Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Baymak

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 5. Yoğuşmalı Kombi(4 yorum)
Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.194,30 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 02:00

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Hepsiburada/EPATeknoloji

Ürün Özellikleri: 24 kW, Hermetik, A

104,70 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (24)

En Popüler Baymak Yoğuşmalı Kombiler
Benzer Ürünler

Baymak DuoTec Compact 24

Baymak Duotec Compact 24 pratik kullanımı ve işlevsel özellikleriyle birçok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Konforlu ısınma, sıcak su ve yakıt tasarrufu sağlayan Duotec Compact 24 kombi ile %92'ye varan yüksek verimli doğalgaz tasarruf deneyimi yaşayabilirsiniz. Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi duşta kullanılan suyun sıcaklığını hep sabit tutar. Böylelikle konforlu bir duş deneyimi yaşamanız mümkün olur.

Yakıt ve elektrik tüketiminde tasarruf imkânı yaşatan Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler yaratır. Gelişmiş teknolojik donanımlara sahip olan Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile beklentilerinizin ötesinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. 2 farklı banyonun sıcak su ihtiyacını aynı anda karşılayabilecek bir performans sergileyen kombi modeli ile %30'a varan tasarruf ile çevre dostu bir kullanım deneyimi sunar.

A sınıfı enerji verimliliğinde çalışan Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi modelinde yer alan Premix yanma teknolojisi büyük ölçüde tasarruf etmenize imkan tanır. Cold Burner Door teknolojisi ile donatılmış olan Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile düşük yakıt sarfiyatı da elde edebilirsiniz. Kompakt boyutu sayesinde yerden tasarruf imkânı da sunan Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile pratik bir kullanım mümkündür.

Baymak Duotec Compact 24 Önden Görünüm

Baymak DuoTec Compact 24 Teknik Özellikleri

Duotec Compact 24 dikkat çeken teknik özelliklere sahiptir. Baymak DuoTec Compact 24 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde de sıklıkla vurgulanan teknik özelliklerden bazıları şunlardır;

 • Ürün 24 kW ısıtma kapasitesi ile çalışır.
 • Premix tam yoğuşma sağlayarak ürünü benzerlerine göre daha tasarruflu hale getirir.
 • ErP enerji verimlilikte A sınıfıdır.
 • Kompakt boyutları sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz.
 • Modülasyonlu sirkülasyon pompası ile verimli çalışır.
 • Isıtma ve kullanım suyu devresi, soğuk kış aylarında donmaya karşı özel olarak güçlendirilir.
 • NOx sınıfı 6 olan kombi, etkili bir kullanım deneyimi yaşatır.
 • Premix teknolojisi grubunda olan yanma bölümü ve paslanmaz özellikli malzemelerle tasarlanan sarmal yapılı eşanjör kısmı, ürünün işlevsel özelliklerindendir.
 • Paslanmaz silindirik çelik brülör yapısı sayesinde doğalgaz yakmaya uygundur.
 • 3 kısımdan oluşan vana blokaj koruması ve diğer birçok materyal gibi paslanmaz çelikten pompa mevcuttur.
 • Arıza kodu gösterimi ile uyarı verir.
 • %92 oranında mevsimsel ısıtma verimliliği sağlar.
 • Nominal ısı gücü (Prated) 22 kW olan kombinin merkezi ısıtmada maksimum ısıtma gücü 80-60°C’dir.
 • Anma ısı gücü verimliliği 80-60 (η4) %86,3 oranındadır.
 • Maksimum ısı gücü 50-30°C 23,7 kW’dır.

