Yumoş Yumuşatıcı

Yumoş Yumuşatıcı Fiyatları

260 farklı Yumoş Yumuşatıcı için fiyatlar listeleniyor.

Yumoş Yumuşatıcı Bingo Yumuşatıcı Vernel Yumuşatıcı Peros Yumuşatıcı Migros Yumuşatıcı ABC Yumuşatıcı

lt En Ucuz Yumoş Yumuşatıcılar

Tümü

Fiyatı Düşen Yumoş Yumuşatıcılar

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 lt1,2 lt1,44 lt1,5 lt3 lt5 lt10 lt20 lt0 - 50 TL OrganikMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Yumoş Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Yumoş Boyut Ürün Puanı

Yumoş Sıvı DeterjanYumoş Çamaşır ParfümüYumoş Oda Kokusu

En Popüler Yumoş Yumuşatıcılar

Yumoş Yumuşatıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yumoş Yumuşatıcı Sıkça Sorulan Sorular

Yumoş Yumuşatıcı

Banyoda lavabo pompası, deterjan, yumuşatıcı gibi birçok farklı ürün kullanılır. Yumuşatıcı deterjanla birlikte kullanılan ürünlerin sahip oldukları kumaş ve ipliklerin daha yumuşak olmasını ve çok daha güzel kokmasını sağlayan bir üründür. Kumaşlar sık yıkandığında yıpranabilir. İpliklerinde çekilmeler, küçülmeler, sarkmalar, renklerinde ağarmalar gibi tüm bu yıpranmaların önüne geçebilmek için siz de deterjanınızla birlikte yumuşatıcı kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel kokuları ile Yumoş yumuşatıcı çeşitleri giysilerinizin uzun süre boyunca ferah ve güzel kokmasını sağlar. Uzun süreli kalıcılıklarıyla giysilerinizi saran ferah kokular kumaşa derinlemesine işler. Yumoş yıllardır tecrübeleri ile çalışmalarını sürdürür. Bu sayede sizlere farklı kokulara ve işlevlere sahip yumuşatıcı çeşitleri sunar. Çamaşırlarınızın mis gibi kokması için kullanabileceğiniz Yumoş yumuşatıcı çeşitlerini akakce.com’dan satın alabilirsiniz. Yumoş satış yaptığı farklı kültür ve ülkelerin kültürlerine uygun olarak farklı koku türleri geliştirir. Bu sayede sahip olduğu ürün yelpazesini genişletir. Tüketicilerin her daim istek ve ihtiyaçlarına önem vererek ürünlerini geliştiren Yumoş sizin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. Yumoş ile yıkadığınız çamaşırlarınız öyle güzel kokar ki üzerinizde hiç çıkarmak istemezsiniz. Kusursuz yumuşaklık özelliği ile giysileriniz her zaman ilk alındığı gibi yumuşacık kalır. Siz de birçok farklı koku seçeneklerine sahip Yumoş yumuşatıcı çeşitleri içinden kendi zevkinize ve çamaşırlarınıza uygun olanı sipariş verebilir ve çamaşırlarınızda bir devrim başlatabilirsiniz.

Yumoş Yumuşatıcı Çeşitleri Arsındaki Farklar Neler?

