Yumurta Haşlayıcı

Yumurta Haşlayıcı Fiyatları

46 farklı Yumurta Haşlayıcı için fiyatlar listeleniyor.

Kiwi Yumurta Pişirici Fakir Yumurta Pişirici Sinbo Yumurta Pişirici Vestel Yumurta Pişirici Arnica Yumurta Pişirici Karaca Yumurta Pişirici

Fiyatı Düşen Yumurta Pişiriciler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Yumurta Pişiriciler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 150 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Pizza Makinesi Ekmek Kızartma Makinesi Izgara Waffle Makinesi Ekmek Yapma Makinesi Buharlı Pişirici Mısır Patlatma Makinesi Çorba Makinesi Krep Makinesi Kiwi Yumurta Pişirici Fakir Yumurta Pişirici Sinbo Yumurta Pişirici

En Çok Karşılaştırılan Yumurta Pişiriciler

Yumurta Pişirici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yumurta Pişirici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Yumurta Pişiriciler hangileri?

Bugün Akakçe'de 46 farklı model arasında

En çok satan Yumurta Pişiriciler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yumurta Pişirici:
  1. Kiwi KEB-4308 7'li Yumurta Pişirme Makinesi
  2. Fakir Eggy Yumurta Pişirici
  3. Sinbo SEB-5806 Yumurta Pişirici
  4. Vestel Inox Yumurta Pişirme Makinesi
  5. Arnica Omega GH25100 Yumurta Pişirici

Yumurta Pişirici

Kahvaltı başta olmak üzere tüm öğünlerde birbirinden farklı formlarda tercih edilen yumurta, diyet listelerinin en önemli elemanlarından biridir. Yapısında bulunan bol miktarda protein sayesinde tüm bireylerin ihtiyaç duyduğu besin değerlerini sağlar. Çocuklardan başlayarak yetişkinlere kadar protein tüketimi son derece önemlidir. Bu tüketim sırasında farklı kalitede proteinlere yer vermek gerekir. Protein olarak bilinen organik yapılar aminoasitlerin bir araya gelmesinden oluşur. Yumurta, süt ürünleri ve et gibi besinlerin her birinde bulunan proteinler farklı aminoasitler ile zengin bir kaynak içerir. Bu nedenle düzenli olarak özellikle kahvaltılarda yumurta tüketimi çok önemlidir.
Yumurta tüketimini sabit hale getirmek için yumurta pişirme makinesi tercih edilebilir. Bu makine önceden kurulabilir ve istediğiniz zaman sadece düğmesine basarak pişirme işlemini başlatabilirsiniz. Farklı pişme derecelerine göre yumurtanızı hazırlayan makineler sayesinde siz hazırlanırken yumurtanız da hazır hale gelir. Bu şekilde kullanılan elektrikli pişiriciler kişilerin gün içinde zaman tasarrufu yapmasını sağlamak açısından son derece avantajlıdır. Birbirinden kaliteli yumurta pişirici modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Sinbo, Fakir, Arçelik ve Arnica gibi markaların en iyi ürünleri Akakçe’de bulunabilir.

Yumurta Pişirici Nedir?

Pek çok kullanıcı “Yumurta pişirme makinesi nasıl çalışır?” sorusunun cevabını merak eder. Yumurta pişirmek için birden fazla yöntem tercih edilebilir. Tavada pişirme teknikleri özellikle çok zaman aldığı için iş günlerinde hızlı ve pratik şekilde halledilen kahvaltılarda tercih edilmez. Üstelik bu pişirme türünde çok miktarda yağ bulunur ve kalori değeri yüksek olabilir. Bu nedenle daha sağlıklı ve pratik seçeneklerden biri olarak haşlama seçeneği ortaya çıkar. Yumurta pişirici cihazları da tam bu noktada harika bir kullanım imkanı sunar. Zaman ayarlı yumurta pişirme makinesi gibi cihazları tercih ederek yumurtalarınızın pişme süresini belirleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak haşlama dışında farklı teknikler de kullanılabilir. Örnek olarak mikrodalga yumurta pişirici seçenekleri haşlama tekniğinden farklı olarak pişirme işlemini gerçekleştirir. En iyi yumurta pişirme makinesi modelleri ile yumurtaları farklı damak tatlarına uygun olacak şekilde pişirebilirsiniz. Bu noktada farklı fiyat ve performans seçeneklerini değerlendirerek metal ve plastik yumurta pişirici modelleri arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Yumurta Pişirici Modelleri

Yumurta pişirmek için tercih edilen makineler arasında önemli farklar görülebilir. Bu farkların başında boyut seçenekleri gelir. Yumurta pişirici tavsiye seçeneklerinden bahsedilen özelliklere göre hangi cihazın sizin için uygun olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yumurta pişirici modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Yumurta pişirmek için kullanılan cihazların farklı modellere ayrılmasında en önemli iki kriter vardır. Bunlardan biri boyut, diğeri de pişirme tekniğidir. Pişirme tekniği her cihazda farklı olsa da buharda pişirme yöntemi son derece yaygındır. Bu cihazlar aynı zamanda rafadan yumurta pişirici olarak da bilinir. Cihazın içine eklenen suyu ısıtarak sıcak su buharına dönüştüren yumurta pişiricisi, buharın oluşturduğu ortam sıcaklığı sayesinde yumurtaları kısa süre içinde istenen kıvama getirir. Bu şekilde tercih edilen elektrikli yumurta pişirici seçenekleri çok kısa süre içinde yüksek sıcaklıklara çıkarak suyu buharlaştırabilir. Metal ya da silikon metal pişirici kapağına sahip olan bu cihazlarda yumurtaların pişme derecesini ayarlamak için eklenen su miktarı çok önemlidir. Yüksek miktarda su eklenmesi durumunda yumurtaların rafadan kıvama daha yakın olması sağlanabilir.

