Bioderma

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli

En Popüler 2. Yüz Temizleme (25 yorum)
Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli
Mililitre (ml) seçenekleri:

100 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

210,50 TL Ücretsiz kargo 421,00 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: 15 dakika önce Stokta 50+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/HHSTORE

Ürün Özellikleri: Boyut: 500 ml, Yüz Temizleme Jeli, Arındırıcı, Nemlendirici, Pompalı, Hassas Cilt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
210,50 TL

En Ucuz Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Beymen749 TL

Tüm fiyatlar (58)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 0,50 lt paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 210,50 TL 421,00 TL/lt Diğer paket seçenekleri:

En Popüler Bioderma Yüz Temizleme Ürünleri
Benzer Ürünler

Bioderma Sensibio Foaming Gel

Bioderma Sensibio Foaming Gel hem içeriği hem hem sürüm kolaylığıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Makyaj kalıntılarını başarılı bir şekilde çıkararak daha sağlıklı görünüm elde edilmesini sağlar.

Aynı zamanda cildi nemlendirerek vücudun ihtiyaç duyduğu dengeyi sağlamasına yardımcı olur. Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml hem yüzü hem de göz altlarını temizlemenize yardımcı olarak daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı destekler.

Her malzemenin göz altlarında kullanılması önerilmese de Bioderma Sensibio yüz yıkama jeli başarılı içeriği sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Ayrıca tahrişleri yatıştırarak istenmeyen kızarıklıkların ortadan kaldırılmasına imkan tanır.

Komedojenik olmamasından dolayı gözenekleri kapatmaz. Böylece akne ya da sivilce oluşumunu engeller. Kokusuz olmasından dolayı hassasiyeti yüksek olan kullanıcılar için iyi bir seçim haline gelir.

Aynı zamanda sabun içermediğinden aşırı köpürme problemleriyle karşılaşılmasının önüne geçer. Yumuşatıcı etkisiyle daha hoş görünüm elde edilmesini sağlayan ürün, Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır.

Kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlanan şişede satışa sunulan ürün, pratikliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Aceleniz olduğunda bile kısa süre içinde cildinize uygulayabileceğiniz rahat bir yapıya sahiptir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde ürünün başarısı rahatlıkla görülebilir. Yüz temizleme jeline ihtiyacınız varsa Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml sizin için iyi bir seçim olabilir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Genel Görünüm

Bioderma Sensibio Foaming Gel İçeriği

Yapılan laboratuvar çalışmaları sonucunda geliştirilen Bioderma Sensibio yüz yıkama jeli içeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde verimli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Alkol içermeyen Bioderma Sensibio Foaming Gel içerik bakımından oldukça zengin olmasıyla öne çıkar. İçerisinde bitki özlerinden elde edilen sitrik asit, sodyum sitrat, cildi yumuşatmak için aktif bir madde olan koko glikozit ve lesitin gibi yararlı yağlar bulunur.

Ciltte aşırı bir nemlendirme işlemi yapmak yerine doğal dengesini korumasına yardımcı olacak biçimde formüle edilen jel, hidrojelenmiş yağ asidi gliseritleriyle ihtiyaç duyulan nemin korunmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda bitki tabanlı mineraller kullanılması sayesinde güvenle sürülebilir. Sodyum sitrat, cildin pH seviyesini ayarlayarak kızarıklık benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer.

FOS olarak da bilinen fruktooligosakkarit ise düzenleyici bir etki sunarak nemin olması gereken seviyelere gelmesine yardım eder. Aynı zamanda içeriğinde bulunan tokoferol ile antioksidan işlevi görür.

E vitamini içeriğiyle yaşlanma etkilerini geciktirerek daha sağlıklı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Üstelik antioksidan etkisi sayesinde zararlı bakteri oluşumlarını engelleyerek, hasarlı ve pütürlü görünümün önüne geçmeye yardımcıdır.

Etkili içeriğiyle Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml yorum ve incelemeleri karar vermenizi kolaylaştırabilir. Bioderma Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel kullananlar tarafından da önerilen başarılı bir bakım seçeneği olma özelliği gösterir. Bioderma Sensibio Foaming Gel fiyat alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatife ulaşabilirsiniz.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Pratik Kullanımı

Bioderma hassas ciltler için temizleyici jel Sensibio Foaming Gel cildi zorlamadan etkili bir temizlik yapılmasını mümkün hale getirir. Ayrıca Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml pratik kullanımıyla kullanıcılarının günlük yaşantısına kolaylık katar.

