ise gerçek mi yoksa yapay mı olacağıdır. Canlı yılbaşı ağacı her ne kadar estetik dursa da çevre dostları tarafından tepki toplayan bir üründür. Üstelik canlı ağacın fiyatı da sahte olana kıyasla daha yüksektir. Ürünün yılda birkaç gün kurulu duracağı göz önüne alındığında canlı ağaç almaya gerek olmadığı yadsınamaz bir gerçektir. Ancak, tercihleriniz arasında canlı ağaç varsa satın aldığınız ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Yılbaşı ağacını kurmak zaman alıcı bir aktivitedir. Eğer ağacı kurmakla uğraşmak istemiyorsanız hazır süslü halde satışa sunulan modellere göz atabilirsiniz. Kendiliğinden süslü modelleri sadece uygun bir yere konumlandırmanız yeterlidir. Yılbaşı ağacı alırken fiyatları da kontrol etmeniz gerekir. Aşağı yukarı tüm ağaçlar görsel açıdan birbirine benzer. Büyüklük açısından da eşit olan ağaçlara yüksek miktarda para ödemenize gerek yoktur. En ucuz yılbaşı ağacı modellerine göz atarak bütçe dostu seçimde bulunabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz atarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

Güzel bir ambiyans yakalamak için yılbaşı ağacının titizlikle süslenmesi gerekir. Bu noktada yılbaşı süsü alışverişinde cömert davranmanız oldukça önemlidir. Süslerin fazla ve rengarenk olması ortaya çıkan görüntüyü daha estetik hale getirir. Eğer küçük bir ağaç aldıysanız süslerin de küçük olmasına dikkat etmeyi unutmayınız. Yılbaşı süsleri genellikle paketler halinde satılır. Paket içerisindeki sayıya dikkat ederek birden fazla ürün satın alabilirsiniz. Ağacı kurmaya başlamadan önce kutuyu dikkatli bir şekilde açmalı, tüm parçaları bir gazetenin üzerine koymalısınız. Genellikle ağaç 2 ya da 3 parça halinde gelir. Parçaların birbirine monte edilmesi oldukça kolaydır. Ağacı, direkt olarak kullanacağınız yerde montelemeniz işinizi kolay hale getirir. Ağacı kurduktan sonra süsleri tarzınıza göre yerleştirebilirsiniz. Büyük yılbaşı ağacı süslemesi yaptıktan sonra en üste yıldız koymayı da unutmamanız gerekir. Ayrıca, yılbaşı ağacının altına rengarenk paketlenmiş hediyeler de koymalısınız. Kutuların üzerine hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini yazabilirsiniz. İsterseniz rastgele hediyeler alarak kutuları açacak kişinin şansına da bırakabilirsiniz. Eğer masaüstü yılbaşı ağacı tercih ettiyseniz üzerine minik süslemeler ve lambalar koyabilirsiniz. Masaüstü ağacınızı masanın kenarına bırakarak etrafına gül yaprakları serpiştirebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı ile Dekorasyona Uygun Sıra Dışı Fikirler

Işıklı yılbaşı ağacı görsel açıdan her türlü zevke hitap eder. Özellikle yanıp sönen ışıklar birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak yılbaşı ağacını alışılandan biraz daha farklı süslemek istiyorsanız klasik ağaçların yanı sıra renkli modellere göz atabilirsiniz. Örneğin pembe yılbaşı ağacı nadir rastlanan bir çeşittir. Pembe ağacı zevklerinize göre süsleyebilir, isterseniz de iç mekanda pembe aksesuarlar kullanarak hoş bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Sıra dışı seçimler yapmak isteyenler için bir diğer alternatif ise ahşap yılbaşı ağacı çeşitleridir. Ahşap gövdeye sahip olan yılbaşı ağacının realist görüntüsü şık bir bütünlük ortaya koyar. Birçok kişinin zevklerine hitap eden bir diğer ağaç ise beyazdır. Beyaz yılbaşı ağacı üzerine kar yağmış gibi görünür. Yılbaşı ve kar konseptinin birleştiği beyaz ağaçta süs kullanmanıza gerek yoktur. Özellikle kış bahçesinde kutlama yapacaksanız beyaz ağaç sizin için hoş bir fikir olacaktır. Dev yılbaşı ağacı ile de yapabileceğiniz birçok dekoratif fikir olur. Eğer uygun bir yeriniz varsa dev yılbaşı ağacını kapının önüne bırakabilirsiniz. Ağacın üzerine mektuplar yazarak sevdiklerinize hislerinizi anlatabilirsiniz. Akakçe.com dekorasyondan diğer ihtiyaçlara kadar her alanda en zengin ürün seçeneklerine ev sahipliği yapar. Yılbaşı ağacının yanı sıra ütü, ütü masası, koltuk takımı ve daha binlerce kategoriye göz atabilirsiniz. Ayrıca ekonomik ütü masası fiyatları arasında inceleme yaparak evinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.