Çift Kişilik Yorgan

Çift Kişilik Yorgan Fiyatları

1.755 farklı Çift Kişilik Yorgan için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • EbatÇift Kişilik
 • EbatTek Kişilik
 • Malzeme TürüPamuk
 • Malzeme TürüYün
 • Ölçü155x215 cm
 • Ölçü195x215 cm
 • Kumaş TürüBambu
 • Kumaş TürüPamuk
 • Mevsim Seçeneği4 Mevsim
 • Mevsim SeçeneğiKışlık
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • EbatÇift Kişilik
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMalzeme TürüEbatKullanıcı TürüMevsim SeçeneğiKalınlık SeçeneğiKelime ile FiltreleÖlçüAğırlıkKumaş TürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.755)

Tek Kişilik Yorgan Pamuk Yorgan Taç Çift Kişilik Yorgan Taç Tek Kişilik Yorgan Yün Yorgan Kışlık Yorgan Pamuklu Kumaş Yorgan Yıkanabilir Yorgan Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy Yorgan Elyaf Yorgan Anti-Alerjik Yorgan

En Çok Karşılaştırılan Yorganlar

Çift Kişilik Yorgan Sıkça Sorulan Sorular

Çift Kişilik Yorgan

Çift kişilik yorgan modelleri keyifli ve konforlu bir uyku süreci vadeder. Yataş, Taç, Bellona, English Home, Karaca dahil olmak üzere pek çok marka farklı beklentileri karşılayacak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İki kişilik yorganların boyutları, ana kumaş türleri, iç dolgu malzemeleri, dikiş teknikleri, kullanım dönemleri ve dizaynları farklılık gösterir. Desensiz modeller ya da baskılı yorgan kreasyonları bulmak mümkündür. Çift kişilik hazır yorgan fiyatları; marka, kalite, paket içeriği ve sezon indirimi gibi unsurlara göre belirlenir. En ucuz çift kişilik yorganlara Akakçe farkı ile ulaşabilir, konforun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
Modern teknolojiler kullanılarak imal edilen yorganlar set hâlinde ya da tekil olarak satışa sunulabilir. Set içeriğinde nelerin yer aldığı da markaya, modele ve özel kampanyalara göre farklılaşabilir. Çoklu yorgan koleksiyonları, alez ve yorgan bir arada takımlar, çift kişilik yorgan yastık seti çeşitleri en fazla rağbet görenler arasında yer alır. Öncelikli yatak odası tekstil ürünlerinden olan yorganlar arasından seçim yaparken kalite ve kullanışlılığa dikkat etmek uzun süre keyifli kullanım sağlamak adına elzemdir.

Çift Kişilik Yorgan Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kişisel alışkanlıklar ve kalite beklentisi yorgan seçiminde son derece önemlidir. Kimileri yün yorgan kullanmaya alışkınken kimileri pamuk içerikli olanları tercih etmek isteyebilir. Yorganların ısıtma kabiliyetleri, değişen hava koşullarına bağlı olarak sıcaklığı dengeleme konusunda yol göstericidir. Yazlık, baharlık, kışlık ve dört mevsim kullanıma uygun yorganlar kullanıcıların beğenisine sunulur. Orta ılık, serin, sıcak, termal gibi özelliklere sahip modelleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Hafif fakat sıcak tutan yapıya sahip ürün satın almak niyetindeyseniz yüzde yüz elyaf dolgu malzemeli mikrofiber yorganlara göz atabilirsiniz. Ürünlerin uzun ömürlü olması açısından yorganların boyutlarına, kişisel beklentilerinize ve sezona uygun nevresim kılıfları ile birlikte kullanmaya özen gösterebilirsiniz.
Yorgan seçiminde doğru yorgan ölçüsünü seçmek de son derece önemlidir. Ürünler farklı fiziksel özellikteki kullanıcıların gereksinimleri dikkate alınarak imal edildiğinden, çift kişilik yorgan boyutları da değişkenlik gösterir. İki kişi kullanımında üstünüzü ideal şekilde örtecek modellere yönelmeniz tavsiye edilir. Bir diğer önemli değişken de yorganın ısıtma seviyesidir. Temel işlevi ısı koruması sağlamak olan yorganların hem dış kumaş materyalleri hem de iç dolgu malzemeleri sıcaklık üzerinde doğrudan etkilidir. Çift kişilik yorgan kışlık, baharlık ya da dört mevsim kullanıma uygun olabilir. Elyaf, kaz tüyü, yün dolgulu modeller, terletme yapmayan kumaşlı yorganlar da dahil olmak üzere geniş bir ürün listesi içinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Ölçüleri

Çift kişilik yorgan ölçüleri, kullanıcıların öncelikli arama kriterleri arasındadır. Bedene küçük gelen yorganlar özellikle kış aylarında vücudun nem ve ısı dengesini bozma riskini taşırken, ekstra büyük gelen yorganların vücutta ağırlık oluşturma ihtimali yüksektir. Bunlar da uyku süresini ve kalitesini olumsuz etkileyebilir.
Çift kişilik yorgan battal boy, standart boy ya da özel boyda olabilir. XL battal boy yorgan ve çift kişilik XL yorgan şeklinde ifadeler de kullanılabilir. Standart ölçü 195 x 215 cm’dir. Battal boy yorganlar ise 220 x 240 cm’dir. Yorgan uzunluk ölçüsünün kullanıcı boyundan ortalama 20 ila 30 cm uzun olması önerilir. Yatak ebatlarını ve nevresiminizi göz önünde bulundurmak da avantaj sağlar. Yatağa ekstra büyük gelen yorganlar sarkma, zemine değme gibi durumlara sebebiyet verebilir. Nevresime büyük gelen yorganlar ise kılıf içerisinde kıvrılır, bombeli bir görüntüye sebep olur ve estetik görünümü olumsuz etkiler. Nevresime büyük gelen kılıflar çeşitli bölgelerde açıklıklar meydana getireceği için ısı kaybı yaşanması ihtimali de yüksektir. Kılıfa küçük gelen yorganlar ise ideal şekilde örtünme ihtiyacınızı karşılamayabilir. Çift kişilik yorgan kılıfı seçerken de yorgan ile uyumluluğa dikkat etmeniz önemlidir.

Çift Kişilik Yorgan Çeşitleri ve Tasarımları

Yorganların hem teknik hem de görsel tasarımı çeşitliliğe katkı sağlar. Dekoratif görünüme önem verenler için kumaşı tek renkli, renk kombinasyonlu veya desenli çift kişilik yorgan dizaynları bulunur. Krem renkli ve beyaz yorganlar yaygın biçimde tercih edilmekle birlikte, karışık renkli seriler de ilgilenenleri cezbeder. Teknik tasarımda ise iç dolgu malzemesinin türü, gramaj, kumaş dokuma sıklığı, ham madde, ısı dengeleme derecesi, toplam hacim, hava geçişlilik seviyesi gibi etkenler devreye girer. Bunlara bağlı olarak, ürünlerin temizlenme standartları da farklılık gösterebilir. En rahat şekilde yıkayıp muhafaza edebileceğiniz yorgan modellerine yönelebilirsiniz.
Katlandığında az yer kaplayan, bedene ekstra yük bindirmeyen çift kişilik ince yorgan serileri son derece işlevseldir. Konfor beklentisini maksimize etmek isteyenler için organik, doğal, antialerjik, hava kanallı, koku yapmayan tasarımlar ön plana çıkar. Çift kişilik yorgan elyaf, mikro elyaf, silikon, yün gibi ham maddelerden oluşmakla birlikte, kimi modeller yüzde yüz tek bir materyali içerirken kimilerinde farklı dolgu malzemeleri bir arada kullanılır. Çift kişilik yorgan bambu; kolay temizlenebilen, hijyenik ve sağlıklı ürün arayışındakileri memnun eden modeller arasında yer alır. Seçim aşamasında iç dolgu malzemesinin yüzde kaç oranında bambu içerdiğine bakarak sizin için ideal olan tekstil ürününü belirleyebilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Bakım ve Kullanım Önerileri

Çift kişilik yorganları önerilen yöntemlerle temizlemeniz ve muhafaza etmeniz, ürünlerin kullanım ömrünü ve hijyeni artırır. Satın aldığınız yorganın hangi malzemelerden üretildiğini ve kullanım koşullarını göz önüne alarak bakım önerilerini uygulayabilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Fiyatları ve Avantajları

İki kişilik yorgan fiyatları ürünlerin kalitesine ve işlevselliğine göre değişebilir. Markaların dönemsel kampanyaları ve sezon indirimleri uygun satın alım imkânı sunar. Malzemenin türü ve kullanılan üretim teknolojileri de çift kişilik yorgan fiyatları üzerinde belirleyicidir. İdeal tel örgü sıklığına sahip yorganlar, bakteri ve mikrop oluşumunu önleyen antibakteriyel seriler ve gece terlemesini engelleyen hava alma özellikli modeller fiyat anlamında yüksek seviyelerde olabilir. Dayanıklı iplik kullanılarak imal edilen seçkiler ve rutubet yapmayan malzemeli yorganlar da kalite beklentisi yüksek olanların ilgisini çeker. Dokuma kumaş yapısına ve dolgu türüne bağlı olarak yorganların sağlamlık derecesi değişkenlik gösterebilir. Yüksek kaliteli çift kişilik pamuk yorgan fiyatları bu bağlamda bir üst segmentte yer alır. Standart çift kişilik silikon yorgan fiyatları, ürünlerin tekil olarak ya da set hâlinde satışa sürülmesi halinde değişiklik gösterir.
Uygun fiyatlı yorgan setleri hem bütçeniz için avantajlı bir yapı sergiler hem de birbiriyle tam uyumlu tekstil ürünlerine sahip olmanızı sağlar. Paket içeriği değişen koleksiyonlar arasından ihtiyaç duyduğunuz yatak odası ürünlerine yer verenleri seçebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak uygun fiyatlı çift kişilik yorganları Akakçe’de bulabilir, fiyat karşılaştırması yaparak dilediğiniz modeli seçebilir ve uyku kalitenizi artırabilirsiniz.