Bioderma Sensibio yüz yıkama jeli sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanabilir. Bioderma Sensibio Foaming cilt temizleme jeli 500 ml suyla hafif nemlendirilmiş olan cildin üzerine uygulanır.

Gözler de dahil hafifçe ıslatılmış cildinizin üzerine sürerek başlayabilirsiniz. Uygulandıktan sonra köpürtülerek bütün yüz çevresine yayılır. Masaj yapar gibi narin hareketlerle alnınızdan yanaklarınıza kadar bütün bölgelere sürülebilir.

Sonrasında bol suyla yüzünüzü yıkayarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Yıkanmasının ardından havlu yardımıyla hafif kurulanabilir. Akışkan bir yapıya sahip olması sayesinde rahatlıkla sürülebilir.

Kısa süre içinde etkisini gösteren malzemeden en iyi şekilde faydalanmak için en az 7 gün kullanılması tavsiye edilir. Hem sabah hem akşam kullanarak jelin etkinliğini arttırabilir, istediğiniz görünüme kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sabun içermemesinden dolayı aşırı köpürmeyen malzeme, rahatlıkla temizlenebildiği için herkes tarafından kullanılabilir. Ayrıca paraben olmamasıyla da öne çıkan Bioderma Sensibio Foaming Gel, toksik özelliklerden de arındırılır.

Yararlı asitler ve fosfatidilkolin gibi bileşenler içermesiyle doğal güzelliğinizin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bioderma Sensibio Foaming Gel en ucuz alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olan bakım malzemesine kısa sürede ulaşabilir, cildinize istediğiniz görünümü kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Bioderma Sensibio Foaming Gel

Bioderma Sensibio yüz temizleme jeli içeriği ve kolay kullanımıyla pek çok kişi tarafından tercih edilen bakım ürünüdür. Ucunda pompa bulunan bir şişeye sahip olması sayesinde sıkılarak kullanılabilir.

Yüksek kaliteli plastik bir ambalaja sahip ürün, hafif olması sayesinde de her yere rahatlıkla taşınabilir. Jel kıvamında olmasıyla beraber suyla temas ettiğinde hafif köpürdüğünden dolayı cilde pratik bir biçimde sürülür.

Hassas ciltleri tahriş etmeyen nazik bir temizleyici olarak nitelendirilen ürün, herkesin güvenle kullanabileceği bir malzeme olma özelliği gösterir. Bioderma Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel kullananlar tarafından da beğeni kazanır.

Hassasiyete sahip olan kişilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretildiğinden dolayı başarılı bir üründür. Kullandığınız temizleyiciler cildinizi rahatsız ediyorsa, Bioderma Sensibio Foaming Gel ile çoğu probleminizin üstesinden gelebilirsiniz.

Cilde saygılı bir anlayışa bağlı olarak üretilen malzeme, NAOS yaklaşımını benimsemesi ile insani gereksinimleri başarılı şekilde karşılar. Tek başına bir kozmetik ürün olmayan aynı zamanda cildin ihtiyaçlarını yanıt vermeyi başarmasıyla öne çıkan Bioderma Sensibio Foaming Gel, kaliteli temizleyici arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml en ucuz alternatiflerini inceleyerek bütçenize hitap edeni rahatlıkla bulabilir, uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan bakımı elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bioderma Sensibio Foaming Gel ile Hydrabio H2O Farkları

Foaming Gel, Bioderma Hydrabio H2O sadece makyaj temizleme suyuyken ek olarak cildi nemlendirmesiyle öne çıkar. Daha yoğun bir içeriğe sahip olduğundan dolayı cildin ihtiyaçlarını karşılar. Jel, aynı zamanda antioksidan etkisindeki bileşenlere sahip olduğu için de aknelerle savaşırken iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Ayrıca jel tek seferde uygulanabilirken, Hydrabio H2O’nun makyaj kalıntıları çıkana kadar tekrar tekrar uygulanması gerekebilir. İkisi de cildi kurutmasa da Sensibio Foaming Gel kullanıcılarına daha fazla özellik sunar.