Yumurta Pişirici Nasıl Kullanılır?

Yumurta pişirme aleti kullanmak son derece basittir. Bu cihazların ana amacı yumurtaları pratik bir şekilde hazırlamaktır. Bu nedenle tüm kullanım talimatları son derece basittir. Blender benzeri mutfak aletleri gibi tak çalıştır özelliğinde olan cihazların hazırlanması için küçük bir ön işlem gerekir. En ucuz yumurta pişirici seçeneklerinden başlayarak tüm cihazlar için geçerli olmak üzere yapılması gereken en önemli işlemlerin başında yumurta üzerinde küçük bir delik açmak gelir. Bu delik açma işlemi tüm yumurtalar için uygulanır. Cihaz ile birlikte gelen su ölçeğinin altında bulunan küçük iğne ile yumurtalar üzerinde delik açılabilir. Açılan deliğin yumurtanın cihaz içindeki pozisyonuna göre üst bölgeye gelmesi son derece önemlidir. Açılan bu delik yumurtanın çatlamasını ya da kırılmasını engellemek için önemlidir. Bir sonraki işlem ise su ölçü kabında yazan pişme derecesi ve yumurta sayısına göre su seviyesini belirlemektir. Cihaza eklenen su miktarı bu noktada son derece önemlidir. Yumurta pişirme makinesi yorumlarında da yumurta pişirme makinesi kullananlar doğru miktarda su kullanımının öneminden bahseder. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra cihazın kapağı kapatılır ve cihaz çalıştırılır. Yumurtalar hazır olduğunda cihazdan uyarı sesi çıkar.

Yumurta Pişirici Boyut Seçenekleri

Yumurta pişirme makinesi tavsiye seçenekleri arasında bulunan pek çok cihaz ev tipi kullanıma uygundur. Yumurta pişirmek için evlerde kullanılan cihazlar hemen her çalışanın hayatını pratik hale getirir. Aynı zamanda öğrenciler için de sabahın erken saatlerinde yumurta pişirmek ve kapsamlı bir kahvaltı hazırlamak son derece zordur. Bu nedenle evde kullanılan pratik makinelerin yardımı son derece önemlidir. Yumurta pişirme aparatı olarak da bilinen amatör kullanıma yönelik cihazlar genellikle 2 ile 4 adet yumurta kapasitesine sahiptir. Bunların dışında daha büyük cihazlara ihtiyaç duyanlar için 6 adet kapasiteye kadar seçenekler bulunabilir. Bu kapasite değerleri cihazın tek seferde pişirebildiği yumurta sayısını ifade eder. Profesyonel mutfaklarda ise yumurta pişiriciler pratik bir cihazdan çok ihtiyaçtır. Özellikle kahvaltı hazırlayan pratik mutfaklarda yumurtaların haşlanması için kısa süreli ve personeli meşgul etmeyen çözümler gereklidir. Bu doğrultuda tek seferde çok sayıda yumurtayı haşlama imkanı bulunan cihazlar kullanılarak yumurta pişirme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu cihazlar özellikle büyük kapasiteli oteller için çok kritiktir.

Yumurta Pişirici Fiyatları

Yumurta pişirme işlemi için tercih edilen bu cihazlar için farklı fiyat seçenekleri bulunabilir. Yumurta pişirici fiyat seçenekleri özellikle tercih edilen cihazın sahip olduğu kapasiteye göre farklılık gösterir. Küçük çaplı cihazlar genellikle 2 ya da 4 yumurta kapasitesine sahip olduğu için son derece basit cihazlardır. Bu cihazların kullanımı küçük aileler için yeterli olsa da büyük aileler için yetersiz gelebilir. Bu nedenle en ucuz yumurta pişirici seçeneklerini araştırırken ürünlerin kapasitelerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Akakçe’de bulunan geniş ürün yelpazesi sayesinde aileniz için farklı kapasitelere sahip cihazları ve sanayi tipi kullanıma uygun çoklu pişirici seçeneklerini en avantajlı fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz.
Eviniz için tercih edeceğiniz yumurta pişirici seçenekleriyle zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca profesyonel mutfaklarda tercih edilen pişiriciler ile gerekli iş gücünü düşürebilir, çalışanlarınızı daha verimli şekilde kullanabilir ve bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Siz de elektronik ana kategorisinde yer alan küçük ev aletleri kategorisinin içindeki elektrikli pişirme kategorisinin hemen altında yumurta pişirici ürünlerini rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen birbirinden farklı kampanyaları takip ederek mutfağınız için en önemli cihazları ve ekipmanları çok avantajlı fiyatlara satın alma fırsatını kaçırmayın!