Daikin

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
Seçenekler:

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Son güncelleme: 16 dakika önceStokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/Hizli Sepetim

Ürün Özellikleri: Hermetik, A, 24 kW


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü!

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
11.616,36 TL

En Ucuz Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Daikin Yoğuşmalı Kombiler
Benzer Ürünler

Daikin VZ D2CPX024AATR 24 kW Erp Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Daikin, ev ısıtma sistemlerinde yenilik getiren ürünlerine D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi modelini ekler. Markanın yoğuşmalı kombi ürünü kolay kullanım özelliği ile sıklıkla tercih edilir. Paslanmaz çelik eşanjör ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan ürün yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Marka tarafından özenle tasarlanan kombi modeli A enerji sınıfı ile çevre dostu ürünler arasında yer alırken ev ekonomisine de katkıda bulunur. Modelin dijital kullanım paneli modern bir görünüm oluşturur. VZ D2CPX024AATR modeli 24 KW, 30 KW ve 38 KW olmak üzere tam üç farklı güç seçeneği ile sizlere sunulur.

Evinizin yalıtım sistemi ve büyüklüğü gibi ölçütleri göz önünde bulundurarak modelde bulunan 3 farklı güç seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Düşük emisyon değerlerine sahip model çevreyi koruyarak kullanıcıların yüksek verim almasını sağlar. Daikin yoğuşmalı kombi modeli ErP yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanır ve ek fonksiyonlar ile donatılır.

Ev ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı yüksek performansı ile karşılayan ürün opsiyonel olarak güneş enerjisi ve oda termostatı ile uyumlu çalışma seçeneklerini sizlere sunar.

Daikin D2CPX024AATR modeli ile evinizin ihtiyacı olan tüm ısı seçenekleri tek bir model ile sizlere sunulur. Uygun fiyatı ile dikkat çeken ürünü ısıtma sektöründe lider firmalardan biri olan Daikin güvencesi ile satın alabilir ve sorunsuz bir alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz.

Daikin VZ D2CPX024AATR-ön-görünüm

Daikin VZ D2CPX024AATR Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Daikin VZ D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi modeli kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile fark yaratır. Ürün yoğuşmalı özellikte üretilmesi sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlamayı başarır. Premix brülör ile çalışan model tam yanma teknolojisine sahiptir.

Frekans kontrollü fan ile yüksek yanma verimi elde eden model sessiz çalışma performansı ile kullanıcıları rahatsız etmez. D2CPX024AATR kombi Cold Burner teknolojisi ile donatılır. Yakıt ve hava karışımının brülöre ulaşması ve yanması sonucunda oluşan ısı Cold Burner teknolojisi sayesinde dış ortamdan anında izole edilir. Böylece hem daha az enerji kaybı oluşur hem de dış ortamın nem seviyesi korunur.

Üründe var olan 1:6 geniş modülasyon oranı ile cihazın DUR / KALK çalışmasını engeller. Geniş modülasyon oranının ideal seviyede tutulması ile evinizin ısınma konforu artar ve ateşleme esnasında oluşan zararlı madde emisyonları ortadan kaldırılır.

Çevre dostu ürünler arasında yer alan model opsiyonel olarak güneş enerjisi ile çalıştırılabilir. Ürünün opsiyonel çalışma sistemleri içerisinde oda termostat ve dış hava sensör sistemleri de yer alır.

Evinizin yalıtım sistemine entegre edilebilen VZ D2CPX024AATR modeli her ortama uyum sağlaması ile öne çıkar. Ürünün son teknoloji ile donatılan özelliklerinden yararlanabilir ve maksimum enerji tasarrufunda bulunabilirsiniz.

Daikin VZ D2CPX024AATR-yan-görünüm

Modern Tasarım Özelliği ile Daikin VZ D2CPX024AATR

Daikin D2CPX024AATR modeli dijital kullanım paneli ile modern bir görünüm oluşturur. İdeal kombi ölçülerinde tasarlanan ürün kurulduğu bölmede yer kaplamaz. Ürün ölçüleri 733 MM yükseklik, 403 MM genişlik ve 346 MM derinlik boyutlarında tasarlanır.

Dijital kullanım panelinde LED gösterge ile ısı seviyesi gösterilir. Kolay kullanım ekranına sahip model her seviyeden kullanıcıya hitap eder. Kaliteli materyaller ile donatılan model evinizde hem siz hem de aileniz için konfor sağlamayı başarır.

Frekans kontrollü pompa ve fan ile çalışan ürün tam yanma teknolojisi ile birleşerek maksimum performans gösterir. VZ D2CPX024AATR kombi tasarımında paslanmaz çelik eşanjör kullanılır. Kullanım suyunun sıcaklığını ideal derecelerde ayarlayan paslanmaz eşanjör uzun ömrü sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışır.

Daikin D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi A enerji sınıfı ile üretilir. Cold Burner teknolojisi ve A enerji sınıfına sahip modelde yüksek derecede enerji tasarrufu sağlanabilir. Kış aylarında evinizin sıcaklığını dış ortamdan bağımsız olarak ayarlamanızı sağlayan model sizlere ekstra konfor sağlar.

Model 55 DB ses seviyesi ile kullanıcıları rahatsız etmeden minimum ses performansında çalışmayı başarır. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Daikin VZ D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi modelinin modern ve şık tasarımı ev dekorasyonunuz ile uyum sağlamayı başarır.

Daikin VZ D2CPX024AATR-yandan-görünüm

Daikin VZ D2CPX024AATR Artı ve Eksileri

Daikin D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi modeli marka tarafından işlevsel ve dayanıklı özellikler ile üretilir. Modeli test eden kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmelerde D2CPX024AATR kombi modelinin hem artı hem de eksi noktaları olduğu belirtilir. Modelin beğenilen artı noktaları şunlardır:

  • Kapasite Seçenekleri: Modeli evinizin yalıtım sistemine göre seçmeniz için 24 KW, 30 KW ve 38 KW olmak üzere farklı kapasite güç seçenekleri sizlere sunulur.
  • A Enerji Sınıfı: Isı yalıtım sistemlerinde A enerji sınıfı ile yer alan ürün ev ekonomisine katkıda bulunmayı başarır.
  • Cold Burner Teknolojisi: Olası enerji kaybının önüne geçen Cold Burner teknolojisi sayesinde kullanıcılar enerji tasarrufunda yüksek verim sağlayabilir.
  • Yalıtım Sistem Seçenekleri: Model; güneş enerjisi, dış hava sensörü ve oda termostat sistemi ile entegre çalışması sayesinde her tip evde kolayca kullanılabilir.
  • Dijital Ekran: Üründe yer alan dijital panel hem kolay kullanım hem de modern bir görünüm oluşturur.

Daikin D2CPX024AATR kullanımı ile oluşan eksi noktalar ise şunlardır:

  • Üründe doğru hava ve gaz karışımını sağlayan Otomatik Gaz Adaptasyon sisteminin bulunmaması yanma sisteminde oluşan verim oranından eksi puan almasına neden olur.
Daikin VZ D2CPX024AATR-motor-görünüm

Daikin D2CPX024AATR ve D2CSC024AATR Farkı

Daikin D2CPX024AATR ve Daikin Condense D2CSC024AATR kombi modelleri arasında kapasite açısından farklılıklar bulunur.

Daikin D2CPX024AATR modeli 24 KW, 30 KW ve 38 KW üç farklı güç kapasitesi sunarken Daikin Condense D2CSC024AATR modeli 23 KW güç kapasitesi ile sınırlı kalır. Her iki model de dijital kullanım paneli ile teknolojik bir görünüm oluşturur. Fakat VZ D2CPX024AATR modeli kullanıcılarına sunduğu seçenekler ile diğer modeli geride bırakır.

Daikin D2CPX024AATR Yoğuşmalı Kombi Fiyat Seçenekleri

Daikin kombi D2CPX024AATR modeli ısıtma sistemlerinde popüler ürünlerden biri olarak yer alır. Ürünün popüler olmasını sağlayan son teknoloji özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatı da dikkat çeker. Çevre dostu olan ürün marka tarafından uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur.

Daikin markası ile sorunsuz ve kazançlı bir kombi alışverişi yapabilirsiniz. Daikin kombi modelini satın aldıktan sonra tarafınıza en kısa sürede ulaştıran marka teknik ekibi ile kurulum güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Evin yalıtım sistemine entegre edilerek kurulumu gerçekleştirilen ürün sorunsuz bir şekilde hizmetinize sunulur.

Markanın titizlikle tasarladığı yoğuşmalı kombi ürünü ile kış mevsiminde konfor sağlayabilirsiniz. Kullanım suyu sıcaklığını her mevsimde ideal sıcaklık derecelerinde sizlere sunan model her seviyeden kullanıcıya uygundur.

Kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı ile sizlere güvenli bir alışveriş imkanı sunan yoğuşmalı kombi modeli ile maksimum enerji tasarrufunda bulunmak mümkündür. Sevdikleriniz için konforlu bir ortam oluştururken ev ekonomisini de koruyabilirsiniz.

Güneş enerjisi, dış hava sensörü ve oda termostat sistemleri ile uyumlu çalışan model yüksek performans sağlar. Daikin D2CPX024AATR yoğuşmalı kombi modelinin teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcılar ev ısıtma ve kullanım suyu tüketiminde yüksek verim sağlar. Kaliteden taviz vermeyen ürün tasarımlarını kullanıcılarına sunan Daikin ile D2CPX024AATR kombi modelini satın alabilir ve ürüne evinizde gönül rahatlığı ile yer verebilirsiniz.

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Tipi:   Hermetik
Enerji Sınıfı:   A
Kapasite:   24 kW
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.25 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı KombiDaikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Daikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı KombiDaikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat12.599,00 TL
17 satıcı
14.599,00 TL
35 satıcı
15.342,00 TL
31 satıcı
15.400,00 TL
37 satıcı
Popülerlik4. Popüler Daikin Yoğuşmalı Kombi1. Popüler Daikin Yoğuşmalı Kombi8. Popüler Yoğuşmalı Kombi1. Popüler Vaillant Yoğuşmalı Kombi
Ortalama Puan6 yorum3 yorum-
TipiHermetikHermetikHermetikHermetik
Enerji SınıfıAA-A
Kapasite24 kW24 kW24 kW24 kW