Bioderma Sensibio Foaming Gel Olumlu ve Olumsuz Yanları

Bioderma Sensibio Foaming Gel kullananlar tarafından genellikle olumlu geri dönüşler almasıyla öne çıkar. Nemlendirerek temizlemesi sayesinde ihtiyaç duyulabilecek çoğu özelliği barındırmayı başarır.

Aynı zamanda toksik maddeler içermediğinden dolayı güvenle kullanılabilecek bir malzeme haline gelir. Siz de ürünün artı ve eksi özelliklerini inceleyerek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

 • NAOS yaklaşımıyla üretilmesinden dolayı cilt biyolojisi bilgisiyle özel olarak yapılandırılır.
 • Hassas ciltler için özel olarak formüle edildiği için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
 • Yapay boya, paraben ve koku verici içermemesiyle sağlıklı bir formüle sahiptir.
 • Yumuşak dokusu sayesinde pratik bir kullanım sunar. Birkaç dakika içerisinde bütün işlem gerçekleştirilebilir.
 • Sabah ve akşam kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ya da günde bir kere kullanarak daha uzun vadede yanıt alınabilir.
 • pH dengeleme özelliği sayesinde kırışıklıkların ve lekelerin önlenmesine yardımcı olur.
 • Cilt üzerinden durulanması gerektiği için gece yatmadan önce kullanılamaz.

Bioderma Sensibio Foaming Gel hem içeriği hem de pratik kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kaliteli bir bakım malzemesi arıyorsanız ürünü inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli Fiyat Analizi

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli Özellikleri

Boyut:   500 ml
Türü:   Yüz Temizleme Jeli
Arındırıcı:
Nemlendirici:
Pompalı:
Cilt Tipi:   Hassas Cilt
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.5 65 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EE 1 yorumEvrim E. 20 Kasım 2020
  Hassas ciltler için başarılı bir ürün, kurutmadan, tahriş etmeden temizliyor.
 • PS 1 yorumPELİN S. 6 Ekim 2020
  Teşekkürler gayet güzel bir ürün
 • AI 4 yorum
  2 beğeni
  Asli I. 23 Eylül 2020
  Çok memnunum başka temizleyici dusunmem
 • EA 65 yorum
  231 beğeni
  Elmas A. Ankara 22 Eylül 2020
  Hassas bir cilde sahibim, yüz temizleme cihazı ile birlikte makyaj sonrası kullanıyorum. Yumuşacık oldu, bir canlılık geldi. Parfüm ve parabensiz olması ayrıca güzel tabi.
 • AA 1 yorum
  1 beğeni
  Arzu A. 25 Temmuz 2020
  Cumartesi günü aldım Pazartesi elimdeydi kargo çok hızlıydı. Gayet guzel paketlenmiş olması kesinlikle takdire şayan. Teşekkürler

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme Jeli İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme JeliLa Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme JeliBioderma Sebium Foaming Gel Tube 100 ml Karma ve Yağlı Ciltler Temizleme JeliBioderma Atoderm Intensive Foaming Gel 1000 ml Kuru ve Atopik Ciltler için Temizleyici Jel
 Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme JeliLa Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme JeliBioderma Sebium Foaming Gel Tube 100 ml Karma ve Yağlı Ciltler Temizleme JeliBioderma Atoderm Intensive Foaming Gel 1000 ml Kuru ve Atopik Ciltler için Temizleyici Jel
Fiyat 210,50 TL
100 satıcı
189,38 TL
142 satıcı
Fiyat Yok 424,15 TL
92 satıcı
Popülerlik2. Popüler Yüz Temizleme1. Popüler Yüz Temizleme-4. Popüler Bioderma Yüz Temizleme
Ortalama Puan25 yorum37 yorum-
Birim Fiyat421,00 TL/lt 473,45 TL/lt -424,15 TL/lt
Boyut500 ml-100 ml1000 ml
TürüYüz Temizleme JeliYüz Temizleme JeliYüz Temizleme JeliYüz Temizleme Jeli
ArındırıcıVar---
Cilt TipiHassas Cilt--Kuru Cilt
Etki---Yatıştırıcı
NemlendiriciVar--Var
PompalıVar--Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı