Arama Takip Listem Sepetim
Demirdöküm

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 2. Yoğuşmalı Kombi(6 yorum)

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

12.032,10 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 25 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet1 iş günüSatıcı: Hepsiburada/markabion

Ürün Özellikleri: 24 kW, Hermetik

150,90 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)
İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (29)

En Popüler Demirdöküm Yoğuşmalı Kombiler
Benzer Ürünler

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix P 24 kW yoğuşmalı kombi gelişmiş özellikleri ile dikkat çeker. Üstün teknolojik özelliklerle donatılmış olan kombi modeli, Demirdöküm’ün gelişmiş Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Bu nedenle Demirdöküm kombi Nitromix P 24 için kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir kombi modelidir.

Küçük hacimli boyutları ile dikkat çeken kombi ile yüksek verim elde ederek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Kullanılan bölgenin değişen iklim şartlarına kolaylıkla uyum sağlayan kombi, bu uyumu modülasyon özelliği ile sağlar. Bu özelliği yüksek yakıt tasarrufunu da beraberinde getirir. Böylelikle Demirdöküm imzalı Nitromix serisi P24 kombi ile daha az çevresel kaynak tüketimi gerçekleştirir ve çevre dostu bir kullanıcı olabilirsiniz.

Büyük bir depolama hacmine sahip olan kombi, ihtiyaç duyulan sıcak kullanım suyunu her zaman hazır halde sunar. Mikro depolama özelliği ile donatılan kombi, bu özelliği ile depolama yapılacak suyu temin ederken herhangi bir su akıtması yapmaz ve tasarruflu bir kullanım deneyimi yaşatır.

Sade bir tasarıma sahip olan ön kapağı, kolaylıkla açılır ve pratik bir kullanım deneyimi sunar. Ergonomik büyük dijital ekrana sahip olan kombinin tuşlarını kullanmanız da son derece kolaydır. Üstelik olası arıza durumunda ekranı kolaylıkla okuyarak müdahale edebilir ya da ilgili servise başvurabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 Önden Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 24 Teknik Özellikleri

Demirdöküm Nitromix P24 özellikleri ile beklentileri karşılamayı başarır. Kombinin teknik özellikleri ise şöyle ifade edilebilir;

 • Kombi, ERP yönetmeliğine uygun donanımlara sahiptir. Bu bakımdan da eksiksiz bir çalışma performansı sergiler.
 • A sınıfına dahil olan kombi ile üstün bir ısıtma ve sıcak su verimliliği elde edebilirsiniz.
 • Demirdöküm Nitromix P 24 hermetik yoğuşmalı kombi ile ısı ve sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşayabilirsiniz.
 • Düşük doğalgaz tüketimi ile çalışan kombi 24 kW kapasiteye sahiptir.
 • DemirDöküm Nitromix kombi paslanmaz çelik premix eşanjöre sahiptir. Bu özelliği ile hem uzun ömürlü kullanım sunar hem de yüksek konforlu ısınma ile düşük faturalar ödeyebilirsiniz.
 • Anma ısınma gücü 22 kW olan kombinin ısıtma mevsimsel verimliliği %92 oranındadır.
 • 22,4 kW ile maksimum 80 dereceye kadar ısıtan kombi, 5,8 kW ile minimum ısıtma gücü uygular.
 • %30 kısmi yükte anma ısı gücü (P1) 7,6 olan kombinin %30 kısmi yükte verimliliği %97,3'tür.
 • Isıtma sıcaklık ayar aralığı 10-75 olan kombi 7 lt genleşme tank hacmi sunar.
 • Maksimum 3 bar ile çalışma hacmine sahip olan kombini XL sıcak su yük profili ile performans sergiler.
 • %86 sıcak su verimliliği sağlayan kombi, 38-60 derece kullanım suyu ayar aralığına sahiptir.
 • 51 dB(A) ses gücü ile ideal sessizlikte çalışan model 230V / 50Hz elektrik beslemesi ile çalışır.
 • IPX4D elektrik koruma sınıfı ile çalışan kombi, 60 / 100 mm standart baca ölçüsüne sahiptir.
 • 740x420x310 ölçülerinde olan kombi ideal yer kaplar. 32,3 kg ağırlığı ile kolay montaj sağlar.
 • Yıllık enerji tüketimi 46 kWh olarak dikkat çeken kombi 5 NOx sınıfındadır.

Demirdöküm Nitromix P 24 Öne Çıkan Yanları

Demirdöküm Nitromix P 24 sahip olduğu özelliklerle beklentileri karşılamayı başarır. Demirdöküm Nitromix P 24 yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerinde sıklıkla vurgulanan artı ve eksi özellikler ise şöyledir;

 • Akıllı ısıtma sistemi ile donatılmış olan olan kombi, konumlandırıldığı yaşam alanının anlık ihtiyacına göre çalışır. Bu özelliği ile yüksek verim sağlar ve yakıttan tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • OPF üretim teknolojisi ile geliştirilmiştir.
 • Otomatik devir ayarı sunan fan sistemi ile en düşük düzeyde gaz hava ön karışımı ile yüksek verim elde ettirir.
 • Çevre dostu özelliklere sahiptir ve aynı zamanda yüksek verimlidir. Nitromix kombinin yoğuşma teknolojisiyle çevrenizi ve aynı zamanda bütçenizi koruyabilirsiniz.
 • Otomatik hava tahliye sistemi özelliği bulunur. Bu özelliği de çevre dostudur.
 • LCD ekran ve kumanda paneline sahiptir. Bu ekran ve panel sıcak su aralığını, tesisat ayarlamalarını ve hata kodlarını kolaylıkla takip edip ayarlamanızı sağlar.
 • Düşük NOx ve CO2 emisyonları ile verimli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Donma emniyetine sahiptir. Böylelikle hem içeride hem de dışarıda kullanılabilir.
 • Yoğuşma teknolojisi ile yanma sonucu açığa çıkan baca gazını, su buharının enerjisini kullanarak yüksek yanma verimi elde eder.

Kombi modeline göz atarken bu özellikler hakkında bilgi sahibi olarak doğru bir kombi değerlendirmesi yapabilir ve satın alma kararını verebilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 Ön Panel Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 24 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Demirdöküm Nitromix P 24 yoğuşmalı kombi özellikleri ile seleflerinden ayrılan teknolojilere sahiptir. Dünyanın endüstriyel tasarım kategorisinde en prestijli ödüllerinden olan Green Good Design sahibi olan Demirdöküm Nitromix P 24 hermetik yoğuşmalı kombi, kalitesini bu ödülle kanıtlar.

Debi sensörü ile donatılmış olan kombi, bu özelliğinden yardım alarak su sarfiyatında fazla kullanımın önüne geçer. Debi sensörü hızlı ve ayarlanabilir sıcak su konforu yaşamanızı da sağlar. Demirdöküm Nitromix P 24 hermetik yoğuşmalı kombi, açığa çıkan gazın sıcaklığını bacadan atmadan hemen önce tesisat suyunda değerlendirir. Böylelikle Demirdöküm Nitromix serisi ile maksimum tasarruf elde etmeniz mümkündür.

Kombi çalışma anında kalorifer devresinde bulunan dönüş suyu, kombi eşanjöründe su buharı ile bir araya gelir ve yüksek etkili ısıtma sağlar. Bu özellikten faydalanmak için ek bir ayarlama yapmanız gerekmez. Kombi bu özelliği otomatik olarak devreye alır.

Kombiyi yaşadığınız bölgenin ve konutun özelliklerine ve mevsimsel koşullarına göre seçmeye özen göstermelisiniz. Mevsim koşullarından etkilenmeden yüksek performansta çalışan Demirdöküm Nitromix serisi P 24 hermetik yoğuşmalı kombi modeli ile her büyüklükteki alanda etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kombi modelini taşındığınız başka bir bölgede bile kolaylıkla kullanabilir ve yüksek verimli bir kombi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 Yandan Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 24 ve Demirdöküm Atromix P 24 Arasındaki Farklar

Nitromix P 24 kW Premix yoğuşmalı kombi sahip olduğu özelliklerle diğer kombi modellerinden farklıdır. Bu nedenle ürün seçiminde Demirdöküm Nitromix P 24 yoğuşmalı kombi yorumları kadar benzer kombi modellerinin özelliklerine de göz atmalısınız. Bu kombilerden biri olan Atromix P 24, A verimlilik sınıfında yer alır. Mevsimsel ısıtma verimliliği %92 oranındadır. 51 dBA ses seviyesi ile çalışır. 700 x 390 x 280 mm ölçüleri ve 29,9 kg ağırlığı ile hem kurulumda hem de kullanımda kolaylık yaratır.

Demirdöküm Nitromix P 24 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Demirdöküm Nitromix P 24 kombi fiyatları, özellikleri ve performansı bakımından değerlendirildiğinde ulaşılabilir bir aralık sunar. Kombi modelini incelemeye başlamadan önce bütçenizi belirlemeli ve kombiden beklediğiniz özellikleri net bir şekilde analiz etmelisiniz. Böylelikle Nitromix P 24 fiyat aralığını doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ürünün fiyatını değerlendirmeden önce çalışma performansı ve özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Demirdöküm Nitromix P 24 tam yoğuşmalı kombi sahip olduğu özelliklerle sabit ve pratik sıcak suyun konforunu yaşamanızı sağlar. Özel dizayn hidrolik bağlantılara sahip olan kombi, kolay montajı da mümkün kılar. 740 x 420 x 310 mm boyutlarında olan kombi sahip olduğu ölçülerle her alanda kolay ve esnek montaj imkânı sağlar.

22 kW güce sahip olan kombi 51 dB ses aralığı ile çalışır ve ses seviyesi ile ideal bir performans sergiler. Demirdöküm Nitromix P 24 kombi piyasanın en uygun fiyat aralığı ile sizin olsun istiyorsanız ürün özelinde detaylı bir fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Böylelikle Demirdöküm Nitromix P 24 modelinin tüm satış fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu takibi yaparak bütçeniz dahilinde bir fiyat aralığını tespit edebilir ve satın alabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Kapasite:   24 kW
Tipi:   Hermetik
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.151 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AA6 yorum
  48 beğeni
  Ayhan A.Aydın26 Ocak 2022
  mehmet beye katılıyorum tespitlerini onaylıyorum teknik servis politikası yüzünden kesinlikle tavsiye etmiyorum. müşteriye yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar.kombiyi alalı 1,5 yıl oldu kombi arıza yaptı. teknik servis çağırdık. filtre tıkanmış. garanti süresi dolmadığı halde temizlemek için ücret talep etti. şikayet var sitesi bu tür şikayetlerle dolu. bir de iletişim merkezini arayınca ücret karşılığı garanti süresini uzatıyorlar. hizmet almaya gelince o garanti dışı, bu garanti dışı diyip yan çiziyorlar. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • MK1 yorum
  47 beğeni
  Mehmet K.13 Mart 2019
  teknik servis politikası yüzünden kesinlikle tavsiye etmiyorum. müşteriye yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar.kombiyi alalı 1,5 yıl oldu kombi arıza yaptı. teknik servis çağırdık. filtre tıkanmış. garanti süresi dolmadığı halde temizlemek için ücret talep etti. şikayet var sitesi bu tür şikayetlerle dolu. bir de iletişim merkezini arayınca ücret karşılığı garanti süresini uzatıyorlar. hizmet almaya gelince o garanti dışı, bu garanti dışı diyip yan çiziyorlar. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • CF1 yorum
  47 beğeni
  Cüneyt F.29 Ekim 2016
  Ben 5 sene oldu alalı ve gecen ustamı cagırdım bakım yapılması ıcın geldı actı ve dedı abı bosa cagırdın benı anlıcanız. Ve benım evde 11 metre petek ve peteklerde termostat vanalar var evım yalıtımı olmamasına ragmen gayet ıyı gelıyo fatura tavsıye ederım kesınlıkle
 • FC6 yorum
  93 beğeni
  Furkan C.15 Nisan 2015
  En baba kombi budur hem fiyatı hem kalitesi hemde servisi demirdöküm nitromix
 • ÖC5 yorum
  27 beğeni
  Önder C.Adana25 Ocak 2015
  sessiz çalışır ancak söylendiği gibi tasarruf yapabilen kabiliyette bir cihaz değildir. tavsiye dışıdır.

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitron Condense P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitron Condense P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat12.032,10 TL
29 satıcı
12.111,82 TL
41 satıcı
Fiyat Yok12.706,03 TL
22 satıcı
Popülerlik2. Popüler Yoğuşmalı Kombi1. Popüler Yoğuşmalı Kombi-4. Popüler Yoğuşmalı Kombi
Ortalama Puan6 yorum6 yorum1 yorum3 yorum
TipiHermetikHermetikHermetikHermetik
Renk-Beyaz--
Enerji Sınıfı-A--
Kapasite24 kW24 kW24 kW24 kW
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı