Yolluk

Yolluk Fiyatları

13.184 farklı Yolluk için fiyatlar listeleniyor.

Babil Yolluk Orkide Yolluk Aksu Yolluk Merinos Yolluk Sarar Yolluk Payidar Halı Yolluk

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Ölçü100x300 cm
  • Ölçü80x150 cm
  • Ölçü80x300 cm
  • ÖzelliklerKaymaz Taban
  • TürüKesme
  • Kullanım YeriAntre
  • Kullanım YeriMutfak
  • ÖzelliklerYıkanabilir
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTaban TürüMalzeme TürüTürüKelime ile FiltreleKullanım YeriÖlçüDesen Seçeneği
Temizle Ürünleri Gör (13.184)

Çarşaf Uyku Seti Banyo Paspası Hurç Pike Masa Örtüsü Kumaşlar Yatak Odası Çeyiz Seti Dört Mevsim Set Babil Yolluk Orkide Yolluk Aksu Yolluk

Yolluk

Yolluk, koridorlar başta olmak üzere evin tüm alanlarında kullanılabilen işlevsel aksesuarlar arasında yer alır. Dekoratif etki olarak alanı hem sıcak hem de davetkar hale getirir. Zemine sadece stil katmakla kalmaz, aynı zamanda döşemeleri koruyarak gürültüyü azaltır. Klasik, modern ve etnik desenlerle tasarlanmış yolluklar evinizin dekorasyonunu güzelleştirir. Geniş bir renk yelpazesinde üretilen tasarımlar her zevke hitap eder. Ürünler hem boyutlandırılmış hem de kişiye özel kesme yolluk gibi esnek boyut seçenekleri ile satışa sunulur. Küçük ve dar alanlardan uzun koridorlara kadar, aradığınız ölçüde kısa ya da uzun yolluk bulabilirsiniz. Ekonomik kesme yolluk fiyatları ile beğendiğiniz parçayı hemen satın alabilirsiniz. Doğal lifleri ile konfor sunan yün halılardan, ekonomik ürünlere kadar tarzınızı yansıtan en şık yolluk halı modelleri Akakçe sayesinde karşılaştırılabilir.

Hazır ve Kesme Yolluk Çeşitleri

Genellikle koridorlar için üretilen yolluklar zemin dekorasyonun önemli parçasıdır. Yolluk ne demek sorusu, dar ve uzun bir halı türü olarak yanıtlanabilir. Koridor, her evin en yoğun alanıdır ve odaları birbirine bağlar. Bu nedenle koridor için seçilenler hem dayanıklı hem de evin geri kalanıyla uyum sağlayan tarzda olmalıdır. Doğru parça ile koridordan geçenlerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Kaliteli yolluk satın almanın ilk adımı uygun malzemeyi seçmek, daha sonra rengi ile desenine karar vermektir. Halı üretiminde doğal ve sentetik iplikler tek başına ya da birlikte kullanılabilir. Doğal malzeme olan yün yumuşaktır, dayanıklı yapıdadır ve darbelere dayanabilen uzun ömürlü liflere sahiptir. %100 yünden yapılan el dokuması yolluk halı çeşitleri koridorlar ve giriş yolları gibi yoğun alanlar için idealdir.

Yüne alternatif olarak dayanıklı, yumuşak ve leke tutmaz malzeme arayanlar için polipropilen en iyi malzemelerden biridir. Sentetik iplikten dokunan yıkanabilir yolluk çeşitleri dayanıklıdır, yün benzeri bir kaliteye sahiptir. İnsan trafiğin yoğun olduğu alanlar için konforu dayanıklılıkla birleştirir. BCF polipropilen, polipropilen kıyasla daha uygun maliyetli başka bir sentetik ip seçeneğidir. Bununla birlikte yün ya da polipropilen kadar dayanıklı değildir. Sık değişim gerektiren alanlarda kullanılmaya uygun olan bu modeller fiyat performans ürünü arayanlar için idealdir. Jüt ve sisal yolluklarda sıkça kullanılan hem doğal hem de dayanıklı bir malzemedir. Kendine özgü rengi ve dokusuyla mekanlara rustik bir his verir. Jüt halıların dezavantajı dokunulduğunda biraz aşındırıcı olmasıdır. Emekleyen bir çocuğunuz varsa, koridorunuz için jüt olanlardan almaktan kaçınmak isteyebilirsiniz.

Çiçekli ve Çizgili Kesme Yolluk Modelleri

Doğru renk ile desene sahip yolluk halı çeşitleri, küçük bir alanı ya da dar bir koridoru daha büyük gösterebilir, sakin bir atmosfer yaratabilir. Gri, kırmızı, yeşil yolluk gibi renk çeşitliliği sayesinde aradığınız tonu kolayca bulabilir, renklerin dekoratif etkilerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin kırmızı renkli kesme yolluk, konforu ile zarafeti vurgular. Koridorlar, yatak odaları ve ofisler tipik kullanım alanlarıdır. Gri her ortamda kullanılabilen bir renktir. Nötr renkler hemen hemen her renk ile eşleştirilebilir. Göz yormayan, sakin olduğu kadar rahatlatıcı etki için gri modern yolluk modelleri uygun olabilir. Siyah, diğer tüm renkleri zahmetsizce tamamlayan çok yönlü bir renktir. Boş olan koridoru sadece siyah renkli yolluk ile çarpıcı görünüme kavuşturabilirsiniz. Mavi ve kahverengi yolluk tasarımları odaya sakinlik kazandırır. Çocuk odası ile yatak odası için idealdir.

Yuvarlak, oval yolluk gibi dairesel formdaki çiçek desenli olanlar vintage bir atmosfer yaratır. Dikey olarak tasarlanan desenler, alanı daha ferah gösterir. Zarif çizgili yolluk modelleri ise alana rahatlatıcı görünüm kazandırır. Bu çeşitleri yatak odanızda, yemek odanızda, oturma odanızda ya da giriş bölümünde antre yolluk olarak kullanabilirsiniz. Geometrik desenli tasarımlar, sade modern, minimalist tarza sahip evler için şık bir seçimdir. Kısa koridorlar için mermer desenli yolluk gibi tasarımlar dikkati alandan çok desenler ile renklere yönlendirir. İskandinav yolluk gibi çizgili, ince yolluk tasarımları koridoru daha uzun gösterir. Kısa tüylü yolluk gibi modern tasarımlar mutfaklarda yaygın olarak bulunan sert çizgileri dengelemeye yardımcı olur. Mutfağınızda renk veya desen açısından eksiklik varsa, doğru tasarıma sahip ucuz yolluk çeşitleri bu sorunu hızlıca çözebilir. İndirimli yolluk metre fiyatları seçeneklerinden yararlanarak, ihtiyaçlarınıza uygun ürüne karar verebilirsiniz.

Yolluk Nasıl Seçilir?

Doğru boyut seçimi farklı alanları birleştirir, ona kişilik kazandırır. Böylece estetik açıdan çekici hale getirir. Yolluklar zeminin tamamını kaplamadan rahatlık sağladığı hemen hemen her oda için idealdir. Küçük ölçülere sahip olan mutfağı, yemek alanını, yatak odası ile banyoyu dekore etmek için yolluk kullanabilirsiniz. Dar ve ince yolluk çeşitleriyle büyük olanların uygun olmadığı balkon, tuvalet ya da dar dinlenme alanları gibi küçük alanlara zarif görünüm kazandırabilirsiniz. Hazır yolluk genellikle 1, 2 ve 3 metre yolluk gibi en çok tercih edilen uzunluk seçenekleri ile satışa sunulur. Yolluk modellerinde genişlik genellikle 80 cm’dir. Diğer yandan 2 metre eninde yolluk gibi özel ölçüler de bulunabilir. Yolluk ölçüleri nasıl olursa olsun, mükemmel bir uyum için halının her iki tarafından az 5 cm alan bırakılması önerilir.

Kesme yolluk gibi kişiye özel ebat alternatifi sayesinde çocuk odasından mutfağa, banyodan yatak odasına evinizin tüm alanları için yolluk bulmak zahmetsizdir. Diğer yandan uzunluğa ek olarak hav özelliğine dikkat etmek, kullanıldığı alanın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamasını sağlar. Örneğin mutfak ya da yemek odası için kısa havlı, leke tutmaz ince halı yolluk seçmek temizliği kolaylaştırır. Yüksek hav ve ipeksi lifler rahatlık beklentisinin öne çıktığı oturma odaları ve yatak odaları için idealdir. Kalın yolluk çeşitleri sıcak ve yumuşak bir dokunuş sunar. Aynı zamanda parkeleri aşınmaya ve yıpranmaya karşı korur. Bu özelliklere ek olarak şunlara dikkat etmek kullanışlı olduğu kadar şık bir ürünü seçmenizi kolaylaştırabilir:

Yolluk Fiyatları

Yolluk fiyatları, yatak odası takımı fiyatları gibi geniş aralıklarda sunulur. dokumada kullanılan ipin kalitesine, dokuma yöntemine ve boyuta göre farklılık gösterir. Doğal ipliklerle dokunmuş yolluk halı fiyatları makine halılarına kıyasla daha yüksek etiketlerle satışa sunulur. El dokuma yolluklar alanında uzman zanaatkarların yoğun çalışmaları ile dokunur. Bu modellerde genellikle geleneksel desenler kullanılır. Benzer şekilde malzeme kalitesi açısından karşılaştırıldığında pamuk, yün ve bambu gibi doğal lifli ürünlerin fiyatları, sentetik polyestere kıyasla daha farklıdır. Hazır ve kesme yolluk fiyatları birim başına genellikle benzer aralıktadır. Kampanyalı kaydırmaz yolluk modelleri ve fiyatları Akakçe’yle karşılaştırılabilir. En ucuz yolluk modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçimde bulunabilirsiniz.