Baymak DuoTec Compact 24 Artı ve Eksi Özellikleri

Baymak Duotec Compact 24 kW 20.000 kcal tam yoğuşmalı kombi birtakım artı ve eksi özelliklere sahiptir. Ürünün artı ve eksi özellikleri ürünü daha önce kullananların yaptığı yorumlarda belirtilir. Satın almayı düşündüğünüz Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombinin artı ve eksi özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

 • Mahal ısıtma için yıllık enerji tüketimi 68 Gj olan kombi merkezi ısıtma devresi maksimum 3 bar basıncı sunar.
 • Genleşme tankı kapasitesi 7 litre olan kombi ısınmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar.
 • Sıcak su yük alma kapasitesi XL olarak tasarlanan bu kombi, sıcak su verimliliğinde A sınıfındadır.
 • Sıcak su verimliliği yüksek olan kombinin su ısıtma için harcadığı yıllık ortalama elektrik 30 kWh olarak ölçülür.
 • Su ısıtma için yıllık 17,935 GJ yakıt tüketimine ihtiyaç duyan kombi 11 litre kullanım suyu debisi sunar.
 • Minimum kullanım suyu çıkışı 2 lt olan kombinin kullanım suyu devresi maksimum basıncı 8 bardır.
 • Kombi modeli 52 dBA ses düzeyi ile çalışır.
 • Standart baca ölçüsü 60 mm olan kombinin NOx sınıfı 6’dır.
 • Besleme gerilimi 230 V olan kombi modeli 97 W elektrik yüküne sahiptir. Bu da daha fazla tasarruf elde etmek isteyen kullanıcıları memnun etmeyebilir.
 • Net ağırlığı 28 kg olan kombi 700 x 395 x 275 mm boyutlarındadır.
Baymak Duotec Compact 24 Ön Panel Görünüm

Baymak DuoTec Compact 24 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi pek çok özelliği ile seleflerinden ayrılır. Baymak kombiyi seleflerinden ayıran özelliklerden bazıları şu şekildedir;

 • Baymak üstün teknolojili üretim anlayışı ile tüketicilerine hizmet verir ve Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi modelini bu uzmanlıkla tasarlar.
 • DuoTec Compact 24 hermetik yoğuşmalı kombi sıcak su ihtiyacına anında yanıt verir.
 • Kireç kapanı özelliği ile donatılan Baymak DuoTec Compact 24 hermetik yoğuşmalı kombi uzun yıllar boyunca yüksek performansta çalışır.
 • Çok düşük su basıncında bile etkili bir performansa sahiptir.
 • Baymak DuoTec Compact 24 hermetik yoğuşmalı kombi atık gazı bacadan atmadan hemen önce sisteme geri kazandırır. Böylelikle ilave bir verim elde etmeniz mümkün olur.
 • Compact 24 hermetik yoğuşmalı kombinin üstün özellikleri sayesinde çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kombi ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlar.

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi modelini satın almak istiyorsanız modelin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeli ve selefleri ile karşılaştırma yapmalısınız. Bunun için Baymak Duo Tec Compact 24 yorumları ve değerlendirmelerinden yardım alabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimleri ile en doğru seçimi yapabilir ve kombinizi uzun yıllar konforla kullanabilirsiniz.

Baymak DuoTec Compact 24 ile Baymak Lunatec Arasındaki Farklar

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi modeli Lunatec serisi ile karşılaştırıldığında farklı özellikler sergiler. Baymak Duotec Compact 24 kW mevsimsel ısıtma verimliliği %92 iken Lunatec serisi kombide bu verimlilik %94’tür. DuoTec Compact Premix 24 kW modelinin sıcak su verimliliği %85.2, Lunatec serisinin sıcak su verimliliği de %88’dir. Duotec Compact 24 kW sıcak su ısıtmak için yıllık 30 kWh elektrik enerjisine ihtiyaç duyarken bu enerji Lunatec serisinde 33 kWh’dir.

Baymak DuoTec Compact 24 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Baymak Duotec Compact 24 fiyat aralığı ile dikkat çeker. Sahip olduğu teknik özellikleri ve modern tasarımı ile kıyaslandığında ulaşılabilir bir fiyat aralığı sergiler. Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi özelinde fiyat ve özellik incelemesi yapmadan önce bütçenizi mutlaka belirlemelisiniz.

