Vaillant

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Seçenekler:

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.990,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:46

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 9 adet2 iş günüSatıcı: N11/ankaraisisistemleri

Ürün Özellikleri: Hermetik, A, 24 kW


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Vaillant Yoğuşmalı Kombiler

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

100 yılı aşkın süredir ısıtma teknolojileri alanında hizmet veren Vaillant, Vaillant intro 24/28 ile kombi deneyimini güvenli hale getirir. Tam yoğuşmalı kombiler arasında öne çıkan Vaillant intro 24 28 model kombi, ısıtma ve sıcak su görevini başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

Isıtma sistemlerine yenilikçi çözümler getiren Vaillant intro 24/28 fiyat ve performans açısından kullanıcıları büyük ölçüde memnun eder. Gelişmiş özelliklerle donatılan tam yoğuşmalı kombi, 160 metre kareden büyük alanlarda bile güçlü çalışma performansı gösterir. Dört mevsim boyunca ideal düzeyde sıcak su ve ısıtma sağlayan cihaz, teknik ve tasarım özellikleri ile de adından başarılı bir şekilde söz ettirir.

IPX4D standartlarına uygun olarak üretilen Vaillant kombi, ısıtmada A enerji verimliliğine sahiptir. Akıllı oda termostatları ile uyumlu bir şekilde çalışan cihaz sıcak suda 28 kW, kalorifer ısıtmasında ise 24 kW güç harcar.

Hermetik baca tipi ve tam yoğuşmalı kombi tipinde üretilen model, maksimum kullanımda 100 W’a kadar elektrik tüketimi yapar ve kullanıcıların tasarruf etmesine yardımcı olur.

Vaillant ailesinin en küçük kombi modelleri arasında yer alan Ecotec Intro 24/28 kombi, yaşam alanlarına konfor ve rahatlık kazandırır. Kurulum, montaj ve bakım konularında kullanıcılarına kolaylık sağlayan model, sahip olduğu özellikler sayesinde bir kombiden beklenenleri önemli ölçüde karşılar.

Vaillant Intro 24/28 Önden Görünüm

Vaillant Intro 24/28 Kombi Teknik Özellikleri

Vaillant Intro 24/28 teknik özellikleri ile kişilerin beğenisini kazanır. Eşsiz Vaillant teknolojisi ile üretilen model, bulunduğu her ortama uyum sağlar. Otomatik kapasite ayarı bulunan kombi, modülasyonlu çalışma sistemi ile yakıt tüketimini en az seviyeye indirir.

Kombinin hermetik baca sistemi, yanma için gerekli olan oksijeni içeriden değil de dış ortamdan sağlar. Atık gazı yoğuşturarak tam düzeyde yoğuşma performansı sunan cihaz, atık gaz miktarını önemli ölçüde azaltır.

28 çift eşanjör sistemini kullanan Vaillant intro 24/28 kombi, sıcak su ve kaloriferi ayrı bir şekilde ısıtır. Çift eşanjör özelliği, ana eşanjörün sudaki kirece karşı korunmasını sağlar. Eşanjörün yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olması ise ürünün uzun yıllar boyunca kullanılmasına destek verir.

Dakikada 13 litre olan suyu ısıtma debisi, kullanıcılara kesintisiz sıcak su sağlar. Isıtma suyunun minimum sıcaklık değeri 30 derecedir. 30 derece ile 55 derece aralığında sıcak su olanağı sağlayan kombi, XL sıcaklık profiline sahiptir.

Sıcak suda A enerji verimliliği sunan cihaz, aqua sensör teknolojisini kullanarak çok düşük su debisinde bile yüksek seviyede sıcak su konforu sağlar. 625 mm yükseklik, 400 mm genişlik ve 270 mm derinlik boyutlarında üretilen tam yoğuşmalı kombi ile güçlü ısıtma ve sıcak su performansı elde edebilirsiniz.

Vaillant Intro 24/28 Kombi Tasarım Detayları

Vaillant ecotec intro 24/28 sahip olduğu uygun boyutları ile bulunduğu ortamda fazla yer kaplamaz. Estetik tasarımı ile kullanıldığı her alana şıklık katan model, tasarım detayları sayesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

LCD ekranı ile net görüş açısı sağlayan cihazın üzerinde yer alan rakamlar kombinin sıcaklık ayarını gösterir. Dokunmatik tuşlar sayesinde ısı ayarını istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen eşanjör kombiden daha yüksek düzeyde verim elde edilmesini sağlar.

LED ışıklı ayar tuş takımıyla şıklığını gözler önüne seren model, üzerinde yer alan dokunmatik tuşları sayesinde sıcaklık, güç ve kombinin fonksiyon özelliklerinin kontrol edilmesini sağlar. Dijital ekranda; menü tuşu, geri tuşu, açma ve kapama tuşu, ayar tuşları ve seçim tuşu yer alır.

Çalışma esnasında ses seviyesi en fazla 54 desibele kadar çıkar. Etrafa fazla gürültü yaymadan sessiz çalışan cihaz, petekler ısındığında sıcaklığı eşit olarak etrafa dağıtır. Küçük hacimli ve ergonomik tasarıma sahip olan kombi, 25 kilogramı bulan hafifliği ile her yere rahatlıkla montaj yapılır.

Evinizin istediğiniz köşeye kolay bir şekilde monte ettirebileceğiniz ürün, kullanıcılara konforlu bir deneyim yaşatır. Estetik bir görünüme sahip olan ufak boyutlardaki tam yoğuşmalı kombiyi dar alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vaillant Intro 24/28 ve Vaillant Intro 18/24 Kombi Arasındaki Farklar

Vaillant intro 24/28 kombi fiyatı ve ısıtma kapasitesi bakımından Vaillant intro 18/24 modelinden ayrılır. 18/24 model Vaillant kombinin ısıtma kapasitesi 15.500 kcal iken; 24/28 kombinin toplam ısıtma kapasitesi 20.000 kcal düzeyindedir. Vaillant ecotec intro 24/28 yorumları sayesinde kullanıcıların cihaz ile ilgili deneyimlerini göz önünde bulundurarak, ürün seçimi aşamasını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Vaillant Intro 24/28 Duvara Monte Görünüm

Vaillant Intro 24/28 Artı ve Eksi Yönleri

Vaillant Intro 24/28 ürününün özellikleri arasında bazı artı ve eksi yönler vardır:

  • Vaillant intro 24/28 en ucuz ve ekonomik modeller arasında yer alır. Sıcak sudan verimli bir şekilde yararlanmayı kolaylaştıran cihaz, su ısısında dalgalanma problemini ortadan kaldırır. Ecotec intro %92 mevsimsel verim sağlayarak yakıtın doğru bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunur.
  • Sıcak suda A sınıf verimlilik gösteren kombi ısıtma alanında da oldukça başarılıdır.
  • Doğalgaz yakıt tipi ile çalışan cihazda en düşük petek ısısı 30 derece iken, en yüksek petek ısısı 75 derece olur. Güç kaynağı kesildiği zaman kombi de çalışmayı durdurur.
  • Vaillant kombi her ne kadar 54 desibel gibi az düzeyde ses çıkarsa da tam olarak sessiz bir çalışma performansı göstermez. Bu da kullanıcılar için olumsuz bir özelliktir.
  • Isıtma kapasitesi de 20.000 kcal civarında olduğundan, cihaz kapasitesinin üzerine çıkamaz. Dolayısıyla 180 metre kareden çok daha büyük evler için ısıtma performansı yeterli gelmeyebilir.
  • Su basıncı uygulaması en düşük miktarda 0,35 bar seviyesine doğru iniş gösterirken, en yüksek ise 10 bara kadar çıkar.
  • Evlerin su giriş ve çıkış basıncı doğrultusunda otomatik kullanım özelliğine sahip olan cihaz, ısıtmada basınç seviyesinden kaynaklanan herhangi bir problemin ortaya çıkmasına izin vermez.
  • Dengeli su basıncı ayarı, kişileri memnun etmeyi başarır.

İsterseniz, gerçek kullanıcılar tarafından yapılan Vaillant intro 24/28 yorumları sayesinde ürünün artı ve eksi yönleri hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

A Enerji Sınıfı Vaillant Intro 24/28

Vaillant ecotec intro 24/28 özellikleri ve pratik kullanımı sayesinde, tüm kombi modelleri arasında ön plana çıkar. LED ekran bölümündeki ayar tuşları kombinin rahat kullanılmasına yardımcı olur. Boş ağırlığı 25,6 kilogram kadar olan cihazın taşınması ve kurulumu gibi işlerin yetkili kişiler tarafından yapılması gerekir.

Ürünün yapısının hafif olması, montaj ve kurulum aşamasının oldukça kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlar. Vaillant kombi intro 24/28 fiyatları ekonomik seviyelerde yer aldığından, her türlü bütçeye hitap eder. Kombinin verimli ve düzgün çalışma özelliği, elektrik ve doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar.

35 ile 55 derece aralığında sıcak su olanağı sunan cihazın pompa basma yüksekliğinin 250 milibar, en fazla işletme basıncının ise 3 bar seviyesinde olması sıcak suya erişim imkanını kolaylaştırır.

Dengeli ısı yayılımı ve otomatik ayar seçenekleri ile beğeni toplayan tam yoğuşmalı kombi kişilere güvenli kullanım olanağı sunar. A enerji sınıfında yer alan ürün, oldukça az enerji tüketmesi ve ErP kombi modelleri arasında yer alması bakımından hem cep hem de çevre dostudur.

Sıcak su kullanımı ve ısıtma alanında verimli bir performans elde etmek isteyenler için iki farklı kapasite seçeneği sunan Vaillant intro 24/28, kombi deneyimini üst seviyede yaşamanızı sağlar.

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Tipi:   Hermetik
Enerji Sınıfı:   A
Kapasite:   24 kW
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Vaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 16.990,00 TL
18 satıcı
15.330,00 TL
25 satıcı
20.290,00 TL
19 satıcı
15.250,00 TL
28 satıcı
Popülerlik1. Popüler Vaillant Yoğuşmalı Kombi5. Popüler Yoğuşmalı Kombi3. Popüler Vaillant Yoğuşmalı Kombi2. Popüler Yoğuşmalı Kombi
Ortalama Puan-6 yorum6 yorum
TipiHermetikHermetikHermetikHermetik
Enerji SınıfıA--A
Renk---Beyaz
Kapasite24 kW24 kW28 kW24 kW