Yumoş yumuşatıcı çeşitleriyle kıyafetlerin sahip olduğu yumuşaklığı koruyabilirsiniz. Kıyafetlerinizin güzel kokması için kullanabileceğiniz Yumoş yumuşatıcı çeşitleri konsantre ve standart yumuşatıcı olarak ikiye ayrılır. Yumuşatıcı çeşitleri aynı zamanda farklı kumaş türlerine göre özel olarak üretilir. Bu sebeple yünlü kumaşlarda kullanılan yumuşatıcı çeşitleri ile sentetik kumaşlarda kullanılan yumuşatıcı çeşitli birbirinden farklıdır. Yumuşatıcı çeşitleri gibi deterjan çeşitleri de kumaş türlerine göre farklı şekilde tercih edilmelidir. Konsantre ve standart olarak ikiye ayrılan yumuşatıcı çeşitlerindeki en büyük fark ürünlerin yoğunluğudur. Konsantre ürünler standart ürünlere nazaran çok daha yoğundur. Bu nedenle çamaşırlarda çok daha az kullanılarak bir sürü çamaşır yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda konsantre ürünler çok daha küçük ambalajlarda üretilir. Bu hem kullanılan plastiği azaltır hem de deterjan dolabınızda çok daha az yer kaplar. Doğa dostu kullanım sağlayan küçük paketler size uzun süreli kullanım sağlar. Pratik bir kullanım sağlayan konsantre yumuşatıcı çeşitlerine siz de göz atabilirsiniz. Diğer bir seçenek olan standart yumuşatıcı çeşitlerinin içerikleri aslında hemen hemen aynıdır. Sadece formları birbirinden farklıdır. Özellikle koku ve etki olarak iki ürün birbirinden farklı değildir. Yumuşatıcı çeşitlerinde çiçek, okyanus, pudra gibi farklı koku seçenekleri vardır. Genellikle çiçek kokuları daha çok tercih edilir. Giysi dolabınız ya da havlu dolabınız Yumoş yumuşatıcı çeşitleri ile adeta bir çiçek bahçesine dönüşebilir. Aynı zamanda daha mistik ve egzotik kokulara sahip çeşitlerde vardır. Bu kokular diğer seçeneklere göre biraz daha ağır kokulara sahiptir. Daha niş bir kitleye seslenir. İster çiçek ister okyanus isterse de mistik kokular olsun tüm Yumoş yumuşatıcı çeşitlerinin kokuları uzun süre boyunca giysilerinizi terk etmez. Her giydiğiniz giysilerinizin yeni yıkanmış hissini yaşarsınız.

Yumoş Yumuşatıcı Çeşitleriyle Çamaşırlarınız Mis gibi Koksun!

Yumoş yumuşatıcı çeşitleri farklı koku seçenekleri ile çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlar. Giysileriniz, masa örtüleri, havlular, iç çamaşırları gibi farklı birçok üründe kullanabileceğiniz yumuşatıcı çeşitleri içeriklerinde yer alan maddeler ile birbirinden farklılaşır. Havlu, örtü ve genel giysiler standart ya da konsantre yumuşatıcı çeşitleri ile kolayca yıkanabilir. İç çamaşırları ve bebek çamaşırları hassas içeriğe sahip ürünler ile yıkanmalıdır. İç çamaşırları insan vücudunda hassas bölgelere temas eder. Bu nedenle temiz ve kimyasallardan uzak çamaşır deterjanı ve yumuşatıcıları ile yıkanmalıdırlar. Bebek çamaşırları aynı şekilde hassas ürünler ile yıkanmalıdır. Bebeklerin ciltleri yetişkin ciltlerine kıyasla çok daha hassastır. Bu nedenle onlar için özel üretilen temizlik ürünleri kullanılabilir. Genel olarak cilt sorunları yaşıyor ve hassas ürünler kullanmak istiyorsanız Yumoş pembe yumuşatıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Pudralı kokularıyla son derece temiz ve ferah kokulara sahip ürünlerdir. Ürünlerin ambalaj tasarımları kokuları ile sizlere ipucu verir. Beyaz renkli ambalajlara sahip olan ürünler daha pudralı ve temizlik kokusuna sahipken Yumoş yumuşatıcı mavi ambalaja sahip çeşitleri daha çok okyanus kokularına sahiptir. Farklı koku seçenekleri ile çamaşırlarınızın temiz kokması için siz de Yumoş yumuşatıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Yumoş Yumuşatıcı Kullanmanın Avantajları

Çamaşırların sık sık yıkanması, çamaşır makinesi içerisinde yüksek devirde dönmesi ve sıkılması kumaşlara ve kumaş liflerine bir süre sonra zarar verir. Deterjan çeşitleri çamaşırların temizlenmesini sağlarken yumuşatıcı çeşitleri ise çamaşırları koruyarak bakım yapar. Yumoş çamaşır yumuşatıcı çeşitleri çamaşırlarınızda bulunan lifleri mükemmel bir şekilde kaplayarak çamaşır liflerinin zarar görmesini engeller. Bu sayede çamaşırlar yıpranmaz ve yıkanırken yırtılma, sökülme, rengini kaybetme gibi çeşitli sorunları ortadan kaldırır. Aynı zamanda Yumoş yumuşatıcı çeşitleri renk koruyucu mendil gibi farklı ürünlerle birlikte de kullanılabilir. Sevdiğiniz ve yıllar önce satın aldığınız kıyafetleri ilk günkü kalitesinde giymeye devam edebilmek için Yumoş yumuşatıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Diğer yandan yumuşatıcı çeşitleri ile çamaşırlarınızın kırışmasını engelleyebilirsiniz. Yünlü ürünler zaman içerisinde yıkamalar sonucunda söner ve ipliklerinde sarkmalar meydana gelir. Tüm bu sarkmaları engellemek amacıyla yünlü ürünlere özel yumuşatıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızı en iyi şekilde yıkamak ve yıkanırken korunmalarını sağlamak için Yumoş çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Yumoş Yumuşatıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yumoş satış yaptığı farklı kültür ve ülkelerin kültürlerine uygun olarak farklı koku türleri geliştirir. Bu sayede sahip olduğu ürün yelpazesini genişletir. Tüketicilerin her daim istek ve ihtiyaçlarına önem vererek ürünlerini geliştiren Yumoş sizin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. Yumoş ile yıkadığınız çamaşırlarınız öyle güzel kokar ki üzerinizde hiç çıkarmak istemezsiniz. Kusursuz yumuşaklık özelliğiyle giysileriniz her zaman ilk alındığı gibi yumuşacık kalır. Siz de birçok farklı koku seçeneklerine sahip Yumoş yumuşatıcı çeşitleri içinden kendi zevkinize ve çamaşırlarınıza uygun olanı sipariş verebilir ve çamaşırlarınızda bir devrim başlatabilirsiniz. Her ürün kategorisinde olduğu gibi Yumoş yumuşatıcı çeşitleri arasında da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken çeşitli özellikler vardır. Öncelikli olarak çamaşırlarınızın sahip olduğu kumaş türlerine göre farklı deterjan ve yumuşatıcı çeşitlerini kullanmanız gerekir. Çamaşırlarınız genellikle doğrudan cildinizle temas eder. Bu nedenle hassas bir cilde sahipseniz paraben, SLS, parfüm gibi cilt sağlığı için zararlı olan maddeleri içeren ürünleri kullanmamalısınız. Hassas içeriği ile Yumoş tüm ürünleri bu özelliklere dikkat eder. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce Yumoş yumuşatıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında farklı deneyimleri okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bingo yumuşatıcı ürünleri ile kendi kıyafetlerinizi, örtülerinizi, havlularınızı ve bebek kıyafetlerini güvenli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Farklı koku ve ürün formları arasından tercih yapabilir ve hemen ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yumoş Yumuşatıcı Çeşitleri Akakçe’de

Yumoş yumuşatıcı fiyatları farklı özelliklere sahip ürünler arasında değişiklik gösterir. Bu sayede her bütçeye uygun bir Yumoş yumuşatıcı bulunur. Yumuşatıcı çeşitleri farklı ebatlarda satışa sunulur. Yumoş yumuşatıcı 5 lt, 2 lt, 1lt gibi farklı boylardaki ürünler arasından çamaşır yıkama sıklığınıza ve ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Bebek kıyafetleri, iç çamaşırları, yünlü kumaşlar, saten kumaşlar gibi farklı türlerdeki kumaş türlerinden üretilen çamaşırlar için farklı yumuşatıcılar üretilir. Üretilen bu yumuşatıcı çeşitlerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan çeşitleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz ürünleri özellik, ebat, fiyat gibi farklı özelliklere göre filtreleyebilirsiniz. Aynı zamanda fiyata göre artan ve azalan şekilde sıralama özelliği sayesinde en uygun fiyatlı ya da en pahalı ürünleri saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Minimum ve maksimum fiyat aralığı belirleme özelliği ile de sadece belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de farklı Yumoş yumuşatıcı çeşitlerini incelebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.