Hem ısınmada hem sıcak su ihtiyaçlarında geniş bir kullanıcı kitlesini memnun etmeyi başaran kombi modeli özelinde belirli dönemlerde indirim ve kampanyalar uygulanabilir. Bu indirim ve kampanya dönemlerine erişim sağlayarak Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi için en ucuz fiyat aralıklarını belirleyebilirsiniz. Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombinin satışa sunulan tüm piyasa fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyip ve yapılan indirim oranlarına bakarak bütçenize uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Bu seçenekleri fiyatları değerlendirmeden önce kullanıcı yorumlarına göz atarak kombinin sergilediği performans, sıcak su hizmeti, ısıtma şekli, kullanımı, verimliliği ve kalitesi gibi özellikler hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bu deneyimlerden yola çıkarak satın alma kararını verebilir ve Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi modelini bütçenize hitap eden fiyat aralığı ile satın alabilirsiniz.

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Kapasite:   24 kW
Tipi:   Hermetik
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.36 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • ES2 yorum
  45 beğeni
  ERDAL S.Ankara21 Ağustos 2020
  çok araştırdım buna karar verdim iyiki de almışım hem küçük hem tam yoğuşmalı hem yerli daha ne olsun on numara 5 yıldız
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • ÖB1 yorum
  32 beğeni
  Ömer Faruk B.Ankara17 Ağustos 2021
  1 yıla yakındır ürünü kullanıyorum ürünü arızalı sıcaklık sensörü ile piyasaya sürmüşler kullanalı iki ay olmadan kronik bir hata nedeni ile sensörler değişti madem biliyorsunuz bari garantiye alırken gelen servis adam gibi değişsin yooo bi arızalansın düşünürsünüz acelesi yok bu hafta kombi çalışmadı servisi çağırdık gaz basıncı düşük dedi peki gaz basıncı düşüklüğünü ekrana bir hata kodu ile basmak bu kadar mı zor???? özetle kesinlikle uzak durunnnnn
Tüm Yorumlar
 • 2 yorum
  11 beğeni
  Hayati İ.29 Kasım 2021
  Ürün kalite. Ve ekonomik
 • ÖB1 yorum
  32 beğeni
  Ömer Faruk B.Ankara17 Ağustos 2021
  1 yıla yakındır ürünü kullanıyorum ürünü arızalı sıcaklık sensörü ile piyasaya sürmüşler kullanalı iki ay olmadan kronik bir hata nedeni ile sensörler değişti madem biliyorsunuz bari garantiye alırken gelen servis adam gibi değişsin yooo bi arızalansın düşünürsünüz acelesi yok bu hafta kombi çalışmadı servisi çağırdık gaz basıncı düşük dedi peki gaz basıncı düşüklüğünü ekrana bir hata kodu ile basmak bu kadar mı zor???? özetle kesinlikle uzak durunnnnn
 • ES2 yorum
  45 beğeni
  ERDAL S.Ankara21 Ağustos 2020
  çok araştırdım buna karar verdim iyiki de almışım hem küçük hem tam yoğuşmalı hem yerli daha ne olsun on numara 5 yıldız
 • MY1 yorum
  6 beğeni
  Mehmet Y.Kayseri16 Ağustos 2019
  Kolay SiparişRenk Isı
  Firmayı tebrik ediyorum. Gidip çarşıdan alsam bu kadar hızlı gelmezdi. İş ahlakı bu olsa gerek.

Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Duo Tec Premix 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 HM Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Brötje Startec 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Duo Tec Premix 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 HM Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Brötje Startec 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat10.194,30 TL
24 satıcı
10.655,00 TL
3 satıcı
11.849,00 TL
36 satıcı
10.034,10 TL
11 satıcı
Popülerlik5. Popüler Yoğuşmalı Kombi-1. Popüler Yoğuşmalı Kombi-
Ortalama Puan4 yorum6 yorum-
TipiHermetikHermetikHermetikHermetik
Enerji SınıfıA-AA
Renk--Beyaz-
Kapasite24 kW24 kW24 kW24 kW
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı